atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Augļojieties un vairojieties un piepildat pasauli ...
jancis
Iesūtīts: 2010.02.10 15:34:39
Cilvēku vecums pieaug, bet dzimst aizvien mazāk. Tā ir mūsdienu Eiropas problēma.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
jancis
# Labojis jancis: 2010.02.10 16:34:14
sica . [78.84.147.219] Nu jā, tā izskatās. Jo pie mums tad, kad visiem viss ir zināms nāk klajā un paziņo, kas tad ir mums zināms.
Tādu, kas nolemti nabadzībai.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 17:08:08
Parapdzivotiba rada postu un nabadzibu, pavairo to.

Nee postu rada cilveeku alkatiiba! Un tie, kas sludina tavu doktriinu, faktiski negrib daliities ar saviem 100hektraariem zemes, uz kuras vareetu izvietot daudz to pashui bangladeshieshu!

Interesanti ka par paarapdziivotiibu visvairaak cepaas tie, kurim tuvaakais kaiminjsh ir kilometra attaalumaa... pac dziivo biezaa rahcnhoo! Ja tas tik ljoti uztrauc, nu izmitini tur paaris kjiinieshu, bangladeshieshu un haitisieshu gjimenes, pietam bez pretenzijaam uz to, lai vinji pienjem tavus pasauels uzskatus
sica . [78.84.147.219]
# Iesūtīts: 2010.02.10 17:10:36
Jošs Mulders
ņifiga..... man no 3 pusēm ir mājas un un redzu kā kaimiņiene pa istabu staigā... ja paņemtu binokli redzētu, ko lasa..... :P
sica . [78.84.147.219]
# Iesūtīts: 2010.02.10 17:18:50
vispār es ieteiktu Muldram iepirkt kādus 100 h un uztaisīt pašam saimnniecību. teiksim kādā Zilupes novadā, kur daudz brīvas zemes. I labums būtu, i mazāk netā sēdētu.
Tāds pats ieteikums ir Jancim

(priekš tiem, kas Sicu tagad apēdīs - jā Sica izaudzē sev un radiem nepieciešamos dārzeņus visai ziemai un vēl pāri paliek... )
sica . [78.84.147.219]
# Iesūtīts: 2010.02.10 17:19:36
Ctulhu
Es domāju, ka LV pašlaik vietas, kur kaimiņus ne redz, ne j`;ut ir..... ī[paši laukos.... es gan nezinu kā tur ar internetu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 17:35:45
Ko vai mums butu jadod zeme bangaldesiesiem? Ne man personigi negribas, ka vini te brauc un katru brivu zemes plekiti aiznem un lauksaimniecibai izmanto.

Taatad probleema nav paarapdziivotiibaa, bet kaa jau teicu - tavaa alkatiibaa un skopumaa

Bet ja tu paarapdziivotiibu uzskati apr probleemu, tad saac ar sevi... nolikvideejies, nolikvidee savus beernus lai nerij tik daudz resursu. Jo kaa tev shkjiet, kursh vairaak resursus pateeree... bangladeshietis vai rietumnieks?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.10 17:38:42
Ct negrib. Ct grib dziivot uz planetas, kur kaiminja maaju neredz aiz mezja... Miers, klusums...

Taatad, nevis paarpdziivotiiba tevi shuupo, bet tas, ka tev nav personiigais mezhs!

Hmmm man pat te nereekjinot uz pirxtiem sanaak, ka viens Ctulhu pateeree kudii vairaak resursu taadeejaadi nekaa viens parasts viduveejs kjiinietis... Secinaajums... Probleemas ar resursiem ir nevis taapeec, ka to apeed kjiinieshi, bet taapeec, ka viens Ctulhu apeed tik cik 10 kjiinieshi!

Taatad mans piedaavaajums resursu iztruukuma probleemai ir... saakt nevis no apaksheejaa gala, bet no augshas... tb ierobezhot resursus tiem, kam tie ir par daudz un nelietderiigi... un tur izvietot normaalas maajas tiem, kam jaadziivo graustos... Kad shaadi izveikta operaacija buus, tad skatiisimies vai paarapdziivotiiba veel ir probleema!
Adonika
# Iesūtīts: 2010.02.10 17:46:59
Vispār interesanti, ka ar dzimstību pamatā problēmas ir it kā kristīgajām Vakareiropas valstīm. Bet nav problēmu musulmaņiem (vai uz viņiem ar gadījumā neattiecas šī pavēle) kā rezultātā visnotaļ drīz islāms būs lielākā reliģija pasaulē un pamazām sāks visu pārņemt savā varā apspiežot kristietību.

Es arī nepiekritīšu, ka pārapdzīvotība būtu pasaules problēma. Drīzāk alkatība un matklārīga tieksme iedzīvoties uz citu rēķina - izrietoši tas nelielais bagāto procents veiksmīgi dzīvo uz uz nabadzīgo rēķina un ir lielā mērā par iemeslu viņu nabadzībai. Tā saucamais dienvidu - ziemeļu konflikts.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.02.10 20:09:50
Ctulhu
tak tie rietumu cilvēki degradējas un palēnam izmirst. Diez vai tas ir pareizais modelis. Nerunājot par to, ka viņi ir videi viss nesaudzīgākie.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.02.11 08:53:03
jancis
Kādas ir domas par šo mūsu vairošanos, no kristiešu un ateistu skatu punkta?

No kristieša skatpunkta.
Mēs (cilvēki) esam Dieva partneri pasaules radīšanā. Tas nozīmē, ka mēs sadarbojamies ar Dievu, gan Dievs sadarbojas ar mums un palīdz mūsu grūtībās (par ko ir papilnam atgādinājumu un norādes visos Rakstos). Sekojoši, Dieva griba ir, ka teikts:
1. Moz. 1:28 Un Dievs tos svētīja un sacīja uz tiem: "Augļojieties un vairojieties! Piepildiet zemi (..)

Pārapdzīvotības problēma pēc šāda scenārija būtu Dieva rūpe, t.i., Dievs gādātu par nepieciešamajiem resursiem utt., t.i., veiktu savu sadarbības pienākumu. Arī pirms šīs pavēles došanas cilvēkam, Dievs vispirms parūpējās par vidi, kur cilvēkam dzīvot, bet ne otrādi. Tagad ticu, ka Dievs nepamet novārtā tos, kuri ir izšķīrušies par labu dzīvībai, - palīdz grūtībās utt.

Tomēr mūsu pasaule ir tāda kāda tā ir. T.sk. tāda, kādu mēs, pasaules radīšanas kompanjoni, esam izveidojuši. Diemžēl mēs esam kļuvuši paši sev ienaidnieks un caur to aizmirsuši par saviem pienākumiem, kurus Dievs mums uztic.

Kā kristietis es varu darīt vismaz tik daudz, cik ir manos (un manas ģimenes) spēkos. Varu liecināt, ka tie darbi, kuros es sadarbojos ar Dievu, dod augļus, par kuriem ir milzīgs prieks, no kā vislielākais katru dienu ir mans bērns. Un, lūdzu, saprotiet pareizi, bērns nav uzspiests pienākums, bet arī iekšēja vēlme, kurai pamatojumu rodu tieši Dieva ieliktajā pavēlē, kas mums ir nevis tikai kā priekšraksts, bet organiska nepieciešamība, t.i., pēc būtības.
jancis
# Labojis jancis: 2010.02.11 14:02:20
Esmu sapratis, ka Dievs gādā par manu piedzimšanu un pestīšanu, bet tā labā dzīve, aptaukošanās un elegantā pārvietošanās ir manu iegribu realizācija, kas ir atkarīga no manas uzņēmības un neatlaidības, bezkaunības un, jā, veselības. Vienīgais, ka katram nav šo iespēju ar neatlaidību realizēt savus sapņus. Bet katrā vietā ir savi sapņi. Un katrā vietā savas iespējas.
jancis
# Labojis jancis: 2010.02.11 14:05:56
Ctulhu esmu saskāries ar to, ka par to gādā arī Dievs

Ir daudz mistikas. Esmu izvēlējies būt pestīts un man tā ir vieglāk.
jancis
# Iesūtīts: 2010.02.11 14:09:29
Ctulhu Piedod, bet šeit to nerakstīšu. Aizsūtīšu Tev linku varēsi izlasīt. Bet nevēlos klausīties Tavos secinājumos. Nevajag. Sarunāts
jancis
# Labojis jancis: 2010.02.11 14:13:43
Nē, man nav bail cenšos dzīvot tagadnē un bez bailēm
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 531