atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ja cilvēki zinātu kur ir vārti uz Paradīzi - tad tie tur sastātos rindā uz panētas Zeme.
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2010.01.28 23:24:00
Kāpēc nav rindas ?
Kādas ir jūsu versijas ?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
mikro
# Iesūtīts: 2010.02.02 16:29:48
Jošs Mulders

Nekaa savaadaak kaa visu paareejo - empiiriski!

Tātad ne agrāk kā pēc Tavas nāves?

Turklāt Tavas empīriskās pārbaudes rezultāts jau arī būs vien tev, bet ne man saistošs.

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.02 16:32:25
Turklāt Tavas empīriskās pārbaudes rezultāts jau arī būs vien tev, bet ne man saistošs.

Protams, es jau netaisos tavaa vietaa ne dziivot ne mirt Nemaz nevaru, pat ja gribeetu! Taakaa... aizieshana TUR buus katra individuaals ljoti subjektiivs un ne mazaak empiriisks piedziivojums! Ticeet jau tu vari dajebkam, realitaatei tas nav saistoshss!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.02 16:32:44
Ctulhu... nedereeshu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.02 16:34:43
Ctulhu, pagaidaam tur Veel jau neviens nav pieteicies, kas mikro par pravieti uzskata Tikai draudi!
mikro
# Iesūtīts: 2010.02.02 16:35:28
Jošs Mulders

neuztraucies, tevi par pravieti tuvaakajaa laikaa neviens neuzskatiis!

Praviešus par tādiem gan savā zemē, gan savā laikā nemēdz atzīt.
Tā, ka uztraukumam tiešām nav pamata.
mikro
# Iesūtīts: 2010.02.02 16:38:33
Ctulhu

es tagad nevienu pravieti neesmu cilveekiem suutiijis ...

Neba tu vienīgais, kas var sūtīt.
mikro
# Iesūtīts: 2010.02.02 16:42:02
Ctulhu

Tu te neriiko politeizmu!

Tu - latents monoteists???
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.02 17:06:42
masiks [212.93.96.2]

un kur te tu redzi, ka ķerubs ar zobinu ir prom?

6 Jēzus viņam saka: "ES ESMU ceļš, patiesība un dzīvība; neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani.


Jēzus ir ceļš pie Tēva uz Paradīzi ticīgajiem - ceļš, kura priekšā, kā tu noproti nestāv ķerubi
mikro
# Labojis mikro: 2010.02.02 17:09:10
Ctulhu

Tā kā, kaut arī neesi mani sūtījis, tomēr nedraudi sodīt mani par pravietošanu ar mūžīgu cepšanos elles liesmās, tad ieteikšu Mulderam izvēlēties tevi kā ticības objektu, nesalīdzināmi humānāku par Jahvi.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.02.02 19:32:12
Ingars
Jēzus ir ceļš pie Tēva uz Paradīzi ticīgajiem - ceļš, kura priekšā, kā tu noproti nestāv ķerubi

Piedod, bet ir diezgan diivaini, ka tu man staasti ko es noprotu....
Abet es noprotu pavisam ko citu: Jeezus ir celjsh, tikai caur vinju (laikam caur ticiibu vinjam) var nokljuut paradiizee.... bet to, ka celjaa, pie pashas paradiizes NEstaavees kjerubs - par to nav ne vaarda.
Nu... var pienjemt, ka tie, kas naaks pashi - tos nokaus uz vietas, tie kas naaks kopaa ar Jeezu - ar tiem buus taa, kaa Jeezums izdosies sarunaat...
incognito
# Labojis incognito: 2010.02.02 20:45:18
Ingars
Jēzus viņam saka: "ES ESMU ceļš, patiesība un dzīvība; neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani.

Jautājums vai kāds tik ļoti grib tikt pie tā Tēva, YHWH? Šim solījumam vispār ir jēga tikai jūdaismā, kura praktizētāji cenšas tikt pie minētās būtnes ar baušļu turēšanu. Un Jēzus norāda, ka ar to būs nepietiekoši.
Bet vai mums, latviešiem, šis senžīdu Dievs ir vajadzīgs? Mums ir Ūsiņš, Jumis, Pērkons, Māra, Laima, Kārta un Dēkla. Un savi ceļi, sava patiesība un dzīvība.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.03 13:13:35
masiks [159.148.73.94]

atkal - pēc bībeles konteksta jāskatās, jo ķerubi tika nolikti, lai nelaistu iekšā grēcīgos cilvēkus, bet Jēzus mērķis bija panākt, lai grēcīgos cilvēkus padarītu bezgrēcīgus, ka viņi tiktu atpakaļ Paradīzē
rainars
# Iesūtīts: 2010.02.04 20:03:12
konteksta jāskatās mērķis bija panākt
Ingar pēc konteksta jāskatās ir .
incognito tevis nosauktie ir izdomātie dievi 20.gs,tjipa lai nu mums latviešiem arī kas būtu.
Tā īsta latviešu ticība kaut kāda un kaut kam būtu skatāma pirms 12.gs.,bet kā mēs zinām tad nav datu.
Pēc 12.gs un to kas tagad ir pieņemams ir jau mistrots ar kristietību.
Man grūti sprast ko tu sauc par senžīdu Dievs ? mana uztvere ir ka tevis domātais ir visas dzīvās radības Radītājs arī cilvēku ,kuri apdzīvo planētu zeme.
incognito
# Iesūtīts: 2010.02.04 20:39:46
Ctulhu
Nu, par cilvēku upurēšanu seno baltu reliģijās es nebūtu tik pārliecināts. Savukārt kristietībā cilvēkus upurēja vēl 18 gs.:
http://en.wikipedia.org/wiki/Auto_de_fé

rainars
Protams, latviešu ticība ir cietusi no kristīgo okupantu ideoloģiskas varmācības. Mēs nevaram būt pārliecināti, ka, Brastiņu Ernesta mēģinājums atjaunot latvisku dievestību ir kaut cik atbilstošs vēsturiskajai realitātei; visticamāk, ka nav. Bet tā kā latviešu Dievi ir īsti dzīvi Dievi, esmu pārliecināts, viņi sniegs palīdzīgu roku tiem, kas viņus vēlēsies turēt.
Es jau nesaku neko sliktu par žīdu Dievu, bet mums sekot viņam tiešām ir nelāgā. Jahve ir kara dievs. Paskaties, kas notiek ar viņa zemi, Izraēlu, kur jau 60 gadus bez apstājas karo dažādas viņu pielūdzošas tautas. Sprādzieni, kari, mūri un dzeloņstieples - to Jahve ir devis saviem pielūdzējiem.
rainars
# Iesūtīts: 2010.02.04 21:06:05
incognito man ir saprašana ka Dievs nav mainījies un ir bargs pret nepaklausību un nemaz nav mainījies, vienīgi ar Jaunās derības ,tas ir Jēzus Kristus -Dieva vārda iemiesošanos cilvēka miesā nāk žēlastība pār grēcīgu cilvēku . Cilvēkam ir dota iespēja izlīdzināties ar Dievu caur Jēzu Kristu un tapt pazudinātam no grēku bardzības bojāejas.
incognito
# Labojis incognito: 2010.02.04 21:39:10
rainars
Bet vai nevarētu būt tā, ka ir daudzi Dievi? Daži no viņiem ir bargi, bet daži - ne.
Lai cilvēks iepatiktos kristiešu Dievam, vispirms cilvēkam jāiestāsta sev, ka viņš ir nožēlojams grēcinieks, kas ir taisnīgi pelnījis mokpilnu nāvi, jājūtas kā nožēlojamam nužņika tārpam. Tad viņam jāiztēlojas, ka Dievs saka viņam - lai arī man vajadzētu tevi nogalināt, es tomēr tevi pažēlošu, nogalināšu labāk savu dēlu. Bet tu, cilvēk, par to man pateiksies mūžīgi.
Nu, varbūt kādam tāda perspektīva patīk.

Bet latviešu Dieviņš, tas tāds nav. Viņš nepieprasa, lai cilvēks atteiktos no patstāvības un nonāktu pilnīgas atkarības stāvoklī no dievības.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.02.04 21:46:54
incognito
Jā, ar latviešu Dieviņu viss ir skaidrs - Ļeņins kā pasvilpa, tā latvieši aizskrēja uz Krievijas provincēm veselus ciemus nogalināt
(tak jau laikam tautas garīgā mantojuma cienītāji )
Papucs
# Iesūtīts: 2010.02.04 21:52:06
liepa
likas izdomajums
Uzsvars uz likas ...
incognito
# Iesūtīts: 2010.02.04 22:10:28
Papucs
sarkanie streļķi nebija tautas mantojuma cienītāji, bet drīzāk no tautas aizmaldījušies cilvēki.
Latviešu Dieviņš nemudina uz vardarbību:
Ne sunīša es nespēru, ne uguns pagalītes;
I sunīts Dieva laists, i uguns pagalīte.
Kundali
# Iesūtīts: 2010.02.06 16:34:32
Interesants raksts, par Jēzus Kristus Otro Atnākšanu jeb pareizāk sakot - tās falsifikāciju:
Nākotnes "šovi" jeb Kas Mūs Vēl Sagaida ???
Priekš mums ir sagatavots grandiozs šovs, saucās "Jēzus Kristus Otrā Atnākšana" , kopēts teksts no citas grupas.

"Drīzumā "vergturi" laidīs gaisā vistiešākā nozīmē tādas tehnoloģijas - kas veidos hologrammu šovus debesīs un uz zemes, un arī zvērinātie materiālisti iekritīs lamatās, ne tikai reliģiozie dvesēji un sektanti....

http://iamthatiam.narod.ru/insider_2.htm palasiet, interesanti...

Paradīze uz zemes - maksimāli iemiesots Gars - tas ir vienīgais modelis, kas jāpatur prātā....un sirdī.....kam jāgatavo savas emocijas, domas un miesa..."

PS Vēl palasiet komentārus, uz dotā saitā beigās norādītā saita.
Īsuma jēga - patiesā Kristus Atnākšana būs pēc tam, šajā notikumā tiešām mēs tiksim svērti, sijāti, vērtēti, - ko esam sasnieguši, kādu apziņas līmeni, lai atpazītu "masu manipulāciju" un uz to neiekristu.
Izskatās, ka garlaicīgi nebūs
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 83 , pavisam kopa bijuši: 36118