atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Spaw(m)s no tēmas par skumjo...
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.01.25 16:48:39
Lai nepiesārņotu cilvēka tēmu, turpinām puikas te!
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.01.25 16:59:16
Atbldu masikam par kromaņjonieti!

Redzi, ja kromaņjonietis neticēs... nu tad značit šim nāxies xpadsimt tūkstošus gadus česīt repu bez šiem stariem...

Savukārt, ja viņš tiem noticēs, viņš varēs sevi un visus savus bērnu bērnus par to informēt, pārliecināt un fokusēt uz šī divainā burvju starojuma meklēšanu un saderam - atradīs daudz ātrāk, nekā konkrēts frukts, kas nejauši uz šamiem paklupa un atklāja?

Jo šajā gadījumā atrast kaut ko, par ko tu zini, ka tas IR, ir daudz lielāka varbūtība, nekā atrast kaut ko, kā existencei tu nemaz netici... Tad vot ir tai adatai siena kaudzē speciāli jāuzsēžas virsū... pietam ne ar pārāk biezām bixām!

Tāpēc jau saku - ateists tic tikai tādiem āboliem, kas uz galvas toč uzkrīt!

A vot redzēt kopsakarības un paskatīties tālāk par savu degunu... tur ir stipri grūtāk, jo redz... līdzko tu piecelies no knopkas, tu vairs neesi pārliecināts par tās existenci, jo ja nu siena zārds ir tāds mainīgs un ottreiz tur apsēžoties vairs knopku nejūti... padomāsi - ai figņa, tikai likās, un palaidīsi garām kaut ko īstu!

Arī par matenes dažādām problēmām un kriptogrāfijām veči smējās - nafig to visu vajag... Un tikai tad, kad pasaulē ienāca datori tā pa riktīgam, daudzas matemātikas problēmas un teorēmas varēja sākt savu darbu, laigan līdz tam īsti nevienam vajadzīgas nebija... Taču veči bij tās izzīduši bez sēdēšanas uz knopkas, jo redzēja bik tālāk par degunu! Spēja saskatīt to vieglo vēja pūsmiņu un izsecināt, ka tas nav no durvju virināšanas vai liepājniekiem, kas taisa vēju, bet kaut kas jauns... pirms tam nepamanīts... un varbūt ottreiz vairs neieraugāms!

Jocīgi, ka no vienas puses atzīsti zinātnisko pieeju realitātei kā vispareizāko, no otras puses... pasūti nafig visus rūķīšus, ja no tiem neredzi tūlītēju ieguvumu! Runa jau te nav par to, kā Dieva spēku pārvērst elektroenerģijā, bet gan par to lai uzzinātu kas vispār pasaulē IR... pirms var izpīpēt ko ar to darīt. Arī par pašu elektrību sākumā onkas vīpsnāja, nesaprazdami huļi tāds prikols vajadzīgs, un toreiz kas tur Edisons vai kurš teica... nesmejieties, nākamajā gadsimtā par šito mantu jūs naudu maxāsiet labprātīgi! Tā kā... neiecementē sevi tajā zonā, kuri dzīvo pēc principa - mums ir labi un neko jaunu mums nevajag - it īpaši, ja tas kustina un tricina mūsu ziloņkaula troni!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.01.25 17:04:28
Ctulhu, un izauga astronomija un medicīna!

Tāpē man patīk ateistus kacināt ar jautājuu - jūsuprāt antigravitācija ir iespējama šajā visumā (ar to domājot to, ko fiķenēs rāda)?

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 77 , pavisam kopa bijuši: 4276