atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Cilvēku attīstība un dievu attīstība & kosmoloģija !
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2010.01.07 12:43:50
Pirmā stadija: Cilvēki ir tik attīstījušies, ka spēj apzināties mežu un vēju - rodas Meža māte, Vēja māte, Pērkoņ Tēvs utt.
Otrā stadija: Cilvēki ir tik attīstījušies ka sāk ievietoties Saule - tātad dievs Ra.
Trešā stadija: Parādās Jupiters, Marss - planētu dievi.
Ceturtā noslēdzošā stadija - Viss KAS IR - JHVH

No šejienes redzams - ka dievu attīstība ir saistīta ar cilvēces atīstību un pietam svarīgi ir pamanīt, ka tā ir astronomiskā attīstība.

Mūsdienās ir Kosmoloģijā jautājums - Kāpēc KAS IR ir nevis nav ?
Tātad KAS IR ir un ar KAS IR ir Jārēķinās

Zinātnieki pēta šo KAS IR - un teologi pēta KAS IR - tikai katrs savā sistēmā to sauc savā vārdā, jo tikai KAS IR ir.
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2010.01.07 12:51:22
Zinātnieki pēta - KAS IR dabu - Teologi nodarbojas ar izdzīvošanas jautājumu iekš KAS IR. Tātad Mozus izdzīvošanas eksperiments - tuksnesī - loģiski noved pie 10 baušļiem. Likumi - kurus ievērojot - cilvēkam ir harmonija ar KAS IR. Ja neievēro šos likumus - tad cilvēks sevi nolemj kā mazs bērns - ciešanām un mokām, dauzoties ap galdu. Tātad teoloģi nodarbojas ar izdzīvošanas problēmām - bet zinātnieki ar lietām, mehānismiem utt. Bet abas grupas - darbojas iekš KAS IR !
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.01.07 12:56:51
No šejienes: Zinātnieku mērķis ir izveidot VIENOTO LAUKA teoriju - tas nozīmē - saprast un matemātiski aprakstīt visu KAS IR.
Teologi vēršas - pie atbildes, kā labāk dzīvot iekš KAS IR. Kādas ir pareizās rīcības konkrētos apstākļos un kādas nē.
No šejienes - Zinātne un Reliģija ir komplimentāras - viena otru papildinošas un nav pretrunā Īstenībā.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.01.07 13:00:38
grinčšs [212.93.96.2] Nav vairs iespējams - jo KAS IR visu ietver ! Tāpēc KAS IR ir visu varenais !

P.S un virs visuma - tas ir universa ir vēl multiversi - hiper telpā

Un hiper telpa ir daļiņa no KAS IR
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.01.07 13:28:46
grinčšs [212.93.96.2] Nav vajadzīga - 2 un 3 stadijas dievi - tur universa dievs un multiversa dievs - tad jau vajadzētu arī banānu dievu un auto dievu un karotes dievu
Zelta teļš jau bija - kā karotes dievs - bet tas nebija pareizi - jo cilvēcei ir jādzīvo saskaņā ar pašu lielāko - kāds nu katrā stadijā ir atklāts. Tas nozīmē - ka muļķīgi būtu dzīvot ar apziņu - ka Zeme ir centrā - kad visi labi zina - ka Saule ir centrā. Muļķīgi būtu dzīvot un uzskatīt - ka Jupiters ir dievs - ja mēs labi zinām ka tā ir planēta
Bet viss KAS IR ir - un reāli nosaka likteņus.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.01.07 13:40:53
a_masiks Tu vari man atbildēt - kāpēc man vajadzētu atšķirt ?
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2010.01.07 14:06:06
a_masiks Atsaukums pieņemts - Īstenībā & Realitātē Suptatendra

Sofisti mācīja: kas ir ļauns vai labs, nosaka pilsoņu kopiena un valsts.

Kas māca: kas ir normāls vai nenormāls autors - kāda kopiena vai indivīds un saskaņā ar kādu mācību īstenībā ?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.01.07 14:07:40
Aiko, nu tu, piemeeram, esi nenormaals dajebkuraa kopienaa un pie jebkuras uzskatu sisteemas!
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2010.01.07 14:09:31
Jošs Mulders
Apgalvojuma piemērs: Aiko, nu tu, piemeeram, esi nenormaals dajebkuraa kopienaa un pie jebkuras uzskatu sisteemas!

Šis apgalvojuma piemērs varētu būt saskaņā ar kādu mācību - ar kādu sistēmu ?
Vari atklāt un izskaidrot ? Vai tomēr nē ? Paliek pliks apgalvojuma piemērs bez pamatojuma ?

pich007
# Iesūtīts: 2010.01.07 14:18:24
Aiko_Saule
Mūsdienās ir Kosmoloģijā jautājums - Kāpēc KAS IR ir nevis nav?

šito pats izdomāji?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.01.07 14:31:56
pich007
Nē - KAS IR atklāja man šo jautājumu Īstenībā sevī !
Precīzāk - doma tika atklāta - nevis izgudrota !

pich007, Tavas domas tavā realitātē tev tiek atklātas - jeb tu tās izgudro ?
pich007
# Iesūtīts: 2010.01.07 14:37:23
Aiko_Saule

es tās izgudroju 100%
ex-Kombulis [87.117.205.29]
# Iesūtīts: 2010.01.07 14:37:23
Saka, ka tagad notiek daļas cilvēku pāreja uz daudz augstāku līmeni, līdzīgi, kā dzīvnieku pasauli - nomainīja cilvēku pasaule. Nez - kas ar atpalikušajiem savā attīstībā cilvēkiem notiks, tādu baigais kvantums taču visapkārt, tā saucamās "jaunās dvēseles".
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.01.07 14:39:48
ex-Kombulis [87.117.205.29]
Nekas īpašs, atradīs šiem vietu, kur turpināt attīstīties no sasniegtā līmeņa.
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2010.01.07 14:41:25
EzītisMiglā pILNĪGI PAREIZI - UN Antikristu jau arī neiznīcinās - bet ieliks uguns jūrā - tai dzīvo tur !
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.01.09 01:34:18
a_masiks pienākums pret taisnību (vismaz tā man šķiet)

Kas ir šī taisnība Tavā realitātē pret kuru Tev ir pienākumi ?

No sērijas: Ja Mana Patiesība sakrīt ar Īstenību - tad man ir Taisnība.

Vai uzskati, ka Tava Patiesība sakrīt ar Īstenību ņemot vērā realitāšu relatīvismu Īstenībā un izteiktie apgalvojumi par to kas ir normāls un nenormāls ?

Jeb tomēr mēs ieejam bezpierādījumu apgalvojumos, kuriem nav loģiska un sakarīga pamatojuma, jo sistēmas ir pašas par sevi tādas, kuras nekrustojas ? Citiem vārdiem sakot - ābols manā realitātē priekš manis ir balts ābols - bet ja es to ienesu Tavā realitātē - tad ābols priekš tevis tavā realitātē ir melns. Jo Patiesības ir dažādas, no kurām atkarīga apgalvojumu un spriedumu ģenerēšana. No šejiens - ja Patiesības nekrustojas loģiski - tad nevar būt pamatota un pareiza un patiesa apgalvojuma - lai to noskaidrotu Patiesības jāsavieno - tad jānotiek Patiesību cīņai - kā rezultātā - atklāsies - Īstenība tāda kāda tā ir - Un kāda tā ir to Tu labi nojaut Īstenībā - kas ir normāls un kas ir nenormāls un kas ir slims un kas ir neslims un kas ir labs un kas ir nelabs - bet tomēr pāri visam paliek vēlme izzināt - to ko nezina - Tev ir zinātniska pieeja lietām
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2010.01.09 01:37:56
pich007 Tātad Tu uzskati ka domas tu izgudro - nevis Tev tās tiek atklātas !

Tad rodas jautājums - kā Tev Tavā realitātē ir ar atklājumiem ?
pich007
# Iesūtīts: 2010.01.09 11:27:28
Aiko_Saule
internetā lasot ziņas visu laiku kaut ko jaunu atklāju un uzzinu. par kādiem atklājumiem tu runā?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.01.09 11:31:55
pich007 internetā lasot ziņas visu laiku kaut ko jaunu atklāju un uzzinu. par kādiem atklājumiem tu runā?

Jeb jauns Tev tiek atklāts ? Jo Tu nevari gribēt kautko citu - kā vien to kas tev TAGADNĒ ir jāgrib !
pich007
# Iesūtīts: 2010.01.09 11:51:33
Aiko_Saule
nu ok- jauns man tiek atklāts. kāda starpība?

kā vien to kas tev TAGADNĒ ir jāgrib
lol
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.01.09 11:57:46
pich007 Ja jauns būtnei tiek atklāts - tad nav gribas brīvība !
Ja jaunu pats atklāj - tad ir gribas brīvība !

Šeit atklājas divas dažādas sistēmas.

Saskaņā ar kuru sistēmu ir pareizāk dzīvot ?


Vai tad kad uzskata ka esi centrā un tev ir gribas brīvība un dari kā gribi - vei tad kad uzskata ka KAS IR ir centrā un Tev nav gribas brīvība - un dari kā KAS IR nosaka.

Kā Tu uzskati ?

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 138 , pavisam kopa bijuši: 2397