atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem liecība par debesīm un elli - Татьянa Анисимовa (Белоус)
Krii_stiine
Iesūtīts: 2009.12.28 17:52:03
Iesāku šeit diskusiju par šīs sievietes liecību -`pēc viņas teiktā viņa operācijas laikā mirusi, Dievs viņai parādījis debesis un elli un tad viņa augšāmcēlusies. bažījos par par to, ka šo video saņēmu no kristietēm ar ieteikumu, ka tas tik nu esot viens iedvesmojošs gabals. Izmeklējos pa googli krustu škērsu kādu nebūt faktu meklējumos, bet neo neatradu. Pilns i-nets ar viņas liecību, krievu,ukraiņu evaņģēlisko kristiešu mājas lapas pārpludinātas ar šo liecību. Atradu tikai 2 negatīvus novērtējumus, kurus atļaušos šeit iekopēt krieviski. Slinka esmu uz tulkošanu .
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.28 19:49:58
Krii, par Rakstu sagrozīšanu.
1)Sieva sajauca psalmu ar Jesaju 60:19-20. Nu kam negadās. Galvenais, ka pateica taisnību.
Tāpat visi pārējie iebildumi neko tādu nepasaka, lai šo sievu varētu ielikt herētiķu plauktiņā. Parasta protestantu kašķēšanās, nekas vairāk.
Krii_stiine
# Iesūtīts: 2009.12.28 22:31:46
armilo par tevis iepriekš teikto, ka tie bija PSRS laiki - tas notika 1991.gadā, kad gan LV, gan Ukraina atguva neatkarību. Nebija vairs nekāda vadoņa un partijas, tikai pliki nosaukumi palikuši. Tu droši vien esi jauns cilvēks- bet es atceros ļoti labi šo laiku - veikali tukši, naudas maz, naudas maiņa ,inflācija - un tas pats visās postpadomijas valstīs. Tajā laikā ticības dēļ nevajāja, rūpes bij ko ēst un mugurā vilkt un ar ko sasildīties. Un Tatjana vēl stāsta, ka no Turcijas 1995 (!) gadā nonākusi ar vīru Bulgārijā tieši tad, kad tur atkāpās komunistu vara , tanki bez neviena šāviena izbraukuši no pilsētas, visas konfesijas iznākušas pilsētas ielās un vienoti slavējušas Dievu. Paskatījos , kas tad noticis Bulgārijā 1995.gadā - Bulgārija kopā ar LV,LT u.c. valstīm izteikusi vēlmi pievienoties ES Saproti - ja cilvēks melo šādās lietās, tad apšaubāms ir arī pārējais.
Meitenīte [62.84.23.82]
# Iesūtīts: 2009.12.28 23:07:50
Kaut kā mani tās liecības, kad kādu Dievs izvadā pa elli vai paradīzi, dara tramīgu. Es vienkārši domāju - kam tas Dievam vajadzīgs? Viss, kas mums jāzina par vienu un otru vietu jau ir pateikts Svētajos Rakstos. Detaļas un konkrētās šausmu aprises ir tik izteiksmīgas, ka sāk likties - Dievs ir briesmīgi izmisis un, ja ne citādi, tad mēģina ļautiņus iebiedēt (ar elli) vai iekārdināt (ar paradīzi). Ja nu citādi nekā... Bet, man ir sajūta, ka Dievs tik lēti netirgojas! Viņš nevbiedē un nekārdina - pasaka kā ir un izlem nu pats. Bet, var jau būt, ka es kļūdos...
Tāpat- šie "vadātāju` stāsti nereti nāk no cilvēkiem, kas pārcietuši tā saukto klīnisko nāvi... Reiz visiem bija gaisma tuneļa galā , nu nāk vietā staigāšana pa paradīzi un labumu uzskaitījums.
Un vēl trešais - pēc šī sižeta noskatīšanās pārņem emocija- sist pa krūtežu un vaimanāt0 ai ai, es neko neesmu izdarījis! vai ar darbiem darbiem pelnīsim m
Meitenīte [62.84.23.82]
# Iesūtīts: 2009.12.28 23:09:37
ai, par īsu gribēju teikt, ka izklausās pēc tā ka nu ar darbiem jāpelna paradīze! Nu , nu...
Meitenīte [62.84.23.82]
# Iesūtīts: 2009.12.28 23:09:42
ai, par īsu gribēju teikt, ka izklausās pēc tā ka nu ar darbiem jāpelna paradīze! Nu , nu...
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.29 11:01:56
Meitenīte [62.84.23.82]
Nevaru tev nepiekrist, esmu tādās pašās domās, par tevis teikto, (bet nevis par pašu liecību, jo to neesmu noklausījies).
Adonika
# Iesūtīts: 2010.01.05 22:14:47
Kaut kā mani tās liecības, kad kādu Dievs izvadā pa elli vai paradīzi, dara tramīgu. Es vienkārši domāju - kam tas Dievam vajadzīgs?
Dievam tas nav vajadzīgs, bet cilvēkiem gan ļoti palīdz apjaust realitātes nopietnību. Konkrēto sižetu neesmu skatījusies, bet esmu redzējusi un lasījusi citu gadījumu aprakstus. Piem. viens no spilgtākajiem bija par vīrieti, kurš bija neticīgs un viņa ticīgā māte bija par viņu ļoti daudz lūgusi. Atgriešanās atpakaļ bija viņa iespēja mainīt savu dzīvi. Un tādu stāstu ir daudz.
Pēc analoģijas jau var apgalvot, ka cilvēkiem vispār nav vajadzīgi nekādi piedzīvojumi - lai urbj degunu nepacēluši, bet laikam jau Dievam cits skatījums... Par biedēšanu - nepiekritīšu, ka Dievs biedē. Patiesības parādīšana nav biedēšana.
Kāpēc Dievs joprojām dara brīnumus
Par mirušo augšāmcelšanos
Piedzīvoja debesis komā
Piedzīvojis nāvi
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 96 , pavisam kopa bijuši: 35296