atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem liecība par debesīm un elli - Татьянa Анисимовa (Белоус)
Krii_stiine
Iesūtīts: 2009.12.28 17:52:03
Iesāku šeit diskusiju par šīs sievietes liecību -`pēc viņas teiktā viņa operācijas laikā mirusi, Dievs viņai parādījis debesis un elli un tad viņa augšāmcēlusies. bažījos par par to, ka šo video saņēmu no kristietēm ar ieteikumu, ka tas tik nu esot viens iedvesmojošs gabals. Izmeklējos pa googli krustu škērsu kādu nebūt faktu meklējumos, bet neo neatradu. Pilns i-nets ar viņas liecību, krievu,ukraiņu evaņģēlisko kristiešu mājas lapas pārpludinātas ar šo liecību. Atradu tikai 2 negatīvus novērtējumus, kurus atļaušos šeit iekopēt krieviski. Slinka esmu uz tulkošanu .
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Krii_stiine
# Iesūtīts: 2009.12.28 17:57:07
iekopēju - В "свидетельстве" Т. Белоус много неточностей относительно хронологии ее жизни и реальных исторических событий. Например: 1) Как она могла в 16 лет получить звание отличника боевой и политической подготовки, не служа в армии, милиции или КГБ? 2) Почему в интервью программе УГОЛ Татьяна говорит, что она 1947 года рождения, а в более раннем свидетельстве в Харькове она показывает свое удостоверение инвалида, в котором указана дата ее рождения 1952 г. 3) Где и как она могла стрелять из всех видов личного оружия в этом возрасте? 4) Как она могла быть Парт. секретарем курса (Парторгом — т.е. Идейным наставником, руководителем) в мединституте в 16.5 лет, если в компартию принимали с 18 лет (Устав КПСС)? 5) Если она и была парт. секретарем курса, то как можно расценить ее выражение «меня вызвали в партком перед Пасхой, чтобы написать статью в многотиражку...» и дальше «... партия сказала надо, комсомол ответил есть...» Так кем она была парторгом или комсоргом? 6) С ее слов, после того как она стала членом церкви пятидесятников, ее вскоре восстановили в институте. Удивительна реакция властей при том что о ее однократном посещении православной церкви сразу узнали в КГБ, о чем сказал ей ее отец, который был офицером пограничных войсках. 7) А потом она говорит: «Господь даровал мне замечательного мужа, пятерых детей...» и чуть позже добавляет: «... одна незадача — муж неверующий» Ее должны были отлучить от церкви в то время, если бы она вышла замуж за неверующего, а она говорит: «все было замечательно...». 8) Ее муж капитан дальнего плавания вскоре уверовал и продолжал ходить в плавание за границу??? Это было не возможно в виду того, что все, покидающие пределы СССР были строго проверяемы КГБ и особенно руководящий состав.
Почему нельзя смотреть “свидетельство” Т. Белоус христианам? Потому что оно является ложью. Согласно Деяниям глава 16 мы видим, что в духовном мире важно не только слово, но и духовный источник. Не различивши и принявши один раз ложь, христиане облекаются в тонкий кокон лжи. Следующую ложь они примут легче, а потом явную ересь и отступление от Истины. Это вид тонкого обольщения. Христиане, будьте бдительны!

`Varbūt kāds vēl ir noskatījies šo liecību un var vēsu prātu izanalizēt? Biedējoša ir nepārprotamā sajūsma un pilnīgs kritikas trūkums no tiem, kuri jau to noskatījušies. Cirkulē šis video nu arī Latvijā un pa visām konfesijām
ziemasvilks
# Labojis ziemasvilks: 2009.12.28 17:58:38
Krii_stiine
vari arī iemest kādu saiti uz video? Jo nekur neesmu par to dzirdējusi (forvardus parasti nelasu un nu jau vairs neviens man tos arī nesūta).
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.28 18:00:03
Krii_stiine
Jā, bet ko tu ar to gribi pateikt? Vai tas ir kādam par celšanu ticībā? Vai tā vnk būs analīze liecības patiesumam?
Krii_stiine
# Labojis Krii_stiine: 2009.12.28 18:13:12
Svētais es vēlējos vērst uzmanību, ka arī jau šeit Latvijā tas video cirkulē un sajauc cilvēkiem prātus. pievienoju saiti [url=http://www.url.com]text[http://video.mail.ru/mail/art6187/39/48.html]
Krii_stiine
# Iesūtīts: 2009.12.28 18:15:14
nu nemāku es to izdarīt! http://video.mail.ru/mail/art6187/39/48.html
Krii_stiine
# Iesūtīts: 2009.12.28 18:16:05
jau nosarku
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.28 18:47:57
Krii_stiine, skatījos to video kādu laiciņu atpakaļ, un cik atceros, toreiz bija sajūta, ka viņa nemelo.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.28 18:51:55
Krii_stiine Priekš kam tad to vēl lieki popularizēt?
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.28 18:56:20
Es paklausījos... šitādus stāstus man arī viens pazīstams kurinātājs, kad sadzērās, mīlēja stāstīt. Kā viņš ir bijis "autoritāte" Odesā, kā viņu visa pilsēta cienījusi etc etc
Šitā dāma arī.. kā viņai Turcijas iekšlietu ministrs piedāvājis pāriet "zem islama zaļā karoga" un par to apsolījis uzdāvināt māju Ankarā un klīniku, kur strādāt (bet viņa, precīzāk viņas vīrs, protams lepni atsacījās), kā viņa ar Dieva gudrību izdziedinājusi Vācijas vēstniecības sekretāra daudzos bērnus - Džeimsu, Viktoriju, Francisku un Alisiju, kas visi bija slimi ar visādām hroniskām slimībām...
.. tajā visā ir kaut kas ērmīgs. Nu bet ja tādas lietas uzlabo kristiešu garastāvokli, kāpēc ne?
...
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.28 19:02:34
incognito, tu paklausījies tikai 8. daļu. Sākums ir šeit: http://video.mail.ru/mail/art6187/39?page=1
Krii_stiine
# Iesūtīts: 2009.12.28 19:08:21
armilo Mani uzmanīgu darīja tas, ka agrāk jau biju lasījusi šādu liecību , gan ne tik izvērstu, no citas sievietes - klaudijas Ustjušaņinas. sameklēju Googlē un atradu arī info, ka līdzīgs brīnums noticis sen atpakaļ 1952 gadā Krievijas pilsētā Barnaulā. Par šo sievietes dziedināšanas brīnumu un vīziju, pat veikta žurnālistu izmeklēšana, fakti apstprinājušies. Šim fenomenam pat nosaukums jau iegājies ,,Barnaulas brīnums`` Un neviens šo sievieti nedz mēģināja galināt, nedz vajāja, tikai tautās izgāja šī brīnuma uzlabots variants. patiesā vēsts ir ļoti vienkārša un piezemēta. Nu lūk un Tatjanas redzējums man šķiet atvasināts un izpušķots šī patiesā notikuma atstāsts. Un ļoti nepatika man tas, ka `viņai Dievs teicis ,,ko tu manā labā esi darījusi?`` un otrs pārmetums no Dieva, ka viņa nav maksājusi 10 tiesu no sava vīra algas. Vīrs tajā laikā esot bijis neticīgais.
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.28 19:09:08
Svētais, Tu vienmēr iesaki noskatīties materiālu līdz galam, un tikai tad piedalīties diskusijā. Kāpēc pats tā nedari? Gabals gan ir pagarš, bet interesants. Interesanti, ka tie vienīgie divi kritiķi nespēj kritizēt pašu atklāsmi, bet metās meklēt vainas stāstītājas personībā. Vai ar šādu kritizēšanu var liecību pasludināt par herēzi?
Krii_stiine
# Iesūtīts: 2009.12.28 19:13:47
Svētais es neko lieki nepopularizēju - tas jau tā ir apritē kristiešu vidē. Bet nav latviski nekādas jēdzīgas analīzes. Nav izvērtējuma. Tikai pārjūsmīgi ieteikumi šito noskatīties. Man pašai nav vajadzīgo zināšanu, lai derīgi izanalizētu šo liecību, varbūt kādam no šeit rakstošajiem būtu zināšanas un pacietība to paanalizēt?
Krii_stiine
# Iesūtīts: 2009.12.28 19:15:30
armilo atkal jau krieviski, bet varbūt noderēs? “Свидетельство” Т. Белоус производит неприятное впечатление неточным цитированием и неправильной трактовкой Библии. Почти все места Священного Писания Т. Белоус извращает, а именно:
1). Т. Белоус говорит: “В Псалмах написано: “Трон Господень освещает небеса, и не нуждаются они ни в свете солнца, ни луны” (смотри 29 минуту свидетельства), но в Библии мы находим подобные слова только в книге Откр 22:3-5, где говорится не о небесах, а о спасенных рабах Божиих, которых освещает Бог.
2). По словам Т. Белоус, все на небесах поет: “Осанна в вышних небу” (49 минута) — сравни Мк 11:10, где осанна воздается Сыну Давидову.
3). Стеклянное море, по “свидетельству” Т. Белоус, находится возле леса, далеко от престола Божиего (49 минута) — сравни Откр 4:6, 15:2: “И перед престолом море стеклянное …”.
4). Т. Белоус говорит, что она видела в небесном Иерусалиме Собор Парижской Богоматери (44 минута), тогда как Иоанн в Откр 21:22 утверждает, что храма он не видел в городе.
5). Также, Т. Белоус путает времена и события: она говорит, что “Соломон видел в видении храм” (44 минута), тогда как не Соломону, а Моисею, и не храм, а скиния была показана Богом; также не находим в Библии упоминания и о том, что “Ной выдержал смерть своих детей” (2 час 06 минута). Очевидно, здесь имелся ввиду Иов.
6). Т. Белоус, видимо, не повезло с ангелом, который ее сопровождал, т. к. он также не знал Писания, а потому и сказал: “Молитесь, пока живы, а потом конец” (59 минута), такого места в Библии нет.
7). Т. Белоус, говоря о злых людях (1 час 15 минута), приводит место Писания: “О подобных не молитесь, ибо они не за спасение”, наверное, таким образом она пыталась процитировать 1 Ин 5:16, но там говорится о согрешающих людях. Кроме того, в Библии не существует понятия “запечатанных в аду душ” — любой человек имеет шанс на спасение, даже если он заключил завет с дьяволом, ибо Христос сказал, что Он пришел “… отпустить измученных на свободу …” (Лк 4:18).
8). Также, не находим мы в Писании и случая с Апостолом Павлом, описанного Т. Белоус, когда он в смятении пришел к братьям и сказал: “Зрите, братья, на верном ли я пути?” (2 час 35 минута). Вероятно, имелись ввиду слова Давида из Пс 138:24: “… и зри, не на опасном ли я пути …”.

Т. Белоус утверждает, что Бог показал ей, что она обворовывала Его, удерживая десятину своего неверующего мужа. Это является ересью и вымогательством, т. к. десятина — добровольное даяние Богу.
Удивляет также и демон с ноутбуком (1 час 13 минута), которого Т. Белоус видела в аду приблизительно в 1990 году, тогда как ноутбуки на тот момент еще не были изобретены.
На 1 часу 17 минуте “свидетельства” Т. Белоус описывает, как на небесах небожители молятся за родных, которые еще на земле, но Библия нам говорит, что мы имеем единого Ходатая пред Отцом — Иисуса Христа (Рим 8:34).

armilo
# Iesūtīts: 2009.12.28 19:15:32
Krii, protams, ka liecība ir „neluteriska”, un vasarsvētku gars tur izlaužas ārā ik pa brīdim. Es tās vietas mierīgi laidu gar ausi, un mēģināju satvert būtisko.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.28 19:16:07
armilo
es jau nesaku, ka herēze. Es vados no topika ievietotajas ( kristines) domam. Ja vina uzskata, ka jaanalize, un ka varbut kaut kas nav laagaa, tad kapec jaliek tas? Bet nu vinas domu es ar sapratu, kaa vina to domaja.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.28 19:16:41
Krii_stiine
Skaidrs tavs domu gajiens.
incognito
# Labojis incognito: 2009.12.28 19:29:25
armilo
Tev taisnība Armillo, bet arī tikai noklausoties 8.daļu, sajūtas ir jocīgas. Nu saproti, piemēram, to sievieti iekārto viesnīcā, bet nevis vienkārši viesnīcā, bet "pieczvaigžņu viesnīcā"; viņa strādā par ārsti, bet nevis vienkāršu ārsti, bet gan "vēstniecības sekretāra personisko ārsti", tad viņu aiztur policija un nevis vienkārši aiztur, bet aizved pa taisno pie "iekšlietu ministra"... tās visas ir televīzijas seriāla pazīmes.
Tas ir kā ja TV seriālā atrod kādu sievieti, kas zaudējusi atmiņu, tad viņa noteikti ir vai nu miljonāre, vai kāda hercogiene, bet visticamākais abi kopā. Ja vienkārša meitene iepazīstas ar puisi, tad viņš noteikti ir princis incognito, turklāt viņa māte un māsa meiteni noteikti ienīdīs... tās ir pazīmes, kas piemīt mākslai, nevis dzīvei. Un šādas pazīmes ir raksturīgas arī dāmas stāstam.
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.28 19:35:12
icognito, tie bija PSRS laiki, baiss seriāls visiem ticīgajiem, kas nemīlēja partiju un vadoni vairāk par visu uz pasaules.
Krii_stiine
# Iesūtīts: 2009.12.28 19:37:49
incognito nu ja, man arī šitais negāja kopā ar realitāti. Drūmajos staļina laikos sieviete no Barnauulas tā arī mierīgi turpināja savu dzīvi, bet šeit Tatjanai vienas vajāšanas un briesmas.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 130 , pavisam kopa bijuši: 33002