atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Materiālais labums
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2009.12.21 12:51:05
Kapitālistiskā sistēmā - cilvēka vērtību nosaka - viņam piederošais īpašums- jeb molekulāro lietu daudzums - darbojas sakarība, jo vairāk pieder molekulārās lietas, jo sabiedrība par labāku un respektējamāku to atzīst, kā labu biznesmesni utt. - bet īstenībā, jau nevienam, nekas nepieder - viss tiek iedots par brīvu un pārdots tālāk par naudu. Tātad KAS IR iedod par brīvu un tālāk par naudu pārdots - tātad materiālo labumu avots ir pats KAS IR. Tātad sanāk - ka vienīgais veids - kā iegūt sev materiālo labumu ir vērsties pie KAS IR. Tad nu - sanāk tā, daudzi vēršas pie KAS ir viena iemesla pēc - lai dabūtu sev materiālo vai kādu citu labumu. No malas skatoties uz cilvēci no blakus esošās galaktikas Andromeda - ir iespējams redzēt arī šādi, ka reliģija tiek cilvēces izmantota, lai gūtu labumu no KAS IR. Šeit es nedaudz paskatīšos negatīvi - un ja KAS IR nedotu labumus, tad cilvēcei KAS IR nebūtu vajadzīgs un arī reliģijas nebūtu
Kāds vēl ir iemesls, kāpēc vajadzīga reliģija ?
AutorsZiņas teksts
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.23 04:03:44
"No malas skatoties uz cilvēci no blakus esošās galaktikas Andromeda..."
Ļoti interesanti....??! Vai tas tā joka pēc tika pateikts, vai arī tiešām ir nācies pabūt citās galaktikās?
Kāpēc ir vajadzīga matemātika? Lai varētu noorientēties „šajā” pasaulē.
Kāpēc ir vajadzīga reliģija? Lai varētu noorientēties „tajā” pasaulē.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.23 12:45:50
armilo
Vai tas tā joka pēc tika pateikts, vai arī tiešām ir nācies pabūt citās galaktikās?


Tiešām ir nācies pabūt citās galaktikās savā iztēlē !
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.23 13:17:11
Nu labi. Bet kā to saprast "savā iztēlē"?
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.23 13:44:03
Trilobīte
un no kurienes tu patreiz raksti? No Tvaika ielas?

ja viens cilvēks redz rozā vienradzi- viņš ir nepieskaitāms
ja daudzi cilvēki redz rozā vienradzi- tā ir reliģija

armilo
# Iesūtīts: 2009.12.23 13:48:50
Aiko, vai vari piekrist Ctulhu, ka es vienkārši liels fantazētājs, un taviem izteikumiem par kosmosa uzbūvi, vienkārši nevajag pievērst īpašu uzmanību? Tu mīli fantastiku, un šeit forumā meklē domubiedrus. Kaut kā tā?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.23 13:56:19
Ctulhu
taatad no turienee Zeme redzama kaada taa bija attieciigos K gadus atpakalj
Vajag jau torsionus, nevis fotonus skatīties!
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.23 13:56:30
Aiko_Saule

ar ko ir domāts tas "KAS IR"?? no kurienes vispār tas vārds ir cēlies?
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.23 13:58:39
pich, Tas ir Dieva vārds. "Es Esmu"
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.23 23:38:58
armilo Aiko, vai vari piekrist Ctulhu, ka es vienkārši liels fantazētājs , un taviem izteikumiem par kosmosa uzbūvi, vienkārši nevajag pievērst īpašu uzmanību? Tu mīli fantastiku , un šeit forumā meklē domubiedrus . Kaut kā tā?

Neuzsatu ka esmu fantazētājs, bet izzinātājs un pētnieks gan - un tas ko esmu izpētījis - to es atspoguļoju, kā māku - katram ir personīgā atklāsme - un to arī paužu. Uzmanību necenšos pievērst - vienkārši - diskutēju, jo šeit ir forums. Domu biedrus meklēju gan.
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.23 23:57:21
pich007 ar ko ir domāts tas "KAS IR"?? no kurienes vispār tas vārds ir cēlies?

Radies no Romas Katoļu baznīcas katehisma, kuru KAS IR man atklāja.
http://www.vatican.va/archive/catechism_lv/Katehisms/d1s2n1.. .html

izvilkums:
Rindkopa : Vienīgi Dievs IR

... ( Ps 102, 27-28) Viņā "nav pārmaiņu, nedz mainīguma ēnas" ( Jk 1, 17). Viņš ir " Tas, kas ir ", kopš mūžības un uz mūžību, un šādi Viņš paliek vienmēr uzticīgs pats sev un saviem apsolījumiem.

No šejienes ir KAS IR - manā realitātē atklājies šādi
.. un šis ir mans galvenais iemesls - kāpēc es esmu pie pāvestiešiem, jo man svarīgākajā jautājumā , ir īsta vienprātība.

Un tas kas zaimos to KAS IR - to neiznīcinās, bet ieliks uguns jūrā, lai visi redzētu KAS IR tādu kāds KAS IR ir un viņa visvarenību un spēku.
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.24 02:36:16
Aiko, "Neuzsatu ka esmu fantazētājs, bet izzinātājs un pētnieks..." Tātad tā ir taisnība, ka tev ir bijusi tā retā iespēja pabūt Andromedas galaktikā un to pētīt un izzināt. Ctulhu būs kļūdījies domādams, ka aiz gara laika puika tik ņem un fantazē.
"Domu biedrus meklēju gan"
Vai esi pazīstams ar galaktiku pētnieku Ē. Delperu? Kā viņu vērtē?

Priecīgus Jēzus dzimšanas svētkus!
Papucs
# Iesūtīts: 2009.12.25 00:01:24
Gnidrologs
Starp citu, jā, tas tiešām ir smieklīgi līdz zināmai robežai
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.26 16:27:28
PapucsGnidrologs Ja tiek atzīti abi rozā un illā degunradži - tad neizpildās Kristus nosacījums par pestīšanu - jo tikai caur Kristu var nonākt pie Tēva - kaut gan RKB oficiāli tomēr atzīst, ka pestīšanu patiesu ir iespējams iegūt arī pie Krišnaītiem - tikai tiem, kuriem RKB ir atklāta, kā pareizā vienīgā - tiem ir pienākums tai piederēt - Tiem kuriem nav šādu atklāsmju - tiem, nav obligāti jāpieder RKB baznīcai. Un tā harmonija rodas tajā -ka tiem, kuriem ir šī atklāsme - tie noslēpumu neegoistiski nepatur pie sevis - jo Kristus pavēle ir ejiet un sludiniet prieka vēsti - par Tēvu.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 57 , pavisam kopa bijuši: 10588