atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Es, kas radu gaismu un veidoju arī tumsību ...
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2009.12.19 19:24:08
Jesajas 45 nodaļa 7 pants. Es, kas radu gaismu un veidoju arī tumsību, kas dod svētību, bet arī ļaunu; Es esmu Tas Kungs, kas visu to dara!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.23 13:55:49
Ezi miglā, vai būs par vēlu, es nezinu. Varbūt. No dažām rakstu vietām spriežot, daudziem būs par vēlu, Man liekas, ka tagad ir svarīgākas lietas, ko ar DIevu pārrunāt nekā tas, ko piedāvāja Chulhu; tak ja tams dikti gribēs tos jauttājumus par kvantiem saprast, gan jau .... savā laikā.
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.23 13:58:49
Nerunīgais
dievs iedala jautājumus kategorijās pēc svarīguma? vai dievs arī cilvēkus iedala pēc svarīguma- mūka lūgšanām ir lielāks spēks nekā vidējam ticīgajam?
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.23 15:06:07
Pich, nē, Ne jau Dievs, bet es iedalu jautājumus savīgākos un nesvarīgākos, jo laiks man šite ir limitēts. Dievam, šķiet, varētu patikties parunāt par savas fiziskās konstrukcijas noslēpumiem.

Chulhu, es sapratu tavu ideju. Taču pagaidām starp saviem dzīves mērķiem nekādi nevaru saredzēt mērķi ,,radīt kādam aizdomas ka kontaktēju ar ārpuszemes saprātu" (kā piem.Svētais). Turklāt es jūtos labi, sirdsapziņa mani negrauž.
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.23 17:50:28
chulhu, paturi, ja vēlies, es šodien neeir skaudīgs. Vari arī pamēģināt tā fantazēt kā es...

Aņuks ienāca prātā:
Vīrs stāsta: pārnāku mājā. pretī sieva - pusplika, ar ķēdēm, kaut kādu tur pletni, auklām, tā rotaļīgi saka - sasien mani un dari ko vēlies...
Nu un ko izdaīji?- cerīgi jautā klausītāji.
Jā, tā arī izdarīju: viņu sasēju un pats aizgāju makšķerēt.

pich007
# Iesūtīts: 2009.12.23 18:01:54
Nerunīgais
Vari arī pamēģināt tā fantazēt kā es

dievs ir tavu fantāziju auglis?
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.23 18:08:58
pich, akal tu jaucies pa vidu, kad pieaugušie runājas. Kāds auglis? Kurš te par augļiem runā?
pich007
# Iesūtīts: 2009.12.23 18:18:00
Nerunīgais

es par tavām fantāzijām runāju...
dievam nepatīk tava ironija
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.23 19:50:48
pich007
Ar Dieva nopelnu un paša spēkiem ir tā. Dievs visu dod un ir iedevis pateicoties savai žēlastībai, arī manas spējas un visas iespējas. Jautājums ir par to vai es tās izmantoju vai nē. Es pielieku klāt savu ticību, lai iemantotu piemēram pestīšanu un uzvaru pār grēku. Tāpat arī citos sasniegumos. Bet ir trīs ( un protams vairāk) pamatlietas par ko Jēzus ir nomiris. Tā ir svētdzīve ( atbrīvošana no grēka), labklājība un veselība. Šajās jomas es to piesavinu ar savu ticību savā dzīvē, jo tas jau ir samaksāts. Citās es lūdzu Dieva žēlastību un pielieku savu roku, lai virzītos pēc Dieva prāta savā dzīvē. Ne vienmēr tas notiek kā uz burvju nūjiņas mājienu.

taču fundamentāli es skaidri apzinos, ka tas ka es elpoju un dzīvoju ir Dieva nopelns ( nu tā, ja pa lielam rēķina), bet man ir jāzimanto sava ticība, lai iegūtu to , ko Dievs man dāvājis, un arī jāpieliek sava roku piepūle, lai sasniegtu kaut kādus mērķus. Lai gan tas ir 100% Dieva noplens, ka man ir dota tāda iespēja un spējas, tomēr no mūsu ( Dieva un manas) puses ir jāb`[ut sadarbībai, lai piepildītu konkrētus mērķus un uzdevumus dzīvē.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.23 19:57:50
Respektīvi, ja es neko nedaru, tad Dievs nevar manā dzīvē darboties, jo Dievs tā pats ir izlēmis, ka Viņš darbosies caur cilvēku un ar ticības palīdzību. Tātad, lai gan skan jocīgi, bet tā ir patiesība, ka Dievs bez manis manā dzīvē darīt neko nevar. Tāpēc tas ir mūsu kopējs darbs, esmu Dieva līdzstrādnieks.

Taču šeit ir ierobežojumi, Dievs var un iejaucas citu cilvēku dzīvēs pateicoties lūgšanām. Tiklīdz kāds sāk virzīt savu ticību konkrētā jomā, tā Dievs uzreiz noreaģē un palīdz, iejaucas utt.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.23 20:06:13
Kristieši galējie Dieva žēlastības radikālisti man nepiekritīs, bet tas nekas, viņiem nav vnk atklāsmes par to, ka Dievs darbojas caur cilvēkiem. Ir zināms līdzsvars šajā sadarbībā.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.23 22:32:39
Nerunīgais
Aiko, vai ta elektriba un attieciebas ir viens un tas pats?
Nē nav viens un tas pats un ir - atkarībā kā uz to saktās

Tēvs ir viens no īpasīem vārdiem, kā Tu savā realitātē uzrunā KAS IR ! Kādi ir vēl vārdi - ko Tu lieto savā realitātē ?
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.24 00:38:01
Aiko, nu tad izdari tā: ņem divas naglas un bāz to rozetē - tas, ko jutīsi, būs elektrība. Uz to nevaig skatīties tāpat kā uz sievu, bērniem (ja ir) vai draugiem, jo tad tās ir attiecības. Šeit ir vēlama skaidrība.

[Aņuks: varde guļ uz ūdensrozes lapas, pielēkā zaķis: Eu, kāds ūdens? Varde apvainojusies: Es šeit esu kā sieviete, ne kā termometrs. ]


Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.24 00:39:30
Tētis negrib, ka Viņu padzen zem Viņam nezināmām kļičkām
mikro [90.130.160.139]
# Iesūtīts: 2009.12.24 01:27:24
Nerunīgais
Tētis negrib, ka Viņu padzen zem Viņam nezināmām kļičkām

Ja esi pravietis, tad klāj vaļā visu, ko Tētis negrib un ko Viņš grib (Ctulhu arī Tev šo to vaicāja). Bet, ja neesi, tad nemētājies ar tukšiem vārdiem. Jo pēc Taviem vārdiem Tu tiksi pazudināts.
Un vēl - kā gan Tētim, kuram nekas nav un nevar būt apslēpts, varētu nebūt zināmas visas iespējamās kļičkas?
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.24 10:11:28
mikro, tu paviši lasīji ko vaicāja man Chulhu un nu vaino man nezināmā grēkā. (Tāds dusmīgs izklausies vai arī tev iesnas)

Bet par manu tekstu pilnumu vari pārliecināties izlasot bausli :tev nebūs Dieva sava Kunga vāradu (t.i.personvārdu) nelietīgi valkāt, jo VIņš nepamet nesodītu, kas Viņa vārdu nelietīgi valkā. Tas varētu apmēram nozīmēt to, ka Viņam nav viss vienalga, kā kāds no radības Viņu uzrunā.
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2009.12.25 15:20:35
gnidr., puulos cik vien speeka
Tachu saruna ir abpuseja. Aiz nikiem un textiem es velos sadzirdet cilveku, saprast vinja attieksmi. Labprat runaashu nopietni tur, kur interese bus godiga un nopietna. Un mani ljoti interesee tie, kas domaa patstavigi. Bet to priekshaa, kas shajaa domashanaa spej pat operet ar faktiem un atbilstosham autoritatem, es klanos, cepuri nonjemot.


<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 75 , pavisam kopa bijuši: 32947