atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ja jau Dieva nav, kāpēc tas ir jāpierāda kādam? Tā taču ir tikai laika izšķiešana!
Svētais
Iesūtīts: 2009.12.13 19:11:48
Kāpēc veltīt pūles pierādot kādam, ka Dieva nav? Ja jau viņa nav, un ticīgie ir tik stulbi,ka tic, ka viņš ir, kāpēc uz tiem ir jātērē laiks pierādot par kaut ko tādu kā nav? Vai tā nav muļķīga rīcība?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 16:29:03
masiks [212.93.96.2] Uz šo jautājumu es atbildēt nevaru, zinu, ka Dievs to tā ir paredzējis, un ka Viņš uzskata savu dzīvību par kaut ko ļoti vērtīgu. Tāpēc arī tāda salīdzināšanās.
Ateistiem.lv
# Iesūtīts: 2009.12.14 17:03:54
Atgriežoties pie šī tēmas, varētu piebilst, ka neviens ateists nemēģina pierādīt to, ka nav dieva. Var pierādīt, ka Bībele ir pilna vardarbības, var pierādīt, ka personas Jēzus eksistence ir apšaubāma, var pierādīt, ka daudzi reliģiozi cilvēki mēdz neadekvāti rīkoties, vai arī teoloģija ir pilna loģisko pretrunu, var arī pierādīt to, ka ID teorija bijusi tikai sazvērestība ar mērķi čakarēt ASV izglītības sistēmu, var pierādīt zinātniskas teorijas utt. utt.

Bet to kā nav pierādīt nevar. Ateisti nemēģina pierādīt to piem. dievs nav, bet gan pierāda visu pārējo, ko reliģijas ir sačakarējušas vai vēl joprojām cenšas čakarēt..
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 17:08:53
Ateistiem.lv Reliģijas ir nodarījušas daudz posta, tas ir nenoliedzami. Taču nav vērts strīdēties ar ticīgo par Dieva eskistenci, jo viņa taču nav, kāpēc jāstrīdās par to?

masiks [212.93.96.2] Es nezinu kāpēc tā ir, bet Dievs nav asinskārs tajā izpratnē kā mēs to cilvēki redzam.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.14 17:12:42
Ctulhu
dieva jeedziens ir pretruniigs, tajaa ir fataalas iekseejas pretrunas.
Nu, te var atbildēt, ka Dievs ir augstākas pakāpes sarežģīta sistēma, tāpēc mums neaptverama. Pretrunas patiesībā nav. Var minēt piemērus, kur zemāks mēģina izprast augstāko un saredz pretrunas, piem, ja dzīvnieks mēģinātu izprast cilvēku.
Ir arī piemēri matemātikā, pirmajās klasēs nevar būt neatīvu skaitļu, pēc tam nevar vilkt kvadrātsaknes no negatīva utml.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.12.14 17:18:15
Ctulhu
Tāpēc, ka Dievs pats par sevi tā ir atklājis, kāds viņš ir.
Augstāka sistēma var atklāties zemākai kaut kādā tās zemākās izpratnes līmenī, un/vai vajadzības līmenim.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 17:19:55
masiks [212.93.96.2] es domāju tā, mēs redzam asins izliešanu , Dievs redz kaut ko vairāk, salīdzināšanu, kuru mēs līdz galam varbūt arī neiprotam kāpēc tieši šis veids utml.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 17:44:09
masiks [212.93.96.2] Nē, nepārstāj viss. Tas ir veids kā notiek izlīdzināšanās.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.14 17:44:45
Nevienam cilvēkam nav tiesības monopolizēt Patiesību, jo tā ir bezgalīga, kamēr cilvēka saprāts ir galīgs. Tu laikam šo elementāro atiziņu nespēj pieņemt un dzīvo tādā jaukā paštaisnuma eiforijā.

Es iisti neizprotu, ko tu saproti zem "Monopolizeet Patiesiibu"!!!

Ja es izsaku apgalvojumu un apgalvojums ir patiess un es to zinu un pasaku ka taa tas ir, es monopolizeeju patiesiibu jeb kaa?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 17:46:07
Vel piemērs, tu esi slims, un tev piedāvā iespēju atveseļoties ar zināmu zāļu palīdzību lietojot pēc receptes konkrētos daudzumus. Ja tu nerespektē šo metodi, tu vari neizveseloties. Tas ir piemērs tam, ka katrai lietai ir kaut kāds zināms veids kā viņa notiek (pareizā kārtība), lai sasniegtu mērķi.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.14 17:55:29
A kas tas vispaar taads -`izliidzinaasanaas` un kaada X peec taads vajadziigs?

Izliigshana!

Tu man nodariiji paari, peec tam secinaaji, ka tas bij slikti. Tu atnaac un piedaavaa man izliigumu, teixim garshiigu teeju. Es to pienjemu un muusu attieciibas ir atjaunojushaas, lai arii tavs nodariijums iespeejams joprojaam tur sekas (tas staasts par seetu ar naglaam)

Cits, dauds sofistikeiteetaaks piegaajiens!

Es tev nodaru paari, peec kaada laika saprotu, ka tas bij slikti, bet taa kaa tu taads liels un baardains, es baidos pie tevis iet... Shiis bailes paaarveershaas tajaa, ka, lai es taas attaisnotu, es visiem staastu kaads tu ljauns...
Tu buudams labs un gudrs, naac pie manis ar teeju un piedaavaa izliigumu sakot, nebaidies, es nemaz neturu uz tevis ljaunu praatu!



Redzi, izliigums ir veertss nevis uz tava vai mana nodedzinaataa shkjuuniisha atjaunoshanu, bet us muusu attieciibu atjaunoshanu! Jo shkjuuniits tiiri tehniski ir djelo tehniki, un ja muusu attieciibas buus labas, tad kursh draugs nepaliidzees subotnjiku uzriikot shkuuniisha atjaunoshanaa... pat ja vinjsh pats ir shii shkuuniisha salauzeejs.

Buutiskais visaa shitaajaa jezgaa ir lai muusu starpaa pastaaveetu saikne "draugs" nevis "ienaidnieks, kursh man paari nodariija" jeb otrs gals "ienaidnieks, kursh uz mani dusmojas, jo es kaut kaadu lauzy shkjuuniiti vinjam nodedzinaaju"
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.14 18:01:33
masiks, vot vot tas ir tas otrs scenaarijs... Ka tu jau it kaa saproti, ka vajag pie Ctulhu iet, bet teeja tev shkjiet paarlieku liels upuris... taapeec tu izstraadaa sev aizsargsisteemu, ka Ctulhu ir tik nu ljauns, ka savas teejas deelj gatavs tevi izputinaat!

Taapee, tas ko Dievs dara, piedaavaa SAVAS Asinis... Jeb tulkojumaa - Savu Teeju uz Izliiguma Galda, kur tu baidies likts SAVU Teeju, jo domaa, ka taa teeja ir taa saals
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.14 18:07:17
Tas bija VD paraugs CTulhu. Kā līdzība. Asinis pret asinim, greks pret greka upura asinim. JD Jezus asinis pret musu greku, jo greka alga visos gadijumso ir nave un tas janotiesa ( janosoda ar navi!)
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 18:11:09
Ctulhu Viņš so likumu ir iestadijis. Bet tā ir izlidzināšanās, kas panākta tiek pateicoties asinīm, kurās Dievs lika savu dzīvību. Vnk paskaties manu saraksti ar Masiku tur par to runājām.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 18:13:45
masiks [212.93.96.2] Tur jau tā lieta, ka Dievs parāda, ka grēks vai nepaklausība šajā gadījumā likumam ir sodāms ar nāvi. Ne jau bikses dažāda auduma vai žagarīnu lasīšana Sabatā. Mums škiet, kas tad tur liels bikses dažāda auduma, bet Dievs deva likumu, un ja nezipildi , tad sods, principiāli par grēku, bet nevis par grēka lielumu vai mazumu. Uij šī atkal ir gara tēma....
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 18:22:59
masiks [212.93.96.2] Masik patiešām negribu sākt...Dievam ir savs taisnības kritērijs un cilvēkam savs. Tāpat ir darbu taisnība un ticības taisnība.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 18:23:27
Cilvēks pēc savas taisnības neizpilda Dieva standartu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 18:24:36
Jo cilvēks domā, ka ar paveiktiem labiem darbiem var izpildīt standartu, kas nav iespējams.
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.14 18:27:49
Tāpēc Dievs apžēlo tādus grēciniekus kā slepkavas, prostitūtas, laupītājus, ja tie notic Dieva glābšanai, nekā tādus, kas visu dzīvi varbūt ir dzīvoju;ši kārtīgu dzīvi, darījuši morāli labas lietas, varbūt gājuši uz baznīcu, nav melojuši utt., bet viņi Dieva priekšā neglābjas, ja nav 100% ticējuši Jēzus darbam savā labā, bet tam klāt vēl pievienojuši savu darbu taisnību. Tas nav iespējams, jo vai nu tikai no žēlastības caur ticību, vai nu tad pēc darbiem kļusti taisnots, ko neviens cilvēks nebija nav un nevar sasniegt.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 18:58:15
masiks [212.93.96.2] Piekrītu, ka tas ir neparasti tapt taisnotam uz ticības pamata, bet tā ir Dieva metode kā glābties.

Mēs cilvēki labprāt saņemtu taisnību no darbiem. Uzvilki nepareizi bikses nepareiza auduma - rajiens, pateici sliktu vardu pliķis. parkapi atrumu 20Ls, aplaupiji, 2 gadi nosaciti, nogalinaji, 5 gadi uttt... Mēs saprotam šāda veida pieeju, bet Dievs piedāvā savu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 18:59:41



Rom. 3:22 Šī Dieva taisnība dota ticībā uz Jēzu Kristu visiem, kas tic. Jo tur nav nekādas starpības;

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 200 , pavisam kopa bijuši: 3791