atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kalpošanas amats
skolniekss
Iesūtīts: 2009.12.04 09:21:45
Tā man noteikti tikai liekas . Bet brīžiem sajūta un arī palasot diskusijas, ka dažs kalpošanas amatā pārvērties par tādu kā skatītāju un norādītāju no augšas. Un arī pats nosaukums kalpošanas amats tā interesanti skan. Ja jau kalpo tad kalpo. Bet ja amats tad jau tā vairs nav kalpošana. Tas ir amats ar ko nopelnīt maizi.
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.04 09:23:24
Varbūt kāds no kalpošanas amata pratējiem var mani apgaismot šajā jautājumā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.04 10:31:10
Kalpam taču maksā algu.
Algu nemaksā vergam.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.04 10:33:01
Tas bij tas Kristus paradox... Kristus bij Kungs, bet kalpoja liidz pat kaaju mazgaashanai saviem maacekljiem!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.04 11:38:36
Pāvils interesanti atzīmēja, ka Viņam kā Kristus kalpam ir atļauts ņemt maksu par savu kalpošanu. Taču viņš šo maksu neņem, jo tādējādi nopelna savu algu . Jo ir uz pavēli evaņģēlija sludinātājs, un nopelna algu tikai tad, ja nenem samaksu . Interesants skatījums. tas protams nenoziimee, ka evangelija sludinataji nevar vai nedrikst sanemt algu par to, protams, ka var, jo dara to brivpratigi , un ne uz paveeli
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.04 11:58:53
Jošs Mulders Hmm Vai Kāds ir jākopē, vai arī līdz Tam cilvēks nonāk. es Mulder esmu sabojājies, jo man izskatās, ka divas sejas ir lielai daļai. "kalpu"

Tādi intersanti trīs skatijumi Mulderim, Svētajam un Ezītim

EzītisMiglā Kāpēc šī pārspīlētā pazemība, kalpošanas amats, kāpēc ne vienkārši darbs. Ikviens saņem atalgojumu par pakalpojumu, kuru sniedz.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.04 12:01:06
skolnieks,

Nu... labi... she tev texts!

25 Bet Jēzus pieaicināja tos un sacīja: "Jūs zināt, ka valdnieki ir kungi pār tautām un lielie kungi tās apspiež.
26 Bet pie jums tā nebūs būt; bet, kas no jums grib būt liels, tas lai ir jūsu sulainis.
27 Un, ja kas jūsu starpā grib būt pirmais, tas lai ir jūsu kalps;
28 tā kā Cilvēka Dēls nav nācis, lai Viņam kalpotu, bet ka Viņš kalpotu un atdotu Savu dzīvību kā atpirkšanas maksu par daudziem."


Vai tad tu nezini, ka maaciitaaju taa apkakliite melnaa ar balto gabalinju simbolizee verga kakla kjeedi?
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.12.04 12:05:48
Jošs Mulders Jā Mulder, jā. Tāpēc jau man rodas šie jautājumi. Un laikam jau ne bez pamata. Nezinu.
Verga kakla ķēde
rainars
# Iesūtīts: 2009.12.04 12:06:23
Kristus bij Kungs, bet kalpoja liidz pat kaaju mazgaashanai saviem maacekljiem!

Labs teikums ,bet vai mēs šo pazemību pielietojam un mīlestību pret grēcinieku kalpošanā.To tik vien zinam ka bombardēt ar rakstu vietām un cilvēku mācībām,aizmirsdami ka ticība ir Dieva dāvana un ka vajag arī praktisku kalpošanu pazemībā,palīdzot tādejādi cilvēkiem piecelties no dubļiem un iesēt Kristus augšāmcelšanās spēku.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.04 12:13:08
rainars, vai tad tu domaa, ka mees to veersham pret pakritushajiem...

Kristus mazgaaja kaajas un ceela aughsaam greeciniekus, kas peec vinja sauca... bet pashpaaugstinaatos vinjsh sauca par aklajiem celja raadiitaajiem... Dieva Vaards ir abpusgrieziigs zobens... Tas Dieva papeedis chuuskai galvu sashkjaida... un skats nav nekaads "humaanais"!
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.12.04 12:31:44
Jošs Mulders Nujā laikam jau svarīgi būtu arī Dievam ļaut sašķaidīt. Vienu otru reizi jau takā paši pie tās šķaidīšanas piedalās un jūtas apmierināti, ka Dievam palīdz. Vai neesi pamanījis?
rainars
# Iesūtīts: 2009.12.04 12:34:52
skolniekss Āmen!
rainars
# Iesūtīts: 2009.12.04 12:36:13
Sāra arī palīdzēja Dievam iesakot Ābramam aiziet pie Hagares.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.04 12:43:11
Patiesi evaņģēlija kalpi cenšās celt Kristus valstību, bet ne lielīties ar savu atziņu, atklāsmi, un ambīciju. Mums visiem tajā ir jāpieaug. Ja nekalpo mīlestībā, tad tāda kalpošana nav vērta.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.12.04 12:45:26
Strādnieks ir savas algas cienīgs, taču uz to ir jāskatās kontekstā - ne, ka mēs vispār ko būtu pelnījuši, bet, lai strādnieks varētu labi strādāt, viņam jābūt paēdušam, kaut cik veselam. Tojestj - tam, kurš dara darbu, nepieciešama enerģija, resursi, lai viņš vēl vairāk varētu darīt, nevis tāpēc, ka viņš to būtu nopelnījis. Šāda pieeja automātiski noraida, ka mēs ar savu kalpošanu un sludināšanu ko pelnām Dieva priekšā, patiesībā mīlīši zinat ko Dieva Vārds par to saka?

7 Kurš no jums, kam būtu kalps pie arkla vai ganos, kad tas pārnāk no lauka, viņam sacīs: nāc tūliņ un sēdies pie galda!
8 Vai viņš tam neteiks: sataisi man ēdienu, apliec priekšautu un pasniedz man ko ēst un dzert, un pēc tam tu pats ēdīsi un dzersi.
9 Un vai viņš sacīs paldies savam kalpam, ka tas izpilda viņa pavēles?
10 Tas pats arī ar jums: kad jūs visu, kas jums uzdots, būsit izpildījuši, sakait: mēs esam necienīgi kalpi, mēs esam darījuši, kas bija mūsu pienākums."


Patiesībā mums kristiešiem nav nekas cits ar ko lielīties, kā vien Dieva nopelni, kuros Dievs mūs ietērpis, bet paši par sevi, ārpus Kristus mēs visi esam mēsli un garīgi kropļi. Vienīgi Kristū mēs esam vērtīgi, vienīgi Viņā mēs esam svēti un atalgojuma cienīgi - atalgojuma ne par mūsu, bet gan par Kristus nopelniem. Protams, arī neticīgie ir vērtīgi Dieva acīs, taču cilvēka vērtībai bez Kristus žēlastības nav reāla seguma - Dievs viņu mīl, taču grēks un paša cilvēka neticība šķir viņu no Dieva
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.04 12:48:35
Ingars No šī aspekta visam piekrītu , ko teici pēdējā runā.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.12.04 12:56:47
Patiesi evaņģēlija kalpi cenšās celt Kristus valstību, bet ne lielīties ar savu atziņu, atklāsmi, un ambīciju. Mums visiem tajā ir jāpieaug. Ja nekalpo mīlestībā, tad tāda kalpošana nav vērta.

Jo tanī dienā daudzi teiks - Kungs, Kungs, mēs to esam darījuši un šito darījuši. Bet daudzi diemžēl neatšķi to, kas ir Svētā Gara dāvana un kas ir Svētā Gara auglis. Ne dāvana ir ko vērta, bet gan tas Garav auglis (cilvēka raksturs), KĀ šī dāvana tiek lietota.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.04 13:02:22
Dievs aicina dzīties pēc Gara dāvanām. Tas nav slikti. Protams, ka Kungs vēlas, lai no rakstura izrietētu kalpošana gara dāvanās. Ja raksturs nav nobriedis, tad var daudz apjaukt kājām gaisā ar dāvanu vien.
rainars
# Iesūtīts: 2009.12.04 13:35:40
Slava Dievam !Āmen.Aleluja !
Man prieks par šiem komentiemun vienprātību, jo šie ceļ ikkatru no mums.
Paldies Dievam Jēzus kristus vārdā par šo dāvanu ,tikt vienotiem Dieva Garā!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.04 13:42:06
Nujā laikam jau svarīgi būtu arī Dievam ļaut sašķaidīt. Vienu otru reizi jau takā paši pie tās šķaidīšanas piedalās un jūtas apmierināti, ka Dievam palīdz. Vai neesi pamanījis?

Nuja... un Dievs to dara caur savu Vaardu! Tieshi taapeec mums neko vispaar nevajadzeetu dariit, kaa tikai sho Vaardu pasludinaat... ar pestiishanu un shkjaidiishanu shis Vaards pats tiek ljoti labi galaa, mums tas tikai no kraatinja jaaizlaizh aaraa... To arii daraam! Un taapeec pashdarbnieki maaxlinieki muus dikti neieredz, jo mees ar briesmiigaako noziegumu nodarbojamies, par ko Viduslaikos vareeja arii galvu pazaudeet - Rakstu Copy-Paste publiskaa videe Nav lielaaka nozieguma par sho... no pasaules viedoklja. Tieshi par to arii viens otrs apustulis tika vilkts Sinedrija priekshaa un vinjiem tika paveeleet kaareiz izbeigt ar to nodarboties...

Nevar nekaada lirika un dailjruniiba Dieva Vaardu apklusinaat... ja mee skluseesim, akmenji breeks! Un kas mums ir klusiibaa sludinaats, to mees no maaju jumtiem kliedzam...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.04 13:45:23
Zināmā aspektā tam varētu piekrist, bet svarīgi ar kādu motivāciju to laiž ārā. Pret Ījabu vērsās draugi ar Dieva Vārdu Svētajā garā ( ne katrā gadījumā), bet Dievs tos noraidīja, jo nebija pareizās motivācijas. Tajā pašā laikā Ījaba draugu izteikumus citē JD, ar pareizo motivāciju, lai mēs to ņemtu vērā kā Dieva Vārdu. No šī aspekta Dievs uzlūko sirdi ar kādu tu pasludini Dieva Vārdu. Ja mīlestībā, lai arī sašķaidot pretinieku, tad ok. Ja nē, bet vnk sašķaidot, tad tas nebūs pareizi.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 50 , pavisam kopa bijuši: 3451