atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Atgriežoties pie tās pašas antropoģenētiskās klimata sasilšanas
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2009.11.30 15:36:43
Ja tauta, te nav pamanījusi, tad pasaules zinātne un it īpaši "zaļie" ir nolikti uz ausīm pēc neseniem notikumiem, kad tika uzhackots kaut kāds Britu Universitātes/Institūta serveri un publiski nonāca e-pasti un dokumenti par to, kā pēdējos x gadus tika safabricēti dati, noslēpti contr-dati par globālo sasilšanu un kā valdības tika vazātas aiz deguna lai izdotu miljardus par neesošu problēmu! CūkuGripa, SARS, PutnuGripas fraudi ir vispār bērnu šļupsti ar šito!

Googlē meklējiet "ClimateGate"

http://blogs.telegraph.co.uk/news/jamesdelingpole/100017393/climat.. egate-the-final-nail-in-the-coffin-of-anthropogenic-global-warming/
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
bitukas
# Iesūtīts: 2010.10.05 14:23:01
ravenx
Atkārtoju - dabisku procesu rezultātā atmosfērā gadā nonāk vairāk CO2 nekā cilvēces pedējo apm. 100 gadu laikā. Cipari būs vakarā, kad tikšu pie materiāliem.
a_masiks
# Labojis a_masiks: 2010.10.05 17:34:46
ravenx
Kas biedē? Kāds apollo.lv raksts?

mani? nē. mani nepārliecina globālās sasilšanas adeptu argumenti.
Tāpēc ka ir daži pārsteidzoši fakti, kas runā tiem pretī. un ir dažas dīvainas pazīmes, kas liecina par nopietnu aprēķinu neesamību, ka arī polulistiskām metodēm savas pārliecības propogandā.

fakts Nr 1 - baltijas jūras dzelmē ir atrodams dzintars. Pēc palangas dzintara muzeja materiāliem - tas radies nenormāli karsta klimata ietekmē. kad vidējā t svārstījās pie 35-40C. šis karstums esot izsaucis skujukoku intensīvu slimošanu un attiecīgi sveķu izdalīšanos. Un kas interesanti - tas nenotika zem ūdens, bet gan baltijas jūras ieplakā, kas toreiz bija sauszeme! Pie visiem potenciāli izkusušajiem antarktikas un grenlandes ledājiem!
diezvai toreiz bija TIK liels CO2 daudzums, kāds ir tagad. Bet karstums bija daudz lielāks.
No tā es secinu, ka nevis CO2 izsauca siltuma svārstības, bet gan siltuma svārstības izsauc CO2 svārstības.

fakts Nr 2 - globālās sasilšanas histērijas sākumā, tās apoloģēti sludināja pasaules galu un noslīkšanu jau pēc Arktikas ledāju izkušanas, ignorējot elemetāro Arhimēda likumu. Tas man deva pamatīgu iemeslu apšaubīt visus pārējos viņu "secinājumus" un "aprēķinus".

Ps - šoreiz visnotaļ piekrītu Gnid.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.08.25 23:25:18
Kārtējā nagla antropocentrisko limatologu zārkā

http://www.theregister.co.uk/2011/08/25/cern_cloud_cosmic_ray_firs.. t_results/
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.09.06 11:12:46
a_masiks globālās sasilšanas histērijas sākumā, tās apoloģēti sludināja pasaules galu un noslīkšanu jau pēc Arktikas ledāju izkušanas, ignorējot elemetāro Arhimēda likumu. Tas man deva pamatīgu iemeslu apšaubīt visus pārējos viņu "secinājumus" un "aprēķinus".
Kā ir ar zemes saplaisājušo mizu? Tā arī mainās ...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.06 11:20:51
skolnieks.
Ja Tu domā teoriju, ka ledusblāķim nokūstot no Alpu kalnu virsotnes, teritorija pacelsies uz augšu, tad noteikti ūdens masai pieplūstot okeānā, plātni vajadzētu spiest vairāk uz leju. Teorētiski varētu spekulēt par zemestrīču aktivitātes pieaugumu, bet kopumā sauszemei nevajadzētu palikt mazāk
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.09.06 12:13:08
Aivars esmu izpētijis, ka vietām zeme varētu pacelties, savukārt vietām iegrimt un tā var sanākt, ka tur kur bija kalni var parādīties jūra . Visss mainās ...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.06 12:35:13
skolnieks.
Nu bet tam taču nav nekāda sakara ar pasaku par to, ka aisbergs, kas slejas virs ūdens tieši par tic, cik ledus blīvums atšķiras no šķidra ūdens blīvuma, izkūstot pārklās pasauli n metru slānī
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.09.06 13:30:08
Aivars sakars ir visam - svarīgi ar kādām acīm uz lietām skatās, un kas aiz šīm acīm šo informāciju apstrādā.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.06 15:43:34
skolnieks.
Aha noteikti tam ir kāds sakars ar amerikāņu imperiālistiem un slepeno nacistu zemūdeņu bāzi zem Antarktīdas lediem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 164 , pavisam kopa bijuši: 2162