atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Atgriežoties pie tās pašas antropoģenētiskās klimata sasilšanas
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2009.11.30 15:36:43
Ja tauta, te nav pamanījusi, tad pasaules zinātne un it īpaši "zaļie" ir nolikti uz ausīm pēc neseniem notikumiem, kad tika uzhackots kaut kāds Britu Universitātes/Institūta serveri un publiski nonāca e-pasti un dokumenti par to, kā pēdējos x gadus tika safabricēti dati, noslēpti contr-dati par globālo sasilšanu un kā valdības tika vazātas aiz deguna lai izdotu miljardus par neesošu problēmu! CūkuGripa, SARS, PutnuGripas fraudi ir vispār bērnu šļupsti ar šito!

Googlē meklējiet "ClimateGate"

http://blogs.telegraph.co.uk/news/jamesdelingpole/100017393/climat.. egate-the-final-nail-in-the-coffin-of-anthropogenic-global-warming/
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.30 16:41:40
incognito, pareizi... ja valdības novirzītu savu uzmanību no CO2 uz dajebko citu indīgu - svins, sērs... wahtever, tad jau būtu daudz daudz ieguvuma... Jā zaļā domāšana ir ok... viss forši, bet ne jau par tādu cenu!

Tagad arī labticīgiem hard-working klimatologiem neviens neticēs! Jo gan jau ka otrā spektra galā ir Smago Industriju lobēti frukti, kas labprāt arī tad, ja mēs te sērskābes jūrā peldētu, gribētu pierādīt, ka viss ir kedās... Ar šo tie zinātnieki ir visai klimatoloģijai izdarījuši baigo lāča pakalpojumu! Un tagad jau toč enviens nekam neticēs sakarā ar klimatu... un tad GAN mēs varam kaut ko nogulēt...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:43:24
masiks [212.93.96.2]
Ekonomiskās spuldzītes - pareizi, vienu tādu saražot cik resursu nevajaga, un tāpat viņas izdeg, un plīst tikpat labi kā parastās. Protams, ka mēs tās metam ārā kopā ar visu citu miskasti, nevis "speciālos konteineros", un daba atkal pilna ne tikai ar stkliem kā no parastām spuldzēm, bet arī ar visādām draņķīgām vielām.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:43:52
masiks, mūsu puikas elementāri parēķināja par ekonomiskajām spuldzītēm... cena pret ieguvumu sanāca nu ļoti tuvu tam kas jau ir... tb reāls ieguvums ir vabrūt tāds, ka retāk jāiet uz veikalu... bet in general ieguvuma nav...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:45:45
EM, vovo... cilvēki spiedzot par saules baterijām un cik taš ir "zaļas" kaut kā mēdz ignorēt to cik tad "zaļa" ir šādu bateriju gan ražošana, gan pēcexpluatācijas utilizācija... Ja tā paskatītos, nemaz tik skaista tā bilde nav... Nerunājot jau arī par "expluatācijas infrastruktūras enginēringa zaļumu"... tb ko maxā viena saules bateriju lauka uzmargošana gan no inženērijas gan implicētās ekoloģijas... ???

Principā tas kur mums vajag iet ir skatīties uz to, kas jau IR - Dabu - imo visai "zaļa" industrija
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:47:12
masiks tu spried līdzīgi kā es, es gan parasti šiem klimatu fanātiem uzjautāju, kurš maita TOREIZ sen sen to CO2 bij pieķēzijis visu atmosfēru, kag Grenlande zaļoja?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.30 16:48:51
masiks, man nebūs pieredze... es skrūvēju parastās kvēlspuldzes... visai regulāri izdeg... alternatīvas neesmu nemaz mēģinājis...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 10:45:24
Ctulhu, par to razhoshanas izmeshiem utt utjp tas viss pareizi... bet skatiities vajag nevis uz CO2 bet tieshaam uz to, kas ir indiigs... Protams, var jau gadiities, ka tajaa ciinjaa pret CO2 tiiri implikatiivi un saistiiti tiek arii traapiits pa iistajaam indeem... tad to var pieciest... Bet nu kad bij tev viens raksts, viens frukts piedaavaaja kaut kaadu seera vairogu virs Zemes, lai CO2 samazinaatu, es atseedos...
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.01 11:11:47
Jošs Mulders
Bet vai tavuprāt kaut kas mainīsies? Sen zināms, ka augstāka kompresijas pakāpe, kas raksturīga jaunajiem autiņiem, gan saistās ar mazāku CO un CO2 procentu, taču slāpekļa oksīdi, kas arī veido skābīti, ir vairāk. Tik un tā nodokli rēķina pēc oglekļa, un budžetu lāpa, lobējot tirgu. Un nebūs te pēckara Norvēģijas modelis, kad lai pietaupītu naudu valstī, aizliedza ievest pilnīgi jaunas mašīnas, kur jāpiemaksā par `tēlu`. Neticu, ka te Latvijā, vai kaut vai Eiropā tāds Piebalgs sacīs: "Kļūda! Labosim aplamības!" Postmodernisms darbībā - nav svarīgi argumentēti fakti, izvēlamies spēli, kas strādā mūsu mērķim un punkts.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 11:22:26
Ctulhu, postmodernisms ir kļūda, bet lai to atzītu, vajag pavisam citu paradigmu, jo pats postmodernisms lai arī pats sevi dekonstruē tik pat labi ir imūns pret kritiku, jo "patiesības nav", jeb "patiesība ir tas, kas mums patīk"... Es šeit piekrītu Aivaram, bet es ieteiktu mums - vēlētājiem - to visu izvērtēt, un pie iespējas uzdot šos neērtos jautājumus tiem politiķiem, kas pretendēs uz parlamentu!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.01 11:22:44
Ctulhu
Nu šis pats skandāls ir viens piemērs, kāpēc nedodu ne santīmu par nookrātiju
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 11:22:52
Ctulhu, man jau shkjita ka arii muusdienaas svariigu zinaatnisko RawDatu pazadueeshana vai kropljoshana buutu jaabuut kriminaalam!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 11:27:51
Ctulhu, neies krastaa... tur tas prikols, ka Postmodernisms speciaali ir veersts pret modernismu uz ko staav Zinaatniskaa Metodologjija... Tb vislabaak zinaatnisko metodologjiju grauj postmodernisms, tas ir kaa akmens shkjeeres papiiriits, shiten mums ir akmens, kuru papiirs uzvar
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.01 11:30:31
Ctulhu
Totalitārisms vienmēr ir tupiks, lai zem kāda nosaukuma netiktu pabāzts.
Drīzāk noņemot to `svētās govs` statusu zinātņu kultam, mulderiem atļaujoties uzhakot arhīvus, un masikiem piedāvājoties sadot kādam alkatīgajam pa šnābeli, kaut kāda veselīgāka regulācijas sistēma ir iespējama.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 11:38:26
Nepaarspiilee, nekaa vinjs negrauj. Noveerojumi - dati - teorijas - tehnologijas. Kas no sjitaas kjeedes peeksnj vairs nefunkcionee? Viss funkcionee.

Postmodernisms pasaka (un to shis skandaals paraada) ka dati pashi par sevi neko nelemj... Leemumus pienjem cilveeki, kas shos datus interpretee un interpetee kaa iegribaas... Postmodernisms ieviesh absoluutu subjektiivismu - starp citu pashi Zinaatnieki to iestraadaaja, extrapoleejot Relativitaates teoriju uz sociumu un cilveeka ikdienu, nevis atstaajot to tajaa operaaciju zonaa, kur tas arii iraid!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 11:39:02
Ctulhu, ir aizdomas, ka tu nezini peec buutiibas kas ir postmodernisms un taa izpausmes!

http://www.lmf.lv/gramatas/postmodernie_laiki.htm

Labs ieskats!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.01 11:39:03
Ctulhu
Ja ticētu reinkarnācijai, domātu, ka Tevī kāda asiņainā Mērija, vai vismaz Krupskaja atdzimusi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 11:41:38
Ctulhu, par to Lisabonas Liigumu bij jautri... nav iisti federaacija... tur ASV politikji chesii repu domaajot KAS EU tagad ir... jo peec kaut kaadaam teorijaam imo vinja nav nekas no zinaamaa... Bet taa kaa es neesmu NE politologs, NE es to liigumu lasiijis esmu... tad man pat nav sava viedoklja!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 11:42:24
Jebkuram eziitim redzams, ka taads spriedums ir kljuudains.

Nee Postmodernismaa tas noziimee tikai to, ka tam eziitim ir savs subjektiivais viedoklis par shiem datiem A citam eziitim cits...
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.01 11:43:31
Jošs Mulders
A Tu izlasi gan! http://www.mfa.gov.lv/lv/eu/ligums/
Kā nekā uz Tevi un Taviem bērniem tas attiecas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 14:21:16
Ctulhu, ja sho Klimatgeitas skandaalu paslauciis zem tepikjiisha un nesekos kaut cik nopietna izmekleeshana un tai sekojosha sisteemas pielabojumi, tad nee...

Ctulhu tu un es arii esam ideaalisti, iedomaajamies kaa vajadzeetu buut, bet reaali uz ielas tev ieliek pa shnobeli un ne gailis pakalj nedzied...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 168 , pavisam kopa bijuši: 1960