atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Svētie - Īstenībā !!!
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2009.11.12 09:27:50
Apgalvojums: Kad nonāc īstenībā - tad redzams, ka visi ir svēti, tikai daudzi nerīkojas saskaņā ar savu svētumu ! Kāds tam cēlonis ?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 22:08:12
Aiko_Saule Cēlonis tāds, ka tu esi svēts Dieva acīs ( pēc gara, jo esi jaunpiedzimis no augšienes, ja esi), bet dvēselei ir jāatjaunojas savā prātā, lai rīkotos atbilstoši svētumam. taču Dievs tevi nosauc un apzīmē par svētu, jo radījis tevi par jaunu cilvēku ( jauns radījums-gars). Šai izpratnē tu esi svēts pēc būtības, lai gan joprojām grēko dvēselē un miesā. Taču atjaunojoties savā prātā tu soli pa solim apzinies vairāk Dieva gribu un prātu savā dzīvē, iemācīes cīnīties pret grēkiem un kārdinājumiem, `tadējādi atbrīvojoties no nesvētuma. Bet Dieva acī tu jau esi svētais. Vecā grēcīgā daba ir nomainīta. Tātad svēts pēc jaunās dabas, nevis pēc darbu izpildījuma ( tā to redz Dievs) Tas ir arī cēlonis, kāpēc svētie krīt un klūp, bet Dieva acīs ir joprojām dārgi, svēti, mīloti, pieņemti, aicināti un izredzēti.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.26 22:16:33
Daudzi kristieši šajā klūp, jo uzskata, ka viņi ir sarūgtinājuši Dievu, ja paklupuši , sagrēkojuši, un ka Dievs proporcionāli viņu labajiem darbiem atbildēs uz viņu lūgšanām, un būs labvēlīgāks viņiem , ja viņi svētāk būs dzīvojuši. taču tā nav patiesība. Patiesība ir tā, ka Dievs viņus ir radījis par jauniem cilvēkiem un tā arī tos redz un uzlūko. Un nesagaida 100% svētuma standartu, jo zin, ka tas nav iespējams cilvēkam. tāpēc ir sūtījis Jēzu, lai ticībā varam saņemt taisnošanu.
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.11.27 14:30:47
Gnidrologs Kāds ir pilveidošanās gala mērķis? Vai sasniedzot pilnību mēs nepārstāsim eksistēt un nesašķīdism/nesastingsim nebūtībā, lai sāktu visu no sākuma?

Es savā realitātē uzskatu - ka pilnveidošanās ir mūžīga - jautājums ir kā mēs šajā mūžīgajā pilnveidošanās laikā - jūtamies - ērti saskaņā ar Kas IR vai neērti !

Ctulhu
Pie bezgaliiga visuma sanaak bezgaliigs progress. Nekaada pilniibas sasniegsana un apstaasanaas nespiid.

Šādu loģisku sakarību es arī redzu savā realitātē - tikai manā realitātē bezgalīgais visums ir daļa no KAS IR.

Kas ir sastāv no nezināmā un zināmā.

Zināmais parasti ir būtnes uztvertais un iepazītais - ar ko ir bijis kontakts. Piemēram, kontakts ar Asgārdiem. Asgārdi ir izdomājums - kurš eksistē, jo var ar viņu iepazīstināt citus citās realitātēs, tikai kurš no šiem eksistējošajiem izdomājumiem - palīdzēs iegūt harmoniju ar visu KAS IR. Lūk, ja pat pieņemsim ka nav eksistējis - un bībele ir izdomājums - tad Jēzus izdomājuma formā - eksistē, kas manuprāt pats interesantākais ietekmē cilvēka garu - un rīcību tādā mērā, ka cilvēks no narkomāna kļūst par normālu cilvēku !

Izdomājumam ir jārodas - izdomājums nevar rasties bez cilvēka - tātad pasakas ir daudz - bet tikai viena pasaka īstenosies - kuru īstenos KAS IR dēli, jo pasakai ir sakars ar Īstenību - to nosaka un ir pieļāvis KAS IR - fantāzijas auglis Rozā cūciņas, kuras lidinās virs Kremļa - un Melnais krauklis no neeksistences, kura nav arī eksistē.
Tikai šie izdomājumi neglābj cilvēci no nepareiza dzīves veida - nepareizs dzīves veids ir: ja būtne rīkojas nesaskaņā ar KAS IR un rezultātā rodas ciešanas, ja būtne rīkojas saskaņā ar KAS IR rezultātā rodas normāla dzīve - kurā Tev nebūs zagt.

Svētais
tāpēc ir sūtījis Jēzu, lai ticībā varam saņemt taisnošanu.

kāpēc ir sūtījis ?
Manā realitātē iemesls kāpēc ir sūtījis ir savādāks.
Jēzus ir pasaulē nācis viena mērķa dēļ - lai runātu, apliecinātu Īstenību, kāda tā ir. Un runāja par Tēvu. Tāpēc ir galvenā lūgšanā nav minēts Ortodoksālo jūdu izdomājums Dievs - bet Tēvs !!! No šejienes - neeksistē Dievs - eksistē vienīgi KAS IR. Šo KAS IR - ortodoksālie jūdi sāka saukt par Dievu, Kungs mūsu - nesaucot KAS IR īstajā vārdā. KAS IR sevi ir atklājis Mozum. Mozus prasīja - kā lai saku kas mani ir sūtījis ? Viņam atbildēja - tā arī pasaki KAS IR mani ir sūtījis.

Vai ticībā mēs saņemam tiasnošanu ?
Lai būtu skaidrība - tad vajag meditēt par to kas ir ticība.
Ko nozīmē ticībā.
Manā realitātē šādi vārdi netiek šādos locījumos lietoti.
Manā realitātē ir vārds atzīšana.
No sērijas - vai nu Tu atzīsti Jēzu par Tēva sūtītu vai nē.
Atzīšana nāk kosolī ar liecību un lieciniekiem.
Liecinieks liecina - dod liecību un es atzīstu to par īstenībai atbistošu vai nē.
No šejienes - ticēt var ilūzijām.
Atzīt var īstenību.

Latvijā ir problēma - jo daudzi tic savās realitātēs un īstenībā, bet maz atzīst savās realitātēs un īstenībā.
Precīzāk būtu atzīst - iekš KAS IR.
No šejienes manuprāt ir neloģiski teikt - ka es esmu ticībā
jeb es esmu atziņā.
Un tikko parādās neloģika - tad rodas sajukums un haoss un maldīšanās un īstenība tādai būtnei ievijās starp ilūzijām - tā ka ir grūti to ieraudzīt un atrast.

Kā taisnošana notiek saskaņā ar manu personīgo atklāsmi kuru man ir iedevis KAS IR.

Tad kad būtnei viņas realitātē tiek pasludināta Jēzus eksistence - tad būtne var šo Jēzus eksistēšanu atzīt par atbilstošu Īstenībai vai nē - ja būtne būs pietiekami attīstījusies, lai būtu spējīga šo faktu atzīt - tad tā atzīs - bet ja nebūs tad neatzīs. Ja būtne atzīst - tad pēc tam atzīs arī to - ka Jēzus nāca pasaulē lai apliecinātu Īstenību - tad kad būtne sāks meklēt īstenību -tā to atradīs - jo KAs IR vienīgi ir un ir īstenība. Lūk - meklējošai būtnei īstenība atklāsies, ka KAS IR ir īstenība un Kas ir ir tas iekš kā būtne eksistē - un līdz ar to taisnošana var tikt piedzīvota tikai iekš KAS IR nevis ticībā vai kur citur.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.27 14:38:36
Aiko_Sauleticēt manā izpratnē ir ticēt realitātei, kas nav redzama fiziskām acīm. Varbūt ir kaut kādas neprecizitātes terminoloģijās, bet tas nav tik būtiski, jo reizēm zem viena termina cilvēks saprot citu, nekā otrs cilvēks.

Ticībā Jēzum mēs saņemam taisnošanu, tas ir tikai viens aspekts. Lai apliecinātu Patiesību par tēvu cits. Viņi abi ir viens otru papildinoši un pareizi. Vēl ir daudz citu aspektu arīdzan.

Tas, ka daudzi tic kaut kam , kas nav īstenība, tam piekrītu, un ka ir maz atzīšanas ( kas arī ir zināma ticības forma) par patieso Dieva Dēlu Jēzu un Tēvu, kas Viņu sūtījis arī piekrītu.
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.11.27 14:52:15
Svētais
Tātad Tavā realitātē ticēt nozīmē - ticēt realitātei, kas nav redzama fiziskām acīm.
Manā realitātē atzīt var to KAS IR daļu - kas nav redzama fiziskām acīm un neatzīt arī.

Ja kāds man stāsta ilūziju - tad es stāstītājam ticu - bet neatzīstu kā atbilstošu Īstenībai - bet tai pašā laikā ilūziju es atzīstu, kā KAS IR sastāvdaļu unikālā formā - un pati pēc substances par svētu !
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.11.27 15:20:07
Aiko_Saule
Tātad Tavā realitātē ticēt nozīmē - ticēt realitātei, kas nav redzama fiziskām acīm.
Manā realitātē atzīt var to KAS IR daļu - kas nav redzama fiziskām acīm un neatzīt arī.


Šīs ir divas dažādas izteiksmes formas, bet doma ir viena un tā pati!

Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.11.27 23:59:15
Svētais
Tātad Tavā realitātē ticēt nozīmē - ticēt realitātei, kas nav redzama fiziskām acīm.
Manā realitātē atzīt var to KAS IR daļu - kas nav redzama fiziskām acīm un neatzīt arī.

Šīs ir divas dažādas izteiksmes formas, bet doma ir viena un tā pati!

Manā realitātē varētu teikt līdzīgas - bet ne identiskas.
Gnidrologs
No maniem novērojumiem: Lai varētu uztvert citu realitātes - vispirms jābūt tādā līmenī - ka pašam ir sava realitāte. Vispirms ir jāsaprot kā tā darbojas un kas tajā ir - tad var iziet ārā no savas realitātes un saprast otra - aiziet ciemos Pagaidām ir maz būtņu kas apzinās - un kam interesētu tas par ko es tetagad rakstu
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.11.28 13:02:53
Grindrologs
Pats interesantākais ir fakts - ka viss ko es saku ir no manis - mans atklāsmes veids un ko saki Tu ir no Tevis Tavs atklāsmes veids. Katrs kautko izsaka - no savas realitātes - ar savu kodu. Tad sanāk - ka mums nav saziņas protokols Piemēram, lai viena elektroniska sistēma sazinātos ar otru - viņām ir vajadzīgs protokols - lai atpazītu ierīce viena otru - tāpat arī būtnēm vajag izveidot savu saziņas protokolu - protokola galvenā īpašība ir viennozīmība.
Tātad - ja saziņas protokolā ir ka 1001001 binārais kods nozīmē trauku iztukšot - tad otrs arī zem šī koda saprot trauku iztukšot.
Tātad vienai parādībai - daļiņai no KAS IR drīkst būt viens nosaukums. Visu ir saputrojuši literatūras izcakiņotāji - jo viņiem ir galvenais mērķis - viennozīmīgus nosaukumus aizstāt ar sinonīmiem, tā rodas vienai parādībai - n nosaukumi. Pie tam - ja litaratūras darbs būs ar vairāk sinonīmiem, tad labāks skaitīsies. Tādā veidā - saputrojot visu haosā, ka nevar saprast, kas ir kas - nākas minēt, zīlēt, atšifrēt utt. Lai iestātos labklājība - ir nepieciešams izveidot viennozīmīgu saziņas protokolu - varbūt mēs to varētu te arī virtuāli izveidot - ja saproti par ko es te runāju. Es jau nezinu vau tu mani saproti - tāpēc es varu vienīgais cerēt, ka tu mani saproti Man ir tiesības cerēt Īstenībā !
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.28 13:14:59
Aiko_Saule Saprasties var dažādi, bet mums visiem ir vajadzīgs Jēzus Glābējs no mūsu grēkiem, jo mēs nespējam paši sevi izglābt.

Tātad Tavā realitātē ticēt nozīmē - ticēt realitātei, kas nav redzama fiziskām acīm.
Manā realitātē atzīt var to KAS IR daļu - kas nav redzama fiziskām acīm un neatzīt arī.


Piekrītu, ka tavu izteikumu var savādākā griezumā ar apska`tit un ir niansēs atšķirība.
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.11.30 08:54:45
Gnidrologs


Domāju, ka saprotu, taču tu nevari pārbaudīt vai es saprotu tevi, tāpat kā to nevaru es, jo tad mums būtu jābūt vienai un tai pašai personai, taču tas atmestu jebkādu vajadzību kaut ko saprast.

Personai vai būtnei ar vienu un to pašu garu un vienu un to pašu pieredzi - vienādām atmiņām un vienādu noieto trajektoriju pa planētu zeme utt. ? Būtu izdzēruši vienādu litru skaitu ūdeni utt.



Vispār manī jau sen urdī sajūta, ka visi ekskluzīvi cilvēcei piemītošie sūdi rodas no valodas. Valoda ir sķērslis patiesai komunikācijai. Tā piešķir birkas dažādiem realitātes fenomeniem un tad mēs cīnamies, lai mūsu izgudrotā birka tiktu atzīta par vienīgo pareizo.

Vienu reizi gāju pa ceļu satiku un satiku vienu brīnišķīgu būtni no bezgalīgi daudzajām brīnišķīgajām būtnēm un viņa man jautāja, ko tu dari - es atbildēju, vācu kristālus - es tā īsti vēl nebiju noformulējies, bet tagad pēc 6 gadiem arvien vairāk saprotu, ko es Īstenībā centos pateikt - tas bija tas, ka es ievācu, tavā valodā runājot, fenomenus ar dažādām birkām.

Saziņas protokola sākums

No šejienes - manā realitātē nosaukums tavā birka
No šejienes - manā realitātē kristāls tavā fenomens
un man liekas - ka svētajos rakstos
fenomens ir parādība


Vispār manī jau sen urdī sajūta, ka visi ekskluzīvi cilvēcei piemītošie sūdi rodas no valodas.

Tātad ja būtnes spētu sazināties - tad rastos labklājība

Bet šodienas atklāsme man ir šāda:

Ja būtnes spētu sazināties un cienītu viena otra otras gribu - tad būt normālas atiecības. Bet ja nav saziņa nav normālas attiecības.
Ko esmu izpētījis.
Tātad - saziņa veicina atklātību - atklātība atklāj vājās puses un ļaunās būtnes - izmanto vājās puses savā labā bez autora piekrišanas un bieži vien bez atļaujas. Līdz ar to būtne autors - iet slepenībā - pat ja pati ir laba ar labiem mērķiem un nolūkiem.
Sanāk ka slepenība nes labām būtnēm labumu - tāpēc vēlēšanām ir jābūt aizklātām - lai vēlētājs varētu ievēlēt to ko grib - nevis to ko viņam uzspiež. Sanāk tā - latviešu tautai ir iespējams dzīvot labklājībā - ja tā gribēs dzīvot labklājībā, bet pagaidām tā negrib - jo negrib piedalīties vēlēšanās - bet negrib jau tāpēc, ka nezina par ko vēlēt - sanāk atdod varu ar savu balsi tiem, kurus nepazīsti. Jāiet iepazīties

Tā piešķir birkas dažādiem realitātes fenomeniem un tad mēs cīnamies, lai mūsu izgudrotā birka tiktu atzīta par vienīgo pareizo.

Tātad birka un fenomens jeb nosaukums un parādība.

Šeit vēl trūkst:

Kur ?
Visumā ?
Īstenībā ?
Patiesībā ?
Kosmosā ?
Visumā ?
Universā ?
Multiversā ?
Ēterī ?
Izplatījumā ?

Lai tiktu no haosa vaļā - jānonāk pie Iesākumā bija vārds.

Vārds ir simbolu un skaitļu - kods.
Līdzīgi kā internetā - katram ir sava IP
Ja nav katram sava - tad internets nedarbosies.
Tāpat arī ar parādībām - jābūt tā, ka katrai ir sava birka savs nosaukums viens unikāls - kods.
Tātad - katrai parādībai - priekšmetam - objektam vai fenomenam - vajag vienu unikālu nosaukumu - birku.
Mēs varētu izveidot jaunu valodu - universālu - kurā vienai parādībai atbilst viens kods - nosaukums - birka.

Bet pirms tam ir jāvienojas - kāds būs kods
pašam objektam - kristālam - priekšmetam - fenomenam.

Tātad šeit rodas pati lielākā problēma.
Kātad kā mēs darīsim - vai jaunajā valodā mēs lietosim Tavu terninu - fenomens vai manu kristāls ?
Jo es gribēšu lai Tu lieto to ko es jau lietoju - bet tu gribēsi lai es lietotu to ko tu lieto Vai tā ir vai tā nav ? Un kāpēc tā ir ja tā ir ?

Es būšu par kristālu tu par fenomenu - jo es savā realitātē jūtos ērti ar šo terminu bet tu nē - nu pieņemsi ka tas tā būtu.
Tad kāda ir izeja - vienīgā izeja ir - izveidot jaunu kodu no abu priekšlikumiem.

Piemēram no fenomens un kristāls varētu intuitīvi ļoģiski izģenerēt
Fenokristāls - kas varētu būt - viens kaut kāds fenomens jeb kristāls no visa kas ir. Daļa no īstenības jeb visuma jeb no visa KAS ir .

Laikam precīzāk būtu Fenokristāls ir kautkāda daļiņa no visa KAS IR.

Tālāk....

Tātad Universālajā Viennozīmības Valodā - jeb protokolā:
Fenokristāls - kautkāda daļiņa no visa KAS IR.

Tālāk var būvēt UVV -
Katram Fenokristālam ir savs nosaukums- birka - kods

Otrai vārds būtu
Nobirkods

Tātad katram Fenokristālam ir Nobirkods.

Tātad divās realitātēs -
Grindrologa realitātē un Aiko_Saules realitātē Supratendra ir
radusies Universālā Viennozīmības Valoda - kas grib var sākt lietot un to attīstīt iekš KAS IR !

Fantastiski skaisti !

Piemēram, ir cilvēki, kas saka, ka visums ir materiāls. Ir cilvēki, kas visumu uzskata par garīgu pasākumu. Bet kas tad no tā mainās šajā realitātē, ja neskaita jaunu semantiski filosofisku konceptu, kas pastāv tikai mūsu paurī, radīšanu?
Visums ir...

un KAS IR ir - tas var būt paurī un jeb tur kur var būt

Svētais

Kādi ir Tavi konstruktīvie priekšlikumi Universālās Viennozīmības Valodas attīstībai ?
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.01 10:19:55
Gnidrologs Kas ir Eteogēni ?

Jā saproti vai nesaproti mani - man atliek vien pašam izlemt un pieņemt - bet atbilde nāk par labu - tā var tuvāk īstenībai novērtēt


Tikko saņēmu šādu atklāsmi
Lai Latvijā iestātos Vienotība - par ko Valdis Dombroviskis runā - ir nepieciešama Universālā Vienprātības Valodas izveide !
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 16:20:30
Aiko_Saule Ir Jēzus, kas sevi cilvēkam atklāj kā Dievs un Glābējs no viņa grēkiem. Ja cilvēks atsakās tam ticēt, tad nekāda saziņas forma nepalīdzēs.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:12:45
Akla ticība kaut kam varētu izraisīt šādu reakciju. Ticība Glābējam Jēzum par grēku piedošanu un mūžigo dzīvi ir ceļš uz debesīm. Un vieņigais Ceļš.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:15:45
Svētais
Ticība Glābējam Jēzum par grēku piedošanu un mūžigo dzīvi ir ceļš uz debesīm. Un vieņigais Ceļš.
Tad jau visi musulmaņi, hinduisti, budisti, ateisti un citi iet tikai uz elli? Nekādas cerības nav, jo netic?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:46:20
Gnidrologs Mani darbi ir svarīgi tikai tajā kontekstā, ka tie nes labumu citiem. Tie nav svarīgi tajā kontekstā, ka es būtu spējīgs pateicoties savam sniegumam aizsniegt Dievu ar darbiem. Dievs man dod žēlastību caur ticību saņemt taisnošanu caur ticību tam, ko Jēzus manā labā ir paveicis. Nesaku, ka darbi nav svarīgi kā tādi. Tie ir, bet savādākā aspektā!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:47:16
EzītisMiglā Diemžēl tā ir , jo Ceļš, Patiesība un Dzīvība ir Jēzus un tikai! Neviens netiek pie Dieva kā vien caur Viņu!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:49:35
Svētais
Tevi nemaz nemulsina, ka lielakā daļa cilvēku iet bojā, pateicoties vislielākā mērā tam, ka viņi piedzima nepareizā vietā? Piem, Mekā - tur zin par Kristu, bet caur Korāna prizmu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:54:26
EzītisMiglā Dievs no ikkatra prasīs atbildību saskaņā ar to atklāsmi ar kādu viņš cilvēkam ir atklājies. ( Rom.1.nod.)

Visi , kas meklē Dieva vaigu to atradīs/od agrāk vai vēlāk Jēzū Kristū. Ja no sirds vēlies iepazīt Dievu, tad to var meklējot viņu no sirds caur lūgšanām un Rakstiem. Ne man spries vai bēdāties par lietām kuras nezinu. Piem. mulsināties ka kāds top neziglābts. tas nav mans uzdevums. Mans uzdevusm ir pateikt, ka Jēzus ir tas, kas tev ir vajadzīgs. Bez viņa tu dodies uz elli. Ja tici Jēzus darbam, tad apliecinot Jēzu par kungu un ticot sav`;a sirdī, ka viņš augšmacēlies tevis labad saņem glābšanu. Par pārējo man nav noteikšana konkretajaa kontekstāa.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 18:36:56
Gnidrologs es tevi saprotu. Dieva priekšā tev nepalīdzēs ne tas, ko tu esi labu vai ļaunu darījis, bet kam tu esi ticējis. Pateikšu līdzību par kristiešiem:

Ja šodien tu nostātos Dieva priekšā, un Kungs tev vaicātu, kas tevi padara par tā vērtu, lai tu nāktu debesu valstībā? Vai tu atzīmētu savu baznīcas apmeklējumu? Vai tu norādītu uz kaut ko labu, ko esi izdarījis? Vai tu atzīmētu, ka esi maksājis savu desmito, un uzsvērtu savu centību būt par morāli labu cilvēku, un to, kas esi ievērojis zināmus likumus? Ja tu tā darītu, un tā būtu tava reakcija uz šo jautājumu, tad nav starpības starp budistu, hinduistu, musulmani vai jebkuru citu pasaules reliģiju, jo tie pamatā sludina, ka ir Dievs un veids kā var Viņam piekļūt ir savi labie darbi, un to cik labs tu esi. Ir kaut kādi standarti, un ja tu izdari pietiekoši, tad Dievs tevi pieņems. Bet tā ir reliģija un nav patiesa kristietība. Patiesa kristietība nav tas, ko tu izdari, bet tas, kam tu tici. Ja tu esi atzinis Jēzu par savu Glābēju. Vai tu Viņam tici? Pareizā atbilde, kad tu nostājies Dieva vaiga priekšā, kad Viņš uzdod jautājumu, kas tevi padara par tā vērtu, lai tu tiktu debesu valstībā, ir, lūk, šāda, nekas nav tāds ko es esmu izdarījis, lai iekļūtu debesu valstībā, bet es esmu atzinis Jēzu par savu Kungu, un apliecinājis, ka Viņš ir mans Kungs. Jēzus dēļ es esmu vērts, viņš ir mana vienīgā taisnība, man ir tiesības tikai un vienīgi uz Viņu, lai es Dievs varētu nākt tava vaiga tuvumā. Cilvēks, kas ir šādā kārtā ticējis Jēzum būs pieņemts no Dieva. Cilvēks, kas nav ticējis Jēzum, un tas nebūs svarīgi cik labi viņš ir nodzīvojis savu dzīvi, teiksim labāk, nekā es esmu to nodzīvojis. Gājis uz baznīcu, un darījis visu ko varējis, bet ja jūs neesat savā glābšanā 100% atkarīgs no Jēzus, tad priekš jums elle būs plati atvērta. Jūs varētu būt pat vislabākais cilvēks, kas jebkad ir aizgājis uz elli. Jums ir vajadzīgs Glābējs.
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.01 22:16:43
Svētais & Gnidrologs Tātad saskaņā ar Universālo Vienprātības valodu - Katram Fenokristālam ir savs unikālais Nobirkods. Tātad Ja saka Dievs tad tam ir apakšā savs Fenokristāls - Ja saki JHVH - tad apakšā ir cits Fenokristāls, ja saka Kungs - tad cits Fenokristāls. Nobirkods Dievs ir Jūdu ortodoksāļu uzdomājums - neatbilstošs īstajam Fenokristālam. No Šejienes Dievs ir izdomājums un Kungs ir izdomājums - eksistē vienīgi KAS IR, kura fenokristāls ir KAS IR - un KAS IR atklājās Mozum - atklādams šo savu nobirkodu, kuru Jūdi uzskatīja par tik svētu, ka izdomāja aizvietot ar citu nobirkodu Dievs - tā liedzot iespēju tiešām īsto KAS IR nobirkodu iepazīt. Un pašos svētajos rakstos ir rakstīts - ka tie kas zina KAS IR nobirkodu - tie tiks izglābti, bet daudzi par KAS IR nobirkodu lieto izdomājumu - un tās svētības nevar saņemt, jo maldās visā KAS IR.

papildus Jūdi uzskatīja ka Nobirkods ir tik svēts - ka aizmirsa par pašu Fenokristālu - KAS IR - tā pārkāpjot pirmo bausli !



Svētais
Aiko_Saule Ir Jēzus, kas sevi cilvēkam atklāj kā Dievs un Glābējs no viņa grēkiem. Ja cilvēks atsakās tam ticēt, tad nekāda saziņas forma nepalīdzēs.

Jēzus lūdz Tēvu lai viņi ir Viens - lūk pielildās Jēzus lūgšana - jo mēs esam viens - un tā tas ir !
Viens ir visi un visi ir viens - iesākumā trīs ir viens un viens ir trīs, bet vēlāk visi ir viens un viens ir visi - no KAS IR nevar aizbēgt - jo KAS IR ir visur - jo KAS NAV arī ir KAS IR viena no izpausmēm

Šeit eksistē KAS IR kā radītājs - ja uzskata ka ir gals un sākums - bet ja gala un sākuma nav tad viss ir mūžīgs un nekad nekļūsim pilnīgi - jo esam jau pilnīgi - kuri transformējas mūžīgi - tā saucamā mūžigā dzīvošana - jautājums ir - kā mēs mūžīgi dzīvot gribam - vai plosoties vienam ar otru vai nē !
Gnidrologs
Es jau vienreiz stāvēju Dieva vaiga priekšā un tas man teica

Kad ar Tevi šitāds notikums atgadījās un kur ? Vari atklāt vairāk kautko ? INTeresē !
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 97 , pavisam kopa bijuši: 33121