atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem ja esat palikuši pliki
emocija9
Iesūtīts: 2009.11.06 10:38:11
Tiem, kas ir palikuši pliki

Lūdzu izlasiet internetā vai kadies citādi, kādam statusam Jūs atbilstat.
(MK noteikumi Nr.502 " Kārtība, kādā novērtējami maznodrošinātas personas ienākumi" un Mk noteikumi Nr.97 " Kartība, kādā `gimene vai atsevišķi dzīvojoša persona atzīstama par trūcīgu"
Ja atbilstat kadam no Mk noteiktajam statusam , dodieties uz sava rajona Sociālās palīdzības dienestu ar DIVIEM RAKSTIESKIEM IESNIEGUMIEM.
1.iesniegums,Lūdzu piešķirt pabalstu, kas atbilst statusam.
2.iesniegums, Lūdzu piešķirt mājoklā pabalstu par īri un komunālajiem maksājumiem un apkuri. Pielikumā pievienojiet 1)attiecīgā mēneša kvīts kopiju 2) lēmumu par trūcīgās vai maznodrošinātas ģimenes statusu -kopiju

Katra rajona sociālās palīdzības dienests rēķinās Jūsu ienākumus par iepriekšējiem trīs mēnešiem.Jums būs jāaizpilda deklerācija par ienākumiem un to izvērtēs-pārbaudīs un tad piešķirs Jums pabalstu, kas ir noteikts likumā.

UZMANIETIES. Jums var prasīt atnest e-bankas izrakstus, Jūs var ķert
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
K Amēlija
# Iesūtīts: 2009.11.09 11:37:05
Sicilia Lemingoviča
es kad pēdējo reizi man vajadzēja stomatologa palīdzību, pēc jūsu ieteikuma tur aizgāju... man pateica - "te ir bērnu poliklinika, pieaugušos neāstējam" un pasūtīja kur citur... bet labi vismaz, ka pateica kādu tuvāku zobākstu kliniku, vot es i gāju, kur sūtīja, un par kādiem 10 latiem šķiros no sāpoša zoba.
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.11.09 11:38:41
K Amēlija
hmmm dīvaini.... patiesi dīvaini.... jo visi kurus emsu sūtījusi tikuši gan pie parasta zobārsta gan pie dežūrārsta
K Amēlija
# Iesūtīts: 2009.11.09 11:40:38
Sicilia Lemingoviča
nākamreiz iešu tev līdzi, kad tu iesi
Sicilia Lemingoviča
# Labojis Sicilia Lemingoviča: 2009.11.09 11:41:16
K Amēlija
OK kaut kad iešu... jo drīz būs gads, kopšs neesmu bijusi
a jas kas iedošu tavus datus lai māsa piezvana un pieraksta... viņai mēdz labi lamāties
K Amēlija
# Iesūtīts: 2009.11.09 13:38:13
Sicilia Lemingoviča
ok, jo man kaut kad ar jāiet - vienam zobam gabals nolūzis jau pirms kāda gada, bet nekas nesāp tāpēc neeju
vilks
# Iesūtīts: 2009.11.09 13:42:02
K Amēlija Sicilia Lemingoviča
he he es ar labprāt ietu jums līdzi
emocija9
# Iesūtīts: 2009.12.21 20:03:05
Kad cilvēks pirmo reizi atnāk uz sociālo dienestu (protams katrs savā rajonā), un kad cilvēkiem atkal jāaizpilda deklarācija (paraugs ir MK noteikumos), ar merķi noteikt savu ģimenes statusu. Jūsu sociālā dienesta darbinieki Jums iedod 2lapas A4 formāta lapas un kuram ir rakstīts, kādi dokumenti un izziņas Jums ir jāiesniedz, lai Jūs varētu aizpildīt deklarāciju (savādi, ka MK noteikumos paredzetā deklarācija Jums ir jāaizpilda, sanāk,- kopā ar Jūsu sociālā dienesta darbinieku), uz otras A4 formāta lapas ir aprakstīti sociālo pabalstu veidi. Bet es gribu Jūsu uzmanību vērst uz pirmo lapu, kura sākās ar : " Lai saņemtu sociālo palīdzību personai(ģimenei) jāvēršas pie sociālās palīdzības organizatora atbilstoši dzīvesvietai (tālruņa numurs), jāaizpilda iztikas līdzekļu deklarācija un jāiesniedz iesniegums un , LAI AIZPILDīTU IZTIKAS LīDZEKļU DEKLARACIJU, DIENESTā JāIENIEDZ SEKOJOšI DOKUMENTI, un tiek nosaukti visi tie par kuriem es brīdinaju Jūs , ka nav viņiem tiesību tādas izziņas pieprasīt.
Kādēļ šāda absurda situācija?
Atbilde: šie visi minetie dokumenti Jums ir jāiesniedz DIENESTĀ. Nav paskaidrots, kādā dienestā. No virsraksta var tikai sapras, ka lai saņemtu sociālo palīdzību ir jāvēršās pie SOCIāLāS PALīDZīBAS ORGANIZATORA.
(to vēl var loģiski saprast, jo ja vajag palīdzību jāvēršās pie kādas personas)

No visa šī teksta es Jums gribu pateikt, ka cilvēki tiek muļķoti uz nebēdu, sevišķi tie, kuriem nav loģiskas domāšanas.
Ar savu sociālā dienesta darbinieku Jūs paraksta vienošanos, kur , labākajā gadījuma Jūsu soc. dienesta darbinieks apnemas IZSNIEGT JUMS TRūCīGAS PERSONAS IZZIņU, bet JūS NEPARAKSTAT IZZINU , KUR SOCIāLAIS DARBINIEKS SAUCOT SEVI VāRDā,apņemas no Jums " pieprasīt"
1. Strādājošajiem izzinu no darba devēja par ienākumiem
2. Bezdarbniekiem- izzinu VSAA par bezdarbnieka pabalsta apmēru, individuālo darba meklēšanas plānu u.c.
3.dokumentus par uzturlīdzekļu " alimentu" apmēru.
4.Tiem, kuri mācas izzinu par skolu un ja ir stipendijas.
5 un CITI DOKUMENTI

ESIET UZMANīGI AR DOKUMENTU PRASīBU IZPILDīšANU, JA DOKUMENTā NAV MINēTS PRASīTāJA VāRDS UN UZVāRDS , IESTADE, KURā VIņš STRāDA , JA NAV ATSAUCES UZ MK NOTEIKUMIEM, VAI CITIEM NORMATīVAJIEM AKTIEM, KURUS NENOSAKA MK (ministru kabinets) NOTEIKUMI.
Ar sociālo dienesta darbinieku parakstītaja vienošanas , Jums skaidri pateiks priekšā sociālā palīdzības dienesta vienīgo funkciju, un ta ir , izzsniegt trūcigas personas izzinu , vai maznodrošinātas personas izziņu.
(Jo ja Jums kaut kas nav skaidrs , vai Jūs vēlaties sūdzēties par sociālo darbinieku, Jūs varat parādīt (piem. tiesā) viņa un jūsu parakstītu dokumentu.)
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2009.12.22 11:22:56
Sicilia Lemingoviča
Kā tev izdodas par bērnu izlikties? Es arī gribu!
sica. [78.84.143.134]
# Iesūtīts: 2009.12.22 12:04:37
Rudens rozes balss
joks iekš tā, ka tur zobus var labot ne tikai bērni, pa samaksu, bet mazķau kā citur tāpēc par bērnu nav jāizliekas
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 107 , pavisam kopa bijuši: 1709