atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par nacionālismu un patriotismu
Ingars
Iesūtīts: 2009.10.23 17:42:42
Cik no kristīgā viedokļa ir svarīga nacionālā identitāte un patriotisms? Vai ir jēga par to cīnīties, vai varbūt tieši otrādi - mums kā kristiešiem tam jābūt absolūti vienaldzīgam, vai varbūt viena daļa no tā visa ir svarīga, bet cita daļa tiešām nesvarīga priekš ticīgā? Vai ir pareizi pēc bauslības, ja viena valsts uzspiež otrai valstij savu kultūru, valodu un varu, vai arī tas ir vienalga? Vai ir pareiza šāda filozofija - tam, kurš ir stiprāks, tam ir tiesības, bet tam, kas vājāks, tam nav tiesību?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.30 13:11:09
Ctulhu, bet Investori ir dažādi... un ja man ir nevis 10 miljardi, bet viens miljons, tad es to nevaru izdalīt visiem... Tad es labāk pabalstītu vietējos zinātniekus... da kaut vai lai vienu labu grāmatu par organisko ķīmiju izdotu... nekā izkaisīt to citiem!
Bet lab... šeit atkal "es" ir hipotētisks frukts, es personīgi miljonu droši vien stipri merkantīlāk izmantotu!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.30 13:24:30
Es teiktu tā - kuram patīk, tas lai ir nacionālists, bet kuram nepatīk, lai ir kosmopolīts. Galvenais, ka viens otru ciena un liek mierā.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.30 13:35:14
EM, te vienmēr ir konflikts, jo vieni vienmēr domā, ka otri par maz dara to pirmo labā...

Fīča tāda, ka cilvēki vienmēr un visur grib citus rekrutēt savu mērķu realizācijā... Tb cilvēki vienmēr grib, lai kāds cits dara un izdara to, ko mēs paši uzskatām par svarīgu... Bet viens cilvēks nekad nespēj redzēt VISU ko vajag VISIEM cilvēkiem... tāpēc Dievs pareizi izdarīja, ka deva dažādas dziņas un mērķus dažādiem cilvēkie... Mums derētu to saprast un iemācīties...

Man var šķist nesvarīga Ctulhu ķīmiķošana, viņam var šķist nesvarīgs mans darbs... mums var šķist nesvarīgs sētnieka vai pastnieka darbs... Bet ja mēs pārkāptu sev pāri un darītu savu darbu tiešām tā it kā tas būtu vissvarīgākais, un mēs esam pēdējie cilvēki kas to var izdarīt... vot tad būtu izaugsme!

A cilvji daļu sava laika patērē, lai pārliecinātu citus darīt to pašu ko viņi it kā uzskata par svarīgu, bet īsti darīt negrib! Jeb kas ir viņu pienākums, bet nav piepildījums...

Tad ir ērti tos kosmopolītus apsūdzēt, ka šie ar savu bezdarbību grauj Latvijas Vērtības...
Tak tas pats Krišjānis Barons ir labs piemērs ka pat VIENS cilvēks var nacionālismu tā nobīdīt, ka maz neliekās...

Pareizi Rubenis teica tajās lūgšanu brokastīs - mums ir dota vara izmainīt vismaz vienu cilvēku - sevi pašu - Tad nu dosim pasaulei vienu labu cilvēku!

Visi grib būt manageri un mācīt citus kā airēt, tikmēr tie, kas airē aizpeld garām! Imo partikulāra LV ekonomikas problēma btw!
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2009.10.30 17:02:13
> . ... . Ja es esmu investors un gribu investeet naudinju kaadaa
> projektaa, tad pie liidziigiem parametriem primaarais buus tas,
> kursh dod labumu LV

[Duksis pārdomā:] Cilvēki esiet cilvēki - suņu cīņās, lai jūsu līdzjūtība un simpātijas ir vājākā suņa pusē. Tomēr likmes... ehh... izdariet uz stiprāko suni - tas ir jūsu bizness.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 167 , pavisam kopa bijuši: 10278