atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Anno Domini vaardi
Mulders
Iesūtīts: 2009.10.02 15:03:32
Tauta, kaads var shitam vaardus izsniegt, mosh zin kur ir? Anglju versiju tieshi ko te dzied!

http://www.youtube.com/watch?v=Pam0mFO423I
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.05 23:39:24
*Duksis
Sublimācija liek dvēselei briest
Merlins
# Iesūtīts: 2009.10.06 00:11:43

"And he was sentenced to die
For something that somebody else did"


Slavenākais sižets par šo tēmu droši vien ir saistīts ar šo stāstu:

I dreamed I met a Galilean
A most amazing man
He had that look
You very rarely find
The haunting hunted kind

I asked him
To say what had happened
How it all began
I asked again
He never said a word
As if he hadn`t heard

And next the room was full
Of wild and angry men
They seemed to hate this man
They fell on him and then disappeared

Then I saw thousands of millions
Crying for this man
And then I heard them mentioning my name
And leaving me the blame
Balss
# Labojis Balss: 2009.10.06 00:49:51
Aivars
Apakš zemes pazemē zinu gan...
Tikai domāju, ka secība ir otrāda!

Mjā, par Pilātu man šad un tad ir bijis jādomā. Mēs visi esam tādi pilāti...
Balss
# Iesūtīts: 2009.10.06 01:03:50
Eleuterio Sánchez was born in 1942 in Salamanca, in western Spain. He was born into a desperately poor Merchero family, while his father was in prison.

Eleuterio Sánchez was sentenced to six months in prison for stealing two hens. Shortly thereafter, in 1965, he was sentenced to death over the robbery of a jewelry store in Madrid in which a security guard was killed. Eleuterio Sánchez claimed he was not guilty of the murder, and was imprisoned because of his poor background as a convenient scapegoat[citation needed]. The sentence was commuted to thirty years in a military prison. Eleuterio Sánchez maintained his innocence and fought his conviction. He escaped several times and was Spain`s most wanted person.

Although he entered prison as an illiterate peasant, he taught himself to read and gained a law degree, authored five books, and continued his fight to clear his name.

He was finally pardoned on June 20, 1981[1].
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.06 10:57:48
Balss
Tikai domāju, ka secība ir otrāda!
Es ar tā domāju, kad pirmo reizi dzirdēju to `ārzemju` variantu, bet zinātāji manas aizdomas kliedēja, un kā rādās, tad arī angļu versijai kā mūzikas autors tiek norādīts Pauls

Bet Sančo kungam tad jau tas militārais cietums bija tīri vai glābiņš, ja var ticēt stāstam.
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.10.07 18:19:18
> Tā dziesma šķiet drusku tāda kā apsūdzoša.
> Kas vainīgs pie jauna cilvēka izniekotas dzīves?
> Sabiedrība? Kapitālisms? Ģimene?
> Baznīca? Dievs? Pats?

Kārtīgam kristietim, kam viss ir skaidrs kā diena, tādam jautājumam it kā nevajadzēru rasties. ... . Dziesmiņā par "El Luto" tās teksta autors liek noprast, ka nelaimes sakne viņaprāt ir meklējama nabadzībā ("...A man who was born to be hunted like a wild animal/ Because he was poor...". ,,, , Īsts kristieties vēlas dzīvē iet vidusceļu - laipot starp divām nelaimēm, kas var piemeklēt cilvēku: bagātību un nabadzību. Abas šīs galējības kristiešprāt maitā cilvēku: "Divas lietas es lūdzos no Tevis, un neliedz man tās iekams es mirstu: elku kalpība un meli, lai būtu tālu no projām no manis; nabadzību un bagātību nepiešķir man! Bet atļauj man tomēr mierīgi baudīt man novēlēto barības daudzumu,- manu dienišķo maizi. Citādi es varētu, kad es būtu pārmērīgi paēdis, sākt tevi noliegt un sacīt: "Kur tad ir tas Kungs?" Vai arī, ja es kļūtu pārmērīgi nabags, es varētu sākt zagt un apgrēkoties pret sava Dieva vārdu." /Salamans Mācītājs/. Taisnības labad jāpiezīmē, ka dziesmiņā ir vēl kāds motīvs... "but he refused to accept his fate"... - nevēlēšanās samierināties ar savu likteni, bet tā jau ir pavisam cita opera,
<< . 1 . 2 . 3 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 105 , pavisam kopa bijuši: 8306