atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai kāds var palīdzēt saprast neskaidrās Rakstu vietas?
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.29 12:51:36
Vai Jums pašiem ir tādas-neskaidras Bībeles rakstu vietas, ko Jūs nekādi nevarat savietot ar citām, kas ir skaidras? Palīdzēsim viens otram! Lūgums piedalīties tikai kristiešiem.Paldies.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
biča
# Iesūtīts: 2011.04.16 14:12:08
Svētais
Jo es ticu, ka mēs dzīvojam ( manu bērnu paaudze , varbūt mazbērnu) pēdējos laikos.
kā jau visi kristieši pēdējos 2000 gadus...

Un par to 666, neesmu speciālists, bet esmu dzirdējusi, ja ebreju rakstībā 6 izskatoties pēc w...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.16 14:28:14
Lai nav jāmin un jābaidās no ģeometriskiem simboliem vai interneta adresēm -
http://en.wikipedia.org/wiki/Greek_numerals
http://en.wikipedia.org/wiki/Hebrew_numerals
http://en.wikipedia.org/wiki/Roman_numerals
biča
# Iesūtīts: 2011.04.16 15:18:08
Aivars
skaidrs, tad tas, kas man to teica, muldēja
Svetais [95.68.102.62]
# Iesūtīts: 2011.04.16 21:33:54
biča
kā jau visi kristieši pēdējos 2000 gadus...

tas gan ta ir. tacu domaju, ka tas ir pareizi, jo nezinam kura bridi naks kungs. jabut gatavam vienmer.turklat Peteris ari atzimeja, ka ir pedejie laiki jau 2000 gadus atpakal...

ap.d.2:
16 bet te piepildās pravieša Joēla vārdi:
17 tas notiks pēdējās dienās , saka Dievs, Es izliešu no Sava Gara pār visu miesu, un jūsu dēli un jūsu meitas pravietos, un jūsu jaunekļi redzēs parādības, un jūsu sirmgalvji sapņos sapņus.

ja jau 2000g.atpakal bija pedejie laiki, tad mes jau nu noteikti dzivojam pedejos no pedejiem laikiem...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.16 21:50:16
Svetais [95.68.102.62]
Nu bet Tevi tas tiešām uztrauc? Nu tā kā tā maksimums pēc daždesmit gadiem Tev Troņa priekšā jāstāv. Domā tam, ko šovakar notrieca auto, vai kas rīt mirs no vēža minējumi par `pēdējiem no pēdējiem no pēdējiem ... laikiem` ir tie, kas ļauj atviegloti nopūsties?
Svetais [95.68.102.62]
# Iesūtīts: 2011.04.16 21:54:11
Aivars
nezinu vai uztrauc. bet doamju par zimem uz kuram norada Jezus, Danieles, Atkl.gr. Jo ja nebutu so noradijumu, tad nevajadzetu vispar nekam tadam Bibele paradities, vnk butu laiku beigas un viss. bet tomer ir norades, tatad ar kadu merki, sagaidit un sagatavoties utml., ja esam sais laiku beigaas...
muga34
# Iesūtīts: 2011.04.16 21:54:22
Svētais - to visu var sagrozit, viltot un noslept. Bet personificetu ( identificetu) čipu konkrētā cilvēkā nevar. Šajā cīpā iekļaujot pilnigi visu informaciju par cilveku, tai skaita ienakumus, naudas norekinus utt... - pirmie sesi vardi pareizi bet talak - ja cipa ir infa tad ta no turienes jadabu ara un lai to no turienes izvilktu vajag lasitaju un tatad bus darbs ari hakeriem bez tam cips satur tikai identifikacijas numurus bet dati glabajad datu bazes un mes pasi labi zinam ka Latvija iet ar tam datu bazem un personiskas iffas aizsardzibu.
Vel esmu dzirdeji ka nu jau ASV jaundzimusajiem liek virsu biometriskos tetovejumus kas ar aci nav saskatami bet ir nolasami ar speciliem aparatiem un sie tetovejumi ir parasie bar-kodi...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.16 21:59:30
Svetais [95.68.102.62]
Klau, lasot Jēzus vārdus, man ir skaidrs viens, ka viņš brīdī, kad mēs redzam pasaules izpostīšanu, aicina mūs apzināties Savu vietu Viņa priekšā, pacelt sirdi lūgšanā, apzināties pestīšanu un savu aicinājumu. Runa nav par kalendāru, bet par rīcības plānu.
muga34
# Labojis muga34: 2011.04.16 22:04:24
par tiem laika paregojumiem - viens gads un vel divi gadi un vel pusgads = 42 menesi = 1260 dienas un ja nem vera pec ieprieks teikta bibele ka 1 diena ir tas pats kas gads tad sanak 1260 gadi un loti daudzi to skaidro ar romas krisanu un pavsta vadijumu uzsaksanos - 538 gada it ka oficiali beidza pastavet romas imperija un varu parnema pavestu institucija bet 1798 gada - kas ir tiesi 1260 gadi velak - napaleons it ka atnema pavestav varu un kas ari ir teikts rakstos ka zvers it ka sanems navigu ievainojumu... bez tam nevajag par antikristu domat ka vienu cilveku jo bibele skaidri pasaka ka antikrists ir zvers un zvera lidzibu bibele izmanto tikai atieciba uz valstim....
muga34
# Iesūtīts: 2011.04.16 22:05:51
Aivars - es ari domaju ka galvenais ir nevis notikumi bet "pastavesana lidz galam"...
Svētais
# Iesūtīts: 2011.04.17 15:56:01
protams, ka galvenais pastavesana lidz galam.protams, ari par " aicina mūs apzināties Savu vietu Viņa priekšā, pacelt sirdi lūgšanā, apzināties pestīšanu un savu aicinājumu."

Tomer Jezus izskaidro sos pedejo laiku notikumus, lai mes zinatu tos un butu tiem gatavi:

piem.Mums japielūko! " Pielūkojiet , ka neviens jūs nepieviļ.

mums jabut nomoda un nav jābīstas: 6 Bet jūs dzirdēsit karus un karu daudzināšanu. Esiet nomodā, nebīstieties, jo tam jānotiek; bet tas nav vēl gals.

muus nodos mokas un nokaus, un mes busim ienisti: 9 Tad tie jūs nodos mokās un jūs nokaus , un jūs būsit visu tautu ienīsti Mana Vārda dēļ.

bus apgrecinasanas laiks un nodosanas laiks:10 Un tad daudzi apgrēcināsies un viens otru nodos , un viens otru nīdīs.
izteikti mazinasise milestiba:12 Un, tāpēc ka netaisnība ies vairumā, mīlestība daudzos izdzisīs .

mums jauzmanas lasot daniela gramatu par so notikumu notiksanu un jaredz postisanas negantibu, ja tada notiek jeruzaleme templii:
15 Kad nu jūs redzēsit izpostīšanas negantību stāvam svētā vietā , par ko pravietis Daniēls sacījis - kas to lasa, lai uzmana , -

bus lielas bedas un visadas zimes pie saules un debesim.
21 Jo tad būs tādas lielas bēdas, kādas nav bijušas no pasaules iesākuma līdz šim laikam un kādas arī vairs nebūs
29 Bet tūdaļ pēc šā laika bēdām saule aptumšosies, mēness nedos sava spīduma, zvaigznes kritīs no debesīm un debess stiprumi kustēsies.

darbosies velns ar zimem un brinumiem:
24 Jo uzstāsies viltus kristi un viltus pravieši un darīs lielas zīmes un brīnumus, lai pieviltu, ja iespējams, arī izredzētos.

ja tas butu mazsvarigi Jezus neteiktu tadus vardus :
25 Redzi, Es jums to esmu teicis jau iepriekš.
prieks kam tad vinam ieprieks vispar kaut kas tads butu jasaka?

paradisies atklati pazusanas dels:
Tes. 2:3 lai neviens jūs nemaldina ne šādā, ne tādā veidā: jo papriekš jānāk atkrišanai un atklāti jāparādās grēka cilvēkam, pazušanas dēlam,


2. Tes. 2:6 Un jūs zināt, kas ir tagad tas kavēklis, kura dēļ viņš atklāti parādīsies tikai tad, kad būs pienācis viņa laiks.


2. Tes. 2:8 Tikai tad netaisnais parādīsies atklāti, un Kungs Jēzus iznīcinās viņu ar Savas mutes elpu un izdeldēs viņu, kad pats atnāks godībā.


Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.17 16:28:27
Svētais
Nu šajos tekstos redzu tikai to, ko jau minēju iepriekš.
Domāju, ka viss atkarīgs no tā, ko saprot ar `gatavību`. Ja ar to iztēlojas bunkuru un rezerves apeņu pāri, tad tiešām ir svarīgi izkalkulēt to stundu, ko Tēvs atstājis savā zināšanā. Ja to saprot tā, ka vislabākais veids, kā būt gatavam sava Kunga sastapšanai, ir vienkārši neaizmirst Viņa tuvumu, tad nav nekāda vajadzība pretēji Dieva teiktajam, nopūlēties ar kaut kādu negatīvo dedukciju, mēģinot uzminēt datumu.
Svetais [95.68.102.62]
# Iesūtīts: 2011.04.17 20:10:02
Aivars
es nemeginu uzminet datumu. bet par zimem ne velti ir sacits, lai taas nem vera.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.17 20:35:17
Svetais [95.68.102.62]
Nu bet loģiski! Tas, ka ir auksti, ir zīme, ka jāpadomā, par atbilstošu apģērbu, nevis signāls, ka jāpošas uz kapiņiem, jo apaukstēšanās noteikti izraisīs vissmagāko plaušu karsoni.
Redzi, ka kariņš iet vaļā, redzi, ka zaimotāji saimnieko pa templi, redzi, ka cunami nāk, redzi, ka ģimenes locekļi tevi uzmet -> standarta protokols - realitātes apzināšana un lūgšana, Dieva meklēšana, savas vietas apzināšanās Kristus priekšā.
Un ne kāds tur `traļi -vaļi` - `gan jau gan`, vai kāršanās vai panikas izraisīta bezdievīga darbošanās
Svetais [95.68.102.62]
# Iesūtīts: 2011.04.18 12:05:10
Aivars
Nu ja, tam pedejam izteikumam piekrītu gan!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 31 , pavisam kopa bijuši: 10142