atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai kāds var palīdzēt saprast neskaidrās Rakstu vietas?
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.29 12:51:36
Vai Jums pašiem ir tādas-neskaidras Bībeles rakstu vietas, ko Jūs nekādi nevarat savietot ar citām, kas ir skaidras? Palīdzēsim viens otram! Lūgums piedalīties tikai kristiešiem.Paldies.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.15 13:10:10
Svētais
Nu ja Tev `saņemt sirdī atklāsmi` vajag, tad kā tur forums var palīdzēt?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.04.15 13:18:01
Aivars
es sanemu palidzibu no visiem kristiesiem un neatraidu to. kad kads var izskaidrot kadu rakstu vietu caur atklasmi un es varu to sanemt, tad to man ari vajag. To palidz S.G. protams. Bet tad iekseji ir S.G. lieciba par to, ka tas ta ir. un tad to var pienemt, citadak ta ir tikai spriedelesana par temu.
Memekija
# Iesūtīts: 2011.04.15 13:35:17
.Svētais Jo es ticu, ka mēs dzīvojam ( manu bērnu paaudze , varbūt mazbērnu) pēdējos laikos. Tāpēc vēlējos uzzināt vai pareizu saprotu, ka tad, kad ieņems Jeruzalemi, paies 3,5 gadi, un tas būs beigu laiku visizteiktākā zīme, bez visām tām, ko Jēzus vel pieminējis.

Man liekas, ka visos laikos domāja, ka tie noteikti ir pēdējie. Cik reizes līdz šim jau Jeruzaleme ir ieņemta?
Svētais
# Iesūtīts: 2011.04.15 13:49:10
Memekija
vienu reizi. Es zinu, ka pravietojumi mēdz atkartoties jeb notikt vairakas reizes un turklat citadakos izpildijumos, lai gan ar vienu rakstu nozīmi. es zinu tadus piemerus no Bibeles. Zinu ari to, ka Jezus teica, ka ši paaudze piedzivos to, proti, Jezus laikaa 1.gs.

2 Bet Jēzus atbildēja tiem un sacīja: "Vai jūs visu to neredzat? Patiesi Es jums saku: šeit akmens uz akmens nepaliks, kas netiks nopostīts."

Tas reiz notika, un kā es saprotu notiks vēlreiz. Piemēram, šis pravietojums attiecinājās uz Jūdu Iskariotu, par kuru nevarēja pat nojaust tai laikā pravietis, jo izpildīja šo pravietojumu citā izpildījumā, lai gan nozīme tam bija daudz dziļāka.

Cah.11:
12 Un, kad es viņiem teicu: ja jums labpatīk, tad dodiet man atlīdzību, ja nē, tad lai paliek! - tad viņi izmaksāja man, cik es biju nopelnījis, nosvērdami man trīsdesmit sudraba gabalus.
13 Un Tas Kungs man sacīja: "Nomet šo slaveno algu, par kuras cienīgu viņi Mani atzinuši, podniekam!" Es paņēmu trīsdesmit sudraba gabalus un iemetu tos Tā Kunga namā podniekam.

Mat.27:
3 Tad Jūda, Viņa nodevējs, redzēdams, ka Viņš pazudināts, nožēloja to, atnesa atpakaļ trīsdesmit sudraba gabalus augstajiem priesteriem un vecajiem
4 un sacīja: "Es esmu grēkojis, nododams nenoziedzīgas asinis." Bet tie sacīja: "Kas mums par daļu? Raugi tu pats!"
5 Un viņš nometa sudraba gabalus Templī, aizgāja un pakārās.
6 Bet augstie priesteri paņēma sudraba gabalus un sacīja: "Nepieklājas tos likt Dieva šķirstā, jo tā ir asins nauda."
7 Bet viņi nolēma pirkt par tiem podnieka tīrumu svešiniekiem par kapsētu.
8 Tāpēc šis tīrums ir nosaukts par asins tīrumu līdz šai dienai.
9 Tā ir piepildīts tas vārds, ko pravietis Jeremija runājis, sacīdams: un tie saņēma no Israēla bērniem trīsdesmit sudraba gabalus - tik dārgu maksu tie bija noteikuši -
10 un deva tos par podnieka tīrumu, kā Tas Kungs man ir pavēlējis.-
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.04.15 13:49:19
Svētais
Šīs Rakstu vietas ir piesauktas un interpretētas ļoti dažādos gadījumos. Un redzot, kā šie teksti ir "samocīti", kā ar to palīdzību ir manipulēts, muldēts, tāpēc visbiežāk kristieši šīs Rakstu vietas interpretē garīgi. Taču tas nebūt nav nepareizi. Piemēram, ļoti daudz nosaka kaut vai tas, kā konkrētā draudzē cilvēki ir sapratuši ko nozīmē pestīšana, baznīca, vai laicīgā valsts ir pilnīgi sātana varā, kā skaidro ebreju tautas misiju pestīšanas vēsturē utt. Tie ir iepriekšpieņēmumi tam kā raugās un interpretē eshataloģiskas cerības vai šausmas.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.04.15 13:58:35
Raimonds
es tev piekrītu, bet neprasu to tamdēl, lai sevi ietekmētu un veidotu iepriekšpieņemumus un stereotipus. Velejos kadu skaidrojumu, ja kadam ir atklasme.

Piemeram, ir dazadi skaidrojumi zimei 666, ne pirkt ne pardot. Es sanemu so atklasmi jau 20 gadus atpakal, (kad datori vispar nebija modē) par to, ka nebus naudas norekinu un katraa tiks iedzivinats identifik;ācijas un norekinu čips. man ar to pietika.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.15 14:03:46
Ctulhu
Lūgums piedalīties tikai kristiešiem.Paldies.
Piefiksē, kad nākamreiz atkal pekstiņus stāstīsi!
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.04.15 14:06:47
Svētais
Kad pirmo reizi parādījās tvaika lokomotīve, bija kas teica, ka tā esot sātana mašīna . Čips? Tā ir tikai mikroshēma un viss... šo laiku tehnoloģijas; ne labāks, ne sliktāks par veļasmašīnu un visām citām noderīgām grabažām .
Svētais
# Iesūtīts: 2011.04.15 14:11:29
Raimonds
Jā, bet es to tā arī saņēmu, ka nevarēs ne pirkt ne pārdot, kam nebūs šiis zimes. Tas ir kaut kas , kas ir personificēts un identificēts tikai ar to personu, kas pērk. Tāpēc tā nav nauda klasiskā izpratnē, jo ar parasto naudu var nopirkt jebkurš jebko. Bet tikai tas varēs nopirkt kam būs ši zime un nevares tas, kam nebus. Tas ir kaut kas , kas ir iedzivinats cilvēkā. Taču ne par to es gribēju runāt un zināt .
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.04.15 14:30:05
Svētais
Šīs Rakstu vietas runā par pagātnē notikušo (vispirms jāsāk ar to, kas un kad tas tika rakstīts).
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.15 14:32:21
Svētais
Klau, bet, varbūt, ka runa nav par čipu, bet par personas kodu, ienākumu deklarāciju, uzņēmuma reģistrācijas numuru?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.15 14:33:47
Raimonds
Lai gan amerikāņi diezgan nopietni diskutē teiksim par bezskaidras naudas norēķiniem kā daļu no totālās kontroles. Ja tā padomā..
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2011.04.15 14:47:53
Aivars
Ļoti iespējams, ka runa ir par totālo kontroli , bet tas nav nekas jauns. Visi totalitārie režīmi t.sk. padomju laiki ar to vien nodarbojas. Zvēra zīme, cilvēka skaitlis. .. tā ir valoda, kas runā par atkrišanu: pašu gribētu vai piespiedu. Vienīgi, kur ir tā atkrišanas / samaitātības galējā robeža, kad tiek pateikts: viss un vadzis lūzt? Tas, ka Dievs šo pasauli negrib pie pirmās izdevības nosvilināt ir skaidrs, lai arī kā vienam otram onkam vai tantei tas nepatīk.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.15 14:57:42
Raimonds
Par šito specifisko jautājumu jāuztaisa viena kristiešu diskusija!
Svētais
# Iesūtīts: 2011.04.15 17:52:56
Aivars
to visu var sagrozit, viltot un noslept. Bet personificetu ( identificetu) čipu konkrētā cilvēkā nevar. Šajā cīpā iekļaujot pilnigi visu informaciju par cilveku, tai skaita ienakumus, naudas norekinus utt...
Svētais
# Iesūtīts: 2011.04.15 17:55:05
Raimonds
Šīs Rakstu vietas runā par pagātnē notikušo (vispirms jāsāk ar to, kas un kad tas tika rakstīts).

luuk, ja tev ir atklasme, ludzu padalies ar mani par to. jo es ticu, ka ta kaut kas ir bijis( piem. Jeruzlaemes ienemsana, t.i. sakritis viens no komponentiem, bet nav sakritusi parejie) , bet vel bus un ka tie ir nakotnes paredzejumi.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.04.16 11:57:31
Svētais
Tāpēc arī mans jautājums. Jo es ticu, ka mēs dzīvojam ( manu bērnu paaudze , varbūt mazbērnu) pēdējos laikos. Tāpēc vēlējos uzzināt vai pareizu saprotu, ka tad, kad ieņems Jeruzalemi, paies 3,5 gadi, un tas būs beigu laiku visizteiktākā zīme, bez visām tām, ko Jēzus vel pieminējis.

Zīme būs pats Jēzus. Viss cits ir maldi un mānīšana, un pati precīzo zīmju meklēšana nav Dieva atbalstīta.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.04.16 12:02:47
Svētais
to visu var sagrozit, viltot un noslept. Bet personificetu ( identificetu) čipu konkrētā cilvēkā nevar. Šajā cīpā iekļaujot pilnigi visu informaciju par cilveku, tai skaita ienakumus, naudas norekinus utt...

Tev laikam nav ne mazākās nojausmas, kas ir čips, kas ir elektroniskā personifikācija utt.
Šobrīd jau mums ir n-tie čipi, pie kam nopietnāko no tiem mēs paši ļoti cītīgi uzturam pie kārtības un dzīvības (mob.tel.). Tāpat arī par mums ir pieejama ļoti plaša informācija, daudz plašāka nekā vairums iztēlojas.

Bet tas, šķiet, ir oftopiks šajā tēmā.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.04.16 12:05:50
Mārtiņš
Zīme būs pats Jēzus. Viss cits ir maldi un mānīšana, un pati precīzo zīmju meklēšana nav Dieva atbalstīta.

Nenoliedzami, ka ziime bus pats Jezus! Man nav nekadu saubu par to! Tomer Jezus pats norada uz to, ka mums janem vera si laika zimes, lai esam nomodaa!( Mat. 16:3 un rīta agrumā: šodien būs negaiss, jo debess ir sarkana un apmākusies. - Gaisa parādības jūs izprotat, vai jūs nevarat arī laika zīmes izprast? )

Turklat jautajums par ziimem un otro Jezus atnaksanu bija dabigs ari macekliem uz ko Jezus nenoraja vinus, bet paskaidroja kadas tad buus siis ziimes, tiesi ar to merki, lai mes butu gatavi, nomoda un uzmanitos.(Marka 13:4 "Saki mums, kad tas būs un kāda būs zīme, kad viss tas piepildīsies?" )



Svētais
# Iesūtīts: 2011.04.16 12:07:40
Mārtiņš
par čipu es saprotu, ka tas būs iedzīvināts cilvēkā tādā pakāpē, ka to nevarēs samainīt, viltot, aizdot, aizņemties, noslēpt. Par visu parejo , ko teici , saprotu un piekriitu tam.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 85 , pavisam kopa bijuši: 10475