atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Raksts LA:"Mīlestība pret Allāhu,nevis demokrātiju"
elita
Iesūtīts: 2009.09.22 19:50:35
Visai šokējoša intervija ar tautieti Renāru Kosņikovski,kuru tagad sauc Omars Abu Safija(redzēts foruma dalībniekos).Virsraksts izsaka raksta būtību,neizplūdīšu atstāstā,tikai 1 citāts:"Šodien mēs esam 1%,bet pēc laika varbūt būsim 50% un vairāk.Tad pēc demokrātijas likumiem mēs valstī varam pieprasīt šariatu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.23 10:29:26
Kristofers
Interesanti, kas ir tas, kas liek Rietumu kultūrā augušiem cilvēkiem izvēlēties islāmu, turklāt nevis vienkārši islāmu, bet tā fundamentālistisko izpratni. Jo šāda izpratne, kā man liekas, rietumniekam nozīmē pilnīgu atteikšanos no savas identitātes un tās aizstāšanu ar citu identitāti.
Vai tie būtu kādi individuāli psiholoģiski iemesli, piemēram, no vecākiem saņemtās mīlestības deficīts bērnībā. Vai cēloņi slēpjas sekulārās Rietumu kultūras īpatnībās, specifiski tajā, ka šī kultūra nepiedāvā cilvēkam nekādu dzīves jēgu, atstājot tās meklējumus par katra personīgo atbildību.
Islams - gluži pretēji - sola vīnu no kā nereibst un 70 jaunavas un pilnīgu skaidrību, kas ir labs un kas ir slikts visos dzīves gadījumos.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 10:30:36
Pie kam - kristiešu dievs - tas ir tas pats, kas jūdu dievs? Jeb tomēr cits?

Redz, taa kaa Juudiem jau nu gan ir VD, kas Kristieshiem, tad visai logjiski ka Juudu un Kristieshu Dievs ir viens... tik Juudi nespeej noticeet, ka Kristus ir mesija! Tur ir vinju bremze... bet nu nekas... daudzi VD frukti nezinaaja daudz ko par Dieva buutiibu... galu galaa pat shodien cilveekiem vieglaak domaat shajaa vienkaarshotajaa kategorijaa...
jenocs
# Iesūtīts: 2009.09.23 10:31:33
masiks [212.93.96.2]
Pie kam - kristiešu dievs - tas ir tas pats, kas jūdu dievs? Jeb tomēr cits?
-----------
tas pats. tikai jūdiem garīgie okulāri gļuko un viņi nespēj ne to Vecpuisi ne to Garu saskatīt
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.23 10:35:34
interesanti sanāk - kristiešu Dievs ir tas pats jūdu Dievs un arī muslimu dievs ir tas pats jūdu Dievs, bet muslimu Dievs un kristiešu Dievs ir atšķirīgi.
Ak, Grāmatas ļaudis, beidziet kašķēties savā starpā!
jenocs
# Iesūtīts: 2009.09.23 10:39:42
masiks [212.93.96.2]
labs piesējiens ,respect. bet imho Dievu tēvu jūdi redz pareizo, bet mušļi viltoto.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 10:52:01

tad po svojemu, jeb vienādi? Opreģeļis!

Vienaadi... Es tev saku, ka tas ko uzraada Dievishkjajos atribuutos var atshkjirties, bet tie visi ir kopiigi visaam 3 Dievishkjaaam personaam...
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.09.23 10:54:31
Vislabākā atbilde uz šo jautājumu ir raksts Monoteistiskās reliģijas: Vai mums un nekristiešiem ir viens un tas pats Dievs? , kas ir izlasāms hieromūka Serafima Rouza grāmatā "Pareizticība un nākotnes reliģija".

Šo grāmatu latviski ir izdevusi "Labvēsts", bet kam šī grāmata nav, tie šo rakstu var izlasīt angliski: The Monotheistic Religions; Do We Have the Same God That Non-Christians Have?

Šis ir viens no iespaidīgākajiem kristīgajiem rakstiem, ko es jebkad savā mūžā esmu lasījis, tā autors ir nenoliedzami Sv. Gara iedvesmots cilvēks.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 11:08:24
Kristofers, masiks aaa nu vot, reka arii Serafiims pa lietu runaa, to ko es masikam centos paskaidrot!
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.23 11:17:33
Jā, jā. Tas tāpat kā ar Jenotu. Viņš saka - lūk, man te ir lata monēta ar laša attēlu. Tā ir īsta. Tātad tā, kas ir tev, ar Sprīdīša attēlu, ir viltota, jo uz tās nav laša.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 11:18:45
incognito, a vot kad lasi paarzaagjee un redz, ka viens no plastaliina a otrs no iistaa dzelzha... tad lieta kljuust skaidraaka!

incognito
# Iesūtīts: 2009.09.23 11:24:59
Un ko tad, ja abi no dzelža?
Faktiski, jau ir grūti pateikt, vai dažādu monoteistisko reliģiju ticības objekts ir viens un tas pats jeb vai dažādi Dievi. Objekts ir tik metafizisks, ka nav nekādas iespējas noskaidrot to.
Bet var droši teikt, ka gan kristiešu, gan muslimu, gan jūdu ticība ir vienlīdz neviltota. Tā ka man liekas, būtu korekti atļaut Dievam, ja tāds ir, pašam izlemt, kurš pielūgsmes veids viņam labāk iet pie sirds vai varbūt visi ir vienlīdzīgi.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:28:24
Faktiski, jau ir grūti pateikt, vai dažādu monoteistisko reliģiju ticības objekts ir viens un tas pats jeb vai dažādi Dievi. Objekts ir tik metafizisks, ka nav nekādas iespējas noskaidrot to.

Nu a ko dariit, ka tev gruuti. Nu redz, man Kristoferam, Serafimam tas ir kaa 2 pirxti apchuraat...
Ij tieshi taa... kam ir gruuti atshkjirt moneetas, to apchakarees tirguu! Mani tirguu neapchakarees... varu atshkjirt Allaahu no Kristus!

Tā ka man liekas, būtu korekti atļaut Dievam, ja tāds ir, pašam izlemt, kurš pielūgsmes veids viņam labāk iet pie sirds vai varbūt visi ir vienlīdzīgi.

Iistais jautaajums ir... vai tu Dieva shaadu verdiktu pienjemtu, ja tas buutu tev nelabveeliigs?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:00:48
Mulders
Kristiešu Dievs rada ķēniņus, bet Allāhs rada kalpus!
Tie ķēniņi visi ir pakļauti Dievam un dara tikai to, kas Dievam patīkami.
Tas ir, tie paši kalpi vien ir.
Savukārt, islāma kalpus es drīzāk nosauktu par dīkdieņiem, jo viņi vispār neko nedara, kā tikai slaistās pa paradīzi. Nepārtraukta atpūta. Bet viņi nekalpo.
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.23 13:10:15
EzītisMiglā Jā, bet ar kādu motivāciju Dieva bērni, kas ir ķēniņi un priesteri kalpo Dievam? Aiz mīlestības , nevis aiz bailēm, un tā ir milzīga starpība. Es savu Dievu mīlu, jo Viņš Jēzū manus grēkus ir piedevis. Es eju uz debesīm un būšu ar Viņu vienmēr. Jee laimīgais
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:11:05
Atskirt varbuut var - bet nevar zinaat, kurs ir pareizais

Nu pagaidaam bij jautaajuma uzstaadiijums - vai Kristieshu un Islaama Dievs ir viens un tas pats... Atbilde kaa redzam - nee nav... A par iistumu, nu par to veel teologi kaujaas! Tas pagaidaam ir ticiibas jautaajums!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:11:40
Tie ķēniņi visi ir pakļauti Dievam un dara tikai to, kas Dievam patīkami.
Tas ir, tie paši kalpi vien ir.


Tb tavupraat Ctulhu ir pretalkaholisma propogandas kalps?

Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:16:06
EM, jeb citiem vaardiem... ja es labpraatiigi riikojos un domaaju saskanjaa ar Patiesiibu, vai es esmu Patiesiibas kalps jeb Iisteniibas Kungs?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:17:59
AA, nu es tak vislaik saku - nomainiet kungs ar draugs un mazaak lieka bazara buus

Redz, ja Dieva vietaa ieliek "Patiesiiba" - kas buutu tuvaak saprotams ateistiem - tad arii "kalpot Patiesiibai" izklausas nevis zemiski, bet ceeli! Galu galaa par pashu Zinaatni taa izsakaas - taa ir patiesiibas Kalpone... taa kalpo Patiesiibai - censhaas to izprast un vieniigi Patiesiiba ir Zinaatnes arbitrs, citas autoritaates nav... ne Bazniica ne Valdiiba ne Sieva ne Miiljaakaa un pat ne tavs tieshas Priekshnieks driixt pieprasiit lai rezultaati atbilstu kaut kaadiem raamjiem, ja tie tur neatbilst iisteniibaa!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:18:29
incognito
Tā ka man liekas, būtu korekti atļaut Dievam, ja tāds ir, pašam izlemt, kurš pielūgsmes veids viņam labāk iet pie sirds vai varbūt visi ir vienlīdzīgi.
Vai, otrādi, atļaut cilvēkam izvēlēties to ceļu, kurs viņam ir piemērotākais.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:19:10

Tad Tu esi suvereena SB.

Un luuk tas sasaucas ar Kristus apsoliijumu - Juus atziisit patiesiibu un patiesiiba dariis juus Briivus!

Tad shkjiet tu pa netieshu celju buutiibaa akceptee un piekriiti tam, ko Kristieshi staasta un ko Trilobiite pateica expliciiti!

Buut absoluutam Dieva kalpam noziimee butu absoluuti suvereenai SB!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 127 , pavisam kopa bijuši: 10164