atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aicinājums uz piketu pret dzīvnieku upurēšanas legalizēšanu
Pēteris
Iesūtīts: 2009.09.15 18:35:16
Iesaku izlasīt šo TVNET rakstu.
http://www.tvnet.lv/zalazeme/animals/article.php?id=84455

Tiek plānots pieņemt likumu, kas paredz lauksaimniecības dzīvnieku nogalināšanu saskaņā ar reliģisko kopienu tradicionālajām gaļas ieguves metodēm - ātra rīkles pārgriešana ar ļoti asu nazi dzīvam, pie pilnas apziņas esošam dzīvniekam, pārgriežot kakla priekšējo daļu (miega artērijas) un pēc tam ļaujot dzīvniekam noasiņot. Faktiski ar šiem grozījumiem tiek atļauta dzīvnieku upurēšana – barbarisks un cietsirdīgs nogalināšanas veids.

2009.gada 17.septembrī no plkst.8.30 līdz 10.30 (likumprojekta izskatīšanas galīgajā lasījumā laikā) notiks pikets pie Saeimas nama Jēkaba ielā 11.

Manuprāt šī ir viena no tām retajām reizēm, kad protests tiešām var dot labus rezultātus, jo ir pilnīgi skaidrs pret ko protestē! Protesta mērķis ir saglabāt esošo likumdošanu, kas aizliedz šādu sadismu. Tādēļ rīkosimies!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.09.16 12:35:09
Mulders
Saakumaa dereetu pieraadiit, ka Dziivnieks vispaar ciesh
A tu par to šaubies? Kāpēc? Tev arī dzīvnieka brēkšana, acu bolīšana un tirināšanās ir nepārliecinoši?

vardarbīga izturēšanās pret dzīvniekiem ir tukšs vārdu salikums?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.16 12:39:37
A tu par to šaubies? Kāpēc? Tev arī dzīvnieka brēkšana, acu bolīšana un tirināšanās ir nepārliecinoši?

Jaa shaubos... zinot dziivnieku speeju tureeties pretiim ievainojumiem... Slavenais "Kakju Devinjas Dziiviibas"!!! Vinju regjeneraacijas speejas u.c. speejas paraada, ka vinju attiexme pret ievainojumiem un dabaa vispaar ir pavisam cita... Neviens dziivnieks netiek nokauts dabaa " humaani" bet, piemeeram, leenaam noasinjojot un nosmaceejot lauvas riiklee vai kaut kaa tamliidziigi... jeb hieenas izeed veederu veel dziivai antilopei...
Ja dziivnieki atspraagtu no saapeem taapat kaa cilveeki, vinji vienkaarshi nespeetu izdziivot dabaa... Selekcija liek domaat, ak dziivnieki saapes juut par tik par cik tas mobilizee vinjus izvairiities no shiis naaves, beegt... dabiigais pashsaglabaashanas instinkts!

Savukaart "zheelaas acis" ir cilveeku interpetaacija par teemu - tas ir mees savas subjektiivaas sajuutas projiceejam! Atvainojos... bet tiem, kas dziivniekus kauj iipashi neruup dziivnieku acu konfiguraacija kaushanas briidii vai PIRMS kaushanas...
Ras ras, riikle pushu, pie naakamaa, pie naakamaa... Cic darbinieks aadu nost... galju uz aakja un ledusskapii iekshaa! Viss! Acis paliek taadas pashas zheelas arii beigtam zveerinjam!

Dziivneiki NAV Cilveeki! Un Cilveeki NAV Dziivnieki!
Iipashi zniot, ka es neesmu Evoluucijas atbalstiitaajs un neuzskatu, ka Cilveeki un Dziivnieki ir "radinieki"
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.16 12:43:55
EE, pag, stoppppp.... Es vrodje piederu pie sabiedriibas, bet ne pie vienas bazniicas toccna nepiederu. OK, TU laikam gribeeji teikt, ka bazniica ir biedriiba aka organizacija, tad OK.

Naa... bazniicas loceklji, piemeeram Mulders ir ARII shiis Valsts pilsonis ar saviem uzskatiem par to kaadai jaabuut Valstij... Un es driixtu savu paarlieciibu "stumt" likumos... Protams, ka mana metafizika definee to kaa es domaaju un ko rakstu likumu propozaaljos! Bet man jaabutu uzmaniigam, lai mans propozaalis nepaarkaaptu sho Bazniicas un Valsts daliijumu - kas praktiski noziimee likumdoshanas, likum izpildes fjunkciju noshkjirshanu, kaa arii administratiivo noshkjirshanu! Citiem vaardiem... LV nav kaa Zviedrijaa, ka Parlaments ieveel vai atcelj Bazniicas biiskapus... Un otraadi... Bazniicas Darbonju zajavas nav Valsts Varai juridiski saistoshas... KAAMEER taas nav legaalaa vispaarpienjemtaa veidaa izstumtas caur visu likumdoshanas birokraatiju! Kur taadi propozaalji visticamaak sastapsies ar Ctulhu pretporpoozaaljiem... un tas buus godiigi!

Principaa shis galjas pasaakums ARII nav nekas nelegaals... Muslimi godiigi iet legaalo celju ar propozaali... Tas pret ko es iebilstu pret tendenci, jo Muslimi neapstaasies, vinji stums taalaak un buutiibaa ultimate meerkjis ir sapludinaat Islama Religjiju ar Vaslts Varu... lai pece tam no Varas poziicijaam vareetu realizeet Islaama religiju - pirmaakr jau apspiezhot Kristietiibu! To pieljaut nedriixt! Taapeec tas chainjiks jaasit kaameer mazinjsh!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.16 12:45:07

Skaidrs. Kristus necieta. Augstas regeneraacijas speejas - taatad nepiga necieta. A juus te par kkaadaam JK ciesjanaam smiekliigi...


Redz par Cilveeku cieshanaam mees zinaam no personiigaas subjektiivaas pieredzes un apmeeram nojausham kaa tas ir... Extrapoleet to uz dziivniekiem - nu var jau - tik tas buus nekas cic, kaa subjektiiva IEDOMA!

Jebkursh civleeks atmestu kjeseli no saapeem, kuras mieriigi paarciesh dziivnieki un veel atkopjas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.16 12:46:54
Nu re, cik interesanti... Sanaak, ka ET ir arii eetisks stabilizators netiesjaa veidaa un ET pretinieki kljuust par, eee, bik neadekvaataam buutneem...

ET sekas ir ljoti vienkaarshas - ja nevar aareeji kosntateet saapes, tad saapes nav. Ja aareeji nevar konstateet pazinjas darbiibu - znach apzinjas nav... eee... liidz briidim, kaameer izgudro aparaatus ar ko var konstateet. ET rezultaats ir taads, ka existee tikai tas, ko cilveeks subjektiivi var uztert...
ET noleigshana noziimee to, ka ne viss kas SHKJIET tiesham arii IR, un var BUUT arii tas, ko tu neuztver! Adekvaataaks pasaules ksatiijums, kas nepagjeer savu subjektiivo noveeroshanas speeju par realitaates meeru!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.16 12:49:04
Nujaa un mees ateisti taapat.

Pareizi... tikai Islaams prakse ir paraadiijis, ka vinji grib sapludinaat Religjiju ar Valsti... to KAS no taa sanaak mums paradaa gan Vidusliaku sviests, gan shobriid esoshais Zviedrijas sviests!

BTW shie daliijumiem jaabuut veel striktaakiem!

Piemeeram... ideaali buutu, ja arii buutu iestraadaats treshais muuris - ka zinaatne ARII ir daliita no Valsts... Bet tas buutu gruuti, jo Zinaatnei vajag Valsts atbalstu naudinju veidaa... imo modelis kad zinaatni finansee privaats bizness vai sabiedriiba paraleeli Valstij ir neiespeejams pagaidaam!
Taapeec sanaak, ka biezhi Zinaatni bremzee Valsts ideologjija - Te vislabaakais piemeers ir CCCP ar kiberneetiku un mediciinu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.16 12:50:56

vispār Ahmeds (ex Māris) arī....

Jaa... bet ir BUUTISKA atshkjiriiba starp kristietiibas un Islaama skatiijumu uz Valsti... Kristietiiba pati uzstaaj uz daliijumu, tas Krsiteitiibaa ir iekshaa... Islaams uzstaaj uz Teokraatisku Kaliaafu!

Taapeec... jebkursh propozaalis kas naak no Islaama vai Kristietiibas ir jaaveertee kontextuaali... Es uzskatu, ka Islaama stumtie propozaalji ir daudz biistamaaki shiis valsts religjijskajai briiviibai, nekaa, piemeeram Kristieshu vai Budistu stumti propozaalji... vai pat ateistu stumti propozaalji!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.16 12:51:37
Mulders
. zinot dziivnieku speeju tureeties pretiim ievainojumiem...
A cilvēki var vēl vairāk. Ir zināms gadījums, kad viens ķirurgs operēja sevi bez narkozes - nebija citas iespējas. Arī kāda meitene, kurai operēja mugurkaulu, un arī narkozes nebija.

Ja dziivnieki atspraagtu no saapeem taapat kaa cilveeki, vinji vienkaarshi nespeetu izdziivot dabaa...
Kāpēc ne? Tie, kurus apēda, tak tāpat neizdzīvoja. Taisni otrādi, jo mazāk prāta, jo labāk rullē instinkti. Bet sāpes ir paredzētas, lai aktīvi darbotos.

Savukaart "zheelaas acis" ir cilveeku interpetaacija par teemu
Pārējās dzīvieku acu izteiksmes arī ir interpretācijas? Piem, kaķa apmierinātas acis nejauši sakrīt ar murrāšanu, bet suņa dusmīgās - ar riešanu?
Dzīvnieks ļoti labi pauž emocijas, un ļooti līdzīgi kā to dara cilvēks.

tiem, kas dziivniekus kauj iipashi neruup dziivnieku acu konfiguraacija kaushanas briidii vai PIRMS kaushanas...
Ar to būtu jālepojās?

Dziivneiki NAV Cilveeki! Un Cilveeki NAV Dziivnieki!
Nuja ka nav. Bet tiem ir daudz kopīga, sevišķi jau zemāko instinktu līmenī.
Kā arī, pērtiķi prot pat izskaidroties ar zīmēm, tātad viņu intelekts ir visai attīstīts. Nesaprotu, kāpēc lai viņi nejustu sāpes.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.09.16 12:52:14
Ctulhu
Vinji laikam teelo, nu tirinaas, bola acis...
... un vēl melo, taikdami, ka viņiem sāp.

A es redzēju, pa TV rādīja jogu, kas dūra sev ķermenī visādas tur adatas. Viņam nesāpēja.
Secinam, ka ir cilvēki, kam nesāp.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.16 12:52:57
Kas arī norāda - iebildumi nav racionāli, bet balstās elementārajā bauslī -"MAN TAS NEPATĪK". Kuru citiem nebūs ļauts pārkāpt.

Nepareizi... es iebilstu arii pret RKB meegjinaajumiema tjaunot Viduslaikui Paavesta Valsts varu!

Man tieshaam NEPATIIK Islaama pasaules un Valsts iekaartojums... kas tajaa slikts... Man driixt nepatikt kaut kas, tieshi taapeec es dziivoju Latvijaa nevis Iraanaa, jo Iraanaa vai Ziemeljkorejaa man nepatiktu. Tachu es iipashi iebilstu, ja to Ziemeljkoreju meegjina atvilkt sheit... pietiek ar vienu, kam tas patiik, lai brauc tur dziivot. Sheit dziivo Latvieshi kam patiik vot tas un tas un tas... nav ko radiit eertiibas tiem, kuriem pashiem ir savas maajas!

Vai arii, tad lai vinji rada man eertiibas vinju maajaas!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.16 12:54:43
Mulders
Man tieshaam NEPATIIK Islaama pasaules un Valsts iekaartojums...
Bet kāpēc nepaņemt pozitīvos elementus? Tā pati kaušana, ja ir žēlīgāka?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.16 12:57:51
Pārējās dzīvieku acu izteiksmes arī ir interpretācijas? Piem, kaķa apmierinātas acis nejauši sakrīt ar murrāšanu, bet suņa dusmīgās - ar riešanu?Dzīvnieks ļoti labi pauž emocijas, un ļooti līdzīgi kā to dara cilvēks.

Nuja... bet taa kaa uzdevums ir nokaut un uztaisiit kotletes, tad ir naivi izkaast odus un kamieljus atstaat... Taa ir maazhoshanaas! Ja es gribeetu eest kakji, man buutu pofig vai vinjsh murraa vai rej! Jo taapat shamais tiks nomushiits apeeshanai! Taakaa... emociju uzdevums ta kaads... ??? Modificeet aareejo notikumu gaitu!
Bet taa kaa mums te ir paartikas sagaade nevis dziivnieku patversme... tad uvi taada lieta... Nevajag putrot vienu ar otru!

Ar to būtu jālepojās?
Nee tas ir fakts... elementaara lieta, pie galjas produktu sagaades! Nav ko moralizeet par dziivnieku eertiibaam tur kur dziivnieki tiek nokauti!

Nuja ka nav. Bet tiem ir daudz kopīga, sevišķi jau zemāko instinktu līmenī.
Kā arī, pērtiķi prot pat izskaidroties ar zīmēm, tātad viņu intelekts ir visai attīstīts. Nesaprotu, kāpēc lai viņi nejustu sāpes.

Tak droshi vien ka juut saapes... Tik ja mees nodarbojamies ar dziivnieku kaushanu un apeeshanu? Tad prichom te vispaar saapes... Vislabaakaa metode ir taa, kur visiisaakaa laikaa tiek uz galda uzliktas vislabaakaas kvalitaates karbonaade!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.16 12:57:52
Ctulhu
dedzinaat kakji ugunskuraa ir nu taa - ne paaraak laba riiciiba, bet nekas briesmiigs...
Slikti tikai tad, ja dedzinātājs izjūt sadistisku baudu, tad tā būtu neatbalstāma rīcība.
Zato "kaķu klavesīns" iziet bez iebildumiem. Ja kādam patīk mūzika, nevis tā saucamās "kaķu ciešanas".
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.16 12:58:39
Mulders nupat jauki nodemonstreeja, kaa tas `adekvatums` sabrauc monumentaalaa sviestaa. Tipa no Muldera secinaajumiem sanaaca, ka piemeeram, dedzinaat kakji ugunskuraa ir nu taa - ne paaraak laba riiciiba, bet nekas briesmiigs...

Ir gana briesmiigi jo visticamaak pagjeer civleeku nezheeliibu! Bet tas ir mazak briesmiigi kaa aborts!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.16 13:00:13
bet pret pētertorņa un dzemdību nama denacionalizāciju un atdošanu lelbam - neiebilsti... jā.... tā jau ir - sava kalakoļņa ir tā mīļākā un viss, kas no tās tiek darīts - ir labs esam. A ja citi to iesāks - jāvēršās prettiem ar visu savu likumu bardzību... kā ta!

Neiebilstu arii pret LELB iipashumu nostiprinaashanu juridiski! Tavupraat, kaapeec lai es iebilstu pret manupraat pareizu riicibu. Es tak arii teixim balsoju par tiem, kas manupraat pareizi riikojas, nevis par tiem, kuriem "tagad ir kaarta"
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.16 13:00:24
Mulders
Nav ko moralizeet par dziivnieku eertiibaam tur kur dziivnieki tiek nokauti!
Tad moška pamocīt uz nāvi notiesātos arī nekas?
Tik kāpēc tad tev bija iebildumi pret cietumnieku izmantošanu eksperimentos?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.16 13:01:49
Mulders
Ir gana briesmiigi jo visticamaak pagjeer civleeku nezheeliibu!
Kādu nežēlību? Kaķis tak neko nejūt.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.16 13:01:58
Tad moška pamocīt uz nāvi notiesātos arī nekas?

A kaads tam sakars ar paartikas sagaadi?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.16 13:02:48
Ctulhu
Jaaaaa, kristieju eetika vietaam ir nu, ka lai taa delikaataak pasaka, kaut kaada svesja
Domāju, ka Muldera uzskatus lielākā daļa kristiešu neatbalsta.
Kaut gan - neviens te neko neiebilst.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.16 13:04:03
Mulders
A kaads tam sakars ar paartikas sagaadi?
Kāpēc jābūt sakaram?

Sakars ir ar to, ka mums ir būtne, kas tā kā tā drīz mirs. Tad kāpēc nepamocīt ?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 157 , pavisam kopa bijuši: 4626