atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aicinājums uz piketu pret dzīvnieku upurēšanas legalizēšanu
Pēteris
Iesūtīts: 2009.09.15 18:35:16
Iesaku izlasīt šo TVNET rakstu.
http://www.tvnet.lv/zalazeme/animals/article.php?id=84455

Tiek plānots pieņemt likumu, kas paredz lauksaimniecības dzīvnieku nogalināšanu saskaņā ar reliģisko kopienu tradicionālajām gaļas ieguves metodēm - ātra rīkles pārgriešana ar ļoti asu nazi dzīvam, pie pilnas apziņas esošam dzīvniekam, pārgriežot kakla priekšējo daļu (miega artērijas) un pēc tam ļaujot dzīvniekam noasiņot. Faktiski ar šiem grozījumiem tiek atļauta dzīvnieku upurēšana – barbarisks un cietsirdīgs nogalināšanas veids.

2009.gada 17.septembrī no plkst.8.30 līdz 10.30 (likumprojekta izskatīšanas galīgajā lasījumā laikā) notiks pikets pie Saeimas nama Jēkaba ielā 11.

Manuprāt šī ir viena no tām retajām reizēm, kad protests tiešām var dot labus rezultātus, jo ir pilnīgi skaidrs pret ko protestē! Protesta mērķis ir saglabāt esošo likumdošanu, kas aizliedz šādu sadismu. Tādēļ rīkosimies!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Pēteris
# Iesūtīts: 2009.09.15 18:37:48
Manuprāt, būtu lietderīgi paziņojumus par šo piketu izdrukāt un (ar tēvu atļaujām) izvietot baznīcās. Pikets ir jau parīt no rīta.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.09.15 18:41:42
Manuprāt tas nemaz nav barbarisks nogalināšanas veids, teorētiski varētu būt pat otrādi.
Tāpēc man nav nekādu iebildumu pret šo likumu.
danar
# Iesūtīts: 2009.09.15 18:47:21
Nav isti skaidrs pret ko ies protestet.
PēterisVai ir kads ne tik barbarisks veids dzivnieku nogalinat?
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.09.15 18:50:38
Pārgriežot kakla artērijas, smadzenēm visātrāk varētu izbeigties skābeklis, līdz ar to visas sajūtas. Ņemiet vērā, ka apdullināšana uz dzīvniekiem iedarbojas stipri savādāk nekā uz cilvēku, tāpēc fakts "pie pilnas apziņas" šeit nebūs noteicošais.
Vienā dabai draudzīgā Latvijas saimniecībā govis šauj ganībās ar šauteni, lai viņām nebūtu stresa, līdz ar ko gaļa būtu kvalitatīvāka lietošanai uzturā.
ātra rīkles pārgriešana ar ļoti asu nazi - izklausās ļoti iejūtīgs dzīvnieka pirmsnāves stresa mazināšanas faktors, tātad metode varētu būt visnotaļ humāna.
moritz :)
# Iesūtīts: 2009.09.15 18:59:51
Papucs
senchi laikam dumi bija, piekopdami kaushanu ar riikles paargrieshanu...
moritz :)
# Labojis moritz :): 2009.09.15 19:01:03
vispaar, buus jaanoiet uz to piketu padiskuteet... boratam bija viena epizode, kur vinjs chakareeja lapsu mediibu ar dzineejsunjiem par un pret aktiivistus...
http://www.youtube.com/watch?v=iZ6vXq0Btbs&feature=player_e.. mbedded
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.15 19:07:13
Kārtējais burbulis ar ko novērst cilvēku uzmanību un imitēt darbību.
Pie reizes vajadzētu piketēt pret britu tūristiem, kas čurā pie Brīvības pieminekļa. Pret Jauno Vilni, kas maitā priekštatu par Latvijas kultūru. Pret nepareizām tautasdziesmām Jāņos.
vilks
# Iesūtīts: 2009.09.15 19:15:33
Cik saprotu, šai jautājumā ir iesaistīts arī bizness, proti, ja Latvijā būtu atļauta halal jeb minētajā veidā veikta dzīvnieku kaušana, šādu halal gaļu varētu eksportēt uz Ziemeļvalstīm, kur minētā veida kaušana ir aizliegta, toties tur dzīvo daudz muslimu.
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.15 19:26:24
vai tad taa teevutevi gadiijuma anav kaavushi lopinjus? Es esmu dziivniekmiile, bet no anatomiajs zinu, ka pargriezhot miega arteeriju dziivnieks ir beigts acumirklii nevis nomirst mokas no noasinjoshanas. Stulbums kaut kads, it kaa galet ar elektriibu un tamliidziigi buut humaanaak. Lai jau tie vegjetarieshi piketee, ja patiik.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.15 19:33:31
Bet varbūt ir kādi dzīvniekmīļi, kas grib strādāt kautuvē, un māk govis nobučot līdz nāveii?
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.09.15 19:48:17
Jā, nu nogalināt vajag cilvēcīgi...
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.15 19:48:49
Ļaujot nomirt dabīgā nāvē.
Magdalēna
# Iesūtīts: 2009.09.15 20:13:20
Piekrītu Donachkas viedoklim - nācies saskarties gan ar lopiņu kaušanu RGK, gan arī pašai to darīt aiz galējas nepieciešamības.
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.15 20:13:57
Aivars
par nobuchioshanu liidz naaavei nav dzirdets, bet ir dzirdeets, ka varot nokutinat liidz naavei...tikai nezinu gan vai tas buut humaanaak par asinjainu miklja naavi.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 20:18:32
Pēteris, es neatbalstu šādu praksi... bet nevis tāpēc, ka es būtu tele-psiholoģijas speciālists, paģērot, ka es spēju uzminēt šī likumprojekta stūmēju motivāxciju, bet vienkaarshi... mani apmierina esoshaa likumdoshana!

Tachu, tas ka tu emocionalizee un iekabini visaadus taadus terminus kaa "cietsirdiigs" "sdistisks" noziimee, ka tu sho likuma proponeetaaju motivaacijaa ielasi kaut kaadu motivaaciju!

Man Islaamisti arii nav simpaatiski, bet pirms apgalvot, ka vinju meerkjis ir izpriecaties sadistiskaa extaazee paargriezhot riikli zveerinjiem ir tas pats, kas pagjeereet... ka tieshi taapat muusu kaaveeji priecaajas bliezhot zveerinjiem pa galvu ar bomi! Kaa tu zini, ka tagadeejaa kaartiiba NAV sadistiska un barbariska? Ar ko shodienas metodes ir mazaak sadistiskas un mazaak barbariskas? Rezultaats ir tieshi tas pats - beigts zveerinjsh un svaiga galja!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.15 20:22:30
Cilvēcīga nogalināšana būtu vien iebarojot miega zāles. Bet cīnīties par humānu dzīvnieku nogalināšanu pārtikas ieguvei ir...hmm divkosīgi.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 20:22:39
A kaadaa sakaraa dziivnieki jaakauj humaani?

Humaani tas ir cilveeciigi? Incanti... Humaana Nokaushana

Shitie dziivniekmiilji jau toch praatu izkuukojushi!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.15 20:27:06
Ir kaismīga diskusija par šo jautājumu citā portālā un tur tiešām cīnās par humānu nokaušanu Tie, kam tā saprašana par kaušanu ir taustāmāka, aizstāv ideju par ātru rīkles pārgriešanu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 20:29:33
esenif, nujaa... man pats vaardu savienojums "Humaana Nokaushan" izklausaas kaa "Apaļš Kvadrāts"

Un kaadaa sakaraa "humāns" tiek attiecināts uz dzīvniekiem... vai nu tie aizstāvji sevi par dzīvniekiem uzskata, jeb dzīvniekus par cilvēkiem?
Papucs
# Iesūtīts: 2009.09.15 20:52:46
esenif
saprašana .. ir taustāmāka, aizstāv ideju par ātru rīkles pārgriešanu
Nu re, man jau likās, ka tas ir pareizāk!

Varētu saprast vienīgi kruto sātanistu-masonu protestus, kuri likuma nepieņemšanas gadījumā varētu vienkāršos sātanistus saspundēt cietumos par nepareizu kaušanu. Bet tas, protams ir stulbi.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 114 , pavisam kopa bijuši: 8847