atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem dziesmugrāmata - nošugrāmata midi veidā
lohs74
Iesūtīts: 2009.08.23 21:35:17
Sveiki!

Būtu dikti forši dabūt dziesmugrāmatu midi failos. Visticamāk varētu to saveidot ar failu apmaiņu...
Var būt jau kāds par to domājis?!?

Jānis
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.24 02:06:02
Sveiks! Veido tik augšā! Tas tiešām būtu forši.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.24 11:14:14
Tikai vai tas neiedrošinās dažu `sintezatora pavēlnieku` vēl paģirainākam bērēs haltūrēt?
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.08.24 16:30:45
Aivars

Mans riebums pret sintezatoriem nu ir tik liels, ka es pa ziemu restaurēšu vienu no saviem "Schiedemayer" harmonijiem un kapusvētkos jau nu noteikti, bet varbūt arī bērēs vadāšu līdzi. Galu galā to 2 veseli puiši mierīgi var panest.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.24 17:50:02
Jānis Kalniņš
Mjā, Tevi šis instruments neatstāj vienaldzīgu! Es gan vēl tajās cerībās, ka arī stāvošs pulkstenis divreiz dienā var būt noderīgs, un īstajā vietā un laikā (protams, īstajās rokās arī ) arī sintezators nav tik ļauns. Vairāk nepatīk tas, kā daži `meistari` haltūrē.
Bet no kāda amatbrāļa dzirdēju atsauksmes par pārsteigumu kādās bērēs, kur sakarīgs akordeonists nebija taisījis balagānu, bet gaumīgi pratis gan klasiku spēlēt, gan arī korāļus pavadīt. Vai tāds variants nebūtu vieglāk transportējams bēru gadījumā? Kapusvētkos harmonijs noteikti izskatītos cēli, bet iedomājoties rudenīgu lauku kapsētu, ar bēru gājienu, kur gan šķirsts gan harmonijs top nests, vai nebūs pārāk liela noņemšanās?
r.a.t.m. [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2009.08.24 18:03:44
Ha! Mums jau tāda ir!.... Luturiem iekabinājām
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.08.24 21:04:02
Aivars

Un kāpēc nē? Patiesībā akerdeonam un harmonijam skaņas princips ir identisks. Viss tiešām atkarīgs no spēlētāja.
Par sintezatoru var jau Tev piekrist, vien nelaime tā, ka daudzi to sāk uzskatīt par īstu mūzikas instrumentu un mākslas vērtību.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.24 21:05:52
Jānis Kalniņš
Sintezatoriem nava ne vainas. No šīs sugas man īpaši mīļas ir bungmašīnas, agrāk mēdzu ieslēgt uz datora, lai skan
lohs74
# Iesūtīts: 2009.08.24 21:21:26
Jānis Kalniņš
> Mans riebums pret sintezatoriem nu ir tik liels,
Ņemot vērā, ka es lielākoties mūziku klausos ne dzīvajā izpildījumā ,
man arī nav pretenziju pret klusi skanošu midi ierakstu ("uz klavieres" vai 1/2līdz labas datora skaņkartes).
Manai ausij (manām ausīm) gan labs sintzers (t.sk, arī no neprof.klases) ir labāk skanošs nekā daudzas sen skaņotas "mājas klavieres",,,
Jānis
lohs74
# Iesūtīts: 2009.08.24 21:32:51
Aivars
> Tikai vai tas neiedrošinās dažu `sintezatora pavēlnieku` vēl paģirainākam bērēs haltūrēt? :-)
Man liekas ka to nevar novērst. Domāju, ka katrs sevi cienošs mūziķis nospēlēs `dzīvajā`, bet diletanti to atskaņos kaut vai mobilajā tel.
Noprotam, ka šāda midi (tikpatlab .mp3, .faac) krātuve nebūtu īsti saistīta ar profesionālu muzicēšanu. Tomēr noderētu.
J
чудо дома!
# Iesūtīts: 2009.08.24 22:19:43
modernie kristieši (konkrēti zinu par modernajiem katoļiem) slavēšanā muzicē uz ģitārām.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.26 01:30:43
lohs74
Ļoti ceru ka šitā grāmata drīz izgaisīs. Ir labāiki varianti. Mēs baigi velkamies....Man nebūtu problēmas dažu mēnešu laikā dziesmu grāmatu sataisīt ar jaunām un vecām dziesmām , kas derētu gan ērģelniekiem , gan pavadījuminstrumentālistiem. dziesmu grāmatas var mainīt ik pēc četriem gadiem, jo nāk klāt repertuārs un aktuālas tēmas , ko Dievs grib pateikt.
vilks
# Iesūtīts: 2009.08.26 06:57:30
Aivars Lapšāns
Būtu jauki, ja Tu savus dziesmu ieteikumus varētu iedot Mūzikas un liturģijas komisijai, cik atceros, viņi jau kādu laiku atpakaļ sāka strādāt pie jaunu dziesmu apkopošanas. Varbūt ne gluži jaunas dievkalpojumu dziesmu grāmatas izveidei, bet vispār jaunai dziesmu grāmatai draudzēm gan. Vai arī, ja dziesmas vairāk pielāgotas jauniešiem un ģitārām, par to notīm un tekstiem varētu priecāties Jaunatnes nozare.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.08.26 11:47:36
lohs74
Vieglāk būs pašam iemācīties notis un noklimperēt melodiju.
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.08.26 16:06:18
Ctulhu
Neesu specs šajā jautājumā. Bet dodu priekšroku klausīties, kad spēlē dabīgas ērģeles un dzirdēt to, ko nekad nedzirdēs elektriskajās ar perfektu skanējumu( kā piespiež taustiņu, kā gaiss skrien pa stabulēm, kā tiek radīts skanējums, kas vismaz man ir īpašs) Elektristās ir tas pats perfektais angļu mauriņš. Tas ir skaists, bet brīnišķīgs ir dabīgs mežs un pļava Es nerunāju, par vietām un pasākumiem, kur ērtāk ir izmantot elektriskās ērģeles.
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.08.26 16:11:14
Ctulhu
Var, bet tas būs stulbi imitēt to kā nav.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.08.26 22:55:03
vilks
Uzskatu, ka dievkalpojumu grāmatas arī laiks modernizēt. Jānāk klāt jauniem ,,hītiem,,. Dievkalpojumu dziesmu grāmatām prasās klāt akordi. Tāds jauninājums motivētu jauniešus atvērt dziesmu grāmatu. Un ne vienmēr Dievkalpojumos ir ērģelnieki. Izmantojot akordus , draudzē var ienākt vairāk muzikanti ar ne pārāk labu muzikālo izglītību. Tādas dziesmu grāmatas vairāk tiktu izmantotas ārpus dievkalpojumu pasākumos.
Vismaz trīsdesmit dziesmas dziesmu grāmatā ir ar vienu melodiju. Ir dziesmas , kuras vienkārši nedziedās.
Bet par manu pienesmu . Neesmu par to domājis. Vai tad ar to neviens nenodarbojas??????????Esmu šociņā!!!!!!!!!!!!
Eshkola
# Iesūtīts: 2009.08.26 23:01:31
Aivars Lapšāns
Bet par manu pienesmu . Neesmu par to domājis. Vai tad ar to neviens nenodarbojas??????????
kur tad Tu savu pienesumu esi nolicis, ka kāds var ar to nodarboties?
Lelb attiecīgās nozares strādā gan pie jauniem muzikāliem materiāliem priekš dažāda vecuma un iespēju baznīcēniem.

Man nebūtu problēmas dažu mēnešu laikā dziesmu grāmatu sataisīt ar jaunām un vecām dziesmām , kas derētu gan ērģelniekiem , gan pavadījuminstrumentālistiem
tad kāpēc vēl neesi to izdarījis un ielicis linku, kur mūziķi varētu šīs dziesmas apskatīt un izprintēt, ja atrastos kas labs un noderīgs?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.08.26 23:09:14
lohs74skolniekss
Nezinu kā ir ar to `perfekto` angļu mauriņu, jo ērģeles nespēlēju, bet mani vienmēr ir kaitinājis nedzīvais samplētu ģitāru skanējums sintiņā, un uzjautrinājis bezkaislīgi pārrēķinātais samplētu vijoļu, flautu, trompešu skanējums nedabiskos augstumos. (OK. Dūdas reizēm harmoniskākas ir samplētas, nekā dabiski spīdzinātas) Nu ir jau arī asprātīgi risinājumi, kā efektīgus un tīri gaumīgus tembrus panākt, bet pilnībā saprotu tāda feinšmekera kā J. Kalniņš kreņķi, rēķinoties ar to, ka pat ja katru stabuli atsevišķi samplētu, tad attakas nianses un savstarpēji konkurējošu skaņu un plēšu jaudas attiecību spēli ir grūti nokopēt. Vēl jo vairāk, ja rēķina, ka mūziķim katrs instruments ir ar savu `dvēseli`.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.26 23:11:54
Eshkola
Neko neesmu nesis un netaisos nest. Un man nav nekāda pienesuma. Pārlasi manu domu. Neesi pareiz sapratusi, sapratis. Lai nodarbojas tie, kuriem tas ir uzticēts. Ja mani aicinātu , tad tā ir cita lieta. Tas ir ļoti nopietni.
Es runāju - , ka modernizēt dziesmu grāmatu var dažu mēnešu laikā. Tā nav problēma.
To labo un noderīgo mūziķi paši meklē un viņiem ir. Kādi linki?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.08.26 23:16:55
Aivars
Nav problēmu izmantot arī siņķiku. Man ir visi iespējamie arsenāli . Sākot no etnogrāfiskās kokles , siņķiku , klasisko ģitāru, elektrisko ģitāru , flautām...beidzot ar elektrisko klasisko kokli.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 80 , pavisam kopa bijuši: 8620