atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Sirdspuksti Baltijai.
S.R...
Iesūtīts: 2009.08.17 10:08:39
vai kāds skries? ja jā - kāpēc? ja nē - tad jautājums tas pats.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Kundali
# Iesūtīts: 2009.08.17 13:32:17
Jā kādam vēl ir ilūzijas - ka ar "urrā-patriotismu" mēs tālu tiksim - palasiet ko raksta DIENA pēc šīs "parodijas par Baltijas ceļu" reklāmas, piemēram kaut vai šo:
"Ir tādi divi visneželīgākie vārdi - " Par vēlu".

Par vēlu dažādām liekulīgām akcijām - sirdspukstiem, sadošanās rokās u.tml., ar kurām politiķi grib reanimēt tautas vairākuma nomocīto un mirstošo GARU.

Ja kāds tautu pacels uz kājām, tad politiķi un viņu tukšie lozungi, tukšās liekulīgās akcijas jau nu gan tās nebūs.
To es saku par sevi, savu ģimeni, maniem daudzajiem draugiem un paziņām. Mēs esam pievilti no valdošās kliķes puses jau 20 gadus, kopš 1989.gada 23.augusta."
http://www.diena.lv/lat/politics/hot/zatlers-ilvess-un-gribauskaite-aicina-uz-skrejienu-sirdspuksti-baltijai#comments
Kundali
# Iesūtīts: 2009.08.17 13:36:15
Nu pamazām interese aug cilvēkiem - par manu piedāvājumu. Tas tiešām priecē
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.17 13:38:50
Kundali
cilvēkiem vienmēr ir patikušas maldu mācības... tas jau tā vieglāk. bet paldies Dievam, ka pēc maldu mācībām viņi atgriežas pie viena patiesa Dieva...
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.08.17 13:40:06
Speciāli a_masikam.

Paiet gadi. Pirmie godmaņlaiki tuvojas beigām. Duksis brauc trolejbusā. Viņam blakus kāds "iestiprinājies" vienkāršs lauku vīrs pūlas noturēt līdzsvaru ieķēries stienī pie griestiem. Tad viņš pagriežas pret mani un vaicā, vai es viņu pazīstot? Saku, ka nepazīstu. Kā nepazīstot! Viņš taču esot pirmais ar savu baļķu vedēju piebraucis pie TV torņa! Un esot pat pa televīziju rādīts! Vot tā! ... . Re... izrādas, ka šādi cilvēki neiekļūst vēsturē, jo viss vēsturē, kas nekalpo pēcnācējiem, esot lieks un nevajadzīgs.
janis
# Iesūtīts: 2009.08.17 13:40:16
Kundali
Nav par vēlu. Lai arī cik tas stulbi un lohi izklausītos, es ticu, ka valdība var un vēlas izvest valsti no šīs krīzes. Tie kas tic Dievam par to lūgs Dievu, lai valdībai nāk padoms, kas tic sev darīs, lai viņam riņķī būtu jauki, kas tic labajam un labām, cerīgām domām spēs saskatīt stariņu, kas nepieciešams daudziem mūsu valstī. Un Izķepurosimies. Bet nevajag samazgas.
janis
# Labojis janis: 2009.08.17 13:45:09
Ctulhu
Katram ir sava vieta. Man ir zināms, ko es varu darīt, lai cilvēkiem kas man līdzās būtu cerīgāk un labāk.
Konkrētāk vairs nevar.
Kundali
# Iesūtīts: 2009.08.17 13:48:40
Nu malacis Jāni, ka esi tāds optimists. Bet tādu ir ļoti maz, vismaz tagad
PS Man liekās, ka Tu arī esi labs kristietis.
janis
# Labojis janis: 2009.08.17 13:50:40
Kundali
Tev tikai tā liekas... man tālu līdz "labam" kristietim
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.17 13:52:41
janis
Lai arī cik tas stulbi un lohi izklausītos, es ticu, ka valdība var un vēlas izvest valsti no šīs krīzes.
Nekas jau cits neatliekās, kā viņiem ticēt. Pretējā gadījumā - bezcerība un izmisums. Vai arī - revolūcija? Tāpat nereāli.
Es šaubos, ka šī valdība var un vēlas - tā ir tā pati valdība, kuras dēļ mēs esam, kur esam. Tie paši cilvēki.
Tomēr, labāk lai ir vairāk optimistu jāņu, nekā pesimistu EzīšuMiglā. Jāķepurojas, jākustās, vienkārši nav citas izejas!
Balss
# Iesūtīts: 2009.08.17 14:53:46
EzītisMiglā
Nekas jau cits neatliekās, kā viņiem ticēt.
Gribējās ticēt gandrīz visām valdībām, tā teikt - jādod uzticības kreīts. Pat TP sākotnēji izskatījās sakarīga, vismaz no viņu PR tā likaš. Pie kam, viņu rindās tolaik bija kārtīki cilvēki, kā piem., Artis Pabriks. Pirmajā brīdī un no tālienes pat Šķēle izlikās sakarīgs.
Bet - no viņu augļiem tos būs pazīt. Kad sāka uzpeldēt gaismā TP augļi, tad arī sāka gaist ilūzijas.

Pašreizējā valdība saņēma melno Pēteri no TP, lai tā nu tagad mēģina salāpīt to milzu caurumu, kas gan ļaunprātības, gan nesaimnieciskuma un tuvredzības dēļ ir izplēsts mūsu budžetā.
Lūgsim Dievu, lai tas viņiem izdodas!
Kundali
# Iesūtīts: 2009.08.17 22:52:06
Shri Mataji Nirmala Devi būs ar vizīti Krievijā, Toljati, 2009.gada 11.septembrī. Tā ir daudz labāka ziņa, nekā tukša skriešana.
Balss
# Iesūtīts: 2009.08.18 02:34:14
Kundali
Izbeidz te propagandēt savas maldu mācītājas. Citādi nostučīsim tevi Modam , lai izbano tevi uz kādu laiku!!!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.08.20 11:43:10
„Tēvreize Baltijai”

Sakarā ar Baltijas ceļa 20. gadadienu

23.augustā pulksten 15.00

vienosimies Lietuvā, Latvijā, Igaunijā kopīgā lūgšanā „Tēvs Mūsu...”

par garīgo atdzimšanu un ekonomiskās krīzes pārvarēšanu.

Apliecināsim savu ticību Radītājam un lūgsim Viņa svētību.

Lūgsimies ar 85. psalma vārdiem: „... lai Viņa godība mājotu mūsu zemē; žēlastība un uzticība lai sastopas, taisnība un miers lai skūpstās.

Uzticība dīgs no zemes, un taisnība raudzīsies no debesīm.
Tad Tas Kungs dos mums Savu svētību, un mūsu zeme dos savus augļus.
Taisnība staigās Viņa priekšā un ņems Viņa soļus sev par ceļa rādītājiem.”

Ikviens ir aicināts vērsties pie Debesu Tēva ar lūgšanu, neatkarīgi no atrašanās vietas – mājās, ģimenē, uz ielas vai baznīcā.

pārsūtu šo info,
Atbalsta -Latvijas Romas katoļu Baznīca
LRKB Informācijas centrs

29720833

29444171
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 102 , pavisam kopa bijuši: 6693