atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Sirdspuksti Baltijai.
S.R...
Iesūtīts: 2009.08.17 10:08:39
vai kāds skries? ja jā - kāpēc? ja nē - tad jautājums tas pats.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Briinums ceļo
# Iesūtīts: 2009.08.17 12:06:10

LAbrīt, S.R... ar ko gāji SVC?
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.17 12:09:01
Pirms 20 gadiem es stāvēju pie viesnīcas latvija pie ļeņina (nu tā sanāca:D) bet šogad neskriešu... nu nezinu... pastāvēt varētu ar ričuku pabarukt varētu papeldēt varētu, bet skriešana mani nesaista... un es nemnaz nezinu, kad tas skrējiens ir
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.17 12:09:43
Kundali
tu jau runā kā neandertālietis... jaunākās baumas, ka čangaļi sagrauj Latvija... par židiem bija ziemā
Amēlija
# Iesūtīts: 2009.08.17 12:10:39
man ar par to skrējienu pirmā dzirdēšana, un nekur neskriešu ar. jo ir svarīgākas lietas ko darīt.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.17 12:19:37
Uzrodas pat tāds jautājums: ja mēs zinātu, ar ko tas beigsies, vai mēs būtu gājuši uz tām barikādēm un cīnījušies par brīvu valsti?
Vai arī viss varēja būt savādāk? Bet vai tiešām varēja?
Kundali
# Labojis Kundali: 2009.08.17 12:23:46
Ezīti - nevarēja būt savādāk, kamēr mēs dzīvojam šādā "sistēmā"
Un kamēr paši cilvēki - nesāk mainīties.
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.08.17 12:53:40
"Skrējienam reģistrējušies
Igaunijā: 422
Latvijā: 6190
Lietuvā: 121"

no http://www.baltijascelam20.lv/

Latviešiem kā parasti nekad un nekas nepietiek... . Šoreiz arī katram pa kilometram distances skrējienā. Būs jāmācas dalīties ar savu tuvāko.
janis
# Iesūtīts: 2009.08.17 13:00:05
Mani patiešām pārsteidz šie skaitļi. Bet no vienas puses tie rāda, ka ar mums nemaz nav tik slikti. kaut kādu kopēju interešu vārdā paskat cik var savākties. HM
Kundali
# Labojis Kundali: 2009.08.17 13:00:54
Tad lietuvieši un igauņi ir gudrāki tomēr - un šito "režīma" atbalstīto pasākumu (šovu) - neatbalsta.

PS Re kur ir konkrēti uzrakstīts : "Parodija par baltijas ceļu"
šodien skatos kādu sviestu draugiem.lv ir sarakstījuši.
Kā izrādās varēsi skriet pasākumā kopā ar Ušakovu un pasākuma krustevs esot mūsu Zatleris - liekuligais pielīdējs , kas pielien visām iespējamajām organizācijām.
Es esmu par pasākumu taču pret Ušakova un Zatlera populismu.
Ja te man izdotos atras domubiedrus tad piedāvāju uztaisīt plakātus un aiziet nosodīt šādu zaimošanu.
http://www.zemessargs.lv/forums/viewtopic.php?f=112&t=1261
janis
# Labojis janis: 2009.08.17 13:04:10
Gudrāki, dumjāki... patriotisms nav slikta īpašība. Un nedomāju, ka prezidentu vajadzētu noniecināt. Viņš tomēr, lai arī maz var izdarīt, bet mēģina iedzīvināt šo ideju par brīvu savstarpēji samierinātu Baltiju.
Kundali
# Iesūtīts: 2009.08.17 13:05:52
Jāni - ar "pseido-patriotismu" ķer uz makšķeres tādus lohus, kā Tu un Tev līdzīgi domājošie.
A nu ka aizej - vēl uzdziedi "trādirīdrall-lal-lā"
sicilia
# Labojis sicilia: 2009.08.17 13:09:32
Kundali
da paklusē viereiz. nebūtu tādu kā tu mums nebūtu tik dziļa pakaļa
kur vienā cilvēkā var būt tik daudz žults un riebīguma....
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.17 13:10:46
Ctulhu
Cik es redzeeju - nekaadas nopietnas ciiniisanaas nebija.
Ne par cīnīšanos, bet par to, vai vispār bija vērts, jeb - ko ieguvām?
janis
# Iesūtīts: 2009.08.17 13:11:15
Kundali
Paldies par labiem vārdiem. Lai es esmu lohs, bet ar šo vārīšanos un dubļu mētāšanu viens otram šī sabiedrība nepārveidosies
janis
# Iesūtīts: 2009.08.17 13:17:28
Ctulhu
Jā un redzēt, kā dzīvo kaimiņi un vēlēšanos dzīvot tā pat un vēlēšanos to iegūt daudz ātrāk. Starp citu lai cik slikti arī būtu neesmu sastapis cilvēku, kurš gribētu atgriezties 20gadus atpakaļ, nu ja neskaita to ka vēlas palikt jaunāks.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.17 13:17:36
Ctulhu
Ko zaudējām?
Vai ieguvām vairāk, kā zaudējām?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.17 13:19:56
janis
Starp citu lai cik slikti arī būtu neesmu sastapis cilvēku, kurš gribētu atgriezties 20gadus atpakaļ,
Tiem, kurus izmet no dzīvokļiem par parādu nesamaksāšanu, tiem kuri nevar samaksāt par izglītību, par medicīniskiem pakalpojumiem (un kuri daudzi tagad neārstēsies) - tiem arī prasīji?
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.08.17 13:22:51
Mans darbs "tajos laikos" bija saistīts ar komandējumiem. Atceros, ka laikā, kad sākās 1991.g. janv. notikumi, konkrēti TV torņa šturmēšana Viļņā, atrados kādā visumā nomaļā vietā Preiļu rajonā. ... . Piektdienas vakars, man jābrauc uz Rīgu uz mājām, kolhozniekiem - uz Rīgu uz barikādēm. Starp viņiem bija arī kāda sievietīte, kuras vīrs kaut kādu iemeslu dēļ nevarēja vai negribēja braukt, pabaroja savu bērnu zīdainīti un pati devās uz Rīgu. Ģimenes gods taču kā-ne-kā ir svēta lieta... . ... . Visvairāk mani pārsteidza un aizkustināja sekojošais: vēls vakars, ziema, auksts, puteņo, garāmbraucošu mašīnu nav daudz, satumst, līdz Rīgai vairāk nekā 150 km, bet pa ceļa malu raitā solī iet cilvēku grupiņas pa 3-4 cilvēkiem. Kurp? Uz Rīgu taču. ... . Lai arī kādi laiki ir bijuši pirms un būs pēc Atmodas, taču daudzu mūžā Atmodas laiks ir bijis laimīgākais viņu mūžā. Domāju, ka neviens no viņiem nav nožēlojis to, ko darījis toreiz un darītu to vēlreiz, ja būtu tāda vajadzība.
janis
# Labojis janis: 2009.08.17 13:22:58
Ctulhu
Tad tehniskais progress bija ierobežots. Bija rāmītis, aiz kura redzēt bija lemts ne daudziem.

EzītisMiglā
prasiju ezīt. Manā draugu pulkā tādu ir pietiekoši.
janis
# Iesūtīts: 2009.08.17 13:31:25
*Duksis
Cepumu gribi?
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 86 , pavisam kopa bijuši: 34703