atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Sirdspuksti Baltijai.
S.R...
Iesūtīts: 2009.08.17 10:08:39
vai kāds skries? ja jā - kāpēc? ja nē - tad jautājums tas pats.
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2009.08.17 10:09:57
pirms divdesmit gadiem es stāvēju Baltijas ceļā. un jūs? a kur mēs esam nonākuši? a?
janis
# Labojis janis: 2009.08.17 10:14:27
Es teiktu - ar katru dienu arvien tuvāk Dievam.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.08.17 10:23:50
janis
o, jā! un tagad tas tiek nodrošināts visiem iespējamiem līdzekļiem!
niecīgās pensijas vēl mazākas, slimnīcu nav, skolu arī. praktiski tikai viens ceļš vien paliek, ātrāk pie Dieva!
janis
# Labojis janis: 2009.08.17 10:32:20
Šis ir nevis sadalīšanās laiks, bet dalīšanās un pievienošanās laiks. Dalīsimies ar to, kas mums ir un pievienosimies tiem, kam nav. Tā izplatīsies labais . Ne revolūcija, ne seju maiņa te ko var mainīt. Šī slimība ir jāizslimo. Toties mūsu bērni varbūt būs imūni pret šo zarazu.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.08.17 10:44:30
janis
kad mūsu bērni mirs tādēļ, ka ātrie neuzspēja aizraut līdz slimnīcai, vai vecs cilvēks nevarēs izšķirties, kas dzīvībai nepieciešamāks - zāles vai maize. nu ko, palūgsim mūsu dārgos Latvijas miljonārus padalīties. noteikti palīdzēs!
cik vēl tālu ir jānonāk, lai sāktu domāt ar galvu un skaidri redzēt visu to *****ismu kas šeit valda? kāpēc saka miers, miers, kad cilvēki mirst un ir ierauti vislielākajā pazemojumā?
S.R...
# Iesūtīts: 2009.08.17 10:51:22
Трилобите
tāds kā sporta pasākums, skriesim 600 km. pa Baltiju. parādot savu vienotību ar patreizējo valdīšanu. pigu! es neskriešu! pat ja varētu , neskrietu!
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.08.17 10:52:37
Трилобите
es boikotēšu Sirdspukstus Baltijai. vēl es varu skaļi kliegt un arī lamāties.
tad man vēl ir piemājas dārziņš kur izaug gurķi, tomāti, kartupeļi, ziemā badā nenomirsim, iespējams, kādu kartupeli varēsim iedot arī kaimiņam.
kazu pagaidām neturu, jo vēl ir darbs.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.08.17 11:01:00
a_masiks
es arī esmu pārsteigta - vārdi sūds, un jāt ir labāki par tādu vārdu kā *****isms. kas praktiski ir diagnoze un nevajadzētu to uztvert kaut kā personiski.
janis
# Labojis janis: 2009.08.17 11:01:25
S.R...
Varbūt nemaz nav slikta doma boikotēt skrējienu. Jo jā, kāds labums tam pensionāram vai bērnam no šī skrējiena. Vienkārši aiziesim pie sava tuvinieka, kuram zinām, ka ir sliktāk ar resursiem, kā mums un izlīdzēsim, un ne vienu reizi vien. Jo valdībai šo līdzekļu nav.
janis
# Labojis janis: 2009.08.17 11:04:05
Mērķis! Mainu to, ko spēju izmainīt uz labu!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.08.17 11:14:47
Трилобите
es patiešām neesmu informēta kādas, cik pamatotas un pie kā vedošas pārmaiņas notiek pasaulē. mana vaina. bet es gribu saprast, kas notiek! kāda h..a pēc man ar saviem nodokļiem jāatbalsta valsts, kura nenodrošina elementāras sava pilsoņa eksistences iespējas?
par kādu bezmaksas medicīnu Tu runā? vai bezmaksas izglītību? tāda bija tikai pad. laikos.
Kundali
# Iesūtīts: 2009.08.17 11:24:42
Diez kur palika Brīnums ar savu KOPIENAS ideju.
janis
# Labojis janis: 2009.08.17 11:24:52
a_masiks
Varu aiziet ciemos pie sava drauga, vai tuvinieka, kam zinu, ka ir maz un padalīties ar to kas man ir. Vienmēr varu palīdzēt ar padomu, kas iespējams atrod risinājumu kādā no situācijām. Bet takā šī ir finansiāla krīze, tad aicinātu, ja ir, vienkārši padalīties ar saviem paša radiniekiem, draudzes locekļiem. Un tad jau ap mums pasaule kļūs gaišāka. Nodokļu nemaksāšana ir vēl dziļāka krīze.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.08.17 11:30:58
janis
protams, tas ir mazākais ko varam darīt. pabarot kādu, lai izsalkuma sajūta uz kādu brīdi norimtos. kā var likvidēt sekas, ja cēloņi paliek?
a_masiks
kto ņereskujet, tot nepjot šampanskoje.
(joks) kamēr strādāšu algotu darbu, maksāšu savus nodokļus kā mīļā, grāmatvede atvelk.
janis
# Labojis janis: 2009.08.17 11:35:35
a_masiks
Ja redzu, ka varu palīdzēt. Naudu neaizdodu. Bet iedodu. Un domāju, ka ļoti labi saproti, ka ja visi gaidīs, kad no gaisa nokritīs darbs nekas nenotiks. Tāpat arī mannas laiki ir beigušies. Gan jau Tu saproti ko domāju rakstot, ka spējam dalīties ar brāli. tur nav liela gudrība vajadzīga. šis fakts, ka ir s**i un labāk vēl ilgi nepaliks ir un paliek. Tāpēc kam ir var pateikties par to Dievam un saprast, ka ne jau mans nopelns ir tas, ka vman ir. Pienācis laiks dalīties. . Esiet Svētīti tie, kas to saprot un lai jūs vada Dievs...
janis
# Labojis janis: 2009.08.17 11:44:11
a_masiks
Nemaz neesmu ar sevi apmierināts. Un nekādu misiju es neveicu.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.08.17 11:44:25
Трилобите
hmmm.... nu labi, bet tad saprātīgā veidā ir jāmaina sabiedrības skatījums uz sistēmu. jāpasaka skaidri un gaiši - ar tādu un tādu gadu pensijas vispār nebūs, gatavojieties. nu, kaut vai - S.R. iepērc kazas un vistas jo būs tik, cik tev pašai būs.
tādā gadījumā jādod iespēja cilvēkiem pašiem veidot savus uzkrājumus vecumdienām, med. pakalpojumiem u.tt. par tām grupām, kuras vēl bauda valsts atbalstu:
par invalīdiem esot noslēgts kaut kāds starptautisks līgums, kuru neesot tik viegli lauzt, nu i vot, nevar pagaidām pieķerties.
un tas, ka grūtnieces un bērni pagaidām kaut ko saņem bezmaksas ir neliels saules stariņš.
Kundali
# Iesūtīts: 2009.08.17 11:53:50
Labs citāts - no komentāriem:
JAUTĀJUMS: Vai kāds atceras, cik miljonus sociālā fonda naudas Godmanis novirzīja Parex bankas glābšanai, apgalvojot, ka šī nauda neko neietekmēs un tuvākajā nākotnē nepietrūks?
ATBILDE: Sociālajā penšu fondā bija aptuveni viens miljards. Tagad tur nav nekā! Izrēķini pats.

janis
# Labojis janis: 2009.08.17 12:01:01
Kundali
Es neaizstāvu valdību, bet zinu ka mēs redzam daudz šaurāk, kā ir iespēja redzēt valdības darboņiem. Tāpēc neņemšos secināt. Jo nezinu arī to, kādas sekas būtu gadījumā ja šo banku neglābtu. Kaut iekšēji man saka, ka šo banku nevajadzēja glābt. Bet man nav informācijas, kura ir onkuļiem augšā.
Kundali
# Labojis Kundali: 2009.08.17 12:04:04
Jāni - zinoši cilvēki vienk. saka - "žīdi uzmeta Latviju" caur to blēžu firmeli parex
Visa tā (parex) nauda tika izmantota haosa un juku vairošanai Latvijā, politiķu korumpēšanai.
Te arī rodama atbilde - kapēc Latvijā tiek grauta ražošana un kam tas izdevīgi.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 160 , pavisam kopa bijuši: 17543