atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem vot
Gnostiķis
Iesūtīts: 2009.08.10 12:24:33
vot
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:19:23

Tātad mierīgi var iztikt bez Kristus? I nekas, ka tie cilvēki būs paši sevi sakrāsojuši pa stūriem un nošķīruši no Dieva?


Nevar viss

Mees tak neiztiekam! Arii Mezhoniishi bez Kristus Zheelastiibas - ies bojaa!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:20:01
Ctulhu
Mulders
Par to kosmoloģiju, tur viss atsitās pret laiku. Laiks ir tāda padarīšana, kas var rasties kopā ar Visumu un ir Visuma daļa. Tikai, "ārpus laika" ir kaut kas mums neaptverams. Piem, kā "ārpuslaicīgais" rada laiku?
Mēs nevaram saprast.
Taču, vai tas ārpuslaicīgais ir Dievs vai Likums, tas nav noteikts.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:20:43
Starp citu, arii dieva modelis nedod atbildi uz jautaajumu, kaapeec eksistee moments seit un tagad, tb kaapeec muuzjiigs dievs jau sen visu nav radiijis...

Nekaa vinjsh kaareiz Sen visu jau radiija... un kopsh radiishanas ir pagaajis laiks t - nu vieneiem 6000 gadi citiem 14 miljardi gadu... Man personiigi shobriid dzilji paraleeli cik
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.08.10 16:20:55
Mulders
Nevar viss Arii Mezhoniishi bez Kristus Zheelastiibas - ies bojaa!
Tātad, pie mežoņiem Kristus atnāk pēc viņu nāves?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:21:51
Opsaa, sitas ira parastais teistu - manipulatoru triks. Tipa mneuztruacies par sisteemu, kopsakariibaa un buutiibu, uztraucies tikai par sevi. Tb katrs uztraucas par sevi, dievs ( vinja priesteri) manipulee visus.

Nee nu ja tavs dziljais aicinaajums ir sludinaat Evangjeeliju Mezhoniishiem, tad dodies pie Mezhoniishiem... Es tik taa... peec sevis spriezhu, man nav dots uzdevums Dzhungljos doties - vot ij nedodos! TIem kam ir taads uzdevums, tie tur dodaas un pasludina Kristu arii mezhoniishiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:23:26
Nu taatad tas JK var genereet savu zeelastiibu arii tiem, mkas par vinju neko nezina?

Par to jau tas bazars...

Kaa pat Rakstos rakstiits:

Rom 10:20 Bet Jesaja visai pārdroši saka: Es devos pazīstams tādiem, kas Mani nemeklēja, un atklāju Sevi tādiem, kas pēc Manis nevaicāja.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:23:47
Ctulhu
Nuja, un tas pats jautājums, kā var notikties procesi bez laika tajā "ārpuslaicīgajā" tāpat nav atbildami ne Dieva, ne Likuma variantā.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:23:54
Tātad, pie mežoņiem Kristus atnāk pēc viņu nāves?

skat Rom 10:20
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:27:49
Mulders
Sludināt mežoņiem - ne jau par to runa! Runa par to, ka ir lērums cilvēku, kas neko par Kristu nav dzirdējuši. Un - neko tur nevari padarīt, nevar vainu velt uz slinkajiem misionāriem.
Tādi cilvēki noteikti ir tie, kas dzīvoja īsi pēc Kristus, 1. gadsimtā, tūkstošiem km tālu no Romas. Nemaz nerunājot par tiem, kas dzīvoja pirms Kristus!

Otrs svarīgs moments: Viņi sevi iekrāsoja nepareizi, sabojāja visu dvēseles audeklu, jo neko par Kristu nezināja. Viņus neglābtu pat tas, ka Kristus pēc nāves pie viņiem atnāktu, jo viņi paši no Kristus nošķirtos nost!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:28:01
Eziitis

18 Jo Dieva dusmība no debesīm parādās pār visu cilvēku bezdievību un netaisnību, kas savā netaisnībā apslāpē patiesību.
19 Jo, ko par Dievu var zināt, tas viņiem ir atklāts: Dievs pats viņiem to atklājis.
20 Kopš pasaules radīšanas Viņa neredzamās īpašības, gan Viņa mūžīgais spēks, gan Viņa dievišķība, ir skaidri saredzamas Viņa darbos, tāpēc viņiem nav ar ko aizbildināties.
21 Jo, zinādami Dievu, viņi to nav turējuši godā kā Dievu un Viņam nav pateikušies, bet savos spriedumos krituši nīcības gūstā un savā sirds neprātā iegrimuši tumsā.
22 Saukdami sevi par gudriem, tie kļuvuši ģeķi
23 un apmainījuši neiznīcīgā Dieva godību pret iznīcīgam cilvēkam un putniem, lopiem un rāpuļiem līdzīgiem tēliem.


Taakaa... nevar tur mezhoniitis teikt, ka tas nav vinjiem atklaajies... isiem viena un taa pati tiesa!

Un... kas interesanti Iijabs nav izraeelietis un nekvalificeejas arii par Kristieti...

Citaa vietaa... Aabrahams satiek Saalamas kjeeninju, kas ir arii Augstaa Dieva priesteris - un izraadaas, ka abi pieluudz vienu un to pashu Dievu un to pashu ticiibu dala, veel vairaak Aabrahams atziist Saalemas Kjeeninja paaraakumu!

Nu taa... taakaa nevarees fleiteet, ka neko par Kristu nezinu, taapeec man pienaakaas Paradiize, par spiiti tam, ka esmu greekojis uz vella paraushanu!
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:28:14
Mulders

Tu gadiijumaa neesi domaajis par maaciitaaja buushanu?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.10 16:29:18
Tādi cilvēki noteikti ir tie, kas dzīvoja īsi pēc Kristus, 1. gadsimtā, tūkstošiem km tālu no Romas. Nemaz nerunājot par tiem, kas dzīvoja pirms Kristus!

Piemeeram Iijabs jeb Romietis Korneelijs

Otrs svarīgs moments: Viņi sevi iekrāsoja nepareizi, sabojāja visu dvēseles audeklu, jo neko par Kristu nezināja. Viņus neglābtu pat tas, ka Kristus pēc nāves pie viņiem atnāktu, jo viņi paši no Kristus nošķirtos nost!

Taapeec labi ka rakstiits:

Rom 9:16 Tātad ne no cilvēka gribēšanas vai skriešanas, bet viss no Dieva žēlastības.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:29:46
Ctulhu
bet tad jau konkreetai religijai, ticiigumam nav nekaadas noziimes. Noziime ir tikai konstruktiivumam.
Nuja, tas ir, par ko topika autors prasīja.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:30:43
Tu gadiijumaa neesi domaajis par maaciitaaja buushanu?

Domaajis esmu un izdomaajis - nevaid no manis maaciitaajs. Ne tu pirmais (un laikam ne peedeejais) kas man to jautaas!
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.08.10 16:35:26
Mulders
ne no cilvēka gribēšanas vai skriešanas, bet viss no Dieva žēlastības.
... kuru Dievs nedod visiem vienādi? Ir pat tādi, kuriem vispār neko nedod, tad šis var meklēt Dievu atspēries, bet elle tā vai tā?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:36:10
Protams, ka Mulders būtu labs mācītājs! iznieko tika laiku programmējot, būtu vairāk cilvēkiem palīdzējis!
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:36:19
NJĀ.
bet jautājums paliek, manuprāt, aicinājumā.
man šķiet, ka tā tīri racionāli par maaciitaaju nekljuusi, tas ir kaut kāds iekšējs kliedziens, vilkme pie Dieva, kuru laikam neticiigie nesapratiis
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:37:29
Gnostiķis
Šamaņiem, gadās, ka ja ir aicinājums un talanti, un tad cilvēks dažreiz ir spiests kļūt par šamani pat pret savu gribu!
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:37:42
ēm, un šķiet, cik man dots saprast,
tad jebkurš amats pasaulē ir svarīgs
līdzsvaram jābūt.
Dievs , šķiet, aicina katru savādāk.
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.08.10 16:39:36
EzītisMiglā

agha

man šķiiet ļoti līdzīgi gadās mūsu platuma grādos.
Jēzus jau ar teica kkur, ka nevis viņš, bet viņa Tēva prāts notiek, ja nešaubos
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 74 , pavisam kopa bijuši: 4108