atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kāda nozīme jūsu ikdienas dzīvē ir Jēzum?
Maris
Iesūtīts: 2009.08.06 13:28:44
Vai Viņš jums ir Skolotājs, Palīgs, Draugs, Mīļotais, Pravietis, Dieva Dēls, Dieva Jērs, kurš nes pasaules grēku vai kas cits? Vai ikdienā sadzirdat Viņa balsi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
AutorsZiņas teksts
Malvīne Hilda ;)
# Iesūtīts: 2009.08.26 23:14:29
Ingars
Cerēju dzirdēt ko vairāk, nekā tikai pareizas frāzes...
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.26 23:32:03
Malvīne Hilda
Tu domāji kaut ko praktiskāku, ko reāli tu varētu darīt?
Malvīne Hilda ;)
# Iesūtīts: 2009.08.27 11:42:01
Ingars
Jā, gaidu idejas.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.08.27 12:31:58
ko lai dara, ja nav šīs patiesās nožēlas? Kā lai atgriežas, ja grēku nemaz neizjūt kā grēku? Ja tas drīzāk izliekas kā laba rīcība?

Mēs par tādiem varam lūgt, man arī rados ir daži, khem... vēl es cenšos piespēlēt labas un interesantas kristīgas grāmatas ko lasīt, dalos pati ar saviem piedzīvojumiem Kristū - tad bieži paliek tādi domīgi, jo tik daudz jau nu mani pazīst ka nemeloju...
plikas pamācības no augšas bārstīt gan ir stipri garām.

Ja mīlestība tomēr neuzrunā un cilvēks nemainās, tad atgriezīs ciešanas - tās parasti atgriež ar garantiju.
Ir tikai šīs divas šķīstījošās ugunis , diemžēl.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.28 08:05:07
Malvīne Hilda
Un tieši vakar bībeles stundā mācītājs par to stāstīja kā mums būs attiekties pret neatgriezīgiem grēciniekiem

Grēcinieku ir jāpamāca ar LĒNPRĀTĪBU un jāizvairās no izplatītas kļūdas starp kristiešiem - nevajag tēlot otra cilvēka sirdsapziņu, tāpat arī nevajag tēlot Svēto Garu. Es pats tā esmu darījis un tad cilvēks tik vēl vairāk iespītējas vai arī sabrūk , jo, ja paša sirdsapziņu un Svētā Gara skubinājumu cilvēks neievēro, tad vēl jo mazāk kāda cita cilvēka nosodījumu.

Un otrkārt, ko es pats esmu sapratis - ļoti daudz jālūdz par šo cilvēku.

Tātad mērķis ir izglābt, jo stāv rakstīts

Mt. 18:15 Bet, ja tavs brālis grēko, tad noej un pamāci viņu zem četrām acīm; kad viņš tev klausa, tad tu savu brāli esi mantojis.

Tātad mums gan jābrīdina brālis vai māsa par grēka sekām, taču to jādara ar lēnprātību un īpašu pieeju katram cilvēkam, taču galvenā uzmanība jāvērš ne tik daudz un negrēkošanu, bet gan uz staigāšanu pa taisno ceļu.
Malvīne Hilda ;)
# Iesūtīts: 2009.08.28 14:16:33
Ingars
Un ja tas grēcinieks esi tu pats, ko tad?
vilks
# Iesūtīts: 2009.08.31 23:39:05
Vispār Jēzum ir nozīmīga loma manā dzīvē, jo viņa dēļ un viņam es dzīvoju.
Mana dzīve vienkārši pieder viņam.
indriķis
# Iesūtīts: 2009.09.01 13:32:49
Es teiktu, ka Viņam priekš manis ir pārāk liela nozīme, brīžam dzīvot traucē. Bet Viņu nevar tā - dozētās devās.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.01 13:59:56
indriķis, tā ir... kad ielaiž zobārstu mutē, viņš tak ne tikai ķimerē to sāpošo zobu, bet vēl ņemās urbt un labot (respektīvi sāpināt) arī zobus, kas nemaz nesāpēja...
indriķis
# Iesūtīts: 2009.09.03 15:11:23
Bet zobārstam vismaz vari pateikt - stop! tik tālu un ne tālāk...
emocija9
# Iesūtīts: 2009.09.03 15:12:18
Miljie Latvijas pilsonji un nepilsonji, visi tie, kuri ir apmaniiti ar dazaadaam darba mekleesanas firm`am.
Ja Jums nav darba Latvijaa, tad Jums ir tiesiibas to mekleet kaadaa no ES valstiim. Bet, vispirms Jums ir jaatsakaas no bezdarbnieka statusa sei Latvujaa, tajaa iestaadee , kur juus esat registreeti kaa bezdarbnieks.
Tad jaapaprasa (es nezinu preciizi, vai VID vai bezdarbnieku a`gentuurai, lai iedod aizpildiit E-101 formu, un registreeties kaadaa citaa valstii, kur likums vairaak aizsargaa cilveektiesiibas, par bezdarbnieku un sanjemt vai nu darba piedaavaajumu, vai bezdarbnieka pabalstu, pec taas valsts noteiktaa apmeera.
Vispaar atvainojos , jo neesmu pilniigi kompetenta sajaa jautaajumaa, luudzu jautaajiet saviem paziistamajiem juristiem, google ierakstiet E-101 forma un iztulkojiet, ja Jums lapu atver anglju valodaa.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.07 08:49:28
Malvīne Hilda
Nu tad taisnā ceļā pie mācītāja uz grēksūdzi vai arī pie brāļa vai māsas Kristū, kas ir attiecīgā brieduma pakāpē, lai uzklausītu grēksūdzes. Jā reizēm ir grūti, tas atkarīgs no grēka, varbūt grūti no tā atteikties, varbūt grūti to atzīt par grēku, varbūt vispār nav skaidrs vai tas ir vai nav grēks, bet noteikti vajadzētu aprunāties ar kādu nobriedušu kristieti
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 160 , pavisam kopa bijuši: 2036