atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kāda nozīme jūsu ikdienas dzīvē ir Jēzum?
Maris
Iesūtīts: 2009.08.06 13:28:44
Vai Viņš jums ir Skolotājs, Palīgs, Draugs, Mīļotais, Pravietis, Dieva Dēls, Dieva Jērs, kurš nes pasaules grēku vai kas cits? Vai ikdienā sadzirdat Viņa balsi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
janis
# Iesūtīts: 2009.08.12 07:17:42
Ingars
Jā, rakstīju no cilvēku skatu punkta. Tāpēc rakstīju par mašinēriju, kuru spējīgs realizēt un izgatavot tikai grēcīgais cilvēks, jo Dieva piedošanai un žēlastībai nav gala... Viņš redz dziļāk Un par to vai cilvēks tic vai nē, patiešām varam tikai spriest un bieži cilvēcīgi ačgārni.
Balss
# Iesūtīts: 2009.08.12 12:46:57
Maris
Nezinu, vai tā ir Jēzus vai Sv.Gara balss, bet ir gadījies domās dzirdēt vārdos skaidri formulētas atbildes uz maniem jautājumiem. Ne bieži šādā veidā, bet arī. Biežāk gadās, ka lasot Bībeli vai kādu grāmatu vai kādā sprediķī teiktais trāpa kā āmurs pa galvu - kā tieši un precīzi man domāts.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.08.12 14:50:50
Ingars un janis
Pēteris jau vājuma brīdī nezaudēja ticību pavisam, nē, to viņā uzturēja Jēzus mīlestība

Tā ir laba doma par Jēzus mīlestību. Domājot par ticību, diezin vai mēs tiekam glābti no ticības lieluma , bet vienīgi no žēlastības t.i. Dieva mīlestības. Jo mēs paši vai varam garantēt par savas ticības lielumu, stiprumu utt., utjp. To saku, ka ik palaikam jau mēģina mērīt ticības stiprumu no konfesijas, amata vai citas patikšanas. Tā vietā laikam jārunā par Dieva žēlastību pret tiem, kuri atgriežas. Tb Evaņģēlijs. Nezinu vai vēl ir cits veids, kā ticīgu cilvēku garīgi stiprināt.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.08.12 15:13:47
Balss
tā ir Jēzus vai Sv.Gara balss, bet ir gadījies domās dzirdēt vārdos skaidri formulētas atbildes uz maniem jautājumiem

Sajūtas, iekšējas izjūtas, cik tās ir Svētā Gara vadītas vai vienkārši no mūsu pašu pašapziņas vai optimisma, jeb tā pati pati intuīcija vien ir. Noteikti Jūs esat pieredzējusi, vismaz es noteikti, ka tiklab ir arī daudz vilšanās? Domā, ka tas ir Gara mudināts un vadīts, bet "aplauziens" vien sanāk. "Aplauzies" kristietis?
Balss
# Iesūtīts: 2009.08.12 15:20:36
Raimonds
Domā, ka tas ir Gara mudināts un vadīts, bet "aplauziens" vien sanāk.
Tieši otrādi - tās ir bijušas īsi un kodolīgi formulētas atbildes, kas nebūt nav saskanējušas ar to, ko man gribētos.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.08.12 15:24:17
Balss
Arī tas, bet šobrīd domāju par šo "izgāšanos" ar Sv.Gara pieredzi.
janis
# Iesūtīts: 2009.08.12 15:54:56
Raimonds
Domāju, ka nav izgāšanās. Ir viena vienīga mācīšanās. Vai tā nav pati labākā mācība - izgāšanās? Un ja lūdzu, vai tikšu atstāts?
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.08.12 16:10:12
janis

Jā, tā ir pieredze, kura prasa lielu daļu no mūsu laika. Kur vēl visi pārdzīvojumi, vilšanās, rūgtums. Ja kāds saka, ka kristietis to nepieedzīvo, tad negribās kaut kā tam ticēt. Cita lieta vai par to runājam, vai pieņemts runāt un vai vajag runāt?
janis
# Iesūtīts: 2009.08.12 18:10:50
Raimonds
Varbūt. Bet arī tā ir liecība...
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.13 08:12:40
janis
Nu Jēzus Pats tā ir teicis, ka tas, kurš tic un top kristīts taps glābts, bet, kurš netic, tas taps pazudināts. Mēs varam runāt vienīgi par to, ka Dievs, nevis cilvēks noteiks, kurš ir pestīts un kurš ne

janis
# Iesūtīts: 2009.08.16 01:23:55
Ingars
un arī kurš tic un kurš nē
bitch
# Iesūtīts: 2009.08.16 02:42:42
pat, ja es sāktu fiziski dzirdēt Dieva balsi, kā Samuēls, es šaubos, vai spētu noticēt, ka tā tiešām ir viņa balss, nevis man jumts aizbraucis pavisam un man sākušās halucinācijas. man tāpat psihe ir visai nestabila, tāpēc es nebūtu tas labākais un paļāvīgākais sarunu biedrs viņam. vienīgais drošais veids, kā zināt, ka tas ir viņš, kas runā, ir lasīt Bībeli, nevis klausīties visādās balsīs, kas var gadīties arī mānīgas.
bitch
# Iesūtīts: 2009.08.16 02:52:41
Ingars
Tā piemēram katrs pašnāvnieks nav apriori kurināmais ellei, jo tik Dievs vien zina tā cilvēka dvēseles stāvokli, bet mums ir dots spriest tik to vien - cilvēks tic uz Dievu vai ne.
pat par Jūdu neko nevar droši pateikt, moš ij nožēlot, ij atgriezties paspēja, kamēr cilpa kaklu žņaudza, bet tik netika vairs no sava valga vaļā...
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.16 08:30:13
bitch
pat, ja es sāktu fiziski dzirdēt Dieva balsi, kā Samuēls, es šaubos, vai spētu noticēt, ka tā tiešām ir viņa balss
Vai, zaķīt, un kā vēl spētu noticēt!!!
bitch
# Iesūtīts: 2009.08.16 10:15:26
Papucs
ja ir šiza, tad daudz kas var likties mazāk ticams. uz daudz ko sanāk ar aizdomām skatīties.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.16 11:16:02
bitch
Vai tik Tu nepārspīlē?
Jā, es zinu vienu meiteni, kurai , kad pavisam slikti paliek, rādās, ka Dievmāte ir jaunava tāpēc, ka Viņai zivs aste, bet man šķiet, ar Tevi vēl tik traki nava.
bitch
# Iesūtīts: 2009.08.16 11:33:37
Papucs
nava traki, nava. pagaidām tupu uz zālēm un vairs pat panikas lēkmju gandrīz nava. neesmu jau nekāds smags gadījums, tik tāds pustraks matemātiski orientēts skuķēns. problēmas ir pārsvarā ar attiecībām ar cilvēkiem, kas sāpīgāk uzkāpj uz varžacīm - tad izvedu atriebības plānus, par kuriem pēc tam morālās pohas.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.08.18 20:35:11
Ctulhu
Saprotu un cienu Tavas fantāzijas, diemžēl jāapbēdina - šoreiz būsi uzdevis sev vēlamo par esošo
Malvīne Hilda ;)
# Iesūtīts: 2009.08.26 11:41:14
ja civlēkā nav patiesas nožēlas, tad nebūs patiesas atgriešanās. Dieva laipnība vada uz atgriešanos tikai tos, kuri savās sirdīs ir iztrūkušies par saviem grēkiem, nevis lepnos, paštaisnos un iedomīgos
Nav tas cilvēks lepns un iedomīgs, nu paštaisns gan laikam drusku... vai daudz...
Bet ko lai dara, ja nav šīs patiesās nožēlas? Kā lai atgriežas, ja grēku nemaz neizjūt kā grēku? Ja tas drīzāk izliekas kā laba rīcība?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.26 23:11:24
Malvīne Hilda
Patiesa grēku nožēla ir Svētā Gara darbs cilvēkā caur Vārdu - bauslību un evaņģēliju. Gluži, kā stāv rakstīts:
1.Pēt. 5:5 Tāpat, jaunākie, esiet paklausīgi vecākajiem, bet visi, cits citam padodamies, apjozieties ar pazemību. Jo Dievs stāv pretim lepniem, bet pazemīgiem Viņš dod žēlastību.
tātad tos, kuri nepieņem evaņģēliju, Dievs satriec ar bauslības āmuru, turklāt - jo lielāka lepnība, jo lielāks āmurs, līdz kamēr izmisumā un sirdsapziņas moku dzīts cilvēks tveras pie Jēzus
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 109 , pavisam kopa bijuši: 4143