atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kāda nozīme jūsu ikdienas dzīvē ir Jēzum?
Maris
Iesūtīts: 2009.08.06 13:28:44
Vai Viņš jums ir Skolotājs, Palīgs, Draugs, Mīļotais, Pravietis, Dieva Dēls, Dieva Jērs, kurš nes pasaules grēku vai kas cits? Vai ikdienā sadzirdat Viņa balsi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Maris
# Iesūtīts: 2009.08.07 23:39:12
Magdalēna
Gadus 10 aptuveni. Ex-luterānis.
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.08.07 23:40:49
Maris
Es šķiroju ticību un zināšanu .
Man bija otrādi ka Tev - vispirms dzirdēju, tad uzreiz zināju. Ticības fāzes nebija vispār. Bija tikai skaidra un nepārprotama zināšana, ka dzirdu Dievu.


Jo ticība ir stipra paļaušanās uz to, kas cerams, pārliecība par neredzamām lietām. (Ebr. 11:1 )
Redzi, tuksnesī cilvēks tikai cer , ka tālumā redzamā peļķe ir ūdens nevis mirāža, bet tad, kad es jau dzeru , es tiešām zinu , nevis tikai ticu, ka tas ir ūdens
Maris
# Iesūtīts: 2009.08.07 23:44:35
Papucs
Interesanta pieredze.
Magdalēna
# Iesūtīts: 2009.08.07 23:45:42
Maris

Skaidrs.
Maris
# Iesūtīts: 2009.08.07 23:51:03
Magdalēna
Kas ir skaidrs?
Maris
# Iesūtīts: 2009.08.07 23:55:41
Arlabunakti!
Kundali
# Iesūtīts: 2009.08.08 12:18:03
Varētu iesākt arī diskusiju par Dieva Mīlestību, vai to šeit kāds esošais ir piedzīvojis savā dzīvē. Es piemēram esmu, kaut gan nevaru lepoties ar to, jo tad biju diezgan smagā situācijā.
incognito
# Labojis incognito: 2009.08.08 12:29:14
Maris
Ticu, ka Viņš laprāt ar Tevi iedzertu un parunātos.

Šāda iedzeršana jau varētu būt visai biblisks pasākums:
"Redzi, Es stāvu durvju priekšā un klaudzinu. Ja kas dzird Manu balsi un durvis atdara, Es ieiešu pie viņa un turēšu ar viņu mielastu , un viņš ar Mani." (Atkl.3:20)
armilo
# Iesūtīts: 2009.08.08 20:12:38
Maris, savu gara nabadzību visi neapzinās. Tomēr visvairāk šī apziņa ir nepieciešama mums, kristiešiem, kas esam uzsākuši savu ticības ceļu. Jo lielāka ir kristieša teologiskā izglītība, jo lielāks risks ir krist pašiedomātā garīgā lielummānījā. Paradoksāli, bet jo tuvāk Kristum, jo nabagāks kļūsti. Protams labi, ir degt par citiem, kas Kristu nepazīst, bet svarīgāk, manuprāt ir pajautāt sev pašam: Vai es pats apzinos savu gara nabadzību? Kāds ir teicis: izglāb sevi, un tūkstoši ap tevi atgriezīsies!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.10 08:36:00
Maris
Es vēljoprojām mācos atšķirt Viņa balsi no citām. Bieži jaucu to ar sātana balsi. Esmu mācījies, ka Jēzus balss būs VIENMĒR laipna, pacilājoša, iedrošinoša, mīloša, tāda, kas nekad nenosoda, iejūtīga utt.

Kur tu to mācījies? Es gan lasu, ka

7 Tomēr Es jums saku patiesību: tas jums par labu, ka Es aizeimu. Jo, ja Es neaizietu, Aizstāvis nenāktu pie jums. Bet aizgājis Es to sūtīšu pie jums.
8 Un Viņš nāks un liks pasaulei izprast grēku, taisnību un tiesu.
9 Grēku - jo tie netic Man.
10 Taisnību - jo Es aizeimu pie Tēva, un jūs Mani vairs neredzēsit.
11 Tiesu - jo šīs pasaules valdnieks ir dabūjis savu spriedumu.

Jēzus arī nosoda, norāj, Viņš pat ir teicis, ka nācis arī nemieru nest pasaulē. Jēzus balss nekad nebūs laipna pret grēku, taču Viņš norāj tos, kuriem nav grēkatziņa, jo citādi, ja civlēkā nav patiesas nožēlas, tad nebūs patiesas atgriešanās. Dieva laipnība vada uz atgriešanos tikai tos, kuri savās sirdīs ir iztrūkušies par saviem grēkiem, nevis lepnos, paštaisnos un iedomīgos

Es dzirdu, jo es ticu un nevis otrādi es dzirdu un tad es ticu. Vispirms ir ticība, tad rezultāts, ja tas ir vajadzīgs.

Stav rakstīts, ka ticība nāk no sludināšanas, bet kā lai tic, ja nav dzirdējuši. Tu nevari ticēt, ja neesi dzirdējis Dieva vārdu, jo ticība nenāk no tavas gribas lēmuma un piepūles, tā nāk no Svētā Gara, citādi tava ticība ir pašizdomāta, neīsta un liekulīga. Bet
Maris
# Iesūtīts: 2009.08.10 09:30:43
Ingars Kur tu to mācījies?

Jēzus man to mācīja.

Bet, kur Tu mācījies to, ko Tu rakstīji?
janis
# Iesūtīts: 2009.08.10 09:44:17
Kundali

Ir cilvēks, kuram esmu ļoti nodarījis pāri un turpinu to darīt, bet viņš mani mīl. Tā mīl, kā var mīlēt tikai tad, ja šai cilvēkā mājo Jēzus. Patreiz piedzīvoju ļoti lielu Dieva mīlestību, kaut esmu uz Viņu dusmīgs. Nerakstīšu iemeslus, vien teikšu, ka tie ir pamatoti uz to, ka Dievs ir pieļāvis man cilvēkam izdarīt izvēli kurā radu ciešanas mīļajiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.10 10:58:31
Dievishkjaas skumjas ved uz atgrieshanos, pasauliigaas skumjas nokauj!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.10 11:01:34
Maris
Man arī Jēzus mācīja Viņš man to mācījis ar Savu piemēru (par ko lasu bībelē) un arī caur dažādām situācijām, cilvēkiem un notikumiem Viņš mani mācījis. Varbūt nepilnīgi esmu izteicies, tāpēc precizēšu savu domu - Jēzus mērķis vienmēr ir izglābt, pažēlot un apmīļot katru cilvēku. Tikai pieejas un metodes pie katra cilvēka ir dažādas. Vienus vajag iedrošināt, citiem vajag kādu skarbāku vārdu pateikt, bet vēl citus smagi pārmācīt un norāt, taču vienmēr Viņš to dara aiz mīlestības, kā tēvs, kurš pārmācot savu bērnu grib, lai bērns izaugtu par labu un krietnu cilvēku. Dievs man ir atklājis vienu svarīgu lietu - katru reizi, kad Viņš kādu pārmāca (arī mani), viņš nekad netur ļaunu prātu, bet vienmēr pēc pēriena pažēlo

Un arī to Viņš man ir iemācījis, ka arī sātana balss mēdz būt laipna, pacilājoša, iedrošinoša, mīloša, tāda, kas nekad nenosoda, iejūtīga, bet atpazīt Labā Gana balsi var tad, ja tu Viņu pazīsti, ja tu pazīsti Viņa balss būtību, nevis ārējo skanējumu. Precīzāk - ja balss saturiski ir atpazīstama, tas, ko tā runā, jo sātans mēdz izlikties pat par pašu Jēzu Kristu un runāt maigā, saldā balsī visvisādas aplamības. Bet atpazīt mēs kādu balsi varam pēc satura un veida, kā balss mūs uzrunā, uz ko tā mūs vedina, iedrošina - uz labu vai ļaunu, vai tā ir laipna pret mani vai pret manu grēku, vai tā pacilā no Kristus klātbūtnes prieka vai no miesīgām emocijām, kā tā mani mīl - kā to darīja Jēzus bībelē vai kaut kā dīvaini un savādi. Bet es tev piekrītu, ka Jēzus balss nav rupja, aizskaroša, iedomīga, nepamatoti nosodoša. Par nosodījumu - Jēzus izsaka nosodījumu par katru mūsu grēku un atklāti, bet Viņa mērķis ir mūs apžēlot, grēku izdzēst un piedot, izlabot un atgriezt mūs uz pareiza ceļa. ja nosodījums ir nosodījuma pēc, lai izrādītos, lai izpaustu savu iedomības pilno un lepno nostāju - tad tā nav Jēzus balss, bet ja nosodījums ir ar pozitīvu risinājumu, tad tā ir Jēzus balss. Jā reizēm tā ir skarba, taču tikai tāpēc, lai pievērstu tavu uzmanību, lai tu tā izbītos, ka nebūtu nekas cits pie kā tverties, kā vienīgi Jēzus un tad kad tu pie VIņa bauslības izbiedēts tversies, tad VIņš tevi pieņems, kā līdzībā par pazudušo dēlu - Viņš pat vairs nepieminēs tavu grēku, bet kopā ar visiem eņģeļiem priecāsies par to, ka tu esi atgriezies un pestīts
janis
# Labojis janis: 2009.08.10 11:13:50
Mulders
Takā Tev ir talants lietas pagraizīt arī ar skalpelīti un papētīt mikroskopā vēlos Tev pajautāt. Kā prast nekļūdīgi atšķirt Dievišķās skumjas no pasaulīgajām?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.10 11:21:49
janis
Man patīk vienmēr iejaukties
te būs divi piemēri iz bībeles

Pasaulīgās skumjas
3 Tad Jūda, Viņa nodevējs, redzēdams, ka Viņš pazudināts, nožēloja to, atnesa atpakaļ trīsdesmit sudraba gabalus augstajiem priesteriem un vecajiem
4 un sacīja: "Es esmu grēkojis, nododams nenoziedzīgas asinis." Bet tie sacīja: "Kas mums par daļu? Raugi tu pats!"
5 Un viņš nometa sudraba gabalus Templī, aizgāja un pakārās.

Dievišķās skumjas
66 Un, kad Pēteris bija pils pagalmā, nāk viena no augstā priestera kalponēm
67 un, redzēdama Pēteri sildāmies, to uzlūkoja un sacīja: "Tu arī biji ar Jēzu Nacarieti."
68 Bet viņš liedzās, sacīdams: "Es Viņu nepazīstu un nesaprotu, ko tu runā." Un tas izgāja priekšnamā.
69 Un kalpone viņu atkal redzēja un sāka stāstīt tiem, kas klāt stāvēja: "Šis vīrs ir viens no tiem."
70 Bet viņš atkal liedzās. Un pēc maza brīža tie, kas apkārt stāvēja, atkal Pēterim sacīja: "Patiesi, tu esi viens no tiem, jo tu esi galilietis."
71 Un viņš sāka lādēties un dievoties: "Es nepazīstu to cilvēku, par ko jūs runājat."
72 Un tūliņ gailis dziedāja otru reizi; un Pēteris atcerējās tos vārdus, ko Jēzus tam bija sacījis: "Pirms gailis divi reizes dziedās, tu Mani trīs reizes aizliegsi." Un, pie atziņas nācis, viņš iesāka raudāt.
...
7 Tad māceklis, ko Jēzus mīlēja, saka Pēterim: "Tas ir Kungs!" Sīmanis Pēteris, dzirdēdams, ka Tas ir Kungs, apjoza virsdrēbes, jo viņš bija izģērbies, un metās jūrā.
...
15 Kad viņi azaidu bija turējuši, Jēzus saka Sīmanim Pēterim: "Sīmani, Jāņa dēls, vai tu Mani mīli vairāk nekā šie?" Tas Viņam saka: "Tiešām, Kungs, Tu zini, ka es Tevi mīlu!" Viņš saka tam: "Gani Manus jērus!"
16 Vēl otru reizi Viņš tam saka: "Sīmani, Jāņa dēls, vai tu Mani mīli?" Tas Viņam saka: "Tiešām, Kungs, Tu zini, ka es Tevi mīlu!" Viņš saka tam: "Gani Manas avis!"
17 Trešo reizi Viņš tam saka: "Sīmani, Jāņa dēls, vai tu Mani mīli?" Pēteris noskuma, ka Viņš trešo reizi viņam sacīja: vai tu Mani mīli? - un sacīja Viņam: "Kungs, Tu zini visas lietas, Tu zini, ka es Tevi mīlu." Jēzus saka: "Gani Manas avis!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.10 11:51:23
Takā Tev ir talants lietas pagraizīt arī ar skalpelīti un papētīt mikroskopā vēlos Tev pajautāt. Kā prast nekļūdīgi atšķirt Dievišķās skumjas no pasaulīgajām?

Nezinu vai ir vispaariiga recepte! Peec avota? KAS izraisa skumjas... vai tas, ka ciinies ar greeku un taapeec tevi iemet lauvu bedree, vai otraadi... gribi izopaat smuku zakji, bet shamaa par daudz prasa!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.08.10 11:52:40
masiks [212.93.96.2]
Heh, ko tu mums varenajiem palagu rakstītājiem padarīsi
Maris
# Iesūtīts: 2009.08.10 11:58:23
Ingars Daži jautājumi.
Kas ir labs un kas ir ļauns? (Es jau vienreiz šajā forumā uzdevu šādu jautājumu, bet neredzēju atbildes)
Kāpēc Tev ir tik liels uzsvars uz grēku? Vai Dievs mums liek raudzīties uz grēku vai uz Jēzu?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.10 12:05:09
Kāpēc Tev ir tik liels uzsvars uz grēku? Vai Dievs mums liek raudzīties uz grēku vai uz Jēzu?

Ljaunums - domas, vaardi, riiciiba kas iet pret Dieva gribu!
Labais - domas, vaardi, darbi kas ir saskanjaa ar Dieva gribu!

Un jaa... skaties uz Jeezu un vinjaa kaa spogulii redzeesi savu greeku, jo Sv. Gars atklaaj greeku, tiesu un taisniibu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 61 , pavisam kopa bijuši: 666