atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Popdziedātāja Madonna tracina katoļus.
Kundali
Iesūtīts: 2009.08.06 12:35:43
"Polijā katoļticīgie iebilst pret Madonnas koncertu, jo sevišķi tāpēc, ka popdīvas uzstāšanās paredzēta 15. augustā, kad pasaulē tiek svinēta Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas diena"
http://www.apollo.lv/portal/fun/articles/175329
AutorsZiņas teksts
Kundali
# Iesūtīts: 2009.08.06 12:36:21
Japiezīmē, ka mums arī būs 14.-16.augustā Vispasaules pasākums.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.06 12:44:56
Nu atradi jaunumu... viņa visu laiku tracina katoļus un liekas dara to spci`;ali... rekl`;amu vajag.... arī pareizticīgos viņa tracina. kad viņa bija Maskavā ar iepriekšējo šovu visi provoslavi sac`;ela spuras, jo viņai tur bija tas skats, kur viņa tjip krustā piesista
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 12:47:13
RKB vispār īpatnējs kantors...

Regulāri nodarbojas ar Dena Brauna darbu reklamēšanu gan rakstisko gan filmas. Regulāri reklamē Hariju Poteru, tagad reklamē Madonnu!

Tiešām Papam darīt nav ko?
Kundali
# Iesūtīts: 2009.08.06 12:48:11
Vispār jau no vienas puses Madonna dara pareizi, jo mūsdienās cilvēki ir tik ļoti iegrimuši apātijā, ka tos no "garīgās snaudas" spēj izraut tikai lieli šovi, masu pasākumi, skandāli utml.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.06 12:48:48
Mulders
un každova svoi ņedostakti
bet man ar likās, ka jūs visi esat balti un sterili
Kundali
# Iesūtīts: 2009.08.06 12:50:16
Sicīte - takš pietiek atcerēties ex-mācītāja Māra Santa izdarības, cik atceros, katolis viņš nebija
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.06 12:51:53
Kundali
pričom te Sants un Madonna? Es tev vakar man leikas kaut ko teicu?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.06 13:02:00
sica, a mums savu blusu pietiek... ij ja cepamies par kaadu Pottera fikjeni, tad savaa ieksheejaa pulcinjaa, nevis ar lieliem stenciliem pilseetu centraa - tas taa - lai kaads, ja veel nezin Potteru, noteikti aiziet un paskataas kaadas cuuciibas tu Roulinga sarakstiijusi

p.s. starp citu nevienu pottera darbu neesmu lasiijis, a fikjenes reizes 4 esmu meegjinaajis skatiities - nespeeju piespiest pabeigt skatiities - aciimredzot par vecu!

Madonnas dziesmas dazhas patiik... laigan nevienaa koncii neesmu bijis un imo pat nevienu vinjas klipu no a-z neiru skatiijies!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.06 13:04:24
Mulders
Nu re... bet daudziem bērniem Poters ir paraugs un tas nav labi. vai tagad Krēsla... tā vietā, lai bērni skaitītu pātarus vai lasītu Bībeli, viņi sapņo par lielo love ar vampīru vai dodas uz Poternometnēm, kur mācas burties. tas nav labi.... tas nav labi... a ko darīt baznīcai, ja vecāki uzksata, ka tas ir super,m ka bērns iegādājas sev vardi un mēģina mācīties lidot ar slotu?
Kundali
# Iesūtīts: 2009.08.06 13:18:48
Varam aplūkot katoļu Papa "īpašumus" caur WEB kamerām :
http://www.vaticanstate.va/EN/Monuments/webcam/index?cam=webcam5.. &testo=Basilica%20di%20S.Pietro

Ož pēc sevis izrādīšanās
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.06 13:20:11
Kundali
ak Diegs kā tu ienīsti katoļus man ar liekas, ka sučkajogisti ir vispareizākie un visjaukākie cilvēki pasaulē:DD
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 13:24:38
sicilia,

A bet ar ko Potters atšķirās no Brīnumzemes pasakām, Kurbada, Lāčauša u.c. pasakām?

Vai RKB ir tik pat cieši cīnījusies pret Gredzenu Pavēlnieka sēriju, uz kura bāzes ARĪ daudzi bērni un pat pieaugušie spēlē gan lomu spēles, gan sapņo par brīnumainiem ceļojumiem uz Jaunzēlandi?

Kaut kāda selektīva jums tur tā!

Ja princnips ir - trašot maģijas popularizēšanu - nu tad trašojam visas pasakas - tai skaitā LV brīnum pasakas, kur Maija/Paija to vien tik dara kā ar burvstībām ķimerējas! Sprīdītis - arī visādu maģiju lieto - lai ar stihijām sarunātos - pagānisms tīrā formā! Nahren pasludinām Brigaderi par sātana iemiesojumu! Slabo?

Iļi te ir drīzāk tāda greizsridība, ka RKB vairs nav cilvēku autoritāte... tik, acīmredzot dzīvojot tādā autoritātes ērtībā RKB ir aizmirsusis (ja vispār kādreiz pratusi) kā šo autoritāti jāatgūst... Tā visu laiku ar spēku laužās pirmajās rindās... un brīnās, ka pats Dievs viņu pasūta uz pēdējo!
Iemācieties pazemību, kuru tik ļoti augstu vērtējat, atgūstiet morālo stāju, un tad varbūt kāds klausīsies...

Šodien cilvēku acīs un ausīs - RKB kaut kādas morālās normas nozīmē neko citu kā - Pedofīla Padoms kā rīkoties - Tu klausītu kādai autoritātei, kuru uzskati par noziedznieku? Loģiski, ka ja tu zini, ka tas otrs ir bandīts - tad tu rīkosies akurāt pretēji!

Bik skarbi, es ta zinu, ka RKB grib labu, tač es modelēju to, kā tas izskatās no pasaules viedokļa - no tās pasaules viedokļa, kuru jakobi RKB gribētu glābt un pasargāt! Kristiešiem jau nevajag mācīt - mēs apmeŗam filmējam un savus bērnus sargājam, taču pasaulei RKB pamācības ir komēdija un melnais PR tam, pret ko tā iestājas!

Ja RKB iestāsies pret viendzimumu laulību, tad daudziem uzreiz gribešies to pamēģināt... kau vai tāpēc lai speciāli ieriebtu papučiem!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.06 13:29:05
Mulders
ai es neiedziļinos visā ko viņi dara... man piem. nepatika davionči koda reklāma un šoreiz vatikāns bija gudrāks - paziņoja, ka eņģeļi un dēmoni ir nekaitīga izklaide un nevienam tas arī neintersē...
bet vērsties pret Krēslu toč vajadzētu. man draugos ir daudz tīņu un redzu kā viņi sakr;eslojušies čau... topā melnais, zili nagi un elšana un pūšana.... un ilgas pēc vampīriem...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.06 13:31:34
sica, bet redzi... kļin kļinom višibajut!

Būtībā Gredzenu Pavēlnieks ir RKB produkts... ar to arī vajadzētu ņemt! Popularizēt kaut ko alternatīvu! Dot pretsparu tieši informatīvi!

Ij visi mēs esam izslimojuši "šķīvīšu dancināšanas" vecumu un balto dāmu saukšanu uz spoguļa!

Te pat Ctulhu padoms der - izglītot vajag to jaunatni! Ja puikas redzēs, ka kudī pačotīgāk pie meičām ir iededzis muskuļots augums, kas nāk no sportošanas, tad šie atmetīs muļķošanos ar slotām un maģiskiem burbuļatoriem!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.06 13:33:48
Mulders
nu nez.. man liekas, ka audzināšanas jautājums, jo ir t;ūkstošiem beŗnu, kas nezina, kas ir Poters un jūtas laimīgi... vispār es arī neesmu ne lasījusi ne redzējusi Poteru ne gredzena padomnieku ne vispār šāda tipa figņas....
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.06 13:49:20
sicilia, redzi... mācīt tādas lietas kā draudzību, uzupurēšanos draugu labā, mīlestību etc. var dažādi...

Kā Gredzenu pavēlnieks tā HPotters to dara invokējot brīnumpasaku paņēmienus, klišejas un literāri sen zināmus paņēmienus.

Vienmēr būs duraki, kas arī pūkainu zaķīti padarīs par izvirtības kalngalu!

Tāpēc audzināt vajag pareizi un mācīt vērtības, tad nešarahtāsies no 666iekiem pentagrammām un melnām svecēm!

Jocīgi RKB no vienas puses lec krāgā Roulingai, jo redz pavedina bērnus uz maģiju, bet pretenzijas pret sevi, ka viņi ar saviem svēto kultiem un Ikonām pavedina uz Elkdievību - nepieņem!
Tak nevajag tālu (labi tālu) meklēt - Dienvidamerika, kur Romas Baznīca īpaši neiebilst pret Romiešu teoloģijas sapludināšanu ar Voodoo kultu - iegūstot prikolīgu sintēzi!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.06 14:24:29
atkārtošu vēlreiz... cik labi ka luterāņi ir balti un sterili
Mulders
# Iesūtīts: 2009.08.06 14:26:49
sicilia, jaa... Nuu Poteriaadee mums PR labaaks
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.08.06 14:51:37
Trilo... mees kaa taa atraitne pie kuras Eeeliju suutiija... Nebiish Eelija pie shamaas aizvilcies, tu veel shodien nezinaatu par shamaas existenci!

Seezu un domaaju - kaa labaak - Nebuut paziistamam vispaar, jeb buut pazisitamam ar RKB reputaaciju!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.08.06 14:54:28
Mulders
Nu Muder, tu taču gudrs it kā esi, bet nezini elementāru PReršiku bausli - arī slikta reklāma ir reklāma;p

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 127 , pavisam kopa bijuši: 7159