atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem mākslīga dzīvības vilkšana
bitch
Iesūtīts: 2009.07.26 04:51:17
kur ir robeža starp atteikšanos no ārstēšanās (vai kāda medicīnas pakalpojuma, kas var paildzināt dzīvi) un pašnāvību mūsdienās? kur ir tā robeža, līdz kurai ārstiem ir jāturpina noturēt cilvēku dzīvu un kad jāļauj aiziet? ja cilvēkam ir kāda smaga neārstējama slimība, kad ir tas moments, kad vairs nevajag mēģināt atraut atpakaļ no klīnikās nāves? vai jānosvērš spontānā aborta iespēja, ja tas sācies, jo "daba" uzskatījusi nedzimušo par dzīvot nespējīgu (smagi defekti utt)? manuprāt, mūsdienu medicīnā dzīvība tiek bezjēdzīgi uzturēta gandrīz tikpat bieži kā bezjēdzīgi izdzēsta.

http://en.wikipedia.org/wiki/Baby_K
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.08.02 12:03:30
Pārdomātājs
Kaa es zinu, ka nav speejiigs? Nu, peec taa, kaa miilestiiba tiek aprakstiita vai defineeta.
Kas tev liek domaat ka ir? Tava gribeeshana lai taa buutu? Mosh tad iegribi,lai Meenes buutu no siera? Tas buutu feini...
Pārdomātājs
# Iesūtīts: 2009.08.02 15:05:23
masiks [159.148.73.94]Kaa es zinu, ka nav speejiigs? Nu, peec taa, kaa miilestiiba tiek aprakstiita vai defineeta.

ja jau pat dzīvnieki ir spējīgi uz pieķeršanos saviem saimniekiem, kāpēc tu domā, ka Mauglis nav spējīgs uz mīlestību? arī tad, ja viņš to nespēj jēdzienos nodefinēt?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.08.02 16:05:54
Pārdomātājs
tavupraat miilestiiba - taa ir taa pati dziivnieku piekjershanaas? Bet ja taa ir kas vairaak - kaapeec domaa ka Mauglis ir uz to speejiigs?
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 104 , pavisam kopa bijuši: 1299