atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem vai man ir ceriba uz piedosanu
inese
Iesūtīts: 2009.06.29 02:00:38
velos pastastit par situaciju manu!tatad lv kada iemesla del man bija jaizbrauc no turienes un aizbraucu uz iriju man piedavaja apreceties man tiktu 1000euro nauda no vira es viram palidzu ar vizu vins ar naudu un palidz kada lieta atgut manu meitinu kas ir bernu nama!aprecejos laikam jau tabij tam janotiek kad virs nedabuja nevizu un es nedabuju neko pec kazam virs izmainijas un sapratu es neaprecejos del milestibas aizgaju satiku kadu cilveku kurs tagad ir mana dela berna tevs tik tagad ar visam asaram esmu sapratusi es pielavu greku aprecejos darijuma del nedel milestibas tagad sapratu Dievs piedod man un man ir dota iespeja dzivot jaunu dzivi no jauna tagad ludzu Dievu lai atgutu meitinu un Dievaprieksa nozeloju izdarito,aprecejosdzimtsarakstu nodala musulmanis virs tagad bernatevs ir cits nu ar musulmanis gruti iet bet cinos par spiti visam grutibam
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Ослик
# Iesūtīts: 2009.07.05 21:27:11
redzi, abdullāh kristiešiem ir nepieciešams īpašs aicinājums no Dieva, lai precētos!
Balss
# Iesūtīts: 2009.07.06 15:22:50
Ослик
To nu tu būsi nosapņojis, ka ĪPAŠS... Dievs teica : augļojieties un vairojieties! Pumpurojieties! Tieši tu jau neklausi Dieva norādījumam!
abu Safija [78.84.206.23]
# Iesūtīts: 2009.07.11 00:55:18
ja visus pasaules iedzīvotājus noliktu vienu otram blakus,plecu pie pleca,tad visi mēs aizņemtu teritoriju Rīgas rajona ietvaros...kāda pārapdzīvotība??!!
lohs74
# Labojis lohs74: 2009.07.12 11:55:09
CtulhuCtulhu
> Nu tad *ievs ir ljoti tuvredziigs.
{var būt, ka} tā sistēma nav paredzēta mūžīgajai (vēl ļoti ilgai) fnxjonēšanai, bet fini* tuvākā/-o gs laikā.
To takš mēs tā mācamies +jo skaidri lasām!! Lai arī nezinām, kad/cikos nama k-gs nāks!! j.
Jānis Ginters
# Iesūtīts: 2009.07.12 19:31:52
Musulmaņu valstīs kristieši nemēdz laulāties ar musulmaņiem arī tad, ja savstarpējās attiecības ir ļoti tuva draudzība. Domāju, ka no šādas nu jau tūkstošgadīgas prakses būtu ko mācīties arī tagadējās Eiropas valstīs. Ja šādas jauktas laulības jau notikušas, tad kristietim būtu jārēķinās ar visai nozīmīgām grūtībām, lai paliktu savā kristīgā ticībā un, vēl vairāk, lai kristīgi audzinātu bērnus. Prieks lasīt par Ineses tagadējo nopietno attieksmi pret ticību. Paliekot uzticīgam ticībā, Dievs palīdz arī visgrūtākos brīžos!
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 154 , pavisam kopa bijuši: 34771