atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem vai man ir ceriba uz piedosanu
inese
Iesūtīts: 2009.06.29 02:00:38
velos pastastit par situaciju manu!tatad lv kada iemesla del man bija jaizbrauc no turienes un aizbraucu uz iriju man piedavaja apreceties man tiktu 1000euro nauda no vira es viram palidzu ar vizu vins ar naudu un palidz kada lieta atgut manu meitinu kas ir bernu nama!aprecejos laikam jau tabij tam janotiek kad virs nedabuja nevizu un es nedabuju neko pec kazam virs izmainijas un sapratu es neaprecejos del milestibas aizgaju satiku kadu cilveku kurs tagad ir mana dela berna tevs tik tagad ar visam asaram esmu sapratusi es pielavu greku aprecejos darijuma del nedel milestibas tagad sapratu Dievs piedod man un man ir dota iespeja dzivot jaunu dzivi no jauna tagad ludzu Dievu lai atgutu meitinu un Dievaprieksa nozeloju izdarito,aprecejosdzimtsarakstu nodala musulmanis virs tagad bernatevs ir cits nu ar musulmanis gruti iet bet cinos par spiti visam grutibam
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
inese
# Iesūtīts: 2009.06.29 02:03:08
velejos padalities tik ka tagad man ir prieks un miers sirdi Dievs man r piedevis un es nedrisktu kotadu velgrekotja pielausuatgriezisos tur kur sakas tas greks tadel jadzivo man ticiba milestiba uz Dievu un lugsanas kad izskirsosno vira nopietni piedomasu par laulibam ar puisi un noteikti aprecesos baznica Dieva prieksa kadas domas ir ko iesakat man
Balss
# Iesūtīts: 2009.06.29 10:45:52
Tu esi lielā ķezā... Vislabāk būtu, ja tu varētu sastapties ar īrijas latviešu mācītāju, aizietu uz privāto grēksūdzi, izstāstītu visu godīgi.
Viņš arī varētu labāk tavu situāciju novērtēt un dot padomu.
Balss
# Labojis Balss: 2009.06.29 12:06:11
Ctulhua_masiks
Beidziet apņirgt cilvēku.
Protams, mācīties ir labi un vajag. Bet, ja cilvēks meklē padomu un palīdzību, tad nav tur ko zvaigāt par formulējumiem un pareizrakstību. (Te kādam citam foruma personāžam neiet daudz spožāk ar pareizrakstību un domu izklāstu, bet to jūs tolerējat! )

inese
Neņem galvā! Šie abi ir ateisti.
Balss
# Iesūtīts: 2009.06.29 12:10:23
Ctulhu
Citiem tas jāzina kā zaķim stopsignāls. Īpaši, ja tie nemaz netaisās palīdzēt, tikai graut cilvēka ticību, lai arī cik vārga vai nedroša tā būtu.
Kundali
# Iesūtīts: 2009.06.29 12:13:11
Jo vairāk problēmu, jo labāk, cilvēks sāk meklēt Dievu.
Kas mūs nenogalina - tas padara mūs stiprākus.
Garanoiķis
# Iesūtīts: 2009.06.29 12:15:45
inese Cik var noprast no ātri rakstītā, Tev vajadzētu apstāties, mierīgi pārdomāt esošo dzīvi, izdarīt secinājumus, pieņem ieteikumu aizdoties līdz mācītājam, apzinies prioritātes. Tad visticamāk saskatīsi cik ļoti Dievs Tevi mīl, ka ir dāvājis bērnus.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.06.29 16:54:54
Ctulhu
+ vēl 1

Kundali
Kā tanī anekdotē, kur džeks konstatēja, ka pats ir gan savs vectēvs, gan mazdēls?
elita
# Iesūtīts: 2009.06.29 19:35:07
Inese! Cik saprotu,šobrīd Tev ir kāda otrā pusīte,pavēro,kā viņš iesaistās Tavu problēmu risināšanā. Aizdomīgi,jo parasti jau svešiem prasa,kad nav neviena savējā,kam izkratīt sirdi...
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.06.29 20:33:21
elita
Nu kā to ņem, ja pusīte ir ieinteresētā persona vai vienkārši ir pārāk cieši saistīta ar prasītāju, tad neitrāls ieskats lietās var būt visnotaļ noderīgs...
elita
# Iesūtīts: 2009.06.29 21:58:07
SolveigaNoderīgs gan,bet viņa likās tāda kā pilnīgi viena savās problēmās... nu bet neesmu psihologs...
Garanoiķis
# Iesūtīts: 2009.06.29 23:30:11
Nu vēstījuma forma tikai liecina ka vēstītājam vēl pats vēstījums nav skaidri izkristalizējies. Tas nav nekas slikts, vai nosodāms, jeb norājams, kā dažam te liekas. Pilnīgi normāla situācija, vai tad paši vienmēr un visur runājam skaidri un izteikti
inese
# Iesūtīts: 2009.06.30 02:00:44
redz es tikai tagad sapratu ka esmu pielavusi savas dzives mulkigo kludu aprecoties ar cilveku lai vinam palidzetu ar vizu un es velejos atgut meitinu
meitina bernu nama jo lv man bij slikti apstakli tadel ari tur ir tagad cinos lai vinu atgutu un ticu ka Dievs man dos padomu ka rikoties
Dieva prieksa esmu to nozelojusi ko izdariju aprecejos ar nemilamu cilveku fiktivas laulibas nja tagad man ir otra pusite vins ir musulmanis un nekad neAKCEPTES KRISTIESU TICIBU
ar asaram esmu dabujusi Dieva ppiedosanu es to jutu un galvenais man tagad jaizskiras lai manas un puisa attiecibas varetu nokartot Baznica Dievs zin ko velos un es ticu ka palidzes man saja grutaja situacija
inese
# Iesūtīts: 2009.06.30 02:02:47
nja itka uzinaju kur mana puse atrodas kadas latviesu baznicas tadel jau svetdien dosos tur ja zinat kadu atraku dienu pirms svetdienas tad uzrakstiet jo ar macitaju man noteikti jaruna un latviesu valoda angliski nemacetu pateikt ta
Balss
# Iesūtīts: 2009.06.30 12:42:42
inese
Vai es pareizi sapratu, kaTavs tagadējais dzīvesbiedrs ir musulmanis? Tad kā (un ar ko) Tu gatavojies nokārtot savas attiecības baznīcā?
Aizraksti mācītājam meilu un pajautā, kur Tu viņu varētu satikt.
inese
# Iesūtīts: 2009.07.01 05:26:40
pirmkart virs nepidzes man ja pajautasu vins atbildes ok un es varesu sedet ka mulke un gaidit vinam nepieciesama viza no manim un netaisos palidzet skirsanas ar nedod vinam vajag vizu lai uzturetos 5 gadus irija
puisis ir musulmanis bet Dievam nekas nav neiespejams un varbut notiks brinums ka aprecesos baznica
jau sarunaju tiksanos ar priesteri no luteranu draudzes rit jasatiekas
a es jautaju ka man problema ar meitinas atgusanu un izskirties gruti un vai tas greks bet nu atbildi es atradu uz saviem jautajumiem
paldies
vilks
# Iesūtīts: 2009.07.01 10:30:20
inese
jauki lai Tev izdodas! (tiesa, pirms precies no jauna, vispirms vajag tomēr šķirties )


Ctulhu
islamā ar palīdzēšanu trūkumcietējiem ir drusku sarežģīti, jo jāpalīdz primāri ir ticības brāļiem/māsām. Un pie tam vēl formāli skaitās muslima sieva ar bērnu...un rīzāk, ka tai kopienā atradīsies kādi vīra draugi, kuri varētu ineses situāciju vēl vairāk sarežģīt.
attiecībā uz muslimu kopienu, manuprāt, labāk ir sēdēt klusu kā pelītei un nebāzt arā galvu. pie tam tam oficiālajam vīram, kā šķiet, bērns, kas ir bērnu namā, 100 gadus neinteresē.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.07.02 03:21:42
Iesaku,tev pieņemt Islāmu un aprecēties mošejā.
vilks
# Labojis vilks: 2009.07.02 07:49:30
Iesaku,tev pieņemt Islāmu un aprecēties mošejā.

Tas ir viens no iespējamiem risinājumiem. Muslimu sieviete varētu vieglāk tikt vaļā no muslimu vīra, vienīgais, ka tādā gadījumā inesei jābūt gatavai atteikties arī no tā cilvēka, ar kuru viņa ir kopā pašlaik (ja tas nav muslims, bet izskatās, ka varētu arī būt).

un vēl, protams, ir jautājums, vai viņa vispār grib kļūt par muslimu. Es droši vien negribētu, tā ka diez vai tādā gadījumā tas palīdzēs.
elita
# Labojis elita: 2009.07.02 22:04:04
Nu jau gan iet galīgi šķērsām !!!
lohs74
# Iesūtīts: 2009.07.05 11:58:21
Kuššš! Mēs jau "izrakstījām nosūtījumu" Inesei pie mācītāja, bet t.i. nevis garāmskrejošai 5 minūšu sarunai, bet gan _vairākkārtīgām tikšanās reizēm_, kuru starplaikos viņa pati spētu sadzirdēt atbilstošo risinājumu (jo tas var nebūt a, ne b, ne c, bet gan d, e vai f...).
Paklusēsim un nekļūsim par "Ijaba cienījamajiem draugiem".

svētīgsvētdienu!
Jānis

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 59 , pavisam kopa bijuši: 16685