atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dvēseles pārdošana
incognito
Iesūtīts: 2009.06.19 20:48:32
Paskatieties, Rīgā jau parādījusies firma, kas piedāvā aizdot naudu, par ķīlu liekot dvēseli, "под залог своей нематериальной сущности, а именно своей бессмертной души"
http://www.kontora.lv/dogovor.html
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.08 15:13:10
par ko bazars?

Dveesle ir softs... Apzinjas Unikaalaa ES Implementaacija!

Taakaa... principaa... pat ja kaads gribeetu, nevareetu savu dveeseli paardot taadaa noziimee, kaa mees tirgojam softu. Jo pagaidaam nav nedz devaisa, nedz tehnologjijas kaa to nokopeet uz cita neseeja un ielikt customerim kabataa!
bitch
# Iesūtīts: 2009.07.08 15:42:47
nee, dveesele ir taa softa, ko sauc par apziņu un zemapziņu users!
bitch
# Iesūtīts: 2009.07.08 15:43:28
patiesiibaa softs ir zemapziņa un apziņa ir tikai līdzeklis tā izmantošanai...
bitch
# Iesūtīts: 2009.07.08 15:45:25
seksuālās attiecības ir iedzimtā grēka izpausme
nop, seksuālās attiecības ir "vaislojieties un vairojieties" izpausme
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.08 15:51:31
nee, dveesele ir taa softa, ko sauc par apziņu un zemapziņu users!

Nu tu taa uzskati! Es uzskatu, ka Dveesle ir tas, ko mees domaajam ar "ES" un tas ir parikulaaras apzinjas "instance"

patiesiibaa softs ir zemapziņa un apziņa ir tikai līdzeklis tā izmantošanai...

Kadas dabas liidzeklis - hardware vai software? Kaa atshkjiras "softs" no "softa izmantoshanas liidzeklja"

Piemeeram, shitais web browseris ko tu lieto foruma rakstiishana... ir liidzeklis jeb softs?

bitch
# Iesūtīts: 2009.07.08 15:56:39
ar liidzekli izmantošanai es uzskatu GUI piemēram. zemapziņa atbilstu pašām browsera iekšām, ko es neredzu, bet apziņa, tā GUI, ko es izmantoju, lai strādātu ar iekšām.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.08 16:14:55
ar liidzekli izmantošanai es uzskatu GUI piemēram

GUI arii ir softs

Nospied uz sava browsera (ja lieto FireFox) menjuci View-Page Source un redzeesi kaa izskataas browsera foruma GUI softa formaataa! Kuru interpretee hardware un ziimee uz ekraana!

Tu vienkaarshi nodali dazhaadus softus!

Manas demarkaacijas liinijas ir taada
1. Hardware
2. Struktureetais Software - kaa datubaaze
3. Individuaali Datubaazes Ieraksta dati - kas atshkjir vienu datubaazi no otras!

Nu un luuk sho #2 es uztveru kaa Gars. Bet #3 ir dveesele, kura jeegu eiguust visu triju mijiedarbiibaa!
unimaster2 [78.84.21.238]
# Iesūtīts: 2009.12.06 17:11:01
es ieliktu nafig man ta dvesele ir vajadziga galvenais dzive nauda
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.07 09:14:36
unimaster2 [78.84.21.238]
nafig man ta dvesele ir vajadziga galvenais dzive nauda
Nevis nauda, bet bauda! :-) Nauda ir tikai līdzeklis, lai sasniegtu dažas baudas, bet tad arī ne visas. Augstākās baudas, kā draudzība un mīlestība, par naudu nepārdodas.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.07 09:22:08
Mulders
Manas demarkaacijas liinijas ir taada

Nu re, hardware te priekš indivīda, personības, nespēlē būtisku lomu, tas tik tāds līdzeklis, kā izpausties. Mierīgi nes visu datubāzi no vienas hardwares uz citu. Datu bāzes līmenis ir tāds, ka to vari pārnest uz dažādiem OS (kas jau ir līmeni virs hardwares).
Atceramies, ka Atklāsmes grāmatā būtnes mierīgi kontaktēja bez jebkādas hardwares.

Manā skatījumā, ko tu teici 1. 2. 3, ja to mapojam nevis uz softu, bet uz cilvēku materiālisma izpratnē, drīzāk ir tā:
1. Apģērbs
2. Ķermenis, miesa
3. Apziņa, kas miesā - smadzenēs.

Te redzam, cik nebūtisks ir apģērbs. Kā personības sastāvdaļa tas vispār ir nulle. Protams, tas būs vajadzīgs, lai darbotos vidēs tipa zemūdens, sals, uguns, skābes utml.

Galvenais, kas te ilustrējās, ir tas, ka ķermenim visā tajā trijniekā ir tikai tāda palīgfunkcija.
asdfghjkl [91.190.51.61]
# Iesūtīts: 2010.01.23 11:26:36
da izlasiet " ceturtā dimensij" un tad beidzot paši sapratīsiet ko runājat
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 129 , pavisam kopa bijuši: 8330