atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai esat saskārušies ar veģetatīvo distoniju?
vilks
Iesūtīts: 2009.06.18 20:36:01
Gribēju pareklamēt jaunu mājas lapu www.bezpanikas.lv un apjautāties, vai jūs arī esat ar ko tādu saskārušies. Man ir pazīstami vairāki cilvēki, kam palaikam ir grūtības ar šo.

Nez, vai ir iespējama arī kāda īpaša kristīga atbilde uz šo problēmu?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.06.20 19:38:13
man taa slimiiba ir!
jau kaadus gadus 4us.
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.06.20 19:41:51
vienigaas zaales - pozitiivisms un sports, ritenjbraukshana + meditaacija un sevis apzinaashanaas, bet kad uznaak leekmes tad ir traki.
3reiz esmu rauts uz slimniicu ar pulsu - 195 sitieni minuutee.

viens no simptomiem ir arii paleeninaata sirdsdabiiba,
bailes no naaves u.t.t.
nav elpas
armilo [78.84.106.207]
# Iesūtīts: 2009.06.20 22:14:45
Gnostiķis
Apsveicu! Tas ir vistizlākais, kas ar Tevi varēja notikt. Bet nenokar degunu, Tu esi uz pareizā ceļa. Kas attiecās uz Tavām "vienīgajām zālēm", tad agri vai vēlu Tu tajās vilsies. Paies vēl kādi gadi, kamēr nobriedīsi saņemt īstās vienīgās zāles, pret šo dvēseles kaiti - λάβετε φάγετε· τοῦτό ἐστιν τὸ σῶμά μου
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.06.20 23:19:16
Man patīk , ka Tu esi viszinošs, mister armilo.


Esmu jau saņēmis zāles, tikai lēnām mācos lietot
Tas Pats
# Labojis Tas Pats: 2009.06.21 16:08:28
Atradu papildus informāciju.
http://www.zalesinfo.lv/?urls=modules/news_result?next=163
Kādā veidā veģetatīvā distonija liek sevi pamanīt?
Katra organisma sistēma reaģē savādāk, piemēram:
* Sirds asinsvadu sistēma: ar asinsspiediena svārstībām, aritmiju, ar sāpēm krūškurvja kreisajā pusē.
* Elpošanas sistēma: ar elpas trūkumu, apgrūtināto ieelpu, forsēto un paātrināto elpu.
* Kuņģa-zarnu trakts: ar vemšanu, meteorismu, atraugām, caureju vai atkal aizcietējumiem.
* Termoregulācijas sistēma: ar drebuļiem, paaugstināto sviedru izdalīšanos, ar karstuma un aukstuma viļņiem.
* Vestibulārā sistēma: ar galvas reiboņiem, ģīboņiem.
* Urīnizvadsistēma: ar palielinātu urinēšanu, niezi un sāpēm ģenitāliju apvidū.
* Emocionālajā sfērā: ar darba spēju intensitātes samazināšanos, iekšējo sasprindzinājumu, apātisko garastāvokli, miega traucējumiem, raudulīgumu.

-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.06.21 18:38:20
Ak vai, cik daudz mums veselības problēmu, kā izrādās...! Ieskatījos arī tajās bezpanikas.lv saitēs, un atkal jau - aparāti, apmācība par maksu utt. utjpr. Bet izsenis tačiu zināmi efektīvi pašpalīdzības paņēmieni, kas neprasa nevienu santīmu un ir bezgala vienkārši un katram pieejami. Ir katram vērts apgūt tātad:
1. autogēnā treniņa metodiku.
mūsu organisms ir jau ieprogrammēts ar daudz ko tikt galā pats. Tas ir tik vienkārši, izgaisināt dienas stresus ar elementāru smaguma & siltuma sajūtas radīšanu rokās un kājās pirms aizmigšanas. Tas iesākumam, un tad jau tālākais.
2. vel ir tāda su - džok masāža,
kas atkal neprasa neko, pat ne masiera pakalpojumus no ārpuses. Pamatojas uz atklājumu, ka mūsu plaukstas un pēdas ir miniat;ūrs visa organisma modelis, ar katram orgānam precīzi atbilstošiem aktīvajiem punktiem. Šo es apguvu pec vienas mazas grāmatiņas ,jau kur tas laiks, un varu padalīties [pieredzē:
tātad - pirms vēl piekritu visās lietās paļauties uz Kungu , šad un tad uz mani sakliedza mans kuņģis (jo vienlaik biju paradusi sadzerties kafiju krietni pār mēru). Un tad nu (tā kā zinu attiecīgo punktu), tad vnk ar sērkociņa palīdzību iedarbojos uz atteiciīgo vietu plaukstā un viss pāriet gandrīz tūlīt pat... viegli un skaisti... esmu to izmēģinājusies desmitām reižu, pat negaidot nekādu iesāpēšanos, nu pilnīgi tāda ļaunprātīga pieeja no manas puses jau izveidojās. Bet tas nudien strādā!
Pēcāk gan vairs tik ļaunprātīgi pie sevis to neizmantoju, (vnk ierobežoju kafijas patēriņu) , bet ir palīdzējis arī citiem - vienam pārstājis sāpēt vēders, bērnam norimusi sāpoša austiņa, utt.utjpr.

Varat izmēģināt paši un redzēsiet. Nevajag, patiešām nevajag pieļaut sirds pārslodzes, kad ar minimālu zināšanu var panākt tāaadu efektu.


paguglēju netā, līdz galam šo gan nenoskatījos, manuprāt, bik par daudz sarežģīti un vecišķi , bet te vismaz ir uzskatāmi plaukstu/pēdu attēli ar visiem punktiem:
http://www.saulesjosta.lv/modules.php?op=modload&name=News&file=article&si.. d=3172&mode=thread&order=0&thold=0
Kundali
# Iesūtīts: 2009.06.21 21:03:03
Mūsu visiem labi zināmais Olitas "paziņa" iestājies PV un cīnās pret narkomāniju Latvijā. Un ir patiess , īstens kristietis, satiksmes autobusā auro skaļi : "Slava Dievam, Allelūjā" .
Varbūt ka dziedina cilvēkus - no EGO, kas to lai zina
Дона Маргарита
# Iesūtīts: 2009.06.21 21:26:59
Kundali
Laikam kaad sno PV vinjam tagad dod naktsmaajas un bariibu.
Kundali
# Iesūtīts: 2009.06.21 21:32:04
Biku Olita palaboja - esot Vasarsvētku draudzē, bet vienalga - harizmāts tagad
Varēs dziedināšanas dievkalpojumos uzstāties. Kā Mārcis Jencītis.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.06.22 10:15:04
vilks
Par ko īsti ir tēma, par veģetatīvo distoniju, vispār par nedziedināmām (ļoti grūti dziedināmām) kaitēm, vai par Dieva attieksmi pret notiekošo?

Katrā ziņā ir metodes, kas daļēji var palīdzēt uzlabot situāciju arī nedziedināmu vai nenoskaidrotu (arī tā gadās) slimību gadījumā. Veģetatīvo distoniju man mazināja homeopātija, bet īpaši palīdzēja antropozofiskā medicīna, par kuras "kristīgumu" tradicionālā izpratnē man nav pārliecības.
Mirga
# Iesūtīts: 2009.06.22 22:25:19
a_masiks

Domāju vēl par sklerozes slimnieku:

Iepazīt Jēzu vien jau var būt liels bagātinājums un mierinājums, jo viņš zina vislabāk, kas ikvienam ir būtiskākā vajadzība.
Ja nebūtu neviena ticīga cilvēka tuvumā, Bībele un daudz citu labu un palīdzīgu rakstu ir vienmēr pieejami. Ja arī lasīšana būtu apgrūtināta, ir iespēja klausīties.
Bībeles Biedrība (http://www.bibelesbiedriba.lv/) nupat ieskaņo visu Bībeli tvartā. Tur noteikti varētu iegūt arī informāciju par vēl citām iespējām.
Tāpat varbūt Luterāņu Stundā (http://www.stunda.lv/) varētu painteresēties.
Un tad jau vēl, saprotams, lūgšanas, dziesmas, filmas, un – labs padoms izvēlē ...
a_masiks
# Iesūtīts: 2009.06.22 23:27:25
Mirga
Hmmm... es pieņemu, ka tevis dotie padomi ir no tīras sirds un atspoguļo tavu sapratni par problēmas risinājumu. Godīgi sakot mani "plosa" 2 vēlmes:
1)pieklājīgi pateikties par sniegto padomu, ibo par jebkuru padomu, lai kāds tas nebūtu - jābūt pateicīgam.
2) aizrādīt īpaši raupjajā Dukša stilā, ka slimnieka dzīves un ciešanu atvieglojumu saskatīt vienas reliģijas vai vienas partijas politiskajā reklāmā - nav tā īsti žēlsirdīgi...

tā, kā man šon labs noskaņojums - apstāšos tie "1" punkta... otrais lai paliek tikai zināšanai, priekšdienām...
Mirga
# Iesūtīts: 2009.06.23 11:59:02
Dievs jau no sākuma ir mācījis cilvēkam neraudzīties tikai uz sevi, bet ievērot sev blakus arī otru un meklēt viņa labumu.
Tā kā Dievs ir arī Tevi radījis, mana cerība, Tevi uzrunājot, ir pamatota.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.06.23 17:18:17
Esmu dzirdējis par ko tamlīdzīgu, šiem cilvēki ir cietuši no nervu pārslodzes, bērnībā pārdzīvojuši spēcīgas bailes vai tamlīdzīgi. Ir jārokas dvēselē un jāatrod, kas ir baiļu avots. Vienīgās zāles ir sadraudzība ar Dievu To Kungu, jo evaņģēlija vēsts atbrīvo no visām bailēm, taču iespējams - ne vienmēr Dievs tā uzreizi atbrīvos no panikas lēkmēm, bet vadīs cilvēku, ka viņš pats nonāk līdz problēmas saknēm. Tajā slimības aprakstā gan minēts, ka nav skaidri iemesli, taču skaidrs ir viens - lai gan mēs nezinām, tomēr iemesls ir vienmēr katrai ķibelei, slimībai vai lēkmei
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.06.25 19:44:44
Piedāvāju pameditēt par veģetatīvās distonijas saistību ar empātiju.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.07.19 15:57:17
Dārgie draugi, kā Jums šķiet, kas rada sekojošus simptomus?

Ārējās pazīmes:
* paplašinātas acu zīlītes
* seja bāla

Psihiskie traucējumi:

* trauksme un bailīgums;
* dzirdes, redzes vai taustes ilūzijas vai halucinācijas, kas rodas pilnīgā nomodā un skaidras apziņas stāvoklī;
* mainās telpas un laika uztvere;
* mainās ķermeniskā sajūtas;
* attiecību idejas;
* garastāvokļa svārstības;
* izteikts kustīgums;
* impulsīva rīcība;
* uzmanības traucējumi;
* apkārtne šķiet izmainīta, nereāla, formālā uztvere;
* traucējumi sevis apzināšanā, sava “es” sajūtas izmainīšanās

Fiziskie traucējumi:

* paātrināta sirdsdarbība;
* sirdsklauves;
* svīšana un drebuļi;
* trīce;
* neskaidra redze;
* koordinācijas traucējumi.
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 48 , pavisam kopa bijuši: 15484