atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai esat saskārušies ar veģetatīvo distoniju?
vilks
Iesūtīts: 2009.06.18 20:36:01
Gribēju pareklamēt jaunu mājas lapu www.bezpanikas.lv un apjautāties, vai jūs arī esat ar ko tādu saskārušies. Man ir pazīstami vairāki cilvēki, kam palaikam ir grūtības ar šo.

Nez, vai ir iespējama arī kāda īpaša kristīga atbilde uz šo problēmu?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.19 13:40:39
a_masiks,

Saprotu (tiiri intelektuaali) ka shaada slimiiba ir gruuta un liels paarbaudiijums tuviniekiem un pasham cilveekam. Jautaajums...

Kaa ir ar tavu dabiigo talantu uz elektroniku... vai nav iespeejams cilveekam paliidzeet ar komunikaaciju un taadaam lietaam, dodot vinjam digitalizeetu interfeisu... klaviatuuru, datoru, skanjas sintezatorus?
Jeb tas ir tik daargi, ka juus nevarat atljauties?

Jo kaa tu saki - apzinja straadaa, tas ir briesmiigi, kad tavs kjermenis top par tavu cietumu!
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.06.19 14:00:02
a_masiks

Mja, pēdējais kom. iznāca vairāk tā vispārīgi...
Ne tikai Savu Miesu Jēzus šodien grib redzēt vienotu un Viņa vadībā (kā tas no iesākuma bija), bet arī visādi citādi mēs tiekam tuvināti izejas pozīcijām. Ne jau tikai medicīnai tuvojas kaput, viss, sociālā palīdzība, visa drošība jūk un brūk, un milzīgā ātrumā.

Drīz iztiksim ar Dievu un no Dieva. Kā pirmkristieši. Aplis noslēdzies.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.19 14:05:50
a_masiks, skan jau nedaudz "ciniski" bet psihologjiski es nezinu... mosh padomaa... shaadiem cilveekiem muusdienaas meedz palidizeet socialzieeties daudzas datorspeeles, jeb dators vispaar!

Un jaa... tu pareizi saki - shkjiet ka dziivam cilveekam vajag dziivu cilveeku! Atliek noveeleet jums visiem stipru garu un speeku...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.19 14:21:55
a_masiks, kursh no mums var pateikt kaa buutu ja buutu

Turies!
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.06.19 14:23:56
a_masiks

Nav tik svarīga diagnoze, bet gan ticība, kurā var tikt dziedināta jebkura slimība. Tā arī ierakstās.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.19 14:26:36
a_masiks, var jau produceet veselu leerumu "padomu", tik ka tas nesanaak no seerijas "a jums nav maiziites, nu tad ko juus needat kuukas"

kas man naaktu praataa

- Meegjinaat kaadu "intelektuaalu" hobiju atrast, studeet kaut kaadu veesturi, filosofiju
- Varbuut rakstiit - dzeju, prozu, blogus, kazi atrast liidziigus cilveekus "onlainaa"

p.s. es tev meilu aizmetu
Balss
# Iesūtīts: 2009.06.19 14:27:16
a_masiks
Baigi smagi... Esmu rietumos redzējusi paralizētus cilvēkus, kas vada braucamkrēslu ar muti. Dodas izbraucienos ārpus mājas... nu jā, tur ietvju gludums gan ir cits, nekā pie mums...
armilo [78.84.106.207]
# Iesūtīts: 2009.06.19 16:04:38
Kristīga atbilde "CNS disfunkcijai ar veģetatīviem paroksismiem": Lūgties un gavēt + Baznīcas sakramenti. Vienvārdsakot - ir jāiepazīst Kristus.
Дона Маргарита
# Iesūtīts: 2009.06.19 17:21:32
kaa man patiik shie te sludinaataaji, kuri par atgrieshanos sola izveseloshanos. Vot,. diivaini, pazinu kaadu jauku kristiigu puisi, kursh saslima ar veezi, buudams kristietis un nomira ar to pashu vezi, kaut 5 " pravieshi" vinjam soliija izveseloshanos. Piedodiet dargie kristieshi, kuri uzskata, ka Dievam visi ir jaadziedina, bet Dabas likumi tomeer ir taa pasha Dieva likumi, neskatoties uz to vai cilveeks ir kristietis vai nekristietis. briinumi jaa, notiek, tikai taapeec tos sauc par briinumiem, ka tas ir kaut kas taaads, kas notiek arkartiigi reti!
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.06.19 18:48:45
Дона Маргарита

Pēc Medžugorjes liecībām, pie ilgi cerētā bērniņa tur tikušas vairāk kā puse visu gribētāju, un tas ir ļoooti, pat ārkārtīgi daudz.
bet arī slimība ir Ceļš, un Jēzus gan dziedina visas slimības, bet ne visus slimniekus. Bez tam ne jau visās vainojams grēks, ir arī citi iemesli.

PS. Kur ir tādi sludinātāji, kuri apsola izveseļošanos, tb lemj Dieva vietā? Ja notic jebkuram ,kurš ko pasola, tad pēcgalā atliek vainot vien sevi, Dievs nebūt nav solījis dziedināt visus rīt ap pusdienlaiku.
Дона Маргарита
# Iesūtīts: 2009.06.19 20:28:39
-Jona-
Aizej uz PV un JP - tur tieshi to sludina!
Sieva
# Iesūtīts: 2009.06.19 23:13:32
vilks es to lapu kārtīgi neizlasīju, tik apskatīju. vai tur nereklemā kādu brīnumlīdzekli pašās beigās?
Man viena paziņa cīnās ar šo diagnozi.
danar
# Labojis danar: 2009.06.19 23:17:14
Paldies ,vilks,par info.Ja,arī es esmu saskārusies...gadu pēc dzemdībām sakās..visas minetas pazīmes.Pāris reizes beidzās ar ātro izsaukšanu,bet,protams,nekādu realu ves.apdraudejuma nebija...
Tas man bija "grūdiens",lai aizietu un nokristītos.Pēc kristībam..kad uznāca lēkmes es rakstīju..sarunajos ar DievuLīdz ar to manas domas tika novērstas uz lūgsanu un tā es varēju tikt līdz majam.Jo,tiesām lēkmes varēja uznakt jebkura brīdī..uz ielas,transportā.Izvairījos no cilveku pūļiem,lielveikaliem utt.Es nezinu kāds ir risinajums vai kristīga atbilde uz šo,bet esmu par to domajusi un lūgusi un soli pa solītim Dievs mani veda cauri šīm lēkmēm,līdz nonācu stradāt lielveikalā,kur daudz cilvēku,telpa ar sliktu ventilaciju,stress utt.Ideāli apstakļi panikai..bet nebija laika vairs par to domāt un kad uznāca lēkmes(retu reizi),tad vienkārši lūdzu Dievu,lai palīdz izturēt.
armilo [78.84.106.207]
# Iesūtīts: 2009.06.20 00:48:31
danar
vilks
# Iesūtīts: 2009.06.20 04:07:30
Sieva
nu tad varbūt vajag izlasīt līdz beigām. par kaut kādiem līdzekļiem lapas autore saka gan, ka viņai ir palīdzējuši, bet kā brīnumzāles tos neiesaka vis. Tieši otrādi - ka katram pašam jātiek galā.

danar
paldies Dievam
a_masiks
# Iesūtīts: 2009.06.20 11:06:39
-Jona-
bet arī slimība ir Ceļš, un Jēzus gan dziedina visas slimības, bet ne visus slimniekus. Bez tam ne jau visās vainojams grēks, ir arī citi iemesli.

Vai ne? Ir, jau taa, kaa tu saki, ir... aarstee visas slimiibas, bet ne visus pacientus, tas gan. Tikai... redz... pacientus nezkaadeelj jamais shkjiro nevis peec ticiibas, bet peec slimiibaam. Vot tos, kas ar iesnaam slimo - tos aarstee, bet tos kas ar AIDS - tos nee... inchiigi, vai ne? Ij rezultaataa tik un taa sanaak selekcija peec slimiibaam, nevis peec ticiibas!
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.06.20 11:53:50
Дона Маргарита

Ā, tie. Nu, JP līderis noteikti nav `apustulis`, par kādu uzdodas. Pietiek paklausīties viņu 5 min, Dieva bērni tā nekad! nerunā un neuzvedas. Vispār nesaprotu, kā var tik lēti uzķerties uz ko tādu, ja cilvēks kaut reizi ir izlasījis Jauno Derību.
Ārsti un bērnu tiesību aizstāvji viņu sen uzskata par bīstamu sektantu un krāpnieku:
http://www.aisbergs.lv/?p=9311


a_masiks
Vot tos, kas ar iesnaam slimo - tos aarstee, bet tos kas ar AIDS - tos nee...

Es teiktu tieši otrādi, pēc pašas pieredzes. Esmu dziedināta no nopietnas kaites, bet reiz mēģināju palūgties lai pāriet iesnas - nekā... iznāca tik remdeni, ka pašai smiekli sanāca. Varu sirsnīgi lūgties par kādu citu, ja kas teišām nopietns, bet šādi - pilnīgi garām.
PS. Vēl labāk kristietim ir nelūgt par sevi vispār, bet upurēt visas ciešanas Jēzum Viņa nodomā, tas tad būtu jau svēto līmenis. Ko tādu pavelk nedaudzi.
a_masiks
# Iesūtīts: 2009.06.20 15:32:41
-Jona-
Tas tu no AIDS izaarsteejies, bet ar taam iesnaam slimo veel lidz shim briidim, bez apstaajas? Vai tu reko... a pati saki ka Jezus aarstee visas slimiibas...!!!
Balss
# Iesūtīts: 2009.06.20 16:28:30
-Jona-
Tu norādi uz vairāk kā dīvainu blogu. Iemetot aci citās tēmēs, kur runā par žīdu-masonu sazvērestību, kas ar Sorosa palīdzību skolās ievieš reliģijas mācību, lai saniegtu savus mistiskos mērķus - varas sagrābšanu visā pasulē - šis avots nemaz vairs nerādās nopietns un uzticams.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.06.20 16:55:40
Balss

Da nē, pirmo reizi redzu to blogu. vnk nevērās vaļā delfu reliģ. sadaļa, kur man sen šī intervija bija iekopēta un vairākās tēmā jau pārspriesta, tad nu saguglēju no citurienes.
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 74 , pavisam kopa bijuši: 3677