atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai esat saskārušies ar veģetatīvo distoniju?
vilks
Iesūtīts: 2009.06.18 20:36:01
Gribēju pareklamēt jaunu mājas lapu www.bezpanikas.lv un apjautāties, vai jūs arī esat ar ko tādu saskārušies. Man ir pazīstami vairāki cilvēki, kam palaikam ir grūtības ar šo.

Nez, vai ir iespējama arī kāda īpaša kristīga atbilde uz šo problēmu?
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2009.06.18 20:37:44
Kad pirmoreiz par šo dzirdēju, brīnījos - nezināju, ka kaut kas tāds ir iespējams, un, galvenais - ka tā var būt, ka šāda medicīniska problēma pamatā tomēr nekādi nav risināma. Man vispār kādreiz bija ilūzija, ka vienīgās slimības, kuras mūsdienu nedicīna nevar atrisināt, ir vēzis un AIDS. Rādās, ka ir vēl daudzas.
masiks [62.193.236.96]
# Iesūtīts: 2009.06.18 23:14:40
Kundali
Visu slimību cēlonis ir mūsos.
Vai ne? A es ta domāju - cēlonis ir zābakos... slimo taču parasti tikai zābaki un čībiņas...?
masiks [62.193.236.96]
# Iesūtīts: 2009.06.18 23:21:57
vilks
Vispār neārstējama ir arī izkliedētā skleroze. Pie kam daži domā, ka tas ir atmiņas zudums, bet patiesībā slimība ir briesmīga un nežēlīga. Tieši no psiholoģijas viedokļa...
Un kas interesanti - ekzorcisti no šādiem slimniekiem bēg kā sātans no krusta... inčīgi, vai ne?
Svilpaste
# Iesūtīts: 2009.06.18 23:24:45
Vilks. Es pirms neilga laika biju tādās pašās domās kā Tu par mūsdienu medicīnas gandrīz visspēcību, bet nekā tamlīdzīga. Līdz pat šai dienai medicīna nevar atbildēt uz tādu jautājumu, kā piemēram, kāpēc grūtniecēm ir slikta dūša. Ko tad runāt par distonijām vai citām slimībām.
masiks [62.193.236.96]
# Iesūtīts: 2009.06.18 23:26:32
Svilpaste
A ko - grūtniecēm paliek daudz labāk, ja viņas uzzin atbildi???
vilks
# Labojis vilks: 2009.06.18 23:28:22
masiks [62.193.236.96]
ak jā, pareizi, skleroze arī.
un droši vien vēl ir slimības. Tā pati depresija jau arī īsti ārstējama nav, drīzāk uz laiku ar zālēm mazina sekas.

bet vispār tēma bija veģetatīvā distonija. Vai panikas lēkmes.
masiks [62.193.236.96]
# Iesūtīts: 2009.06.18 23:40:44
vilks
Runājot par veģetatīvo distoniju, varu teikt, ka uz kādiem 75% es neesmu sieviete! Ibo nav man tādu simptomu bijis...

Lai gan.... cik atceros - vismaz 6 simptomi vienlaicigi un ļoti stipri bija gan. Un tie tiešām nebija saistīti ar zāļu lietošanu vai saslimšanu. Šķiet, tas atgadījās Siguldā... un kopš šīs disotonijas reizes man papildus ir neizskaidrojama nepatika pret garām kāpnēm.... (moška es tomēr esmu.....???!!! )
Papucs
# Iesūtīts: 2009.06.19 08:17:53
Jā, esmu saskāries. Vismaz viena ārste, bet iespējams arī ģimenes ārste man to kādreiz diagnosticēja. Simptomi gan atšķiras.
vilks
# Iesūtīts: 2009.06.19 08:51:39
Papucs
hmm, kādi vēl var būt simptomi?
Papucs
# Iesūtīts: 2009.06.19 08:58:08
vilks
Tur ir akcents uz paniku, bet ir vēl citi ne mazāk traucējoši efekti.
Vēlāk aprakstīšu.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.06.19 09:55:42
vilks Nez, vai ir iespējama arī kāda īpaša kristīga atbilde uz šo problēmu?

Atbilde varētu būt tāda, ka nav vairs vērts ieciklēties uz kādu atsevišķu slimību/ām. Jārūpējas par pieaugšanu ticībā un tikai. Veselības aprūpes sistēma taču brūk ne pa dienām, bet jau pa stundām, un ja kas arī pāri paliks, tad vairākums tikpat nespes apmaksāt, nu tad kāda jēga..


masiks [62.193.236.96]Vispār neārstējama ir arī izkliedētā skleroze. .. Un kas interesanti - ekzorcisti no šādiem slimniekiem bēg kā sātans no krusta...

Kas tad tur eksorcistam būtu darāms, toties Dievs dziedina arī šo, tāpat kā citas `neārstējamās`. Grāmatā "Medžugorjes apslēptais Bērns" ir sīki izklātsīts pavisam konkrēts gadījums ar konkrētu no sclerosis multiplex (SM) dziedinātu polieti Dorotu S. Pielikumā ir viņas krāsaina fotogrāfija, slimības gaita ,pilnīgi viss ir nodokumentēts.

Varu tikai vēlreiz ieteikt izlasīt šo grāmatu! milzīgs palīgs ticības stiprināšanā, pie viena aizdzen visus muļķīgos aizspriedumus pret katoļu nometni, kas ne mazāk svarīgi.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.19 10:55:29
Secinaaju, ka man liidz panikas leekmeem veel taals celjsh ejams, iisti sev nespeeju piesiet nevienu simptomu. Manaa apkaartnee arii nevienam nekas taads nav! Taatad - pateiciiba Dievam!

Manupraat viens no ceelonjiem vareetu buut muusdienu stresainaa dziive vispaar... un organisms pats ieciklee sevi. Jo buutiibaa bailes savaa zinjaa ir organisma pashaizsardziiba pret aareejiem kairinaajumiem. Sheit sanaak, ka shii sisteema tiek iedarbinaata spontaani, taatad sachakareeta ir kaut kur taa sisteema starp kairinaashanu un rezultaatu! Tas kaa iespruudis gaazes vai bremzhu pedaalis...

Vispaar ir interesanta teema papetiit muusdienu modernaas pasaules raksturiigaas slimiibas - manupraat arii shie Alcheimeri un tamliidziigas ir Rietumu pasaules peedeejaa gadsimta brends... Un manupraat tieshi vai netieshi tas saistitis ar muusu paarbliiveeto informatiivo vidi, stresaino dziives veidu un visu paareejo bardaku kuraa mees esam pa vidu!

Taatad, ja ne aarsteeshana, tad ieteicamaa profilakse - pofigistiska attiexme pret to, ko nespeejam kontroleet, veseliiga un optimistiska pieeja tam, ko speejam kontroleet... un vees praats sho abu lietu atshkirshanai!
Mazaak piipeet dzert... vairaak sexa, svaiga gaisa un smieklu... Ij vajag dzemdeet mazus beebjus, vinji mazi buudami speej radiit par sevi 4x lielaaku prieku visaa tuvaakajaa apkaimee
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.06.19 11:09:04
Man žēl to konstatēt, a_masiks , bet ar tavu ieticēšanu ir gājis smagi uz leju.... delfos tu biji kaut vēl daļēji spējīgs.

http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=126374&t=126264
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.06.19 11:20:58
Ctulhu
Tā parasti dēvē pirmos ticības asniņus. kad vismaz ir kāda gribēšana noticēt, kāds mēģinājums , nu vismaz infas ievākšana nevis trula noliegšana.

(bet tikai nesākam nolekt tagd no tēmas, labi?)

a_masiks

ai, nē, musketieri man delfos bija labu labie palīgi ar saviem simts urdīgiem jautājieniem!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.19 11:24:01
a_masiks, es saku, ka tie nekad nav spontaani ar nenosakaamu ceelini! Tb tas ka es varu baidiities, teixim, ja beerns ir otraa istabaa un atskan buukshkjis... tas skaic!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.06.19 11:32:00
Mulders
Cēlonis jau ir, tikai tas var būt paslēpts tā labi dziļi. No malas izskatās, ka cilvēks pēkšņi, bez iemesla krīt panikā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.06.19 11:43:16
a_masiks
Vai kādi traumējoši notikumi. Tai lapā bij minēta arī psihoterapija.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.06.19 12:00:13
a_masiks

Un viņš dziļi ticīgs, uz Dievu paļāvīgs? Ja ne, tad nevar runāt ka izmēģināti visi varianti. Tu vari būt palīdzīgs, ja pamudināsi viņu meklēt šajā (ticības) virzienā, nekas cits tikpat nelīdzēs, kā jau pats konsytatēji (uzdāvini minēto grāmatu piem.).
Vislabāk Dievam pievērš tieši nopietnie gadījumi, kad vairs nav laika ne patikas ieņirgt par ticīgajiem, tad zini, ķeras pat pie salmiņa.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.06.19 12:35:54
a_masiks

Nefantazē gari un nebrūc virsū man, vnk izdari viņa labā kaut tik daudz . Ne obligāti Medžugorje (minētā grāmata laba tapēc, ka tur daudz tieši par dziedināšanu, tieši šodien ,un tieši viņa diagnoze).
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.06.19 13:20:02
a_masiks

Jā, nu piedod lūdzu, to es nevarēju zināt. Tad Dievs tagad runā vairāk uz jums, piederīgajiem...

bet vienalga pastāvu uz to, ka tagad mums visiem tikai viens Ceļš priekšā un proti, ticībā. Jebkurš taču var saslimt, bet, iedomājies, kā sev pārmetīs tēvs vai māte, ja nopietni saslims bērns?
Un vienīgo ko es būtu varējis viņa labā izdarīt, es neizdarīju, jo lūk, par slinku biju no saldās grēkadzīves atteikties, Bībelē ieskatīties, pat liecības iečekot man laika neatradās... tā ka... Tāpat - visas šīs muļķības kā kasīšanās par vispareizāko konfesju arī būs rāvienā no galvas izsistas, tikai par kādu cenu?

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 133 , pavisam kopa bijuši: 8485