atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Pieņemt kristietību?
Tonijs
Iesūtīts: 2007.05.17 16:23:12
Sveiciens visiem! Jautāšu pēc atbildes, padoma, ieteikuma - esmu 30 gadus vecs vīrietis, kurš pirms četriem gadiem satika brīnišķīgu sievieti, kuru ļoti mīl un vēlas precēt. Lieta tāda, ka mēs abi vēlamies salaulāties kādā senā un skaistā baznīcā nevis laulību birojā, bet problēma tāda, ka es neesmu kristīts. Vēl sarežģītāku šo visu padara tas, ka es neticu ne dievam, ne bībelei. Plus vēl tam visam, tiko man tuvi mīļi cilvēki lūdza kļūt par viņu atvases krustēvu, kur atkal nepieciešams, lai es būtu kristīts. Ir divi jautājumi - vai ir iespējams, ka mācītājs salaulā divus mīlošus cilvēkus baznīcā, kad viens no viņiem nav kristietis, un vai ir iespējams kļūt par krustēvu bērniņam, ja neesi kristīts?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Tonijs
# Iesūtīts: 2007.05.22 11:30:16
smuki izskaidroji šo bet vai tamdēļ ka mīlu, man jāliek eksāmens, lai tiktu pieņemts?
Noasveidīgais
# Labojis Noasveidīgais: 2007.05.22 11:39:27
Tonij, es negribu Tevi eksaminēt!

Es tikai saku, ka Tava mīlestība būs līdz galam skaista tikai tad, ja Tu tajā saskatīsi Debesu pieskārienu un sapratīsi, ka jūsu attiecībās patiesībā atklājas kaut kas daudz pārāks par fizisko, ķīmijas un fizioloģijas likumiem pakļauto pasauli. Jo mēs tāpēc dzīvojam, lai piedzīvotu jēgpilnas attiecības - bez attiecībām cilvēks iet bojā.

Un tas nozīmē sākt saskatīt savā dzīvē dievišķo...
Tad, kad tas ir ieraudzīts, var doties tālāk - meklēt, kas tas ir, ko Viņš vēlas man sacīt, kāpēc es esmu, kas ir manas dzīves piepildījums...

Ticēt - tas nozīmē bezgalīgi skaistu piedzīvojumu. Jo - es atklāšu Tev noslēpumu - Dievs mūs ir radījis nevis tāpēc, ka Viņam kaut ko vajadzētu no mums, bet tāpēc, ka Viņš ir vēlējies radījumus, kas ar Viņu dalītos esības un mīlestības priekā!

Kristietība runā par to, kas vajadzīgs, lai šādu mīlestības vienotību ar Dievu un cilvēkiem varētu piedzīvot.

Es neko neuzspiežu. Es aicinu atvērt kādas duvis, kas ved uz fantastiski skaistu pasauli, kurā dzīve patiešām ir tā vērta, lai dzīvotu, kurā nekas mums netiek atņemts, bet tik daudz ko saņemam...

Netici? : )
Nāc un pārliecinies!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.22 11:45:14
Atvainojos, es savu komentu izdzēsu, jo Noasveidīgais to pasaka daudz labāk... izsakot jēgu ticībai. Labi teikts!
juzis
# Iesūtīts: 2007.05.22 11:47:43
Par to eksāmenu.. Tas ir tavs vārds, ar kuru tu saisti sevi ar kādu citu Personu. Ja saskatīji līdzību ar laulību, kurā tu darīsi tieši to pašu, tad ir pareizi, tieši tādas ir arī mūsu attiecības ar Dievu - uzticības pilnas.
juzis
# Iesūtīts: 2007.05.22 11:49:32
Mulder, nedari tā! Tev bija cits skats, citiem vārdiem, vienīgais attaisnojums, lai kāds nepadomātu, ka tagad viņu spiež no visām pusēm..
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.22 11:59:38
juzis, tieši tā... lai Tonijs netiek dauzīts no visām pusēm, viņam Dievs ir devis mīlestību, tajā tad lai viņš iesāk redzēt ticības jēgu.
Tonijs
# Iesūtīts: 2007.05.22 17:02:15
nu labi, pajautāšu savādāk: ja reiz man Dievs ir devis mīlestību un es tai ticu, ar to nepietiek? es tad vēl neskaitos ticīgais?
un vai tā bija reklāmas pauze? "Netici? Nāc un pārliecinies!" Protams ka mīlestība nav fizika vai ķīmija.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.22 17:04:56
Tonijs, kas tevi biedē?
Tonijs
# Labojis Tonijs: 2007.05.22 17:13:07
mani nevis kaut kas biedē, bet māc neizpratne par to, kapēc es nevaru tikt salaulāts baznīcā? kapēc man kādam jāpierāda ka es ticu?
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.22 17:15:49
Tonij! Gribu tikai apliecināt, ka tā dzīve, kas sākas, kad esi saņēmis ticību un no savas puses Dievam atsaucies un uzticējis savu dzīvi Viņam, ir pavisam cita. Ne ārēji, ne bez grūtībām, bet tā ir skaista un mūžīga - tas ir tik lieliski, kad cilvēkam ir šī dziļā pārliecība - tā dod pavisam citu perspektīvu gan uz savu dzīvi, gan uz visas pasaules nākotni.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.22 17:19:07
Tonijs, tamdēļ ka Baznīca laulību uztver savādāk nekā tu, acīmredzot. Baznīcā laulība ir kas cits nekā tikai skaista ceremonija ar parakstiem! Pats laulības un ģimenes jēdziena izpratne Baznīcā ir ļoti būtiska, jo ir Dieva iestādīta.
Mani izbrīna, ka tevī izraisa neizpratne par to ka Baznīca grib pārliecināties vai tu saproti ko tu taisies darīt un ko uzņemies! Mācītājam taču arī jābūt atbildīgam. Tu taču negribi apgrūtināt viņa sirdsapziņu? Visa šī jezga izriet no laulības izpratnes Baznīcā. TO arī tu drīxti uzzināt un lūgt skaidrot mācītājam, lai saprastu kā mēs kristieši uz to skatamies.
Tev būs liels pārsteigums, kad uzzināsi ka kristieši vienkārši pasauli redz savādāk! Noasveidīgais labi uzrakstīja...
viktorija
# Iesūtīts: 2007.05.22 22:51:41
Nenocietos, man arii gribas pievienoties- Noasveidīgais Tu tik skaisti visu izskaidroji, ka palika silti ap sirdi
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 85 , pavisam kopa bijuši: 36269