atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai esat apmierinaats ar savu gariigo ikdienu?
Mulders
Iesūtīts: 2009.06.09 11:40:02
Jautaajums gan ticiigajiem gan neticiigajiem!

Ticiigajiem, tas krietni konkreetaak - vai esat apmierinaati ar savu luugshanu dziivi, attieciibu kopshanu ar Dievu? Ko pashi gribeetu tajaa mainiit, uzlabot?

Neticiigajiem, tas attieciigi buutu jautaajums - vai esat apmierinaati ar taam lietaam juusu dziivee, ko pasaulee parasti saprot ar "gariigaam" - maaxla, muuzika, meditaacijas... lai kas tas buutu? Ko gribeetu savaa dziivee shai sakaraa mainiit vai uzlabot?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.09 15:42:26
masiks, bet ir cilveeki, kas preferee ilgstoshu un leenu sexu
masiks [69.46.17.168]
# Iesūtīts: 2009.06.09 15:47:57
Mulders
aha! Procesā aizmieg, pamostas - un turpina, līdz akal aizmieg?
Balss
# Iesūtīts: 2009.06.09 16:01:26
Ctulhu
Diemžēl, vēl nē...

masiks [69.46.17.168]
Daža viduslaiku mūzika, kas arī ir izklaides mūzika, nav mūsdienās īpaši populāra. Bet tā, īstā, smagā, dziļā, varenā - nu, ja neesi ēdis kaviāru, tad nesaki, ka tas ir štrunts un nekam neder!

Reiz bija tāds teiciens - lai klausītos mūziku, vajadzīgas ausis. Lai klausītos klasisko mūziku, vajadzīgs tas, kas atrodas STARP ausīm...
Balss
# Iesūtīts: 2009.06.09 16:11:35
Дона Маргарита
Nav jau ne vainas arī vieglajai viduslaiku mūzikai, tikai man viņa reizēm der, reizēm apnīkst tāpat kā pops, roks vai kā nu šitos visus virzienus mūsdienās sauc.
Bet labs džezs, tāpat kā laba klasika gandrīz nekad neapnīkst.

Paraugkristieši mēdz būt kādreiz pabriesmīgi. Īpaši, ja viņi paši domā, ka ir tādi. Tādi īsti foršie ir izcili pazemīgi.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.09 16:12:04
Dona, a kaapeec negribi buut?
9K116
# Iesūtīts: 2009.06.09 16:53:55
Neticiigajiem, tas attieciigi buutu jautaajums - vai esat apmierinaati ar taam lietaam juusu dziivee, ko pasaulee parasti saprot ar "gariigaam" - maaxla, muuzika, meditaacijas... lai kas tas buutu? Ko gribeetu savaa dziivee shai sakaraa mainiit vai uzlabot?
Ne pārāk. Man šobrīd ir tehniskas problēmas nokačāt filmas un skatīties youtube tipa Flash filmiņas, no kā drusku cieš manā garīgā dzīve.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.06.09 17:19:23
Beidzamā laikā ir stipri lielā tūtā.
Vajadzētu atgriezties pie 1. mīlestības, bet līdz šim allaž bijis tā, ka Dievam mani jāpiespiež, pati esmu pārāk slinka.
No otras puses, pati grozīdamās, varu aizgriezties ne tur, bet kad Viņš iebukņī, tad kādu laiku ripo
Papucs
# Iesūtīts: 2009.06.09 19:39:36
Vot tā, uzrakstīju Balsij veselu traktātu īsos vārdos par mūziku, bet viss izdzisa. Ta kā spēki ir izsīkuši, būs jādodas pie miera.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.06.10 11:47:17
Balss
Izgulējos - sasparojos.
Vārdu sakot, man nav iebildumu pret to, ka pēc 300 gadiem tautai būs zināma tāda Prāta Vētra - pietiekoši masveidīgi uztverama melodija + labs menedžments.
To pašu var teikt par klasisko mūziku, priekšā gan liekot labu menedžmentu nevis melodiju. Īstajem cilvēkiem bija īstie raduraksti, īstie masonu draugi baznīcā vai karaļa galmā. Un tas, ka dažs labs no komponistiem mira nabadzībā neko šajā mehānismā nemaina.
Bet Hardijs Lediņš? Viņa ierakstus pat šodien ar uguni grūti atrast, kur nu vēl pēc 300 gadiem. Šīs pārdomas man radās, kad nejauši TV redzēju vienu dok.filmu par kāda nezināma franču komponista atrasto muzikālo mantojumu. Nu tipisks 16.gadsimta H.Lediņš vs PV.
Tāpēc nekas man netraucēs turpmāk saukt klasisko mūziku par to laiku popmūziku - tāda ir vēsture.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.10 11:55:16
Dona, nu tad jau tas nav "Paraug Kristietis" bet tikai pats sevi par tādu uzdod...
Tak jautāju, vai tad tiešām tu negribi būt labs cilvēks... kaut vai tā?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.06.10 12:08:00
Mulders Vai esat apmierinaati ar savu luugshanu dziivi, -
[Ja meditāciju uzskata par lūgšanu - tad jā esmu apmierināts]
attieciibu kopshanu ar Dievu? [ Attiecības tiek koptas lēnām palēnām - harmoniski un bez steigas. Vai es gribētu ātrāk kā viss notiek - protams nē - jo tad zustu harmonija]. Ko pashi gribeetu tajaa mainiit, uzlabot? [ Neko negribētu mainīt - tāds kurss kāds tagad ir uzņemts - tāds ir apmierinošs un labs saskaņā ar JHVH apredzību ].
Balss
# Iesūtīts: 2009.06.10 13:28:07
Дона Маргарита
Vai neesi nekad sastapusi tādu īsti jauku cilvēku, kurš varbūt nemaz neko daudz un īpašu nerunā, bet no kura staro gaišums, tāds kā Dieva miers, labestība?
Kādreiz I.Ziedonis rakstīja par tādiem ļaudīm...
Ingars
# Iesūtīts: 2009.06.10 13:54:12
Ir jau ir cilvēki, kuriem ir liels dvēseliskais un garīgais potenciāls, taču vai tam "starojumam" ir kāda vērtība vai nozīme, ja tas nepagodina Dievu, bet tikai šo cilvēku? Vai drīzāk tas nav ļaunums, nekā labums? Labestība pati par sevi, ja tās avots nav Dievs, ir kroplība, surogāts utt. Šādi cilvēki neapzināti veido personības kultu, kas jau robežojas ar elkdievību. Un es domāju, ka jebkurš no šiem starojošajiem cilvēkiem kaut sekundi atrazdamies Jēzus Kristus starojuma gaismā kristu pie zemes izmisīgi brēcot - Kungs, esi man grēciniekam žēlīgs, es esmu nešķīsts, ļauns un samaitāts, man ir tāds kauns un bailes no taisnīga soda!
Ослик
# Iesūtīts: 2009.06.10 13:54:23
visi , kas ir NV ir cilvēki, ir labi, starojoši un gaiši
Ingars
# Iesūtīts: 2009.06.10 13:57:40
Ослик
Sen jau gribēju prasīt - kas ir tas saīsinājums "NV"?
Ослик
# Iesūtīts: 2009.06.10 14:10:04
Ingars
nevainība
KOALA [87.110.171.200]
# Iesūtīts: 2009.06.10 14:11:20
Ослик kas tevi nomac?
Ослик
# Iesūtīts: 2009.06.10 14:32:36
nedaudz pārfrāzējot
Ослик ir tipisks piemeers tam, ko Dona teica par paraugkristiesiem, kas pasi sev liekas ciešami
tā, kas daudz nerunā
# Iesūtīts: 2009.06.10 14:40:43
atbildot uz uzdoto jautājumu > kopumā esmu apmierināta > ir vēlme attīstīties un ir apzināšanās par savu nepilnību/mazumu
Mulders > par garīgās dzīves aspektiem neticīgajiem (un arī ticīgajiem ) > varētu pievienot jēdzienus domāšana un izzināšana ........ne tikai gatavu produktu baudīšnu (kā mūzika, māksla utt.)
Papucs > vēl jau ir mūsdienu klasiskā mūzika. ja jau tev mīļš ir Hardijs, vos ievērtē laikabiedra Magnusa Lindberga daiļradi (kaut viņa paustais varētu būt sarežģītāks izteiksmē)
tā, kas daudz nerunā
# Iesūtīts: 2009.06.10 14:46:30
hm.....man jautājums radās šai sakarībā > kā jums sķietās > vai garīgā dzīve ietver (arī lūgšanas, sv. rakstu lasīšana, mūzika utt.) baudīšnu?
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 83 , pavisam kopa bijuši: 10614