atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Jaunā gripa...
Mulders
Iesūtīts: 2009.04.28 16:59:33
Nu kā jums šķiet, vai šitais atkal ir ziepju burbulis lai farmācijas uzņēmumi uzvārītos, jeb ir nopietna lieta!
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Фёкла
# Iesūtīts: 2009.05.01 17:14:23
Balss
jaa, tevis ieteiktie aarstu ieteikumi tiesham ir nedzirdeti. Principaa jau es rokas nemazgaaju, bet tagad zinaashu, ka sakara aar gripas pandeemijas tuvoshanos, to jaasaak dariit
ģelavojs [80.70.23.14]
jaa, vot tvas piedaavaajusm jau skan gana nopietni! bet vai Kariibu salas neapdraud cunami vai komunisma regi?
Balss
# Iesūtīts: 2009.05.01 19:41:39
Jocigi, ka ne tikai musu princese uz zirna saklausa to, kas nemaz nav teikts un kas nebuut neattiecas uz vinu personigi...

Ka ir tik gruti izlasit butiskako sajaa peetijumaa: - neaizskart, neberzet acis un degunu, jo vieglakie ieejas celi organismaa siem virusiem ir caur acu un deguna glotadu.

Bet, ta ka gadas jau laikam cilvekiem neapzinati acis paberzet vai degunu pashnaukaat, tad labak ir to dariit ar ruupigi nomazgataam rokam.
P.S. Sie NAV MANI, bet gan WHO ieteikumi (par roku ipashi ruupiigo mazgashanu)..
Фёкла
# Iesūtīts: 2009.05.01 19:52:58
Balss
jaa, laikam gan tanteem princeshu mammu vecumaa ir gruutiibas pienjemt to, ka princeses shaadas lietas zina bez visiem WHO ieteikumiem un princeseem ir aizdomas, ka to zina jebkursh normali domaajosh cilveeks un netaisa no taa nez kaadu azhiotaazhu.
Wyss, no manas puses diskusija ir izbeigta!
Balss
# Labojis Balss: 2009.05.01 20:06:16
Фёкла
Nenem launaa, bet es nemaz ar tevi negribeju diskutet - tikai ierakstiju gripas diskusijaa to, ko esmu par so temu uzzinajusi.
Ja tu to jau zini - lieliski. Bet varbut ir kads cits lasitajs, kas sos petijumus vel nezin?
Kapec tu tik loti satraucies?

Liekas, ka lielaka dala iedzivotaju tomer neapzinas, ka virusu ieklushana caur acu un deguna glotadam visbiezaak notiek pasa cilveka ricibas rezultataa.

Jaunakie, pozitivie jaunumi no ASV un Vacijas virologiem - sis viruss tomer liekas mazak agresivs, neka sakuma tika pienemts, ir mazaka mirstiba, neka ar putnu gripas virusu Azija pagajusa gada.

<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 5 , pavisam kopa bijuši: 25176