atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Jaunā gripa...
Mulders
Iesūtīts: 2009.04.28 16:59:33
Nu kā jums šķiet, vai šitais atkal ir ziepju burbulis lai farmācijas uzņēmumi uzvārītos, jeb ir nopietna lieta!
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.28 17:00:49
Jautājums šejienes ķīmiķiem.

Parasti kaut kāda civilā aizsardzības sistēma paredz turēt valsts rīcībā vakcīnas visādām kaitēm. Pieņemsim, ka valsts iepērk šādas vakcīnas pret gripu... Cik ilgi objektīvi vakcīna tajās ampulās ir efektīva? Vai nav tā, ka iepērk, bet pēc 2-3 gadiem tas ir nederīgs vielu sakopojums, jeb pat toxisks?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.28 17:21:42
Ctulhu, bet cik ilgi izvelk vispaar vakciinas pret slimiibaam. Ilji tas ir dzilji individuaali!
Nu apmeeram, ja shodien iepeerk vakciinu pret kaut ko, vai taa vakciina pati par sevi (kaa viela) ir gana stabila lai staaveetu 20 gadus... Es te nerunaaju par to, ka pats viiruss var muteeties par hernju, kuru taa vakciina nekjer. Es te vairaak inceejos par pashu vakciinu kaa vielu ilgnoturiibu!

Es sapratu, ka jaa... ka pret shito shaizi kaut nedaudz paliidz esoshie lidizeklji un cik sapratu no zilaa ekraana, ka buutiibaa slimiiba IR aarsteejama... tb nav taa, ka nevar neko dariit tik rokas jaanoplaata!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.28 17:22:37
p.s. un ja "uzvārās" pa tēmu... tad, protams, man nav žēl! Labāk lai uzvārās par dzīvību glābjošām vielām, nekā par dzīvību iznīcinošām vielām (napalms etc.)
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.28 18:55:22
Ctulhu, aha... atbilde laba un izsmeļoša.
Paldies!
Фёкла
# Iesūtīts: 2009.04.28 19:03:17
Ctulhu
Cvitamiinu +fitonciidus.

Tobish - upenes ar kjiplokiem?
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.04.29 11:34:59
Ctulhu
sjitam buus apmeeram peec pusgada
Roche, teica, ka tomēr drusku ātrāk, jo fermentācijas process ilgšot 3 mēn. (rakstu par tēmu, kuru pilnīgi nepārzinu). Bet derot arī putnu gripas tabletes. Jautājums tikai vai (kurā brīdī un pie cik liela skaita saslimušo) valsts būs gatava šķirsies no saviem putnu gripas tablešu krājumiem.
Briesmīgi [91.179.79.11]
# Iesūtīts: 2009.04.29 12:10:20
Briesmīgi, jau tik daudzi ļaudis miruši.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.29 12:30:04
Briesmīgi, pagaidām nav tik traki... uz ziepēm paslīdot galvu pārsit stipri vairāk cilvēki... un no parastās gripas arī! Tagad jautājums, vai šitā herņa izaugs par ko lielāku nekā parastā gripa... jeb vienkārši būs vēl viena gripa cilvēku arsenālā!
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.04.29 12:48:14
Vispasaules ekonomiskajai krīzei seko vispasaules nāvi nesoša epidēmija. Prātā nāk Apokalipses jātnieki.
Repent, the end is neigh!
Mirga
# Iesūtīts: 2009.04.29 13:34:29
Kad pirms 2,5 gadsimtiem sākās t.s. industriālā revolūcija, neviens nevarēja paredzēt, kur tā reiz novedīs. Vai šodien tas ir citādi? Kad nu jau visa dzīvā Dieva radība tiek tai pakļauta, sākot, teiksim, ar puķēm un beidzot ar cilvēku?
Balss
# Iesūtīts: 2009.04.29 14:31:59
Фёкла
Nebija izpuusta ne putnu, ne shitaa gripa. Ja izdevas to ierobezot, paldies Dievam!
Ja Pasaules Veselibas Agentura paaugstinajusi pandemijas bridinajuma pakapi uz 4 (no 6), tad tas ir visai nopietni.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.29 14:37:15
Balss... par šito nezinu, bet Putnu gripa bij uzpūsts burbulis! Vienmēr salīdziniet to statistiku nevis ar aizņemto raidlaiku ziņu rindiņās, bet ar objektīviem upuriem un salīdziniet to piemēram ar autokatastrofās gājušo statistiku, ar to skaitu, kas nositās uz ziepēm paslīdot, ar to skaitu, kuri noslīkst rosolā no dzēruma tajā atlūzuši! Tikai tad varēs jūst īstos izmērus... skan jau ciniski, bet saukt par pandēmiju gripu, kuras mirstība ir mazāka par vidēji vienā dienā bojāgājušo skaita uz ceļa... Tad jautājums, kāpēc netiek ierobežotas automašīnas?

Protams, vajag pētīt, meklēt zāles... bet nevajag tāpēc no bixēm lēkt laukā! Ļausim lai speči dara savu darbu!
Balss
# Iesūtīts: 2009.04.29 14:53:56
Mulders
Putnu gripa netika nosaukta par pandeemiju!
Bija pandemijas iespeja - tiesi tapat, ka tas ir sobrid, jo ir mutejis viruss, pret kuru vel nevienam nav imunitates, un kurs VAR izpaltities visa pasaule, ja neizdosies to ierobezot.
Kriii
# Iesūtīts: 2009.04.30 12:42:12
Фёкла
Piekrītu! Man gan liekas, ka tas ir mēģinājums ļaudīm novērst skatu no globālākām lietām, lai pievērstos kaut kādām gripām.
Balss
# Iesūtīts: 2009.04.30 23:04:16
FYI:
Pasaules veslibas Agentura (WHO) ir paaugstinajusi pandemijas trauksmes pakapi uz 5 (6 ballu sistema).

Nesapratu Фёклаs komentaru.
Vai apzinaties, ka nak vilciens un paiet nost no sliedem ir nepareizi un liecina par manu ticibas vajumu?
Фёкла
# Iesūtīts: 2009.05.01 09:07:17
Balss
kada veida tu paej nost? Esi izdomaajusi pretgripas zaales? Vai arii taisiijies braukt uz Meksiku un atdevi atpakalj biletes? Ja taa, tad piekriitu - tad dari pareizi.
Bet ja tu tikai baidies un runaa par shausmaam, ko var izdariit cuuku gripa un neko REAALI iesaakt nevari - tad jaa - tad to var teikt ta,a kaa tu teici - tas ir ticiibas vaajums.
Serafima
# Iesūtīts: 2009.05.01 10:03:35
Фёкла
es gan baidos laikam esamu vāja, bet cūkgripis ir jau Dānijā un baumo, ka Lietuvā
Balss
# Iesūtīts: 2009.05.01 10:05:12
Ludzu, nocitee, Фёкла, kur es runaju par shausmaam. Ja vispar, tad varbut kaut kad agrak esmu minejusi faktu (ne manis izdomatu) par to, ka I pas. kara laika pirmaja zinamaja gripas pandemijaa mira vairak cilveku, neka gaja boja kara darbibas rezultata. Tas ir fakts, nevis shausmas.

Apzinaties sadas pandemijas iespeju, rekinaties ar to un attiecigi pastiprinati ieverot dazus Veselibas organizacijau un arstu ieteikumus nav ne panika, ne shausmas, ne ticibas vajums.

Es varu atkartot arstu ieteikumus, kadus esmu lasijusi no eksperimenta, kuraa meginaja noskaidrot vieglakos inficesanas celus pilienu infekcijas virusu saslimsanam (piem., iesnu virusiem). Cik saprotu, ari gripas virusi izplatas pa so pasu celu.

Tatad - vieglakie ieejas celi organisma siem virusiem ir caur acu un deguna glotadu.

Tatad katram pasam iespejamaa aizsardziba:
- biezhi mazgat rokas, tas rupigi ieziepejot (lidzigi kirurgiskajai roku mazgasanai),
- neaizskart, neberzet acis un degunu,
- izvairities no skjaudoshiem cilvekiem.

Plus parastie ieteikumi - izvairities no lielam cilveku masaam, uztureties svaiga gaisaa, lietot vitaminus, stiprinat savu imunitati.
ģelavojs [80.70.23.14]
# Iesūtīts: 2009.05.01 10:21:46
Piedāvāju ļoti labas jalas, somas u.c. izstrādājumus no tīras gļotādas. Lai izvairītos no cilv. masām, svaigs gaiss, vitamīni, stipra imunitāte- piedāvāju neapdzīvotu salu karību jūrā, viss svaigs un izaug uz vietas!
Balss
# Iesūtīts: 2009.05.01 12:16:13
ģelavojs [80.70.23.14]
Davai, esmu ar mieru uz Karibu salam, ja tu noperc man bileti uz privato lidmasinu, kas aizlidina uz neapdzivoto salu un piesuti naudinu prieksh partikas piegadeem ka dazkaart Evolucijam!

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 22 , pavisam kopa bijuši: 26067