atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem lūdzu nokomentējiet atgadījumu
trista
Iesūtīts: 2009.04.20 21:20:34
Pienāk pie manis uz ielas sieva, prasa ceļu, kad laipni parādu ceļu uz viņas meklēto ielu, sieva uzsāk sarunu: sak man vajagot pareģot, ka lāsts man uzlikts, un ka noteiktā dienā, noteiktā stundā manam tuviniekam liela nelaime notikšot, kādas piecas reizes konkrētu dienu un stundu nosauc. Nelīdz arī tas, ka saku, ka tam visam neticu. Pareģojums diezgan briesmīgs un lai gan domāju, ka neticu tam, tik un tā sirds tomēr nemierīga. Maz par šīm būšanām zinu. Ko Jūs man ieteiktu?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Saulespuķe
# Labojis Saulespuķe: 2009.04.21 18:41:55
Ctulhu
Eksperimenti un tamlīdzīgas gudrības (piedod, ja izklausās ironiski, bet tie samēri ir tieši tādi) beidzas saskarsmes brīdī.

Iesākumam izlasi šito: http://www.eleison.lv/sveetie/viri_un_sievas/KipriansJustin.. e.htm
IR VĒRTS!

P.S. Esmu, piemēram, redzējusi savām acīm, kā normālā luterāņu baznīcā sestdienas vakara slavēšanas dievkalpojumā pēc aizlūgšanas par kādu pavecu, miesās brangu kundzi viņa nokrita zemē un nenormālā ātrumā sāka ritināties pa baznīcas grīdu (kā piemēram ripo speciāli aizripināts zīmulis). Vai ja kāds (ārēji absolūti normāls cilvēks) līdzīgā situācijā sāk ķērkt necilvēcīgā balsī. Ir gadījies, mājās pie datora rakstot kādas svētīgas kalpošanas lietas, piedzīvot pēkšņas šaušalas - nu tā, ka burtiski mati ceļas stāvus, kad ir vairāk kā skaidra sajūta (ne iedomas), ka neesi dzīvoklī viens. Ikviens, kas piedzīvojis šitā veida bailes, tās nemaldīgi atšķir no pasaulīgajām. Tā ir realitāte, ko nenovēlu piedzīvot.
Ir tuvi mācītāji, kas man stāstījuši savu pieredzi - kad aizmidzis cilvēks sāk runāt pretējā dzimuma balsī un stāsta personiskas lietas, ko NEVIENS cits nevar zināt utt.
Mana tuva ticīga kolēģe nesen stāstīja par to, ka piedzīvojusi arī fizisku iejaukšanos dzīvoklī (tai situācijā bija to veicinoši apstākļi) - kad pēc nakts, kuru viņi pavadījuši savā dzīvoklī, viss dzīvoklis bijis apgriezts kājām gaisā, drēbes un lietas izmētātas, visas durvis un logi atrauti vaļā utt.


Cilvēks iepretīm tam visam ir absolūta nulle. Tikai Kristus glābjošā žēlastība var no tā pasargāt. Protams, ka velnam ir divi mērķi - vai lai cilvēki viņu vispār neņem par pilnu, vai lai arī pārlieku baidās. Lai Dievs žēlīgs, ka vairāk domājam par Viņu, ne par ko citu!
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2009.04.21 18:48:37
Ctulhu
Labi, paliec pie sava, ar vārdiem Tevi nepārliecināšu!

Bet par Kiprianu izlasi! Iesākumam.
incognito
# Iesūtīts: 2009.04.21 19:13:48
Es par šādām lietām īstenībā varu domāt tikai, izmantojot Aiko_Saules terminoloģiju. Saulespuķei - viņas realitātē - cilvēks ir nodots varenu ļauno garu varā, no kuriem cilvēks var paglābties tikai nemitīgi lūdzot Kristu; Ctulhum - viņa realitātē - ļauno garu nav.
Vai viena no šīm realitātēm ir reālāka par otru? Grūti teikt. Kristus teica: "Lai jums notiek pēc jūsu ticības". Varbūt tā arī notiek.
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2009.04.21 19:34:25
Ctulhu
Saprotu un cienu Tavu vēlmi visu zinātniski izpētīt, reiz biju tāda pati! Ar to mēs nu atšķiramies - ticīgam cilvēkam te nav ko pētīt, viss ir skaidrs.

incognito
"cilvēks ir nodots varenu ļauno garu varā, no kuriem cilvēks var paglābties, tikai nemitīgi lūdzot Kristu" - neprecīzs formulējums. Nav nodots ! Precīzāk būtu - pats nodevies (neapzināti vai apzināti) velna varai - kurš nav ar Dievu, tas ir ar velnu, vidusceļa un neitrālās pozīcijas nav.
P.S.Šķiet, braucam ārpustēmā.
Memekija
# Iesūtīts: 2009.04.21 21:33:06
Trista! tā sieva gadījumā tev nepiedāvāja par labu samaksu to lāstu noņemt?Tas parasti šādos gadījumos ir nākošais solis. Saproti, veikli cilvēki vienkārši tā pelna naudiņu!!Protams, vari aizlūgt par savu tuvinieku, bet vairāk par sevi, lai tev mierīgs prāts
incognito
# Iesūtīts: 2009.04.22 18:16:12
Ctulhu
njemam kaadu cilveeku, kura realitaatee tie objekti ir, izmantojam vinju par saadas realitaates zondi un ieguustam objektus aprakstoso informaaciju - tb informaaciju par garu uzbuuvi, sastaavu, etc.

Tu vari droši izjautāt Saulespuķi par viņas realitāti un nešaubos, uzzināsi daudz ko interesantu. Ka tu nevarēsi savā realitātē tos pārbaudīt, varētu būt, jo kā tu vari pārbaudīt kaut ko, kas neeksistē tavā realitātē.
Vispār visa tā daudzo realitāšu būšana, protams, velk uz solipsismu, bet tas ir veids kā komunicēt ar citādi domājošiem cilvēkiem, neturot viņus par trakiem vai meļiem.
incognito
# Iesūtīts: 2009.04.22 18:53:33
Ctulhu
Tas nav tik vienkārši. Protams, mistiķa realitātē neradīsies visticamāk nekādas tehnoloģijas, jo tehnoloģiskais piegājiens esamībai ir pretrunā ar šo realitāti. Tomēr mistiķu realitātēs var rasties lietas, kas nopietni ietekmē citus cilvēkus. Piemērs varētu būt tā pati kristietība, kuras iespaids uz pasaules vēsturi ir vismaz tikpat liels kā riteņa izgudrošanai, Ņūtona atklāsmēm par inerci un vispārējajai relativitātes teorijai kopā.
Brokolis [87.110.171.237]
# Iesūtīts: 2009.04.27 21:42:17
Neuztraucies, mās, vairāk: "
Valsts policija Kandavā pēc pusgadu ilgas meklēšanas aizturējusi sievieti, kas uzdevās par gaišreģi no Zilākalna un no vairākiem cilvēkiem ir izvilinājusi naudu.
Jau ziņots, ka kāda sieviete pērn 14.oktobrī Rīgā, Jeruzalemes un Dzirnavu ielas krustojumā, vispirms kādai garāmgājējai apjautājusies, kur atrodas Antonijas iela, tad sievieti brīdinājusi, ka 10.novembrī ies bojā viņas jaunākais dēls, bet pēc tam - arī vecākais dēls.
Lai tā nenotiktu, sievietei esot viņai jāsamaksā nauda. "
Avots: BNS
vienkāršais gunča
# Iesūtīts: 2009.04.27 22:14:33
pazīstu to sievieti, kuru apkrāpa.... manuprāt, šo tēmu var beigt.
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 9 , pavisam kopa bijuši: 16265