atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem lūdzu nokomentējiet atgadījumu
trista
Iesūtīts: 2009.04.20 21:20:34
Pienāk pie manis uz ielas sieva, prasa ceļu, kad laipni parādu ceļu uz viņas meklēto ielu, sieva uzsāk sarunu: sak man vajagot pareģot, ka lāsts man uzlikts, un ka noteiktā dienā, noteiktā stundā manam tuviniekam liela nelaime notikšot, kādas piecas reizes konkrētu dienu un stundu nosauc. Nelīdz arī tas, ka saku, ka tam visam neticu. Pareģojums diezgan briesmīgs un lai gan domāju, ka neticu tam, tik un tā sirds tomēr nemierīga. Maz par šīm būšanām zinu. Ko Jūs man ieteiktu?
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
trista
# Iesūtīts: 2009.04.20 21:21:40
Būtu Jums pateicīga, ja Jūs izteiktu savus viedokļus.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.04.20 21:24:22
Aizlūdz par savu tuvinieku, un atstāj kreņķi Dieva ziņā.
jenocs
# Iesūtīts: 2009.04.20 21:57:44
teevreizee taa fraaze "pasargaa muus no ljaunaa" paliidz,ja luudzot to taa arii domaa.ja tas tuvinieks nav Dieva beerns Jeezuu Kristuu tad gan nez kaa var sanaakt.
vienkāršais gunča
# Labojis vienkāršais gunča: 2009.04.20 21:58:15
Šitas jau ir dzirdēts... manai grāmatvedei pirms 5 gadiem.... teica, ka dēls mirs.... un viņa varot palīdzēt... Dēls dzīvs un māte ar. Ja tā ir čigāniete, vajag ar elli piedraudēt - ir redzētas, ka pašas sāk kaukt un vaimanāt un mūk prom..
jenocs
# Iesūtīts: 2009.04.20 22:01:00
visdriizaak naudinju gribeeja, pret instrukciju, kaa no nelaimes izvairiities.
Gnostikis
# Iesūtīts: 2009.04.20 22:18:21
Esmu pētījis šos jautājumus un visā visumā nonācis pie slēdziena, ka nākotni paredzēt nav iespējams, bet pareģojumi piepildās, jo cilvēka gars tos gaida. Garam ir milzīgs spēks pār matēriju - atceramies piemēru ar Pēteri, kurš varēja staigāt pa ūdens virsu, ja vien noticēja, ka to spēj.

Līdz ar to, es ieteiktu par tām muļķībām vispār nedomāt un neuztraukties.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.04.20 22:46:28
Bez Dieva ziņas nekas nenotiekot.
Domformas ir domformas. Tavs vārds pret viņējo. Varbūt radīt domu, ka gan tajā dienā, gan nākošajās viss būs labākajā kārtībā?
Olita, ko saki par šādu risinājumu?
Gnostikis
# Labojis Gnostikis: 2009.04.20 22:50:28
Varbūt radīt domu, ka gan tajā dienā, gan nākošajās viss būs labākajā kārtībā?

Un Jēzus atbildēja un tiem saka: "Ticiet uz Dievu. Jo patiesi Es jums saku: ja kas šim kalnam sacīs: celies un meties jūrā! - un nešaubīsies savā sirdī, bet ticēs, ka notiks, ko viņš saka, tad viņam tas notiks. Tāpēc Es jums saku: visu, ko jūs lūgdami lūgsit, ticiet, ka jūs dabūsit, tad tas jums notiks. Marka 11:22-24

PS Kā jau minēju - garam ir absolūta vara pār matēriju, bet, lai to realizētu, ir jātic, ka tas notiks. Tas ir kā filmā "Matrica" ar karotītes salocīšanu ar domu spēku - tā nesalieksies, ja to tu to mēģināsi saliekt. Bet tā salieksies, ja tu to lieksi.
Gnostikis
# Labojis Gnostikis: 2009.04.20 23:18:13
artos
Es, protams, negribu kļūt cinisks, bet vai Tavs ierosinājums nav stipri pārspīlēta reakcija uz kaut kādiem māņiem? Un vai rīkojot tamlīdzīgus teātrus, mēs nestiprinātu cilvēkos ticību māņiem un pesteļiem?

PS Piekrītu jenocs, ka lūgšana "Tēvs mūsu" jau ietver lūgumu pasargāt no ļauna un piebildīšu, ka kaut kāda īpaša lūgšana norādītu uz to, ka mūsu izpratnē "Tēvs mūsu" nav pietiekama, lai gan pats Jēzus Kristus ir norādījis, ka tajā ir viss nepieciešamais.

Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.20 23:44:22
trista, nekas taviem tuviniekiem nedraud un nekāds lāsts tev nav... Ej ar mieru!
Gnostikis
# Iesūtīts: 2009.04.20 23:52:26
artos
Atļaušos iebilst pret manu vārdu sagrozīšanu:
1) Lūgšanu es par teātri neuzskatu, bet uzskatu, ka "Tēvs mūsu" ir pietiekama lūgšana, kā uz to ir norādījis Jēzus (Mateja 6). Tas viens.
2) Ja cilvēks vienreiz nesapratīs, ka tie ir māņi, tad viņš turpinās dzīvot bailēs no lāstiem, nepārtraukti lūdzoties, lai šie lāsti tiek noņemti. Lai gan faktiski vajadzētu saprast, ka Dievs mūs sargā un nekādi lāsti mums nav bīstami.
Gnostikis
# Labojis Gnostikis: 2009.04.21 00:26:15
artos
Nevaru nepiekrist, tomēr pieminētajai Rakstu vietai (1.tes.5:17) ir arī pirmā rindiņa, un kopā tas skan tā: Esiet priecīgi vienumēr, lūdziet bez mitēšanās Dievu. Un tas, savukārt, man nelīmējas ar dzīvošanu bailēs un nemitīgām aizsardzības lūgšanām, bet gan vairāk ar dzīvošanu priekā un pārliecību par to, ka Dievs mūs sargā.
a_masiks
# Iesūtīts: 2009.04.21 00:31:53
artos
Tu esi ģēnijs!
Vienā teikumā pateikt, ka tie ir meli un šai informācijai ir nulles vērtība.... un tur pat, neatejot no kases uzskricelēt kapitālu pamācību ar lūgšanām, konkrētiem psalmiem un ieteikumu iesaistīt savu mācītāju, kas ļautu novērst kaut kādu ļaunumu no šīs "nulles vērtības informācijas"....

Tas tjipa - "wai, wai cik jūs māņticīgi!!! Nu kur tas mūsu gadsimtā tā redzēts! Kauns pār visu ģīmi! Es gan neno kā tāda nebaidos un galvā neņemu! Man kabatā ir lieldienās kauta raibā truša kreisā ķepa, iespiežu to ķepiņu pie plaukstas, savām rokām un kājām sakrustoju čurikus, un noskaitu 3x tēvreizi! Un visādi tādi pesteļi man ij klāt neķeras! Es takš neesmu nekāds māņticīgais, dies pas...!"
incognito
# Iesūtīts: 2009.04.21 09:07:28
Dīvaini, ka neviens neiesaka atrast šo sievieti un piedāvāt viņai kādu naudas summu, lai viņa šo briesmīgo lāstu novērš.
incognito
# Iesūtīts: 2009.04.21 09:19:33
Dunechka c Neglinnoj
Nu, ja mēs vienojamies, ka aiz šiem draudīgajiem pareģojumiem nav nekādas realitātes, tad tā pārvēršas par tīri psiholoģisku problēmu. Kā atgūt mieru. Katram cilvēkam ir kaut kādas iestrādes, kas arī jāpielieto, vai tās būtu pastaigas gar jūras malu, vai lūgšana, galvenais sākt ar skaidru apzināšanos, ka tā draudīgā situācija pastāv tikai iedomās.

Bet man likās, ka kristieši jau parasti tic pārpasaulīgām lietām, tai skaitā lāstiem kā noteiktai realitātes formai. Tad šāda situācija var tikt traktēta kā Sātana uzbrukums un, protams, prasa aktīvu pretdarbību, lūdzot aizsardzību no pretējās puses, Dieva.
incognito
# Iesūtīts: 2009.04.21 09:27:10
Dunechka c Neglinnoj
Kāpēc gan? Pilsēta, kas stāv kalnā, nevar būt apslēpta. Skaidrs, ka visi pārrunā tās iekārtojumu.
danar
# Iesūtīts: 2009.04.21 09:29:20
tristavarbūt vienkarsi ar kadu izrunajies par so gadījumu un nepaliec viena,lai nav jadomā par to.Ar laiku aizmirsīsies.
Man ar paregoja,biju nekristīta,neko nebiju dzirdējusi ne par lūgsanam,ne Dievu,ne kas jadara,dzīva esmu un radinieki dzīvi.Izvilka man 4 latus,pec tam staigaju ka nohipnotizēta.Pec tam tantuku satiku kafūzī, vina uzsauca savejiem;)Patiesībā sie tantuki pasi ir zem lāsta.


incognito
# Iesūtīts: 2009.04.21 09:38:01
Dunechka c Neglinnoj
Nu, ir lietas, kas no malas ir redzamas sliktāk, bet ir arī tādas, kas vērotājam no malas redzamas labāk.
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2009.04.21 18:09:03
Ctulhu
Ir cilvēku hakeri un ir tie, kas tiešām saistībā ar ļauniem gariem. Tas ir ĻOTI atšķirīgi.
Kamēr praksē ar to reāli nesaskaras, tam grūti tic pat ticīgie. Atliek vienreiz redzēt vai dzirdēt to, kas tiešām no tumsas nāk, lai pietiktu uz visiem laikiem.

P.S. Ir personīgi gadījies. Vairs sen nekādu šaubu arī par šo realitāti.
Saulespuķe
# Labojis Saulespuķe: 2009.04.21 18:11:57
trista
Dzīvo mierīga tālāk - lūdzies, nožēlo grēkus, saņem Sv.V., esi baznīcā un nekāds ļaunums Tev nekaitēs! Kad bailes un glupas domas uznāk, apzīmē sevi ar krusta zīmi, kam arī Luters nav pret, un aizņem savu prātu ar kādu īsu lūgšanu.
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 88 , pavisam kopa bijuši: 36445