atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Hollivuda un religija.
Sandis
Iesūtīts: 2009.04.09 05:11:55
Aizskaršu visnotaļa interesantu tēmu.Pēc filmas"Paregojums"noskatīšan.. ās,mani nepameta sajūta,ka notiek masu apziņas skalošana,pēc pilnas programmas.Kāds ir motīvs un mērķis,varu izteikt strikti subjektīvu viedokli.
Man nāk prātā filma"Pareģis",ar galvenās lomas izpildītāju Nicolas Cage.Jā,jā to pašu Nicolas Cage,kas izpilda galvenā aktiera lomu filmā"Pareģojums".
Pavisam īsa anotācija abām minētajām filmam.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Sandis
# Labojis Sandis: 2009.04.13 17:22:49
Balss
Es tev informāciju noliku uz paplātes,pa virsu uzbēru glazūru.Kas vēl tev ir nepieciešams?
Tiešām,krieviem arī,izejot no tavas logikas,nebija vērtīgi iešaut pašam sev kājā,pie tam,tik pamatīgi un sāpīgi,lai klibotu uz mūžu.
Bet,tajā pašā laikā,vahabisms tā nav joka lieta un krievi to saprata.Nez vai tu gribētu dzīvot līdzās ar vahabistiem un arī krievi to nevēlējās.
Kundali
# Iesūtīts: 2009.04.14 17:27:06
Filmas ar "pasaules gala" tēmu ir daudzas, man patīk piemēram nesen uzņemtā Naitši Šjamalana filma "Notikums" .
Bet rokoties Internetā, atradu 2 interesantus vēstījumus, tā saucamos "čenelingus" - kur jau konkrēti apraksta - komētu kura tuvojās no Galaktikas centra mūsu Zemei - lai notiktu tā saucamā "ražas novākšana"

http://baznica.lv.googlepages.com/ufo
ZHUZHU [205.209.142.62]
# Iesūtīts: 2010.11.17 11:56:33
http://www.uggsbootsbest.com/u94-ugg-bailey-button-boots.html
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.11.17 12:05:26
Hei, moderatori, nobloķējiet reklāmu spamu!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.11.17 14:26:42
Man shiis abas filmas bij pa vienu ausi iekshaa pa otru aaraa... Galvaa maz kas palika... un iipashu probleemu nesaskatu. Apokaliptiskaas filmas ir viens no Holivudas virzieniem... nu bizness... nav ko uz to pavilkties.

Taapat ir bojeviki, polichu gabali, sazveerestiibas gabali, shausmu filmas etc. etc. etc.
ex-Kombulis [76.10.212.83]
# Iesūtīts: 2010.11.22 01:30:28
Daudz tuvāk patiesībai ir filmas Sazvērestības teorija. Tur gan no reliģijas daudz nav.

<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 97 , pavisam kopa bijuši: 12955