atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem no manas pieredzes
emocija9
Iesūtīts: 2009.04.05 14:14:14
Tagad Latvijā ir populāri (es nezinu kā precīzi viņus nosaukt) visādi austrumu filozofijas meditatīvi centri, kur notiek visādas praktiskas lietas, -joga, cigun u.c.
Lieki Jums teikt, ka tie ir visi sātana iestādījumi.
Es nezinu, ko tur īsti māca un kā , bet esiet piesardzīgi, kad Jūsu "garīgais skolotājs" mācot Jums meditēt māca Jūs apturēt savu prātu un nelaist tur nevienu domu iekšā, jo šajā procesā Jums var pieslēgties vai vesels leģions ļaunu garu un Jūs vairs nebūsiet noteicēji par sevi, jūs būsiet kā marionete, kuru vadīs ļaunie gari uz iznīcību, kas būs mokpilna šausmīga nāve, ja jūs neklausīsiet tam , ko viņi lik
To visu saku no personīgās pieredzes, mani nohipnotizēja izskatīgs vīrietis, man likās ka viņu mīlu un biju gatava darīt visu ko, līdz nonāca līdz manis aprakstītajai darbībai, tad es vairs nebiju noteicēja par sevi.........................................................
īstenībā varēju jau būt mirusi, bet dzīvais Dievs - Trīssavienīgais Dievs deva man vēl vienu ies
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.09 15:36:33
Memekija, bet emocija runā kāreiz, ka viņa tika līdz burkāna nokošanai... un ka jau sāka košļāt, kad atklājās, ka burkānā beigta pele... Protams, ka viņa pat pirmo kumosu līdz galam neapēda, bet izspļāva...

A tu saki - nē vajag 3kg burkānu apēst, tikai TAD ir tiesības par pelēm runāt!

Es te tikai demonstrēju šīs loģikas "Ak tad tu nepamēģināji, tad kā tu zini, ka tas neder" vājo un liekulīgo formu!

Es nesaku, ka tu te speciāli kādu kūdi uz Hash lietošanu, vai ka emocija adekvāti reaģē! Bet ikvienam cilvēkam ir tiesības izteikties arī no nelielas pieredzes. Tā jau tāpat galu galā būs mūsu izvēle, vai šo infu ņemt vērā vai nē...
Memekija
# Labojis Memekija: 2009.04.09 15:40:09
Mulder! tu domā,ka labāk ar tiem burkāniem nemaz nesākt- a ja nu tur pele! Bet vispār jau nav ko ņemt tos burkānus no miskastes- mazāk iespēju būs, ka tur peles gadīsies
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.09 16:29:16
Memekija... Jā... bet skaistos kārtīgos plauktiņos mēdz stāvēt etiķskābes! Tākā "miskaste" vēl nav arguments!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.04.09 16:48:14
Ctulhu
A es pat biju mēģinājis mazliet. :-) Pāris reižu forumā atzinos, ka esmu nedaudz iemēģinājis kristietību un krišnaītus.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.09 16:53:31
Ctulhu, tas ko es Ezītim pārmetu, ka viņš vibrē kā uz karstas pannas un nevar nobāzēties kaut kur vienā vietā... lai ij pašam ij sašam skaidrs ko šis pārstāv

Es jau runāju vispārīgi... jo es arī saprotu Memekijas argumentu... ka jā... spriest par Budismu pēc kaut kāda pseido-Budista "kursiem" var izrādīties ne pārāk adekvāti!

Es tik tā... norādu abu argumentu stiprās un vājās vietas... Tāpēc vispārinājumiem var būt gan laba gan slikta nozīme... Nav jau šīs lietas tik vienkāršas!

Un es nepārmetīšu cilvēkam, kas bēg no Kristietības pēc tam, kad ir pastudējis piemēram RKB (ne)darbus! Tas ko varu piedāvāt ir iepazīt "citu kristietību"

Jo mūsu pasaulē mēs pārāk viegli klumpojam visu vienā maisā, nepaskatoties, ka īstenībā zem vārda "kristietība" mēdz pabāzt arī tādas lietas, kam ar Kristietību nekas cits kā vārds arī nav kopīga!
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.04.09 18:10:01
Mulders Tavi iebildumi man ir saprotami...tu par katru cenu centies aizstāvēt kristietību Bet es vienmēr nostāšos pret šādiem kategoriskiem apgalvojumiem. Paskatīsimies no citas puses...šādu apgalvojumu saka Jehovas liecinieks, tipa visas reliģijas ir no sātana...nu kā skan Stulbi, vai ne, bet jato saka kristietis attiecībā uz citām ticībām?...tad jau laikam nav stulbi
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.09 18:27:22
Džonijs, man tomēr šķiet, ka tu nesaprati manus iebildumus!

Tas ko es saku ir tas, ka experti nav vienīgie, kam ir tiesības izteikt savu viedokli par oponējošiem pasaules uzskatiem un pamatot vai nepamatot šādus uzskatus.

Tas ir... Memekijas iebilde, ka "Runājam par to ko nezinām" nekādā vīzē nekorelē ar Emocijas secinājumiem.

Apgalvojums, ka reliģija ir no Sātana nekļūst patiess vai nepatiess atkarībā no tā kurš to saka un cik informēts šis "kurš" ir.
Tieši tāpat kā, ja es pasaku ka 2x2=4 ir patiess neatkarīgi no tā vai es līdz 4 vispār protu skaitīt! Un otrādi, es varu būt aritmētikas experts, bet ja es apgalvošu ka 2x2=5, tas vienalga būs muļķības, pat ja es visu mūžu esmu 2x2 reizinājis un varu sevi uzskatīt par 2ieku rēzrēķina expertu!
incognito
# Iesūtīts: 2009.04.09 21:54:53
Atliek izveidot matemātisku pierakstu veidu, kurā skaitļi no 1 līdz 10 iet 1, 2, 3, 5, 4, 6, un tā tālāk, un Muldera absolūtā patiesība nonāk kaķim pie astes.
rainars
# Iesūtīts: 2009.04.10 15:20:41
Katram savi trūkumi un savi pārbaudījumi sasniedzot pilnību.Sirdsžēlīgu līdzjūtibu.
Sandis
# Labojis Sandis: 2009.04.10 18:23:24
emocija9
Patiesībā sakot,paplašināts apziņas stāvoklis,kad apziņa,ir vērsta uz tagadnes laiku,nav nemaz unikāls vai tikai meditācijas procesā sasniedzams stāvoklis.
Kad cilvēks smejās,cilvēks nedomā.Tieši tāpēc,paplašinātas apziņas stāvoklis,kad cilvēks smejas,ir apziņas stāvoklis,kuru mēs tiecamies piedzīvot atkal un atkal.Tas pats attiecas uz ekstrēmiem sporta veidiem,kad ir jādomā tagadnes laikā.Jādomā,kur spert kāju,kur likt roku.Visas kustības un rīcības ir sinhronas un automatizētas,jo uz spēles ir likta dzīvība,tāpēc,nav iespējas kļūdīties,jo kļūda var būt letāla.Tas,ir apziņas stāvoklis,par kuru raksta Kristus sacīdams:"Kas liek savu roku uz arkla un skatās atpakaļ,tas neder dieva valstībai."Bez šaubām,runā par pagātni.Kā arī"Tāpēc nezudaities nākošā rīta dēļ,jo rītdiena pati par sevi zudīs."Bez šaubām,runā par nākotni.Līdzībā ar piecām gudrām un piecām ģeķīgām jaunavām,runā par tagadnes apziņu,sakot:"Esiet modri."Meditācija nenozīmē iegrimt bezapziņas stāvoklī,tieši pretēji.Meditācijas laikā apziņa ir jātur moža,bet ir jāiemācās pārstāt domāt meditācijas laikā.Izslēgt prāta troksni-domas un paplašināt apziņu.To var nosaukt par pastiprinātu uzmanības koncentrēšanu tagadnes laikā,par kuru raksta Kristus un Esamības piedzīvošanu.
Tolle,to raksturo tā:
Tāpēc,,ka identificējat sevi ar domāšanu,kas nozīmē,ka apziņu par savu "es" veidojat pēc prāta satura un aktivitātes.Jums šķiet,ka,pārtaucot domāt,jūsu vairs nebūs.
"Domātāja vērošanas" vietā pārtraukumu prāta straumē var radīt,gluži vienkārši sakopojot savu uzmanību uz Tagadni.Sajūtiet tieši pašreizejo brīdi.Šādā veidā aiznesat apziņu prom no prāta aktivitātēm un radāt mirkli bez prāta,kad jūsu apziņa ir ārkārtīgi modra,taču jūs nedomājat.Tāda ir šīs meditācijas būtība.

Jebkurā gadījumā,ļoti žēl,ka nokļuvi šarlatāna rokās,kas centās izmantot tavu bezpalīdzīgo stāvokli.Iespējams,tu sevi būtu pasargājusi,ja tev būtu kaut mazākais priekštats,kāda ir meditācijas būtība un kas ar domāšanas pārtraukšanu tiek paskaidrots,tiek panākts.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.10 18:41:27
inco, muļķības... 2x2=4 neatkarīgi no tā kā tu 2ieku pieraksti
incognito
# Iesūtīts: 2009.04.10 18:53:35
Nē, augstāk minētajā sistēmā 2x2=5
rainars
# Iesūtīts: 2009.04.10 18:54:50
Miers ar Jūsu namiem.
Sandis
# Iesūtīts: 2009.04.10 19:17:13
Sokrata dzelžainai logikai grūti nepiekrist.
Ja sešiem spēļu kauliņiem tu noliksi blakus četrus, mēs teiksim, ka to ir pusotru reizi vairāk par četriem; ja noliksi tiem blakus divpadsmit, to būs uz pusi mazāk, un citādi teikt nav pieļaujams.
Vai kaut kas var kļūt lielāks apmērā vai skaitā,ja tas nepieaug?
Nekas nekad nekļūst lielāks vai mazāks apjomā vai skaitā,kamēr vien tas ir vienāds pats ar sevi.
Otrkārt — kam neko nepieliek klāt un neatņem nost, tas nedz pieaug, nedz dilst, bet vienmēr ir vienāds.
Memekija
# Iesūtīts: 2009.04.11 09:48:56
Sandi! Paldies, labi komentāri
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.04.12 14:22:31
emocija9, pamatojoties uz kādiem apsvērumiem, Tu izdarīji pieņēmumu, ka "visādi austrumu filozofijas meditatīvi centri" kļūst populāri Latvijā?
Gnostikis
# Labojis Gnostikis: 2009.04.20 20:47:10
emocija9
...visādi austrumu filozofijas meditatīvi centri, kur notiek visādas praktiskas lietas, -joga, cigun u.c. Lieki Jums teikt, ka tie ir visi sātana iestādījumi. Es nezinu, ko tur īsti māca...

O, sancta simplicitas! Bet, ja nopietni, tad mums ir lieliska pamācība, pēc kuras mēs varam vadīties, lai saprastu, kas ir kas:

Sargaities no viltus praviešiem, kas pie jums nāk avju drēbēs, bet no iekšpuses tie ir plēsīgi vilki. No viņu augļiem jums tos būs pazīt. Vai gan var lasīt vīnogas no ērkšķiem vai vīģes no dadžiem? Tā katrs labs koks nes labus augļus, bet nelabs koks nevar nest labus augļus. Labs koks nevar nest nelabus augļus, un nelāga koks nevar nest labus augļus. Katrs koks, kas nenes labus augļus, top nocirsts un iemests ugunī. Tāpēc no viņu augļiem jums tos būs pazīt. Ne ikkatrs, kas uz Mani saka: Kungs! Kungs! - ieies Debesu valstībā, bet tas, kas dara Mana Debesu Tēva prātu. [Mt.7:15-21]

PS Personīgi es neesmu redzējis, ka kāds budistu centrs būtu nesis sliktus augļus - tieši otrādi - budisms sludina mieru, atteikšanos no Velna kārdinājumiem un tuvākā mīlestību. Manuprāt, budisms savās praktiskajās izpausmēs ir krietni tuvāks Kristus mācībai, nekā vairuma kristiešu izdarības.
incognito
# Iesūtīts: 2009.04.20 22:09:16
Gnostikis
Jauki tevi te manīt atkal.

Betr kas attiecas uz budismu - neviens nav ideāls. Ar budistiem gadās, ka viņi par daudz fokusējās uz savu "garīgo attīstību", aizmirstot rūpes par citiem. Budisti var arī no kristiešiem šo to pamācīties, piemēram, labdarību.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 35292