atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem ...piedod tiem, jo tie nezina, ko tie dara ?
EzītisMiglā
Iesūtīts: 2009.03.26 09:22:40
Lūk. 23:
33 Un, kad tie nonāca tai vietā, ko sauc par pieres vietu, tad tie tur sita krustā Viņu un tos ļaundarus, vienu pa labo un otru pa kreiso roku.
34 Bet Jēzus sacīja: "Tēvs, piedod tiem, jo tie nezina, ko tie dara."

Jautājums tāds - kuri tad ir tie, kas zin to, ko tie dara?
Kad cilvēks ZIN, ko viņš dara?
Vai vispār kāds zin, ko dara?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.04.03 13:21:22
Kritērijs ir Svētais gars !

Jāņa 14:26 Bet Aizstāvis, Svētais Gars, ko Tēvs sūtīs Manā Vārdā, Tas jums visu mācīs un atgādinās jums visu, ko Es jums esmu sacījis.

Tātad Svētais gars - kas ir visa Kas ir gars māca mani.

Jāņa 16:13 Bet, kad nāks Viņš, Patiesības Gars, Tas jūs vadīs visā patiesībā; jo Viņš nerunās no Sevis paša, bet runās to, ko dzirdēs, un darīs jums zināmas nākamās lietas.

Šeti protestanu versijā ir Patiesības gars - tas jūs vadīs visā Patiesībā - precīzāk ir Īstenības gars - tas jūs vadīs visā Īstenībā - un vēl precīzāk visa KAS IR gars - vadīs visā KAS IR.

Lūk notiek mijiedarbība starp mani un visu KAS IR. Mijiedarbības procesā - mani veido un runāju - un Tev tagad atklāju - to ko atklāju un atbildu To ko Tev atbildu - un viss Kas ir - uz mani mijiedarbojas tā - ka es nevaru Tev atbildēt neko citu kā tikai to ko es mijiedarbības rezultātā - dabūju TEv atklāt - un Tu vari saņemt tikai to ko Tu vari no manis teiktā saņemt. `Ja Tev neapmierina ko esi saņēmis - vari lūgt Visu KAS IR - un viss KAS IR - sadzirdēs Tavu jautājumu - un atkal dod Tev atbildi - caur kādu garu - būtni - parādību - nu nezinu - tagad Tu saņem atbildes - tās, kuras viss KAS IR man liek Tev dot. Būs citi jautājumi būs citas atbildes - uzdosi šo pašu jautājumu pēc 2 nedēļām - saņemsi citu atbildi nekā šodien - viss mainās - un viss KAS IR visus vada - un māca - notiek izglītošanās process.

Es nezinu kādu atbildi Tu gribēji saņemt uz savu jautājumu - kas ir kritēriji - bet es Tev varu atbildēt tā kā varu - protams, ka pēc dialoga neesi saņēmis, ko gribēji - bet ko citu - tad pagaidām būs tā, ka iekš visa KAS IR - tu būsi tāds, kurš nav saņēmis caur mani atbildi - ko gribēji saņemt - un tas būs fakts. Interesanti - es Tev varu godīgi pateikt - es Tev izstāstīju visu informāciju - kāda man bija ar nodomu Tev izskaidrot - kas ir kritēriji un tās darbības principus - jau praktiskā piemērā - bet TEV neatklājas mana atbilde - lai kā es arī savā realitātē pūlētos un censtos. Laikam viss KAS IR negrib caur mani Tev dot atbildes - lai kā es centos. Varbūt Tev vajag pamēģināt caur kādu citu meklēt atbildes uz saviem jautājumiem - parādība no Supratendras Tev skaidrību neievieš


Jaunās atziņas: attiecas uz mani.

Viss KAS IR sagriezās tā - ka Jēzum bija Jāmirst un Neviens nevarēja tam stāties ceļā - jo viss KAS IR ir visu varens !

Ne par ko nav Jāuztraucās jo KAS IR visu vada - bet tam KAS IR vajag klausīt - tad nav ciešanas !

Nepieciešams rēķināties ar to kas ir TEV atklāts - ja galds - tad nevajag galdam skriet virsū !

Ja darba devējs ir neapmierināms - tad darbi būs bezgala daudz - un nekad nevarēs sasniegt tādu stāvokli - kad darbi ir padarīti !
Ja darba devējs ir apmierināms - tad darbi ir padarīti - var sākties dzīvošana !
Pie šādiem nosacījumiem - laimīgi ir tie darbinieki - kuriem savs darbs ļoti patīk - un tādiem patīk strādāt no rīta līdz vakaram - 16 stundas dienā un vairāk - kā to apliecināja pats Šķēles kungs.
Vai tu mīli savu darbu 16 -20 stundas dienā ?
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.04.03 15:35:55
a_masiks Tad kad es skatos uz Sauli - vai man vispār rodas jautājums, ka tā ir saule ? Vai kad es skatos uz Mēnesi man rodas jautājums ka Tas var nebūt Mēness ? Vai kad es Skatos uz planētu Jupiters - ko var redzēt ar neapbruņotu aci - es sev uzdodu šādus jautājumus ? Nē taču - tāpat arī ir ar Svēto garu. Kad redzi tad redzi - kad dzirdi tad dzirdi - šaubu nav ! Tiem, kam ir šaubas tie šaubās un sāk uzdot jautājumus, jo tie tādu nav redzējuši - nav nekad satikuši.
Zini - tas ko redzi ir tas ko redzi - un tā ir īstenība. Kad skaties uz Mēnesi un redzi mēnesi - tad zini tas ir Mēness - kad kontaktējies ar Svēto garu - tad zini - tu kontaktējies ar Svēto garu - tāpat kā piemērā ar Mēnesi. Jo tas KAS IR vienkārši ir ! Kā es varu iemācīt kādu redzēt Mēnesi, ja tas skatās uz Mēnesi un to neredz - bet uzdod jautājumu - kā redzēt Mēnesi, ja es uz to skatos ? Un vēl uzdod jautājumu - vai tas uz ko es skatos ir Mēness ?

Es saprotu - ka gribi zināt kā !
Kā tāpat kā piemērā ar Mēnesi - skatīties un redzēt.
Tas ko redzi ir tas ko redzi !
Tas ko Tev tagad atklāj ir tas ko Tev tagad atklāj un pietam par brīvu - naudu neprasa !

Nodoties parādībai zb nav pareizais risinājums - pareizais ir uzvarēt neskaidrības - un sasinhronizēt atklāsmes.

nu vēlreiz ... tātad, tad kad es Skatos uz Sauli - es skaidri zinu, ka Tā ir saule ko es skatīdamies redzu !
Atbilde: Es pazīstu Sauli - es to atpazīstu ! Es atpazīstu Svēto garu - tāpēc arī zinu, ka tas nav gļuks !
Nu tā būs vēl precīzāk !

Kopsavilkums:
Kā tu zini, ka SvGars, kas tev rādās - nav vienkārši viltīgs gļuks tavā realitātē?
Es vienkārši atpazīstu.

Pazīmes: Kādas ir Svēta gara pazīmes kad tas ierodas - Svēto garu pavada - Gudrības gars - Īstenības gars - Patiesības gars - Atklāsmes gars -Miera gars - Skaidrības gars - Prieka gars.

Līdzīgi kad brauc prezidents pa Rīgu - to pavada parādība nemolekulāras sirēnas un konvojs - apsardze utt.

Un tad zini brauc prezidents šaubu nav !

2 variants.

Paša Svētā gara pazīmes ir tādas - ka tad kas viss KAS IR mijiedarbojas ar Tevi - tad Svētais gars ir kontaktā - ar Tevi - Tavu garu un tu to Jūti - tāpat kā jūti Saules starus !

Kad jūti Saules starus - tad zini Saule spīd - kad Jūti Svētā gara mijiedarbību uz savu garu - tad zini ir kontakts !

Nu jau ar vien precīzāk !

Un ir brīži - kad Saule spīd - un tu to nejūti - bet tā spīd - tad nav kontakts, bet kad jūti tad ir kontakts. Svētais gars kā Saule - visu laiku ir kontaktā ar tevi - bet tu uztveri tikai - tad kad pienāk īstais laiks - saskaņā ar visu KAS IR.

Un eksistē tādi brīži - kad Tu nonāc Jūrmalā un jūti Sauli un šaubu nav ka Tā ir Saule !
Un eksistē tādi brīži - kad Tu nonāc savā realitātē lūgšanu kambarī un jūti Svēto garu un šaubu nav ka tas ir Svētais gars !

Jā tos varētu saukt par apgaismības mirkļiem.

Lai zinātu, ka tas ir Svētais gars nevis gļuks -
ir jābūt lūgšanu kambarim savā realitātē
ir jābūt īpašam apgaismības mirklim
un to pavada jau minētie gari.
ir jābūt saņemtai universālai atklāsmei
ir jābūt saņemtai arī personīgai atklāsmei
ir jābūt tādam, kurš sevi ir atradi iekš visa KAS IR
ir jābūt tādam , kurš apzinās savu dvēseles struktūru
ir jābūt tādam, kurš apzinās savu garu un miesu
rainars
# Iesūtīts: 2009.04.05 09:02:06

Iskatās ka gribam skolot Dieva Trešo personu un aizmirstam ka Svētais Gars skolo mūs .Svētais Gars ir tas kas dod liecību un apstiprina Dievu ar līdzejošām dzīvēm.
Dom~ju ka pirmkristiešiem lasīt ar ne visi mācēja.Tagd kad daudzi zinoši izveidojas politikas un visādi pētnieki .
Viens ir sēdēt skolas solā un mācīties par apmetēju un zināt sastāvu.Piekritīsiet ka pavisam cits ir izkāpt no skolas sola un patstāvīgi darīt.Iznāk ka putra te par šķidru te par cietu un ka met uz sienu piemet pilnas acis.
Ja baušļi ir tikkai prātos tad sātans tos laiku palaikam mēdz nozagt.
Lūgsim lai Dievs,Svētais Tēva,Svētais Dēls un Svētais Gars pagodinās pie mums un dod mums Svētā Gara apgaismotas atklāsmes un lai Dieva dotie baušļi mums patiešām būtu iededzināti sirdīs ,ne prātos.Ja baušļi ir tikkai prātos tad sātans tos laiku palaikam mēdz nozagt.Ļausimies lai Dievs mūsos iededzina dotos baušļus un savu vēlemi mūsu katra dzīvē.Jēzus vārdā .Āmen.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.04.05 10:54:32
rainars

Brīnumaini - no Tava ralstītā saprotu - ka Tev Tavā realitātē sātans mēdz nozagt Tev baušļus un tad Tu bez baušļiem zaudē orientāciju - vairs nespēj iet pa pareizo ceļu - sāc grēkot. Sanāk ka sātans ir vainīgs - ka Tu grēko ?
Manā realitātē sātans - nevar nozagt baušļus - jo zinu baušļus no galvas - no sērijas zināšanas nevar nozagt. `
Manā realitātē - aklāsmes protams var būt Svētā gara apgaismotas - bet uzsvars tiek likts uz tā - ka gaisma, kuras satur atklāsmes - ir vērtība.
rainars
# Iesūtīts: 2009.04.06 21:48:11
Aiko_Saule ...piedod tiem, jo tie nezina, ko tie dara ?
Ar to prātu tā uzmanīgāk.Atcerēsimies ko Jēzus teica Pēterim kad tas prātuļoja:"Sātan atkāpies!",vai ne.Tad kad Peteris atdzina Jesus par Dieva dēlu,tad gan Jēzus teica ka viņs ir Svētīts jo ne miesa un asinis to atklāja ,bet Tēvs kas ir Debesīs.
Cilvēkā dabīgi mājo satana meli un apmelojumi un cilvēks bez Dieva gara nevar zināt kas ir labs un kas ļauns .Viens tiesnesis tik pār visiem -Jesus Kristus ,kura priekšā locās visi ceļi.
ONLINE QURAN EDUCATION [111.68.103.29]
# Iesūtīts: 2024.03.22 02:51:35
Our online Shia Quran Education is for kids and Adults and would properly educate you in a remarkable way.
That being said you should also set goals regarding the assistance you require in the whole process. Don’t worry our Online Shia Quran education would be the perfect and most trustworthy choice.
Shia Quran education Online USA Is a type of program that fulfilled the educational hunger of people who live in a non-Muslim country like the USA.
Shia Quran education Online UK and Shia Quran education Online AU were made to deliver the same idea. All this becomes a motivation for those who want to be a source of light and chandelier in the way of Islam. Our Shia Quran education Online Canada was specially launched on the demand of Canadian Muslims after the popularity of our previous programs.
Shia Quran education By our organization would prove to be a bag of jewels that would not only help you in this life but
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 103 , pavisam kopa bijuši: 2767