atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem ...piedod tiem, jo tie nezina, ko tie dara ?
EzītisMiglā
Iesūtīts: 2009.03.26 09:22:40
Lūk. 23:
33 Un, kad tie nonāca tai vietā, ko sauc par pieres vietu, tad tie tur sita krustā Viņu un tos ļaundarus, vienu pa labo un otru pa kreiso roku.
34 Bet Jēzus sacīja: "Tēvs, piedod tiem, jo tie nezina, ko tie dara."

Jautājums tāds - kuri tad ir tie, kas zin to, ko tie dara?
Kad cilvēks ZIN, ko viņš dara?
Vai vispār kāds zin, ko dara?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.28 09:40:20
Ingars Pareizi Tu saki Zinātne un Teoloģija - mani novērojumi liecina - ka zinātniskās metodes kuras teologi izmanto - vajadzētu atklāt arī ziņātniekiem - tad viņiem neliksies atrāvušies no īstenības
Piemēram - Mozus eksperiments ar veselu tautu uz 40 gadiem tuksnesī - ir eksperiments konkrētos apstākļos - kad bija ēģipte un apsolītā zeme. Nu lūk - loģiski, ka tautas vadonis nonāks pēc 40 gadiem pavadītajā tuksnesī pie konkrētām likumsakarībām - kā pareizi dzīvot - lai izdzīvotu tuksnesī - sūros apstākļos. Pēc eksperimenta - Mozum vis KAs Ir caur šo eksperimentu atklāja baušļus - tāpa kā zinātniekiem, kad tie eksperimentē - viss KAs ir atklāj tiem likumus.

Skatījos reiz filmu - kāds psihologs domāja nosimulēt cietumu - paņēma normālus cilvēkus salika cietumā - un lika sardzei izturēties tā kā tā ikdienā izturās pret cietumniekiem - kāds varētu šādu eksperimentu atkārtot un iegūt kādu citu rezultātu.

Kāds zinātnieks varētu - nosponsorēt kādas tautas dzīvošanu tuksnesī - un nosponsorēt arī ēģiptiešu lomu spēlētāju - redziet zinātniekiem nav naudas lai šo eksperimentu atkārtotu - dārgi izmaksās - līdz ar to zinātnieki saskaņā ar saviem likumie - nevar atzīt par patiesu - notikumus, kurus tie nav paši spējīgi atkārtot un iegūt tos pašus rezultātus.
Eksperimenta rezultāti ir vienkārši jāatzīst - tādi kādi tie ir - līdzīgi kā aksiomās zinātnē - pašsaprotamas lietas nav jāpierāda, bet pieņem kā faktu.

Zinātne balstās uz aksiomām - kur arī darbojas tas pats princips - pieņem kā faktu.

Zinātniekiem pamatā ir aksiomas, kuras pieņem kā faktu - teologiem dogmas - kuras pieņem kā faktu
Zinātne un teoloģija - ir ļoti līdzīgas pēc savas uzkonstruētības, tapēc abām ir taisnība - un tāpēc tās uzkata par komplimentārām - viena otru papildina - zinātnieki nodarbojas ar eksperimentiem - kuri ir atkārtojami - teologi ar neatkārtojamiem !
tā, kas daudz nerunā
# Iesūtīts: 2009.03.28 15:31:09
EzītisMiglā Paliek jautājums - kurš tiešām ZIN? Kad cilvēks zin?
es drīzāk jautātu, kādas īpašības piemīt tam, kurš tiešām var zināt?
par jautājumu: kad cilvēks zin.....izklāstīšu savu tuvināto versiju, pārlieku neiedziļinoties izklāsta detaļās: stāsts jau ir par to, kas notiek mūsu galvās. visi tā kā zinām, ka cilvēkam ir divas smadzeņu puslodes > kreisā un labā. labās puslodes funkcijas(tuvināti) ir vizuāli tēlainā, intuatīvā domāšana, jaunrade, kreisās puslodes f-ijas(tuvināti) > analītiski lineārā, loģiskā domāšana. labā - holistiska "bez es" apziņa, kreisā - verbālā "es apziņa", kura nevar loģiski-analītiskā pieejā apzināties, vai pierādīt D(anima mundi) klātbūtni(like Ctulhu piem). abas strādā komplementāri/papildinoši. ZINĀT ir tad, kad abas smadzeņu puslodes ir attīstītas un notiek informācijas cirkulācija starp tām abām, pie tam apzināti > t.i. noturīgi
nu tā kaut kā, ja kur pieļauta neprecizitāte, labojiet
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.29 10:57:04
tā, kas daudz nerunā ..... ZINĀT ir tad , kad abas smadzeņu puslodes ir attīstītas.....

Mazam bērnam kuram ir 3 mēneši ir veselas normālas smadzenes - bet tas nevar rēķināt integrodiferenciālvienādojumu sistēmas - jo vēl nav iemācījušās. Kad bērns ar normālām veselām smadzenēm attīstās - paliek vecāks - tad jau var sākt rēķināt lineārus vienādojumus, tad sistēmas utt. - kamēr nonāk līdz integrodiferenciālvienādojumu sistēmu risināšanai. Ja bērns piedzimst tādā ģimenē - kur vecāki māk rēķināt vienādojumu sistēmas - tad bērns ātri var iemācīties attīstīties līdz vienādojumu sistēmu risināšanai - tālāk būs grūtāk, jo paši vecāku nezina. Līdzīgi ir arī ar tādiem, kuri piedzimst nekristīgā ģimenē - viņi ir normāli vesali ar normālām smadzenēm - bet viņiem nav zināšanas par JHVH. JHVH var iepazīt ar laiku - tāpat kā iemācīties sarežģītas vienādojumu sistēmas atrisināt. Teoloģijā viss ir tikpat loģiski kā zinātnē - lai izmantotu loģiku nepieciešams prāts - tāds, kurš domāšanas procesā - ņem vērā īstenību un JHVH.
a_masiks
# Iesūtīts: 2009.03.29 17:38:43
-Jona-
Kas tas ir - reāli augļi ?
Naktī spīdi, vai varbūt māki levitēt? Ar acīm auras saskati, ij ar pirxtiem māki aurām krāsu mainīt?
Ja tie ir vienkārši labi darbi - sorry, pat komunisti darīja daudz un LABUS darbus. Par Jēzus klātbūtni laikam gan tur būtu lieki runāt, vaine?
rainars
# Iesūtīts: 2009.03.29 19:33:13
vai ,vai,vai.
tā, kas daudz nerunā
# Iesūtīts: 2009.03.29 22:43:26
Aiko_Saule hm....manuprāt zinātne ir instruments lai attīstītu domāšanu, analītisko loģiku, tāpat kā reliģija ir instruments, lai apzinātos, attīstītu intuatīvo, pattern domāšanu. dzīvošana Kristū ir sasaiste starp šiem abiem domāšanas tipiem > keativitāte, atvērtība, labestība utt.
pēc būtības > viss ir viens > tajā mēs dzīvojam, kustamies un esam
rainars
# Iesūtīts: 2009.03.30 19:54:27
ka taas gariigaas patiesiibas vispaar eksistee? Ctulhu
Ir gariigaas liecbas.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.30 20:58:09
tā, kas daudz nerunā....pēc būtības > viss ir viens > tajā mēs dzīvojam, kustamies un esam

Te mūsu uzskati sakrīt

zinātne ir instruments lai attīstītu domāšanu, analītisko loģiku

Te mūsu uzskati sakrīt

, bet vai reliģija attīsta intuitīvo domāšanu Jēzu ?

Te man vēl nepieciešams pameditēt.

Kas ir intuitīva domāšana - Tavā realitātē ? Ar ko tā atšķiras no analītiskās domāšanas ?


tā, kas daudz nerunā
# Labojis tā, kas daudz nerunā: 2009.03.31 11:32:09
Aiko_Saule reliģijas ir pattern domāšana - tas ir modeļu domāšana...piemēram: tas ir kā 3d, kurā visas dimensijas vienlaicīgi cilvēks neredz (vēl jo vairāk tāpēc, ka cilv. redze uztver tikai 2d, bet smadzenes ir tās, kas renderē 3d), bet paļaujas(intuatīvā domāšana) uz to, ka reālitāte ir telpiska. šajā domāšanas modelī izzināšana nav lineāra, secīga un, tādēļ procesa aprakstīšanā verbāli/lineāri/analītiski, liela daļa informācijas ir tikai projekcija kā uz 2d plakni un nav lasāmas kopsakarības bez paša modeļa principu pārzināšanas, izpratnes. hm..manuprāt.....pavils vēstulēs to apraksta > pasaulei ticīgo zināšana ir ģeķība(muļķība).
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.04.01 12:10:11
tā, kas daudz nerunā Tu esi ticīgā - jeb tāda, kura atzīst, ka JHVH eksistē ?
чудо baltā mugura [62.193.245.234]
# Iesūtīts: 2009.04.01 12:21:38
Aiko_Saule
Tu esi ticīgā - jeb tāda, kura atzīst, ka JHVH eksistē ?
kāda gan starpība? A pats tu - esi dievticīgs, vai tikai tāds, kurš tic ka Dievs ir?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.04.01 15:13:30
чудо baltā mugura [62.193.245.234] kāda gan starpība?

Nu tic tie, kas nav piedzīvojuši JHVH savā realitātē - nekad nav bijis kontakts - atzīst tie, kuri ir piedzīvojuši JHVH savā realitātē un ir bijis kontakts.

Es atzīstu ka JHVH ir - nav nepiecīešamības ticēt - tam ar ko ir bijis kontakts un kas ir ir ar mani un Tevi.
чудо baltā mugura [66.232.118.237]
# Iesūtīts: 2009.04.01 16:28:22
Aiko_Saule
atzīst tie, kuri ir piedzīvojuši JHVH savā realitātē un ir bijis kontakts.
Es atzīstu ka JHVH ir - nav nepiecīešamības ticēt - tam ar ko ir bijis kontakts un kas ir ir ar mani un Tevi.

Par kontaktiem un atzīšanu runā savā vārdā, ne manējā. Ar ko man ir kontakti - to es pats kontrolēju.
Pasaki man vienu- kā tu atškirsi savā realitātē kontaktu ar JHVH no kontakta ar gļuku, kas izliekas par JHVH? Ij kuru no tiem tu atzīsi?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.04.01 23:58:56
чудо baltā mugura [66.232.118.237] Pieredze rāda - ka Kontaktēšanās ar JHVH ir saskaņā ar atklāsmi - kura ir harmonijā ar iepriekšējām atklāsmēm jau saņemtām no JHVH un vēl ir harmonijā ar atklāsmi - kura ir dota baznīcai no JHVH - baznīcas atklāsme. Baznīcas atklāsme - satur Mozus piedzīvojumus (eksperimentu) tuksnesī - un tās sekas - eksperimenta rezultātus - 10 JHVH baušļus. No šejienes - JHVH kontaktējās ar Mozu - un ar būtnēm tagadnē. Viss ir loģiski - kā zinātnē.
masiks [66.232.118.237]
# Iesūtīts: 2009.04.02 17:56:36
Aiko_Saule
un kāpēc gan gļuks nevarētu būt saskaņā ar dajebkādu atklāsmi?
rainars
# Iesūtīts: 2009.04.02 18:37:03
Ingars Garīgas patiesības nevar izskaidrot ar materiālās zinātnes palīdzību ........
Gribas papildināt ar Rakstu vietām tavu lielisko komentu.
20 Un tie izgāja un mācīja visās malās, un Tas Kungs tiem darbā palīdzēja un vārdu apstiprināja ar līdzejošām zīmēm.
Jņ 15:26 Kad nu nāks Aizstāvis, ko Es jums sūtīšu no Tēva, Patiesības Gars, kas iziet no Tēva, Tas dos liecību par Mani.
1Kor 14:25 Un viņa apslēptās sirds domas nāk zināmas, un tā viņš kritīs uz sava vaiga un apliecinās, ka tiešām Dievs ir jūsu vidū.
--------------------------------------------------

--------------------------------------------------
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.04.02 22:40:52
masiks [66.232.118.237] Ja gļuki būtu saskaņā r jebkuru atklāsmi - tad 2+2 nebūtu 4 ( katram savādāk šķistu) un kontaktēšanās arī nebūtu ( ktram savi gļuki). Tā kā 2+2 = 4 arī kontaktēšanās eksistē. Pietam katrs var iemācīties kontaktēties - ja ir garīgais skolotājs - kurš jau arī kontaktējas ! No sērijas - tie, kas zina ka 2+2=4 var ātklāt citiem - tie, kas ir piedzīvojuši mīlestību tie to var atklāt citiem - tie kas ir kontaktējušies ar JHVH - tie var kontaktēšanos atklāt citiem !
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.04.03 12:11:49
a_masiksJā - Tu esi pacēli jautājumu par individuālo atklāsmi - par divu būtņu atklāsmi - par piemēram ģimenes atklāsmi - par uzņēmuma atklāsmi - par partijas atklāsmi - par valdības atklāsmi - par G20 atklāsmi un vēl par kautkādas sektas atklāsmi - par kautkādas konfesijas atklāsmi - par kautkādas reliģijas atklāsmi - visu sasummējot kopā iegūstam summāro civilizācijas atklāsmi - kurā ir ieausta arī civilizācijas vēsture - tobišs Civilizācijas atklāsme satur informāciju par sevi - paskatoties vēsturē - un zinot ka celoņseku likums izpildās visās realitātēs - iespējams determinēt civilizācijas attīstības virzienu un konstatēt, kas notiek tagadnē. Tie, kuriem vēl nav pietiekami atklājusies - civilizācijas atklāsmes - tie paredz pasaules galu nepareizi - jo nav ņēmuši vērā notiekošās un eksistējošās parādības. Šeit - kad ir saņemta visa atklāsme par civilizāciju - tad var noteikt kad būs pasaules gals - Ņūtons esot izrēkinājis ka pasaules gals būšot 2060 gadā, bet fiška ir tāda - ka to kad būs pasaules gals zina tikai Kas ir - pirmā persona Tēvs - pat Dēls nezina - jo viss notiek procesā. Bet šeit rodas jautājums - kāpēc ir vēlme zināt nākotni un zināt visu Kas ir ? Tie, kas zina visu kas ir - tie zina kas ir labs un kas ļauns - un tad tie varēs droši izvēlēties labo un būt droši, ka nebūs jāsaņem sods un būs droši - ka būs svētlaimīgs. Kamēr nepazīst visu Kas ir - tikmēr nav spējas saprat - kas ir labs un kas ir slikts un nevar izvēlēties labo. Atskaites punks - Kas ir - tukojot iegūstam JHVH- daudzi sauc vārdā Dievs, nezinot īsto vārdu Tam, kas atklājās Mozum. Nu lūk - kad atklāsme, kura ir loģiskā saistībā ar visu Kas ir - tad zini - kas ir labs un kas ir slikts - un kas ir gļuks un kas nav. Šeit ir tāds teiciens - ko par JHVH var zināt - to JHVH ir atklājis. Tas nozīmē - ka ir viena atklāsme, pie kuras turēties ir pietiekami - lai varēu dzīvot pareizi - saskaņā ar visu Kas ir !
No šejienes - kaut tik Tev pietiktu ar to kas Tev jau tagad ir - bet tiem kuriem nepietiek - tie meklē vēl un vēl - un kad atrod pietiekamo atklāsmi lai dzīvotu - tad beidžas meklēšanas process un sākas dzīvošana - saskaņā ar visu Kas ir . Vai tad Tu nebūtu laimīgs - ja Tu būtu saskaņā ar visu Kas ir ? Parsti ar to Kas ir tagad nav labi - tāpēc iet un meklē un cenšas iegūt lielāku atklāsmi, lai būtu lielāka skaidrība - un tad pienāk laiks - kad tiek izzināts tik daudz - ka saproti, ka vairāk šeit uz Zemes nav ko izzināt - precīzāk - essi uzzinājis - kas ir jādara - lai būtu dzīve uz Zemes Laimīga un normāla. Kad To esi uzzinājis - tad sāc dzīvot laimīgs uz Zemes un pārējie jautājumi kļūst mazsvarīgi - tu piecelies no rīta - un esi laimīgs un diena paiet interesanti ar dažādiem notikumiem - tad vari pievērsties detalizātākai tās atklāsmes izpētīsanai - kura ir mazsvarīga, bet interesanta - jo vēl nav izzināta, bet pamatā ir ir zināšanas - lielās atklāsmes kodols - kas ietver visas eksistējošās atklāsmes. No sērijas - es satiekos ar budistiem - un viņi dzīvo savā atklāsmē - un zini - ko es secināju - ka tā viņiem veido savu kolektīvo gļuku - ka tu to sauc - bet interesanti man kā kristietim - izzināt budistu kolektīvo gļuku. Tad kas es satiekos ar krišnaītiem - tiem ir savs kolektīvais gļuks - sava kolektīvā realitāte, kad satiekos ar neticīgajiem - tiem sava kolektīvā realitāte - bez JHVH atzīšanas par esošu. Lūk - Tavā priekšā paveras - daudz kolektīvo realitāšu - kurās vari izvēlēties dzīvot - Viss KAs ir - Tev tagad izdara piedāvājumu - vienreizējs notikums - kuru neviens zinātnieks nevarēs atkartot - jo dzīve ir vienreizēja - un kad stāstīsi, ka Kas ir tagad piedāvā izvēlēties kolektīvās realitātes, kurās dzīvot - tad pašu notikumu nav iespējams atkārtot - kā to zinātne prasa - bet notiek tā kā kas ir notiek - varēsi informēt - ka tā tas vienkārši notiek - pierādīt atkārtojot nevar - bet tā tas notiek. Kurš ir piedzīvojis - tie ir piedzīvojuši, kuri nē tie nē. Kuri ir piedzīvojuši tie liecina - ka tā notiek, kuri nē - tie nevar vēl liecināt - Kam Jēzu ir visa Kas ir Dēls - tiem ir - kam vēl nav tiem vēl nav ! Viss Kas ir notiek - un tā vārds ir JHVH un Kas ir Dēla vārds ir Jēzus, kurš pasaulē nāca, lai liecinātu par visu Kas ir - Kas ir ir visu spēcīgākais visvarenākais. Lūk - apmēram šāda ir viena daļa no visas lielās atklāmes - lai būtu pārliecība - ka nav gļuki. Protams atklāsmes satur arī zinātni - teoloģiju utt. ujp. Varbūt precīzāk - es to varētu saukt par universālo atklāsmi - un universālā atklāsme atrodama universālai baznīcai - kuru viss Kas ir ir radījis un uztur. Jā - universālā atklāsme ir pietiekama - faktiski nepieciešamais minimums, lai cilvēks varētu justies normāli uz planētas Zeme. Kad visi planētas iedzīvotāji - saņems universālo atklāsmi - ar faktu, ka viss Kas ir ir sūtījis savu dēlu Jēzu - atklāt visu Kas ir - tādā veidā atbrīvojot no kļūdām - jo kļudās, tas, kas nezina - kad ir universālā atklāsme ir saņemta - tad ir pietiekamās zināšanas - saņemtas - tādu sauc par apgaismoto - apgaismīgu sasniegušu - Jēzus nāca atklāt un iepazīstināt - visus ar visu Kas ir - neko nesagrozot un nemelojot - jo tie kas nezina, kāds ir Kas ir - tie dauzās ap viņu kā akls ap galda stūri un brīnās, kāpēc sāp. Kad zini - kā mēbeles izvietotas - istabā - tad nav vairs jādauzās - lūk Jēzus atnāca atklāja - istabu - lai mums vairs nav jādauzās - jo cieš, kas kļūdās - kļūdās, kas nezina - un nezina, kam nav universālās atklāsmes. Kam ir universālā atklāsme - tie zina - protams sanāk kļūdīties, jo nav paļaušanās vai uzticības universālajai atklāsmei - Jēzus mācībai - un tad nākas klupt - Jēzus saka - celies un nekļūdies vairs - zini ko dari - uzplanētas Zeme - kosmosā - Atraktorā - iekš visa Kas ir. Lūk - kad esi harmonijā ar visu Kas ir - sākas dzīvošana - mūžīgā - tāpēc rakstīts - un balva - mūžīgā dzīvošana - un pietam vēl ļoti interesanta - katru dienu viss KAs ir kautko jaunu atklāj iemāca utt. Tie, kas nezina, kas ir JHVH valstība - tiem liekas, ka tur ir skumīgi - bet tā nav - tur viss notiek - ir interesanti dzīvot katru dienu un ir ko darīt - nav garlaicīgi un nav vēlēšanās atpūsties - jo ja ir normāli saplānots darbs - tad darbs ir patīkams un interesants - un darbs nav mocības, bet patīkams process, kurā iesaistoties nebojājas veselība. JHVH valstībā viss ir savā vietā.

JHVH dod taisnīgu algu - civilizācijai - ja katrs savā vietā izpildītu kvalitatīvi savu drabu - tad viss sakārtotos uz planētas Zeme - kārtībā. Bet - kā notiek, viens ierēdnis - dzen haļavu - nepilda savus darba pienākumus - kāds iekš SVF nepilda savus pienākumus - kāds iekš G20 līderiem nepilda savus pienākumus - kāds kādā firmā nepilda savus pienākumus - kāds ģimenē nepilda savus pienākumus un tā - viss aiziet haosā - jo vienkārši visiem nav viena universālā atklāsmes - un nav viena realitāte - katrs dzīvo kā grib - saskaņā ar savu personīgo atklāsmi - savā realitātē un rūpējas nevis par kolektīvo realitātes labumu - bet par savas personīgās realitātes labumu. Ka tikai man manā realitātē būtu labi ! Tad kas universālā atklāsme - kļūs par realitātes daļu - tad būtne nav vairs egoistiska - tikai man man man - bet tad ir altruistiska - mums mums mums ! Ja jādam no mums ir slikti - tad arī man ir slikti ! Jo mēs esam Viens -Teoloģiski viena Kristus mistiskā miesa - normāli viss ir viens - Kas ir !
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.04.03 12:33:42
a_masiks

Trīs vārdos var pateikt tikai šo !

Kas ir ir.

Ja grib vairāk ko uzzināt - ir jānoņem ierobežojums - ko esi uzlicis - tad Tavā realitātē ienāks informācija - universālā atklāsmes - protams - ne visas būtnes ir gatavas uzņemt universālo atklāsmi - jo tā ir liels informācijas daudzums - kad smadzenes izaug lielas - tad tajā veidojas kapacitāte - kurā šī informācija var ievietoties. Kamēr mazas - tikmēr prasās likt ierobežojumus - no vienas puses pareizi - jo līst garām un nav jēgas. Lūk - kāpēc nevarēs pēdējā dienā ienākt izlemt ieiet JHVH valstībā - jo vienkārši informācija nebūs - kur iet - informāciju var dabūt - strādājot - to vācot - mācoties - darot darbu - sevi izglītojot. Un cik būsi sevi izglītojis - tāda būs Tava alga - saskaņā ar isglītības līmeni - kam lielāka izglītība - tiem lielāka atbildība JHVH priekšā - un JHVH tiesās katru individuāli - cik nu kurš būs ar savu personīgo atklāsmi - pienākumus pildījis !
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.04.03 12:49:47
a_masiks Es Tev atklāju daļu no visa notiekošā procesa - saskaņā ar universālo atklāsmi - protams Tev no savas realitātes - ja joprojām ir šis jautājums, tad atbildi neesi saņēmis - caur manu atklāsmi Tev Tavā realitātē. Ja esi saņēmis - tad esi. Jautājums Tavs - neizriet no atzīšanās par to ko esi saņēmis un ko neesi saņēmis - jautājums ir par to - kā es uzskatu ! Es uzskatu - ka Es Tev atklāju to kas man ir - un Tu vari pieņemt to kas man ir - dodams Tev uz Taviem jautājumiem. Ja kādam uzdod jautājumu - parasti tiek saņemta gara atklāsme - arī šajā gadījumā. Atklāsmi dod - jo tad rodas vairāk skaidrība - pašam un citiem. Lūk - apgaismošanās - process daudzpusīgi izdevīgs. Uz jautājumu es esmu atbildējis ar atklāsmi - tātad esmu atbildējis.

Mana realitāte ir viss Kas ir - un tajā Svētais gars manam garam atklāj kas ir gļuki un kas nē - un tad es vienkārši zinu - laikam šādi būs visprecīzāk.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 89 , pavisam kopa bijuši: 35289