atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem ...piedod tiem, jo tie nezina, ko tie dara ?
EzītisMiglā
Iesūtīts: 2009.03.26 09:22:40
Lūk. 23:
33 Un, kad tie nonāca tai vietā, ko sauc par pieres vietu, tad tie tur sita krustā Viņu un tos ļaundarus, vienu pa labo un otru pa kreiso roku.
34 Bet Jēzus sacīja: "Tēvs, piedod tiem, jo tie nezina, ko tie dara."

Jautājums tāds - kuri tad ir tie, kas zin to, ko tie dara?
Kad cilvēks ZIN, ko viņš dara?
Vai vispār kāds zin, ko dara?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.03.26 12:26:44
a_masiks

Un kā tad izpaužas viņa mīlestība pret Sātanu? A ja tā tas nav - kāpēc gan cilvēkam būtu jādara tas pats, pamatojoties Dieva dotajā piemērā , kura nemaz NAV?

JHVH mīl arī Sātanu - savu radību Kritušo eņģeli - Luciferu. JHVH dod varu viņam rīkoties kā grib tāpat kā cilvēkiem.
Pastarajā tiesā - Sātans netiks iznīcināts - bet visiem JHVH ierādīs piemērotu vietu - uguns jūru, kur varēs dzīvot Sātans mūzīgi - un tad būs tā - kā Jūra ir ar savām robezām un sauszeme ar savām robežam - Uguns jūra būs elle un jau ir - kur valda Sātana likumi - melošana, patiesības sagrozīšana utt. Un JHVH velstība - kur valdīs Miers un prieks Svētajā garā - tas ir iekš visa Kas ir !
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.03.26 12:35:16
Aiko_Saule Kāda ir atšķirība Tavā realitātē saskaņā ar Tavu personīgo epīrisko pieredzi starp saprast un zināt ?
Vai vēlies sākt filozofisku diskusiju par epistemoloģiju?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.26 12:56:55
Kristofers Vai vēlies sākt filozofisku diskusiju par epistemoloģiju?
Labi aiziet - pirms tam iepazīstini - mani ar šo jauno parādību priekš manis - kas ir epistemoloģija - jaunākā parādība kura manā realitātē ir ienākusies ir diskrētā matemātika - vai epsitemoloģijai kas kopējs ar diskrēto matemātiku ?
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.03.26 12:59:57
Kristofers Tātad - Epistemoloģija (grieķu: επιστήμη, episteme — "zināšanas" vai "zinātne", λόγος, logos — "prāts" ir mācība par zināšanām un izziņu.

epistemoloģija – izziņas teorija, filozofijas daļa, kas pētī izziņas un zināšanu dabu, izcelsmi un robežas


Kur šādu mācību var atrast ?


epistemoloģija prasītu definēt realitātes jēdzienu. Mūsdienu relatīvisms noliedz iespēju to precīzi definēt


Tātad parādībai epistemoloģija pretinieks ir relatīvisms
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.03.26 13:08:32
Ctulhu Jā tikai A un B jāpieder pie vienas kopas !

Ja A-B=X. X<0 notiek realitātē kura ir harmonijā ar īstenību - tad ir kā tu saki X ir destruktīvs
Ja -A+B=X. X>0 notiek realitātē, kura ir harmonijā ar ilūziju - tad ir X kontruktīvs dažās realitātēs.
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.03.26 13:19:06
Ctulhu Smadzenes ir visiem - katram savādākas - tāpēc jau katram sava realitāte ir unikāla - neatkārtojama vienreizēja - vaine ? Tev taču arī ir smadzenes tādas kādas Tev liktenis ir iedevis - tu taču savas smadzenes nenopirki veikalā ?
P.S Tas varonis - no zvaigšnu kariem - taču pievērsās tumšajai pusei - jo gribējās to iepazīt un uzvarēt - vai esi jau uzvarējis ?
Kristofers
# Labojis Kristofers: 2009.03.26 13:26:27
Aiko_Saule epistemoloģija prasītu definēt realitātes jēdzienu.

Realitātes jēdzienu definē ontoloģija.

Kur šādu mācību var atrast ?

Noklausoties filozofijas kursu savā augstskolā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.03.26 13:37:21
Ctulhu
Ctulhu iisti naff korekts piemeers
1) Ctulhu nesaprot / nezin to, ka monoteistu Dieva gadījumā ir jābūt pazemīgam, utt, utt.
:-)
Kundali
# Iesūtīts: 2009.03.26 13:43:35
Interesanti, ka par Jūdas lomu tika uzdots jautājums Shri Mataji. Viņa teica, ka mēs, cilvēki - neesam gatavi saņemt atbildi, kas patiesībā notika.
PS Interesanti, ka te, LELB forumā parādijušies arī kredītvergi - kuri domā par pašnāvību.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.26 13:50:20
Ctulhu Nee, realitaate ir viena, atskiras realitaates signaalu apstraades rezultaati indiviidu smadzenees, lai tos kalibreetu un padariitu adekvaatus, eksistee instrumentaalaas medodes, eksperimentu dizaina metodes, datu apstraades metodes etc.
Tas ko saki es varu uztvert tikai un vienīgi kā daļu no Tavas personīgās atklāsmes.

Saskaņā ar manu personīgo atklāsmi -

Realitāte ir katrai būtnei sava bet īstenība ir viena, atskiras īstenības signaalu apstraades rezultaati indiviidu smadzenees, lai tos kalibreetu un padariitu adekvaatus, eksistee instrumentaalaas medodes, eksperimentu dizaina metodes, datu apstraades metodes etc.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.26 13:54:39
Kristofers Realitātes jēdzienu definē ontoloģija !

Es savā personīgajā realitātē esmu realitātes jēdzienu definējis sekojoši: Realitāte ir katrai būtnei sava bet īstenība ir viena.

Kāda ir realitātes definīcija saskaņā ar parādību ontoloģija un ar parādību epistemoloģija ?
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.03.26 14:03:34
Ctulhu
Pazemīgs = cieņa pret gudrāko, zinošāko. Nekas vairāk.

Bet jautājums jau ir - tu nezini, ko tu dari. Tu visu dari pēc labākiem nodomiem, tāpat kā romiešu kareivji.

Tad kāpēc viņiem piedot, bet tev nepiedot?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.26 14:04:23
Ctulhu Kāds apgalvojums Tavā realitātē ir eksistējošs ?

Reāla pasaule
Īsta pasaule
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.03.26 14:05:33
EzītisMiglā Cienošs = cieņa pret gudrāko, zinošāko. Nekas vairāk.
Pazemošanās nav cilvēka cieņai atbilstošs normāls stāvoklis - bet cieņpilns stāvoklis attiecībā pret citiem un JHVH gan. Ja cienīsi JHVH un citus - tādus, kādi tie ir īstenībā - vis būs ok ! Cienīt - nozīmē nepazemot otru - būt līdzvērtīgiem dažādiem !
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.03.26 14:08:46
Aiko_Saule Realitāte ir katrai būtnei sava bet īstenība ir viena.

Es teiktu - percepcija katrai būtnei ir sava, bet realitāte ir viena.
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.03.26 14:13:58
KristofersTad manā realitātē - tu dzīvo saskaņā ar savu definīciju savā percepcijā - bet saskaņā ar manas realitātes definīcijām tu dzīvo savā realitātē. Tātad lai mans gars nonāktu kur atrodas Tavs gars - tad man vajadzētu iziet no savas realitātes īstenībā un īstenība atrast tavu percepciju. Kur atrast man Tavu percepciju - vai tā īstenībā atrodas ilūzijā vai tur pat kur mana realitāte - īstenībā, bet varbūt Tava percepcija atrodas - kaut kur tur, kur es nekad neesmu bijis ?

P.S
Kāda ir realitātes definīcija saskaņā ar parādību ontoloģija un ar parādību epistemoloģija ?
PS2
Tādu apziņas procesu, kurā mēs pārdzīvojam kāda priekšmeta klātbūtni, sauc par percepciju jeb apjautu. Es percipēju pašlaik šo grāmatu manā priekšā, apjaužu tur ievietoto zīmējumu.

Saskaņā ar manu atklāsmi - percepcija ir process, ar kuras palīdzību vari dzīvot savā realitātē !
Ja nenotiek percepcionēšana - nav dzīvošana realitātē !
Atkarībā no tā ko būtnes gars percepcionē - tāda ir būtnes gara realitāte !
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.26 14:22:04
a_masiks
Definē vienkārši - realitāte arī ir īstenība. Tas ir viens un tas pats.
Ja tu apgalvo, ka īstenība ir katram sava, bet īstenība ir viena - tu putro īstenību ar savām subjektīvajām halucinācijām, rodot halucināciju apstiprinājumu greizās verbālās vārdu spēlēs.

Paskaidrošu kāpēc es nevaru definēt - ka realitāte ir īstenība, jo realitāte ir realitāte un īstenība ir īstenība - tāpat kā Saule ir Saule un Mēness ir Mēness - ja es izdarīšu kā tu man iesaki - tad Saule un Mēness kļūst par vienu objektu - kas īstenībā nav - tā ir ilūzija.

Tur jau tā lieta - ka es neapgalvoju ka īstenība ir katram sava, es apgalvoju ka realitāte ir katram sava - šie ir divi dažādi apgalvojumi, kurus tu uztver kā vienādus, jo esi definējis savā realitātē : Definē vienkārši - realitāte arī ir īstenība.

Realitāte ir daļa no īstenības - tas gan jā - tāpat kā Ilūzija ir daļa no īstenības.
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.03.26 14:43:19
Aiko_Saule Kāda ir realitātes definīcija saskaņā ar parādību ontoloģija un ar parādību epistemoloģija ?

Nu nav jau tādas vienotas definīcijas. Varam runāt par Platona, Aristoteļa un Dekarta ieskatiem šajā jautājumā, bet vajadzēt ņemt vērā arī modernus ieskatus, jo 20 gs. matemātikas filozofija, zinātnes filozofija un elementārdaļiņu fizika ir atklājušas fundamentālas barjeras mūsu zināšanām par būtību.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.26 14:53:16
Kristofers Tu no savas realitātes mani informē ka : Nu nav jau tādas vienotas definīcijas - realitātei.
Cienījamais a_masiks no savas realitātes piedāvā ka ir - kas ir diametrāli pretēji Tavam apgalvojumam. a_masiks apgalvo - ka realitāte ir vispārpieņemts jēdziens - ar vispārpieņemtu skaidrojumu - tas ir definīciju.

No šī es secinu - ka Kristofers un a_masiks un es mēs dzīvojam katrs savā realitātē - un katram ir kaut kas atklājies - nu tik unikāli dažādi - ka vai grūti pat nobrīnīties - bet ir interesanti

Kā Tu domā - kas ir nepieciešams - lai mūsu triju realitātes sasinhronizētu - un izveidotu saziņas protokolu ? Jo pagaidām mēs ne tikai katrs runājam savā valodā latviski, bet arī dzīvojam katrs ļoti atšķirīgās realitātēs
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.03.26 14:58:23
a_masiks Brīnišķīgi - esi aktualizējis jaunas parādības objektīvs un subjektīvs. a_masiks - kā tu uzskati vai Tavs gars ir objektīvs vai subjektīvs ?

Aplamu apercepciju sauc par ilūziju.
Halucinācija ir aplama iedoma, kas neesošas lietas iztulko par īstenībā pastāvošām.

Ilūzija un Halucinācija - kas tās tādas ir Tavā realitātē ?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 148 , pavisam kopa bijuši: 11086