atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Deivida Vilkersona paziņojums
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2009.03.16 01:19:52
Svētā Gara mudināts izsūtu šo steidzamo vēsti visiem, kas ir mūsu e-pasta sarakstos, visiem draugiem un visiem bīskapiem, ar kuriem esam tikušies visā pasaulē.
NOTIKS NELAIME, KAS SATRICINĀS VISU ZEMI. ŠIS NOTIKUMS BŪS TIK BIEDĒJOŠS, KA MĒS VISI DREBĒSIM - PAT VISDIEVBIJĪGĀKIE NO TIEM, KAS IR MUMS APKĀRT.
Jau desmit gadus Dievs mani brīdina par tūkstošiem liesmu, kas nāks pār Ņujorku. Tās aprīs šo megapoli, ieskaitot Ņūdžersijas un Konektikutas apgabalus. Galvenās lielpilsētas visā Amerikā piedzīvos sacelšanos un liesmojošas ugunis, kādas savulaik redzējām Vatā, Losandželosā.
Šīs sacelšanās un ugunis būs visās pasaules lielpilsētās. Notiks laupīšanas - ieskaitot Taimskvēru Ņujorkā. Tas, ko mēs piedzīvojam tagad, nav lejupslīde, tā nav pat depresija. Mēs atrodamies zem Dieva dusmām. Dievs tiesā Amerikas un citu tautu milzīgos grēkus. Viņš izpostīs pasaules sekulāros pamatus.
Jeremijas grāmatas 18. nodaļā varam lasīt: „Tādēļ pasludini Jūdas vīriem un Jeruzālemes iedzīvotājiem, sacīdams: tā saka Tas Kungs: redzi, Es gatavoju jums nelaimi, un Man ir kāds nodoms pret jums. Atgriezieties jel ikviens no sava ļaunā ceļa un labojiet savu dzīves nostāju, savu rīcību un visu savu dzīvi! Bet tie atbildēs: velti, nepūlies! Mēs sekosim paši savām domām un saviem ieskatiem un rīkosimies ikviens pēc savas ļaunās un stūrgalvīgās sirds!” (Jer. 18:11-12)
11. Psalma 7. pantā Dāvids brīdina: „Pār bezdievīgajiem Viņš liek līt ugunij un sēram, svelmaina vētra būs viņu daļa.” Kādēļ? Dāvids atbild: „Jo Tas Kungs ir taisns.” (8. pants) Tā ir taisnīga tiesa, tāpat kā tiesa pār Sodomu un Noas paaudzi.
Es nezinu, kad mēs šīs lielas piedzīvosim, bet vienu es zinu - tās vairs nav tālu. Es esmu atvieglojis savu dvēseli. Dariet ar šo vēsti, ko paši vēlaties. Lai Dievs jūs svētī un pasargā!
Tā, lūk! Dievs atraus savu sargājošo roku un ļaus materiālisma pārņemtajai patērētāju sabiedrībai izbaudīt tās neprātīgās saimniekošanas sekas. Ko tad mums darīt? Kā izglābties no gaidāmā posta? Kā rīkoties tiem, kas bīstas Dievu un nopietni izturas pret Viņa brīdinājumiem? Uz to Deivids Vilkersons atbild:

„Kad pamati grūst, ko darīs taisnais?” (Psalmi 11:4)
Es jums došu kādu praktisku padomu, ko pats esmu saņēmis no Svētā Gara. Ja iespējams, iegādājieties ilgi lietojamas preces, kas ātri nebojājas, tualetes piederumus un citas nepieciešamas lietas, lai pietiktu vismaz 30 dienām. Pats esmu bijis aculiecinieks panikai, kāds radās terorisma draudu ietekmē. Gaidāmā posta un nelaimju dēļ galvenajās lielpilsētās pārtikas preču veikali tiks iztukšoti stundas laikā. Tomēr šo pārliecību katram pašam jāsaņem no Dieva.
Tēma kristiešiem, kas nopietni vēlas par šo ko teikt. Mod.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .
AutorsZiņas teksts
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.20 12:03:32
Aivars Lapšāns
kaa tu domaa - ja ASV atgrieziisies no greekiem - pasaules gals, aka pastardiena - taa arii nepienaaks?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.03.20 12:09:29
marša

20 Bet, ja kāds pravietis kaut ko iedrošināsies runāt Manā Vārdā, teikt, ko Es neesmu pavēlējis tam runāt, vai ja tas runās kādu citu dievu vārdā, tad tādam pravietim ir jāmirst


Šī rakstu vieta nav saistoša par šo Vilkersona tēmu.
Vilkersons ir mācītājs , kurš sludina evaņģēliju. Viņa svētruna aizskar miljoniem siržu. Svētruna pats par sevi ir Svētā Gara spēkā uzruna cilvēkiem. Tas viss notiek Jēzus vārdā. Vilkersona svētrunu teoloģija ir precīzs evaņģēlijs. Viņam no Bībeles nav nekādu noviržu. Tāpēc Vilkersonu nevar bosaukt par ,,pravieti,, , kurš ir attiecināms tajā Bībeles panta iekopējumā. Tur ir runa par viltus praviešiem. Piemēram. Diotrefam bija sava draudze un teoloģija. Viņam tad arī mēs varam pielietot šo Bībeles tekstu.
Vilkersons nav pelnījis lai viņu nozākātu. Viņš ir mūsu laiku Jeremija. Jeremija arī nesludināja datumu , bet grēku un kas par to būs , ja tauta neatgriez;isies. Tas pats Vilkersona gadījumā ar ASV.
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.20 12:29:37
Aivars Lapšāns
A es taa panta sakaraa nemaz Vilkersonu vienu pashu nedomaaju. Nav maniits, ka dajebkuri pravieshi ipashi priekslaiciigi atstieptu kaajas peec savu muljkjiibu sludinaashanas. Tb - pasha Dieva pravietojums nepiepildas attieciibaa uz viltus pravieshiem. Dievam jaamirst, sekojot pasham savam pravietojumam. lai gan... domaajams arii tur Dievs izgaaziisies kaa veca seeta.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.03.20 12:37:22
mašaramašara

k aa tu domaa - ja ASV atgrieziisies no greekiem - pasaules gals, aka pastardiena - taa arii nepienaaks?

Tas , ka ASV Būs ziepes vēl nenozīmē pasaules galu.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.03.20 12:39:29
mašara
A es taa panta sakaraa nemaz Vilkersonu vienu pashu nedomaaju. Nav maniits, ka dajebkuri pravieshi ipashi priekslaiciigi atstieptu kaajas peec savu muljkjiibu sludinaashanas. Tb - pasha Dieva pravietojums nepiepildas attieciibaa uz viltus pravieshiem. Dievam jaamirst, sekojot pasham savam pravietojumam. lai gan... domaajams arii tur Dievs izgaaziisies kaa veca seeta.

Mirga
# Iesūtīts: 2010.03.20 22:28:25
Izlasīju Ingara norādīto Vilkersona 1973. gada pareģojumu. – Šodien tas viss jau notiek, ir mūsu ikdiena.
no Vilkersona pravietojumiem [78.84.248.246]
# Iesūtīts: 2010.03.20 23:23:32
Tas, ko es redzēju un jums rādu, ir tikai sākums. Šī mana vīzija īstenosies šīs paaudzes dzīves laikā (Vīzija ir pasludināta 1973.gadā). Daudzas no šo notikumu detaļām jau ir redzamas šodien- kaut arī vēl mazos apmēros.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.22 09:37:24
Interesanti - jaunajās pasēs tiek iebietotas mikroshēmas ar cilvēka biometriskajiem datiem - tas vēl nav nekas, bet ir mazliet uzkrītoša virzība uz mikroshēmu rokā vai pieres daļā. Daudziem tās liekas pasakas, absourds, fantastika - iespējams arī 30-tajos gados daudzi neticēja, ka no fašistiskās Vācijas nāks tādi vardarbības plūdi
Vērotājs
# Iesūtīts: 2010.03.22 15:21:28
Vai ar tiem implantiem visi staigās ar pumpām uz pieres, kā Indijā?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 112 , pavisam kopa bijuši: 1640