atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Deivida Vilkersona paziņojums
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2009.03.16 01:19:52
Svētā Gara mudināts izsūtu šo steidzamo vēsti visiem, kas ir mūsu e-pasta sarakstos, visiem draugiem un visiem bīskapiem, ar kuriem esam tikušies visā pasaulē.
NOTIKS NELAIME, KAS SATRICINĀS VISU ZEMI. ŠIS NOTIKUMS BŪS TIK BIEDĒJOŠS, KA MĒS VISI DREBĒSIM - PAT VISDIEVBIJĪGĀKIE NO TIEM, KAS IR MUMS APKĀRT.
Jau desmit gadus Dievs mani brīdina par tūkstošiem liesmu, kas nāks pār Ņujorku. Tās aprīs šo megapoli, ieskaitot Ņūdžersijas un Konektikutas apgabalus. Galvenās lielpilsētas visā Amerikā piedzīvos sacelšanos un liesmojošas ugunis, kādas savulaik redzējām Vatā, Losandželosā.
Šīs sacelšanās un ugunis būs visās pasaules lielpilsētās. Notiks laupīšanas - ieskaitot Taimskvēru Ņujorkā. Tas, ko mēs piedzīvojam tagad, nav lejupslīde, tā nav pat depresija. Mēs atrodamies zem Dieva dusmām. Dievs tiesā Amerikas un citu tautu milzīgos grēkus. Viņš izpostīs pasaules sekulāros pamatus.
Jeremijas grāmatas 18. nodaļā varam lasīt: „Tādēļ pasludini Jūdas vīriem un Jeruzālemes iedzīvotājiem, sacīdams: tā saka Tas Kungs: redzi, Es gatavoju jums nelaimi, un Man ir kāds nodoms pret jums. Atgriezieties jel ikviens no sava ļaunā ceļa un labojiet savu dzīves nostāju, savu rīcību un visu savu dzīvi! Bet tie atbildēs: velti, nepūlies! Mēs sekosim paši savām domām un saviem ieskatiem un rīkosimies ikviens pēc savas ļaunās un stūrgalvīgās sirds!” (Jer. 18:11-12)
11. Psalma 7. pantā Dāvids brīdina: „Pār bezdievīgajiem Viņš liek līt ugunij un sēram, svelmaina vētra būs viņu daļa.” Kādēļ? Dāvids atbild: „Jo Tas Kungs ir taisns.” (8. pants) Tā ir taisnīga tiesa, tāpat kā tiesa pār Sodomu un Noas paaudzi.
Es nezinu, kad mēs šīs lielas piedzīvosim, bet vienu es zinu - tās vairs nav tālu. Es esmu atvieglojis savu dvēseli. Dariet ar šo vēsti, ko paši vēlaties. Lai Dievs jūs svētī un pasargā!
Tā, lūk! Dievs atraus savu sargājošo roku un ļaus materiālisma pārņemtajai patērētāju sabiedrībai izbaudīt tās neprātīgās saimniekošanas sekas. Ko tad mums darīt? Kā izglābties no gaidāmā posta? Kā rīkoties tiem, kas bīstas Dievu un nopietni izturas pret Viņa brīdinājumiem? Uz to Deivids Vilkersons atbild:

„Kad pamati grūst, ko darīs taisnais?” (Psalmi 11:4)
Es jums došu kādu praktisku padomu, ko pats esmu saņēmis no Svētā Gara. Ja iespējams, iegādājieties ilgi lietojamas preces, kas ātri nebojājas, tualetes piederumus un citas nepieciešamas lietas, lai pietiktu vismaz 30 dienām. Pats esmu bijis aculiecinieks panikai, kāds radās terorisma draudu ietekmē. Gaidāmā posta un nelaimju dēļ galvenajās lielpilsētās pārtikas preču veikali tiks iztukšoti stundas laikā. Tomēr šo pārliecību katram pašam jāsaņem no Dieva.
Tēma kristiešiem, kas nopietni vēlas par šo ko teikt. Mod.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.03.19 11:12:59
indriķis

JD dievbijības pamats ir taisnošana ticībā Kristum, ne bailes no pravietojumiem.
Tomēr, der rūpīgi, ar faktiem paanalizēt konkrēto pravietotāju iepriekšējo pravietojumu izpildi.
Nevis tā - kaut kas kaut ko par kaut ko teica, atbildības nekādas, ļaudis nobīstas, jo Dievu bīstas, bet čušs, un tad atkal nākamais ar to pašu efektu. Līdz kamēr vairs neņem pa pilnu un pareizi dara.


Kad tas viss nāks mums ir jābūt mierā. Un jāsagatavo savas sirdis.
Kad notika 11. septembra terorakts , ASV drošības dienesti saņēma pravietojumu informāciju laikus , ka notiks terorakts. Bet nereaģēja. Kā tikai Dievam netika pārmests , kā Dievs to pieļauj. Bet Dievs taču brīdināja.
Vēlāk man brālis atsūtīja vēstuli , ka Eiropā tiek gatavots terora akts daudz briesmīgākos apmēros. Viņš to redzēja lūdzot Dievu. Pēc šada redzējuma viņš dalījās ar pārējiem savā misijā un vēl daži lūgšanās apstiprināja to. Šī informācija tika izplatīta Anglijas drošības dienestiem. Un Skotlendjards noreaģēja. Un pārmetumi Dievam izpalika. ( atceraties par arestiem , kur terosristi grasījās ar šķidrumu radīt eksplozijas Eiropā). Šo pravietojumu es saņēmu pusgadu pirms teroristi tika arestēti.
Vilkersons ir liels izņēmums. Viņš runā un dara kas viņam jādara. Viņš ir mūsu laika kalps nr 1. Jeremija. Tāpēc neņirgāsimies un neliksim visu vienā maisā. Pravietojumi bieži arī nepiepildās , tā arī ir likumsakarība , jo pastāv kristiešu lūgšanas par lietām , kuras vienkārši Dievs caur mūsu lūgšanām apslāpē.
Tāpēc dažiem liekas , ka pravietojumi nepiepildās. Dievs vienkārši uzklausa ticīgo lūgšanas un cilvēki , kuri ir atbildīgi par notikumiem notic pravietojumiem un iejaucas.


Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 11:36:42
Par ASV finansiālo krahu arī speciālisti runā, ka tāds ir iespējams
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.03.19 12:55:45
Mani vienmēr ir interesējis kā veidojas šīs leģendas par brīnumiem un pravietojumiem. Kad paklausās, gan Krievijas konstitūciju esot rakstījis bez maz kāds jaun paaudzībnieks vai kas līdzīgs, gan mirušie celti augšā. Nupatās -Maikls Džeksons esot Jēzu pirms nāves pieņēmis ( lai Dievs dod ka tā ).
Bet tuvāk neviens neko nevar apliecināt un ar faktiem pamatot.
Brīžām sāk atgādināt tos viduslaiku klosteru mūkus, kas izdomāja brīnumu leģendas, lai pievilinātu svētceļniekus.

Ingar , ar vai bez Vilkersona ( lai Kungs viņu svētī )- par grēkiem ir jāmaksā.
Jābūt vienmēr gatavam. Bez Jeremijas un taml. retorikas...
Vienkārši, kad pravietojums izgāžas vai pārlieku plaši tiek interpretēts, notiek pievilšanās.
Bet par ASV finansu krahu ir daudzas grāmatas izdotas un daudzi arī labi ar to nopelnījuši. Bet ASV nesēž dumji ļaudis, uztaisa karu Afganistānā, Irākā un ekonomika iet uz augšu. Gan ieroču rūpniecība, gan celtniecības kompānijas, gan naftinieki nopelna un nauda apgrozībā.
Un dolāra burbulis kā neplīst tā neplīst.
komentārs [86.165.15.219]
# Iesūtīts: 2010.03.19 13:52:01
Aivars Lapšāns
Viss Tavs komentārs ir propoganda pret ticīgajiem. Pret pravieša garu šajos laikos.
Nē! Mans komentārs ir pret Vilkersona `pravietojumiem`. Viņs ir vairāk vai mazāk to pašu teicis atkārtoti kopš 1973.gada; pareģojis Ņujorkai bojā eju jau vairākas reizes. Un protams, ka Ņujorka kādreiz arī ies bojā (tāpat kā Bābele, Roma, Londona, Jērika - un mūsu dienās Detroita - utt utt utt utt). Es neesmu pravietis, bet varu absolūti garantēt, ka arī ASV vara kādreiz sabruks, vienkārši tāpēc, ka visas impērijas agrāk vai vēlāk sabrūk. Tā ir vēsture, nevis pravietojums.
Ja zini tieši vietu, kur var atrast viņa izteicienus par Katrīnu, labprāt paskatītos. Internetā tas nekur netiek minēts.
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:23:55
Vispār, ja kāds zin vēsturi, lūdzu padalīties - vai tā mode uz pravietojumiem par pasaules galu ir mūsu laiku īpatnība?

incognito
# Labojis incognito: 2010.03.19 14:32:14
Ctulhu
Es esmu dzirdējis, ka kaut kad 20.gs pirmajā pusē ļaudis, saģērbušies baltā, bija stāvējuši uz tiltiem (nezinu, kāpēc) un gaidījuši pasaules galu. Laikam baptisti.
Nu, protams Jehovas liecinieki ir slaveni ar to, ka pravieto pasaules galu ik pa 10 gadiem
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 14:36:52
indriķis

Šo gatavību Dievs uztur ar Vārdu un nemitīgi atgādina, jo cilvēkam ir tendence zaudēt garīgu modrību

Par ASV gudrajiem līderiem es nemaz nešaubos, bet kad Dievs kaut ko dara, tad nekāda cilvēku gudrība pretī nevar stāvēt
incognito
# Labojis incognito: 2010.03.19 14:37:53
Laikraksts "Policijas Vēstnesis" 1924.gada 9. decembrī rakstīja:
Sevišķu rosību pēdējā laikā attīsta dažādi sektanti, kā baptisti un zabatisti. Pēdējo kolportiers Jānis Kristiņš, kuram pastāvīga dzives vieta Jelgavas apriņķi, Svētes pagasta, Penteļu mājās, 24. novembri Talsos izplatīja uzsaukumus par Kristus atnākšanu 1925. g. 6. februāri; uzsaukumus parakstījusi kāda Amerikas 7. d. adventistu reformas praviete Margareta V. Roven. Tādi paziņojumi ļoti lielā mērā uztrauca iedzīvotājus un tādēļ kolportieri nodeva tiesai par L. L. 263. p. I. d. paredzēto pārkāpumu un miertiesnesis viņu ari nosodīja.

Laikraksts "Policijas Vēstnesis" 1925.gada 13. februārī rakstīja:
Pastardiena. 6. februāri pīkst. 9 vakarā Liepājas adventisti sagaidīja pasaules bojā iešanu. Daudz ziņkārīgo gribēja sapulcēties uz dzelzstilta, lai varētu sagaidīt ieradāmies "baltās drēbēs" ģērbušus debesbraucējus. Policijas kārtībnieki ziņkārīgos uz tilta nelaida un sapulcējušies, velti gaidīdami uz kādu debess parādibu, izklīda pa ielām uz mājām.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:20:09
incognito

Nu kā redzams, jamie nebij ņēmuši vērā to, ka Dievs nevienam nedos zināt precīzu laiku. Vilkersons to arī nepravieto
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:40:09
Ingars
Bet kur tad ir tādu pravietojumu jēga, ja laiks nav zināms?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:48:25
incognito

Jēga ir priekš tiem, kas tic, neticīgajiem tā ir tikai sēru vēsts
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:57:26
Ingars
Nē, nu kas tad mums, neticīgajiem no tā. Mums ar jūsu Dievu nekādu juridisku saistību nav.
Bet es gribēju zināt, kāda jēga ticīgajiem ir no šādiem pareģojumiem? Sāksiet turēt mājās 30 dienu konservu un ūdens rezervi?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.03.19 16:41:13
indriķis

Mani vienmēr ir interesējis kā veidojas šīs leģendas par brīnumiem un pravietojumiem. Kad paklausās, gan Krievijas konstitūciju esot rakstījis bez maz kāds jaun paaudzībnieks vai kas līdzīgs, gan mirušie celti augšā. Nupatās -Maikls Džeksons esot Jēzu pirms nāves pieņēmis ( lai Dievs dod ka tā ).
Bet tuvāk neviens neko nevar apliecināt un ar faktiem pamatot.
Brīžām sāk atgādināt tos viduslaiku klosteru mūkus, kas izdomāja brīnumu leģendas, lai pievilinātu svētceļniekus.


Varbūt konkrētāk, man jāsaprot, ka Vilkersons ir leģendu taisītājs , jeb Tu runā par kaut ko citu.
Vai nevari runāt konkrētāk , lai saprastu par kādām leģendām iet runa?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.03.19 16:46:58
komentārs [86.165.15.219]

Man nav laika Tevi izglītot. Palasi Vilkersona svētrunas. Tur viss ir. Grāmatā Liec bazūni pie mutes ir skaidri un gaiši pateikts par Kuveitas karu. Par Krieviju. Tas viss sen ir piepildījies. Vispirms vajag iedziļināties lietās un tad klāt publiskus klājienus.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.03.19 17:00:22
indriķiskomentārs [86.165.15.219]

Kāda ticīga cilvēka kalpošanu vispirms ir jāvērtē ne caur pravietojumiem , bet caur viņa paveikto. Vilkersona dzīve ir apbrīnas vērta.
Pravietojumu sistēma ir jāsaprot caur Dieva vārdu. Vispirms iedziļinieties Bībeles pravietojumos un šajā sapratnē par pravietojumiem. Nav viss tik vienkārši. Ir Bībele jāstudē arī kā tēma - pravietojumi , Dzīvais Dievs, Svētā Gara zaimošana, Praviešu spēks, Dieva insiprētais vārds utt. Jūs nonivelējat caur, piedodiet , mazticīga cilvēka prizmu Dieva apsolījumus. Bībliski , atkal teikšu - piedodiet, jums abiem nav gara. Dievs ir dzīvs arī šodien un noliegt pravieša garu ir grēks , jo tas audzē neticību tautā. Tāpēc tautā arvien vairāk izplatās šarlatāni , kuru ,,pravietojumus,, burtiski lasa katru dienu dažādos izdevumos. Tādas muļķības , ka ASV kaut kad sabruks utt...ir smieklīgas / Vilkersons Ameriku uzrunā visu laiku , kopš sācis kalot. Par šo baiso dedzināšanu Vilkersons ziņo ļoti konkrēti. Par naidu starp tautībām utt. Bet Dievs grib lai Vilkersons to ziņo , jā daudz gadus iepriekš , jo ne jau ir galvenais konservi , bet , Dieva vārds māca , ka Dievs gaida uz mūs izglābšanos caur grēku nožēlu. Dievs savus apsolījumus neatliek , bet gaida uz mums. Tāpēv , Indriķi , nepavedini šajā , kristiešu forumā cilvēkus uz neticību. Labāk paklusē. Jo Tevis dēļ , kuri lasa šo forumu daudzi neizglābsies.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.03.20 00:51:41
Man šķiet, ka Muldera vēlēšanās saņemt konkrētāku pravietojumu, ir gluži pamatota. Citādi pravietojumam zūd jēga. Ja nu es Vilkersona teiktajam patiesi gribētu ticēt, tad kad lai sāku iepirkt tos makaronus u.t.t. priekš 30 dienām? Kaut kad jau arī konserviem beidzas derīguma termiņš... Aizbildināšanās, ka Vilkersons pats sevi neapzīmē par pravieti, izklausās tāpat kā, piemēram, kāds uzstātos publikas priekšā ar klavierspēli, bet pēc tam paklanoties kautrīgi teiktu - es jau gan neesmu pianists...

Ja ir interese par Vilkersonam līdzīgiem sacerējumiem, te viens links, kas Kristus otro atnākšanu izrēķinājis uz laika posmu 2013. un 2015. gadu. Es gan nedomāju,ka šajā jautājumā varētu būt iespējami kādi aprēķini, bet viņa funktieris ir interesants.

http://www.thecomingepiphany.com/

from New York City [24.44.77.186]
# Iesūtīts: 2010.03.20 01:44:31
Ņujorkieši nupat kā ir nosvinējuši sv. Patrika dienu ...
Žīdi dodas uz sinagogām, jo sabats sākas ar piekdienas saulrietu .. pie dažām sinagogām dežurē policijas patruļas - teroristu draudi ...
kristieši gatavojas doties uz baznīcām svētdien ...
Ja pajautāsiet viņiem par zelli vārdā David Wilkerson, daži paraustīs plecus, daži atbildēs: " Times Square Church dibinātājs ... huh? Tas kurš 1994. gadā sludināja ka pasaule ies bojā 1999.? Kurš pēc 11. septembra plātījās ar 2000 sviestmaizēm, kas pagatavotas naktī pirms uzbrukuma Dvīņu torņiem un tad izbarotas ugunsdzējiem, kuri piedalījās glābšanas darbos - un tas viss pēc viņā pravietojuma? Un neviens vēl šodien nevar atrast nevienu, kurš tās maizes būtu smērējis, dalījis vai ēdis, izņemot Vilkersonu pašu? Tas zellis 2009. gada martā sludināja par "1000 liesmām virs NYC" un ieteica sapirkties konservus 30 dienām. Kādas pīlītes ta viņš šodien pūš?&qu
from New York City [24.44.77.186]
# Iesūtīts: 2010.03.20 01:48:16
2010. gadā uz Davidu Vilkersonu pilnā mērā ir atiecināms:

5. Mozus 18:
22 tad zini: ja pravietis runās Tā Kunga Vārdā, bet pravietojums nepiepildās un nekļūst īstenība, tad tas ir vārds, ko Tas Kungs nav runājis ; pravietis to ir teicis savā pārgalvībā, tāpēc nebīstieties no viņa.
...
20 Bet, ja kāds pravietis kaut ko iedrošināsies runāt Manā Vārdā, teikt, ko Es neesmu pavēlējis tam runāt, vai ja tas runās kādu citu dievu vārdā, tad tādam pravietim ir jāmirst.

mašara
# Iesūtīts: 2010.03.20 11:36:57
from New York City [24.44.77.186]
20 Bet, ja kāds pravietis kaut ko iedrošināsies runāt Manā Vārdā, teikt, ko Es neesmu pavēlējis tam runāt, vai ja tas runās kādu citu dievu vārdā, tad tādam pravietim ir jāmirst.
Labs pravietojums par to naavi. Zheel tikai, ka nepiepildaas. Laikam Dievs nerunaaja Dieva vaardaa, ij pasham naacaas nomirt...
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.03.20 12:01:08
from New York City [24.44.77.186]

Ņujorkieši nupat kā ir nosvinējuši sv. Patrika dienu ...
Žīdi dodas uz sinagogām, jo sabats sākas ar piekdienas saulrietu .. pie dažām sinagogām dežurē policijas patruļas - teroristu draudi ...
kristieši gatavojas doties uz baznīcām svētdien ...
Ja pajautāsiet viņiem par zelli vārdā David Wilkerson, daži paraustīs plecus, daži atbildēs: " Times Square Church dibinātājs ... huh? Tas kurš 1994. gadā sludināja ka pasaule ies bojā 1999.? Kurš pēc 11. septembra plātījās ar 2000 sviestmaizēm, kas pagatavotas naktī pirms uzbrukuma Dvīņu torņiem un tad izbarotas ugunsdzējiem, kuri piedalījās glābšanas darbos - un tas viss pēc viņā pravietojuma? Un neviens vēl šodien nevar atrast nevienu, kurš tās maizes būtu smērējis, dalījis vai ēdis, izņemot Vilkersonu pašu? Tas zellis 2009. gada martā sludināja par "1000 liesmām virs NYC" un ieteica sapirkties konservus 30 dienām. Kādas pīlītes ta viņš šodien pūš?&qu
from New York City [24.44.77.186]

# Iesūtīts: 2010.03.20 01:48:16
2010. gadā uz Davidu Vilkersonu pilnā mērā ir atiecināms:

5. Mozus 18:
22 tad zini: ja pravietis runās Tā Kunga Vārdā, bet pravietojums nepiepildās un nekļūst īstenība, tad tas ir vārds, ko Tas Kungs nav runājis ; pravietis to ir teicis savā pārgalvībā, tāpēc nebīstieties no viņa.
...
20 Bet, ja kāds pravietis kaut ko iedrošināsies runāt Manā Vārdā, teikt, ko Es neesmu pavēlējis tam runāt, vai ja tas runās kādu citu dievu vārdā, tad tādam pravietim ir jāmirst.


Tu, redzams esi cilvēks , kuram nepatīk Vilkersona svētrunas. Tas pirmkārt. Otrkārt , ja pravietis ir jānomelno , tad tieši tā kā to dari Tu.
Tu sagrozi faktus un situāciju par informāciju.
Ja Dievs nevēlās caur Vilkersonu ziņot precīzu laiku , tad tā nav Vilkersona vaina , bet Dieva nodoms. Tu principā apvaino Dievu. Jo Dievs ar šiem paziņojumiem aicina mūs atgriezties no grēkiem. Dedzināšanas var pat nenotikt , ja ASV tauta atgriezīsies no grēkiem.
Paņemsim kaut vienu nozari. Lauksaimniecību. ĢMO izplatīšana nāk no ASV , tā ir izveidojusi pasaules paverdzināšanas sistēmu caur šiem produktiem.
Tas , ka Dievs atliek notikumus, ir precīzs Dieva vārds bībelē par apsolījumiem , ka Viņš neko neatliek , bet gaida uz mums.
Par konserviem un tualetes papīriem. Tā ir Vilkersona informācija par elementārāko , par ko ir jāpadomā tiem , kuri redzēs pirmie šos notikumus un atcerēsies Vilkersona brīdinājumus. Viņi spēs paglābt savas ģimenes , jo steidzami spēs nopirkt to , kas nav sarūpēts un bēgt no naida zonas. Par to iet runa.
Tas, ka Tev ir vajadzīgs precīzs datums , tad Tu to nesaņemsi, jo Dieva Vārds tāds nav. Tā ir antiteoloģija.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 172 , pavisam kopa bijuši: 14571